Přesun na pevninu
Chceme jinam. Uprchlíci vyvolali potyčku v přeplněném táboře

04.09.2019 16:10

Řecká policie musela zasahovat v přeplněném táboře pro uprchlíky na ostrově Lesbos. Asi 50 nezletilých uprchlíků, kteří s sebou nemají rodiny, se dožadovalo přesunu do pevninského Řecka.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (8 hlasů) 04.09.2019 17:49

  Táhněte domů, příživnický šmejdi, nikdo vás živit nebude, musíte...

 • Jiří Rys (7 hlasů) 04.09.2019 19:40

  A tuhle barbarskou hrůzu by sem k nám bruselský bolševik tuze rád...

 • Bob Kadet (6 hlasů) 04.09.2019 20:49

  To budou zřejmě ti sirotci které chce ta flanďácká europoslankyně...

 • doctorX doctorY (5 hlasů) 04.09.2019 20:10

  Co to tady meles, soudruhu?

 • Marek Linecký (4 hlasy) 04.09.2019 19:36

  „Celkově deset trajektů plných migrantů nyní provádí vyčkávací...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

už jsou tady a babiž se sobotkou jim přiklepli 21 000 čistého jako soc. příspěvky a soc.zdravotní a bydlení zadara. toto neberou ani důchodci co dřeli a odváděli daně celý život,rád bych se mýlil,a vy uvádíte babiše jako bojovníka proti migrantům,toto jsem četl na internetu a nikdo se proti tomu nevyjádřil,ten pán nás prodá eu za 30 stříbrných

0 hlasů

Nemají právo chtít,jen pokorně žádat.Nějak to s těmi právy přeháníme.Nezapomeňme,že z domova odešli z vlastní vůle.Rovněž by mne zajímalo,kolik těch "nezletilých" uprchlíků už se zajimalo o práci.Raději mi neodpovídejte,já to vím.

0 hlasů

nemaji pravo na nic,pakaz.

0 hlasů

Pustit sem tu Alláhjugend bez rodičů, je pustit sem kriminálníky neodpovědné věkem. Oni sice neumějí nic, co by je zařadilo do společnosti, zato perfektně ovládají svoji übervíru nad ostatními a všechno, kde se jim nevyhoví, je uráží.
Bohužel tady máme láčkovce Ledvinku a ostatní patlaly, kteří legitimní snaze nevpustit sem tuto verbež, která se zemím V4 parádně daří, dělají nesmírnou mědvědí službu svými výbrky, jen co otevřou svoje mordy, to stojí za pendrek.

0 hlasů

souhlas.fsechno to musime VYKOPAT.zacit ale musime afro-aziatskymi semity zid-nazi,kteri lzou,kradou a koruptuji cely svet,pakaz.cha,cha,cha!shalom,ajnstajn.

0 hlasů

Nejlepsi prispevky ma tady profesor Lejdar (jakoze). Pred lety jsem si myslel, ze je trochu mimo, ale casem se to nejen potvrdilo, takze jeho komentare (vsimete si, nema prispevky, jenom komentuje jine) jso zdrojem zabavy.

1 hlas

Typický pokus pablba ze sedmé třídy o primitivní školní šikanu. Blbeček hrající se na psychologa nebo psychiatra nezvládá ani nejprostější psychologické finty primitivů, no jo, no. Beztak socka s přehledem k WC a zpět.

2 hlasy

To budou zřejmě ti sirotci které chce ta flanďácká europoslankyně dotáhnout do Česka?

6 hlasů

Večer si kontrolujete, zda nemáte uprchlíka pod postelí? Dělejte to pořádně, i zrcátkem, jestli není za nohou vaší betle!!!!

Nejhorší je smrt z vyděšení, Kadete. Naši politikové úspěšně brání přílivu těchto dárečků do země, ale vy a vám podobní obviňujete všechny kolem sebe ze všeho. Vy si prostě nejste schopen všimnout, ani pochopit, to bychom už chtěli moc, muhehééé, jak námi volení lidé drží tento odpad i muslimského světa od našich hranic, co to jde. Vy musíte mít tou svou hrůzou z uprchlíků permanentně vyvalené oči jako kocour, když kálí do plev.

Vás, vyblblíky, je podle toho snad i poznat. Vy, kdybyste někde jeden vedle druhého, vyděšenec vedle vyblba, nastoupili do řady, mohly by se vám ty vaše hrůzou vyvalené šprůdláky ušvihnout bičem, hahaha!

Uklidněte se, sem nepolezou, tady se jim nikdy cpát pečení holubi do huby nebudou. Klid, vemte prášek a jděte si gulírovat leguána.

1 hlas

Klídek woe až tak mi to žíly netrhá, a každý rok létam min. 2x do Severní Afriky (Tunis, Egypt, Maroko). A za tři týdny tam letím znovu. Mohu ti poslat pozdrav (když požádáš admina, tak ti může dát hotelovou IP adresu že nekecám). Jinak tu radu s prohlídkou úložného prostoru pod postejí pošli také také salonnímu exgen. Pavlovi. Až si odepne všechny metály, tak ať se podívá pod postel jestli tam nemá Rusáka. Jo a vem si Viagru ať si můžeš večer "gulírovat leguána"

0 hlasů

Klídek woe až tak mi to žíly netrhá, a každý rok létam min. 2x do Severní Afriky (Tunis, Egypt, Maroko). A za tři týdny tam letím znovu. Mohu ti poslat pozdrav (když požádáš admina, tak ti může dát hotelovou IP adresu že nekecám). Jinak tu radu s prohlídkou úložného prostoru pod postejí pošli také také salonnímu exgen. Pavlovi. Až si odepne všechny metály, tak ať se podívá pod postel jestli tam nemá Rusáka. Jo a vem si Viagru ať si můžeš večer "gulírovat leguána"

0 hlasů

Hm., asi ti ti stačilo jednou...

