Reakce
Český recept "B" na migraci? Evropa prohrála

02.03.2016 14:32 Aktualizováno 02.03. 14:52

Evropa by neměla o společném řešení migrace pouze mluvit, řekl po pražském jednání s českým ministrem Lubomírem Zaorálkem jeho lucemburský protějšek Jean Asselnborn.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Staněk (8 hlasů) 02.03.2016 14:25

  Unie se stala totalitním monstrem, které nám pod hrozbou sankcí chce...

 • Big Destructor (4 hlasy) 02.03.2016 14:29

  Tak že výsledek schůzky byl ... Žádný plán nemáme ale dáme si co...

 • Honza Hloupý (3 hlasy) 02.03.2016 17:50

  Vypadá to, že za Merkelovou už stojí pouze politici z Lucemburska,...

 • Milan Šmid (2 hlasy) 02.03.2016 14:17

  TAK TO DOPADNE...

 • P K (2 hlasy) 02.03.2016 16:01

  Západoevropští politici totálně zblbli. Tenhle článek je toho další...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři, zní z NATO !!!!!!!!!!!!!!!!
Konečně to přiznali.
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/mezi-migranty-jsou-teroriste-zlocinci-a-zoldneri-zni-z-nato_374479.html

1 hlas

Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, který již v roce 2002 oficiálně sdělil toto:

„Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“
Dosažení cíle „jediného státu“ má být realizováno čtyřmi kroky:

1. krok: Neomezený proud imigrantů za účelem rozpadu usazených národů a zničení jejich kultur. Žádný stát nesmí bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má zdesateronásobit příliv uprchlíků do Evropy. Národně orientovaní politici musí být umlčeni a musí zmizet ze scény.
2. krok: Neomezený tok ropy, plynu a jiných surovin
Národy nesmí disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány a internacionalizovány.
3.krok: Ničím neomezené finanční toky do USA
Žádná vláda nesmí bránit svobodnému pohybu kapitálu a nesmí bránit odcházení zisků ze země. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly existovat samy o sobě. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Thomas Barnett suše konstatuje: „Kritiky zabijeme“.

4. krok: Žádný stát se nesmí postavit proti tzv. „mírovému nasazení“ americké armády - americké soukromé militaristické agentury nastoupí na regionální „trhy“.
Úkolem amerických vlád je trvale udržovat tzv. „válku proti terorismu“ a nikdy neopustit země, kam již jednou vkročila noha amerického vojáka.
Strategický cíl je dán jasně: zničení všech protivníků globalizace.

1 hlas

Západoevropští politici totálně zblbli. Tenhle článek je toho další důkaz. Ten lucemburský trotl je totálně mimo realitu.

2 hlasy

Vypadá to, že za Merkelovou už stojí pouze politici z Lucemburska, ostatní už se více nebo zatím méně cukají. Otázkou je, je-li to z blbosti nebo jsou v tom s Reichskazlerin namočeni až po uši.

3 hlasy

Jaké je celoevropské řešení,??Nucené kvoty?

0 hlasů

Tak že výsledek schůzky byl ...
Žádný plán nemáme ale dáme si co nejdříve další schůzku.
Evropa je v rozkladu.

4 hlasy

Unie se stala totalitním monstrem, které nám pod hrozbou sankcí chce nacpat největší hrůzu současnosti - islám. Máme právo se bránit.

8 hlasů

TAK TO DOPADNE http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2256-kotel-pred-vybuchem-pekelne-souziti-s-migranty-a-politiky-svedectvi-z-calais-kde-se-jiz-neda-zit-slavny-general-zatceny-pri-demonstraci-proti-migrantum-francie-umira-celime-diktature.htm

2 hlasy

Zoufalý omluvný dopis němrcké matky své dceři, publikovaný v deníku The Huffington Post"

" Má drahá dcero,
je mi moc líto, že tě musím připravit o svobodu, kterou jsi si tak těžce vybojovala. Konečně jsi mohla chodit sama do školy. Zvládala si to výborně a vždy jsi tam dorazila včas. Už se bohužel neodvážím pustit tě tam znovu takto samotnou. A ještě více bych se bála, kdyby sis měla chodit sama domů i ze školy.

Příliš mnoho žen a dívek bylo obtěžováno na ulici. Přímo v našem okolí se stalo terčem násilného útoku pět žen. Některé z nich dokonce za bílého dne.

Když jsi šla poprvé sama nakupovat do supermarketu, abys tam koupila mléko, tak jsem se bála. Po celou dobu tvé nepřítomnosti jsem stála na balkóně a sledovala tě na půli cesty. Ulevilo se mi až teprve ve chvíli, když jsi zazvonila na zvonek u dveří a byla doma.

Opravdu mě mrzí, že tě o tuto svobodu a nezávislost připravil uprchlický tábor vybudovaný ve vedlejší ulici, kde bylo před několika dny objeveno velké množství drog.

Promiň mi, že tě už nenechám hrát si samotnou bez dozoru ve vodě. Zvládla si plavecký kurz na jedničku. Miluješ vodu a plaveš moc dobře. Věřila bych ti, že zvládneš být svými kamarádkami u bazénu, aniž by se vám něco stalo.

Bohužel už tam tam samotnou či s přítelkyněmi nemohu nechat jít. A to i přesto, že je bazén hned za rohem: Ve třech bazénech, co znám, už byly dívky tvého věku obtěžovány.


Vedle našeho dmou je velké hřiště, kde jsi si už v předškolním věku často hrála. Od té doby uplynuly vlastně jen tři roky. Promiň mi, že už tě tam hrát nenechám. Nyní tento prostor pravidelně okupují dospívající muži, v jejichž přítomnosti se necítím vůbec dobře. Znovu tam už nepůjdu a ty už vůbec ne.

Ráda bych ti dala tolik svobody, která odpovídá tvému věku. Chtěla bych tě nechat vyrůstat v atmosféře vzájemné důvěry. Čím je dítě starší, tím více dostává volnosti. Chtěla bych to to vše také dopřát. O to více je mí líto, že v naší zemi již není bezpečno.

Nejen kvůli článkům v novinách, kde se denně píše o případech obtěžování, loupeže a násilí. Ale především ze zkušeností mých známých, z nich se někteří stali na ulici oběťmi výše zmíněných zločinů.

Je mi moc líto, že se tvůj svět za poslední rok tak moc změnil. "

http://www.huffingtonpost.de/lisa-gruener/entschuldigungsbrief-mutter-tochter_b_9318280.html

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.