Vězněni Kurdy
Belgie chce přivést do Evropy "své" vězněné islamisty

19.10.2019 08:07

Belgie se chystá využít příměří v Sýrii a evakuovat své občany podezřelé z terorismu z táborů na severu Sýrie.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Milan Šmid (5 hlasů) 19.10.2019 10:21

  A CO MY ???Zapomeňte na falešný humanismus a politickou korektnost! ...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 20.10.2019 05:38

  Víte jak jim říkám já? Rouhači. Příroda po miliardu let vylepšovala...

 • Emanuel Vočko (2 hlasy) 20.10.2019 04:26

  ....i Vendelín Bombardér a jeho havlistická pražská chátra jsou...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 19.10.2019 09:00

  No, strčit si jedovatého hada za košili, to vyžaduje už naprosté...

 • jadoles nepojedu (1 hlas) 21.10.2019 09:19

  Z hlediska zachování a zkvalitnění rodů to měli vychytané ve Spartě.S...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Úchylní belgický děckomrdi nám chtějí do Evropy zavléct tu vrahounskou muslí chamraď? Měli je nechat pobít syrskou armádou za zvěrstva, co prováděli civilnímu obycatelstvu.

0 hlasů

tem uz musi harasit.vitace deportovat se vsemi neevropany.

1 hlas

A CO MY ???Zapomeňte na falešný humanismus a politickou korektnost!
Probuďte se! Jde vám o život.! Buďte důslední!
Každého imáma, který u vás v Evropě káže násilí, okamžitě zavřete, anebo ho pošlete k nám na Guantanámo. Každého ilegálního imigranta, který nedoloží, že je ve své zemi politicky pronásledován, pošlete rychle zpátky.
Každého ilegála, který se jen trochu proviní proti pořádku hostitelské země zavřete do sběrného tábora, a až jich bude na plné letadlo, tak je naložte a vyložte v jejich poušti.
Na Sicílii vybudujte velké záchytné tábory a nikoho nepouštějte dál do Evropy. Až je to tam omrzí, oni se ještě rádi vrátí zpátky.
Do Evropy vypusťte jen stoprocentně prověřené osoby. Nemáš pas, ale máš drahý mobil? Tak šup zpátky do Afriky. Nedokážeš do dvou let složit zkoušku z lokálního jazyka? Neumíš si najít práci? Šup fofrem zpátky.
Spáchal tvůj syn a nebo vnuk teroristický čin a nebo se o něj pokusil? Marš domů s celou rodinou. Měl si ho lépe vychovat.
Nejste ochotni odložit svoje šátky a přijmout naši evropskou kulturu? Nelíbí se vám u nás? Chcete si vytvořit ty vaše „no go“ zóny? Klidně, vytvořte si je, ale u vás doma, třeba v Libyjské poušti.
Nechcete se asimilovat, ale chcete si podržet si vaši kulturu, vaše náboženství a vaše zákony? Šariju? Klidně, ale vás doma. Evropa není a nemůže být pro každého

5 hlasů

No, strčit si jedovatého hada za košili, to vyžaduje už naprosté pohrdání přírodními zákony a opět a dokola - hrajeme si na bohy a jako obvykle nás za to příroda ztrestá. Příroda odpad likviduje, my si ho pěstujeme. Příroda to totiž neumí, ona to za miliardy let nemá všecko vychytané, jen lidé jsou nejchytřejší - a jako obvykle jim příroda rychle ukáže, jakým nic jsou.

1 hlas

....i Vendelín Bombardér a jeho havlistická pražská chátra jsou takovými "jedovatými hady za košilí...."....mám pravdu? :):)

2 hlasy

Víte jak jim říkám já? Rouhači. Příroda po miliardu let vylepšovala systém, který vytvořila, aby byl životaschopný a ten systém je velice prostý a jednoduchý, ale likviduje odpad svého druhu. Tihle nadlidé ale jdou už tak daleko, že se hrají na bohy a hlásají práva, která nemají v přírodních zákonech oporu. Výsledek je, že asociální odpad společnosti je společností doslova vydržován, má veškerá práva jako ostatní přesto, že jimi sám opovrhuje a sám ta práva všem kolem sebe upírá. To je sebedestruktivní. To je další z lidských omylů vypadající na první pohled krásně a vznešeně, ovšem vždy zásadně z pohledu těch, kteří žijí za zdí ochranek a mimo realitu.
Je potřeba aby politikové nesli přímou to i trestní zodpovědnost za svoje jednání, aby bylo právo tvrdě vymahatelné pro úplně všechny.
V Česku se to jeví jako orwelovský mýtus, ale Rakousko takový systém má. Nikdo ho o dob mocnářství neopustilo. Tam žije početná menšina muslimů, ale Rakušané jsou bezpečnější země než my.
Takže se ukazuje, že binec v zemi není vůbec tím, kdo má jak v hlavě vyškrabáno, a kolik mozkoškrabů tam je, ale tím, že nedostanou vůbec šanci.
Havel, to byl snílek naprosto mimo realitu a celá ta partička kolem něj je totéž. Byl snílek, ale co mě na něm zarazilo, na krasomluvci, bylo, když vypustil svoje kámoše z kriminálů na lidi a ti udělali nešťastnými spoustu nevinných a to pra*se se ani slovíčkem neomluvilo. Ten ha*jzl neměl žádně svědomí.

2 hlasy

Z hlediska zachování a zkvalitnění rodů to měli vychytané ve Spartě.S plnou trestní odpovědností souhlasím,ale to neprojde.Nejen Havel dělal špatné kroky,neomluvil se nikdo! A že bylo za co.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.