Útěk z Francie
Britové zadrželi v průlivu La Mache desítky migrantů

17.12.2019 15:41

Britské a francouzské hlídkovací lodě v průlivu La Manche zadržely na třech menších plavidlech více než šest desítek migrantů, kteří se pokoušeli ve velice nepříznivém počasí přes moře dostat do Británie.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • antonin vaclav (5 hlasů) 17.12.2019 20:37

    Britové si budou muset ty hranice lépe hlídat. U nás to zatím...

  • Franta Kocourek (1 hlas) 18.12.2019 05:46

    NOVÝ DRUH KRIMINALITY UPRCHLÍKŮ: KRIMINALITA DOMINANCE Muslimské...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Když vidím tu fotku těch 3 černejch hovad, tak si neumím představit, jak se tyhle vopice můžou začlenit do evropské společnosti a už vůbec ne do pracovního procesu.

0 hlasů

do jakého spolku nás dovlekli ti naši šílení politici.lisabonská smlouva se neměla podepisovat,co nám vlastně dalo členství v EU,v bruselu jen přerozdělují peníze vybrané od členských zemí,je potřeba vystoupit z EU,vždyť zakládající země z toho spolku utíká,to znamená,že díky hloupým politikům budem poslední kdo tam zůstane ,jako v 89 roce

0 hlasů

NOVÝ DRUH KRIMINALITY UPRCHLÍKŮ: KRIMINALITA DOMINANCE

Muslimské bandy mladých mužů přepadávají křesťanské jednotlivce, případně malé skupinky, vůči nimž jsou v početní převaze. Dělají to za účelem jejich cíleného ponížení a ukázání jim, že oni mají moc v jejich zemi. Často je přitom i okradou. Metoda, jak to dělají, je z archaických časů a pro civilizovaných Evropanů je absurdní. Deptá především psychické struktury svých obětí.

Na tomto místě uvedu tři případy ze Švédska, které zpracovala policie:

20-letého mladíka napadla 5 členná banda migrantů. S nožem ho přiměli, aby si klekl na chodník a líbal nohy jejich vůdci a vše filmovali.
V jiném případě banda migrantů přinutila 18-letého domácího mladíka hrozbou nože, aby si klekl na kolena a se jim omlouval. Přitom jim vůbec nic neudělal. Byla to jen demonstrace jejich dominance. Mladý muž se musel na kolenou několikrát omluvit, přičemž migranti se mu vysmívali a vše si filmovali. Nakonec ho nechali tak, vnitřně celého roztřeseného a šli do svého auta.
Třetí případ: Skupina mladých migrantů přinutila švédského chlapce bitkou, aby si dal mezi zuby bodnou zbraň a s ní před nimi tancoval. Pak ji musel líbat.

Radikalizace mladých muslimů je často rodinnou záležitostí a nápomocné v tom jsou i nespočetné islámské organizace v EU.

https://pravyprostor.cz/novy-druh-kriminality-uprchliku-kriminalita-dominance/

1 hlas

Britové si budou muset ty hranice lépe hlídat. U nás to zatím nepřipadá v úvahu, zejména po tom, co nový režim udělal z pohraničníků vrahy.

5 hlasů

Z Vašeho příspěvku plyne,že Vy byste tam ty vrahy nejraději nasadil. 👹

0 hlasů

Hranice by se měly hlídat pomocí zbraní a ne rozdáváním sociálních dávek.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.