Sjezd sudetských Němců
Benešovy dekrety nepatří do Evropy! řekl německý tajemník

19.05.2018 12:30

Takzvané Benešovy dekrety nepatří do dnešní Evropy, je přesvědčen státní tajemník německého ministerstva vnitra Stephan Mayer (CSU). Řekl to v bavorském Augsburgu na sjezdu sudetských Němců. Po několika letech, kdy se o Benešových dekretech na sudetoněmeckých sjezdech vůbec nehovořilo, tak téma znovu otevřel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Radek Soukup (5 hlasů) 19.05.2018 12:57

  Nezapomeňte, že velkými kamarády těchto sudetských nacistických...

 • Jan Gavroch (5 hlasů) 19.05.2018 14:51

  President Dr.Edvard Beneš r.1947 Vážení spoluobčané!V nedávné době...

 • Zdeněk Novotný (5 hlasů) 19.05.2018 13:26

  Ještě by nám pan tajemník měl říct, kde " Evropu práva, bezpečnosti,...

 • Jan Gavroch (4 hlasy) 19.05.2018 14:43

  T.zv. soudkyně Hana Dousková. předala řádu Maltézských rytířů pozemkx...

 • Karel Kostrč (3 hlasy) 19.05.2018 16:12

  Hlavně do ČR nepatří to co prováděli Němci v ČSR před rokem 1939 a do...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Do Evropy nepatří Hitler ani Islám a přesto tu jsou, co se týče Hitlera tak jeho nástupci. a islám sem zvou Němci, není to divné či je to záměr , aby se k moci dostali právě nacionalisté?

0 hlasů

Do Evropy nepatří hlavně novodobý bolševizmus, též zvaný multikulturalismus.

1 hlas

ta poslední věta mi neleze do hlavičky.vím,že semita žid bruno kafka založil sudeťáckou partaj a vystudoval a učil na ferdinandově něm.universitě v praze.rodák ze lvova,nějaký semita žid ludwig cseh založil další v ČSR.šprechtil.tito lidé bojovali i pěstmi za němce v roce 1934 při studentských nepokojích v praze a dostali do nosu.kafka už byl mrtev-1931.universita byla zrušena a začlo se učit Česky.spojena s karlovou.proto asi dost semitů židů spolupracovalo s nácky a vítali ádu na václaváku.asi i podrazili těch 5 úv ksč.i po heydrichiádě a uzavření vys.škol se kopecký,brodský,zázvorková-semiti to židi- a spol.producírovali u topičů na národní třídě otevřeně.zatím co Češi z lidic a ležáků byli postřílení a v lágrech.i s parašutisty a farářem toho kostela.asi většina utekla,báli se hněvu lidí,jako kolaboranti.kdoví,jestli i nepodpálili Národní divadlo.určitě na stavbu a obnovu po požáru moc nedali.zatím co Ruský (náš Slovanský bratr)car poslal 7 000 zlatých,tak jako franz jósef.vůbec bych se nedivil.

2 hlasy

Hlavně do ČR nepatří to co prováděli Němci v ČSR před rokem 1939 a do Evropy nepatří to co prováděli Němci po roce 1939. Důsledky tohoto jednání jsou právně správné a lidsky pochopitelné. Němci by měli zpytovat svědomí a ne odsuzovat důsledky svého zlotřilého jednání.

3 hlasy


President Dr.Edvard Beneš r.1947
Vážení spoluobčané!V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty
pro naší Československou republiku,tj.dekrety presidenta ČSR.Tyto dokumenty nám dávají naději,že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39.vědom si neblahých zkušeností našeho národa,zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz,ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci,kteří byli po právu,na základě rozhodnutí výtězných mocností a na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.Může se stát,že mé dekrety,vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války,budou postupem času prohlašovány za neplatné.Může se stát,tak jako v minulosti, že se najdou"takzvaní čeští vlastenci",kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.Nenechte se oklamat a
návratu nedopusťte.Hitlerové odcházejí,avšak snaha o ovládnutí Evropy ze strany Německa zůstává

5 hlasů

T.zv. soudkyně Hana Dousková. předala řádu Maltézských rytířů pozemkx , konfiskované na základě Benešových dekretů v r. 1945.
Převorem řádu byl konfident gestapa – po válce popravený – Franz Werner Bobe.
„Konfiskace musí být prokázána u každé věci. Nepostačí zjištění, Dodala, že svůj názor opírá o komentář zákona o vyrovnání státu s církvemi.
https://www.novinky.cz/domaci/472514-maltezsti-rytiri-vyhrali-prvni-soud-o-miliardove-pozemky-v-praze.html
T.zv. soudkyně Hana Dousková. zrušila platnost Benešových dekretů a zákonem danou časovou hranici pro restituce t.j. 25. úmnor 1948
Z rozhodnutí Dany Douskové plyne možnost aby požadavek na RESTITUCE uplatnili i rakouští a němečti Sudeťáfci
Sudetským Němcům tedy budou vráceny nemovitosti-pozemky , budovy, zdroje vody a pod., Tam, kde to nebude možné (kde jsou např silnice, přehrady a pod.) dostanou finanční náhrady, podobně jako církve
Sudetští Němci, podle rozhodnutí Douskové, budou oprávněni požadovat náhradu za ušlý zisk způsobený tím, že nemohli nemovitosti užívat a za citovou újmu.
Stačí, aby nějací senátoři, nebo ústavní právník, nebo t.zv. soudci t.zv.Ústavního soudu nařídili prezidentu ČR, že MUSÍ jmenovat , do funkce soudců , Sudetské Němce.
-.-
Hlavně nadávejte na komunisty-1,2 milionu občanů ČSSR- a PLAŤTE penězi které vám byly a budou uloupeny ze zdravotnictví a sociálních služeb

4 hlasy

Státní tajemník má mezery v paměti. "Benešovy
dekrety", tedy přesněji dekrety prezidenta Beneše, schválené později parlamentem jako zákony, byly důsledkem rozhodnutí Postupimské konference vítězných velmocí o odsunu německého obyvatelstva z několika zemí. Zapomněl, že sudetští Němci pomohli rozbít svoji tehdejší vlast, Československou republiku, vyhnali z českého pohraničí několik set tisíc Čechů a zbytek germanizovali, byli fanatičtější nacisté než říšští Němci a stali se říšskými občany. Volali pořád Heim ins Reich, tak se jim to splnilo. Majetek který zde zanechali nestačil na reparace, na které Československo vůči Německu mělo nárok. Spolupodíleli se na všech zločinech nacismu na Češích během okupace, včetně několika set tisíc mrtvých.K.H.Frank byl jejich soukmenovec. Tajemník zapomněl na příčinu následku a otravuje česko-německé vztahy když na sjezdech žádají pořád právo na vlast, tj.návrat a o prezidentu Benešovi mluví jak Hitler. Sudetský Čech, vyhnaný s rodiči z Jablonce n./N.

3 hlasy

Ještě by nám pan tajemník měl říct, kde " Evropu práva, bezpečnosti, míru a svobody" najdeme. Zatím díky Německu vidíme Evropu plnou teroristů a bezpráví.
Zamette si h.... před vlastním prahem pane tajemníku.

5 hlasů

Nezapomeňte, že velkými kamarády těchto sudetských nacistických vyvrhelů je KDU-ČSL. Vlastizrádce Herman tyto německé nacistické zločince dokonce nazýval "našimi milými spoluobčany."

5 hlasů

Vždyť je to sjezd sudetských Němců.Co by tam taky jiného říkal.Dnešní Evropa ví,že je to jen plácnutí do vody,tím se vůbec nemá cenu zaobírat.Co bylo,bylo.

0 hlasů

Ještě třeba dodat, že pak zaplatíte válečné reparace...

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.