0 hlasů

A podle nejposlednejsiho pruzkumu, jsou to vsichni jen novorozenci.

2 hlasy

A tuhle barbarskou hrůzu by sem k nám bruselský bolševik tuze rád nacpal.

7 hlasů

Když pár blbů něco někde vymyslí, a ti blbové byli, jsou a budou vždy všude, je to jen hlas pár blbů, kdy jim ostatní řeknou, takto ne, udělá se to jinak, ale vy z toho máte naprosté Vánoce! Furt nám sem někde chce cpát, ale ta idea přerozdělování netáhel je dávno mrtvá, ale vaše blbost žije a kvete!!!! Vy, jako ten Opel Kadet, jste prostě vyděšený, bojím bojím bojím! a furt melete svoje srance jak nějaký postižený Alzheimerem. V4 zarazila přerozdělování uprchlíků, už to vemte na vědomí! Konečně! Ti, kdo to navrhli už o tom mlčí, neprošlo to. Co je na tom k nepochopení? Vy jste ve věci udělal co? Jen blbě žvaníte, jste mimo, přerozdělování štěnic dávno není tématem, ale vy máte svého bubáka a klepete se jak sobolí lejno na tyči.

1 hlas

Jakože říkáte, že by se radši měli hlásit do řad Putina, aby měl kým pobít všechny kteří přežili rozbombardování například i Prahy? Ale hlavně, že některý Čech měl profit z prodeje zbraní do Blízkého východu, co?

1 hlas

kdy už vám vleže do té vaší tupé a vodnatelné palice, e Česko je stát Čechů? ti to tady postavili a zcivilizovali.parazity semity nepotřebujeme.už párkrát byli vykopnutí.emigrantské země jako j.amerika a usa a austrálie je také nechtějí.jejich bratři v egyptě,s.arábii také ne.potřebujete na to trychtýř?ajnštajn?

1 hlas

Láčkovče, Česko není stát Čechů. Od nepaměti tady byli s náma Němci a ti dost často v historii (po husitském vyvraždění třeti obyvatel Čech a Moravy, po třicetileté válce ...) tvořili dost výraznou nadpoloviční většinu. Vystavěli to tady především oni, Češi se hrabali v zemi a vytrvale, jako dne,s za Němci zaostávali. Přesně díky této rétorice dalších českých láčkovců. Ve Švajcu žijí vedle sebe čtyři etnika bez jakýchkoliv problémů, Čech nevydržel s nikým, ani s mnohem kulturnějšími Němci, ani s ožralými hordami s východu.

1 hlas

nenadavejte,ajnstajn,nemate na to,meshugene.nemci odjechali na zapad,jeste pred prichodem Slovanu.navratili se ne od nepameti,ale kolem let LP.1260,meshuge.stribro.na pozvani premyslovcu.Ceskych kralu.a zilo se jim dobre.az do prichodu stareho diktatora ady.rozbili republiku a museli byt VYKOPANI.mimochodem,prusaci jsou podle DNA Slovane,mluvici nemecky.kolem 36% " nemcu " jsou Slovane.ale semiti zid-nazi jsou ofsem afro-aziati.ani indoevropane.je vola ta zaslibena zeme,meshuge.cha,cha,cha!shalom.

0 hlasů

„Celkově deset trajektů plných migrantů nyní provádí vyčkávací operace ve Středozemním moři, protože levicová PD se chystá znovu otevřít italské přístavy pro migranty. Obchodníci s lidmi z nevládních organizací, kteří se připravují na novou politiku, podstatně zvýšili své operace v pátracích a záchranných zónách (SAR) u libyjského pobřeží. "
No a tohle vše podporuje migranty v Řecku, Turecku a jinde k vyšší aktivitě. A to už nebude jinak, pokud k tomu EU nezmění přístup. A to se asi nestane.

4 hlasy

Jistě se dá argumentovat, že některé kroky v EU jakoby zatraktivnují pokus o migraci. Ale v porovnání s tím, že nejeden z EU financuje například přes ropu Rusko, které těmi penězi financuje jak gulagy v Sýrii, tak to poněkud dělá dojem, že takový gulag mnohem větší motivátor k té emigraci než nějaké, že EU ani po dekádách nemá jasnou politiku ohledně toho jak se zachovat při tisíce let staré věci lodních ztrosktanců, co?

1 hlas

Lejnare, a kdo a z čeho financují USA Quantanámo a některé tajné gulagy ve Východní Evropě?? Že by prodejem máku co roste v Afghanistánu, příp. prodejem zbraním různým despotickým režimům jako jsou země Perského zálivu?

2 hlasy

Oni ten Opel neměli stěhovat do toho východního Německa, i když Kadety už nedělá, protože jak to čtu, z kdysi kvalitního auta jsou dnes takové srance. Takže Amíci sklízejí mák v Afu, co? Srpem nebo jak to dělají, Kadete? Prodej zbraní je obchod výrobců zbraní, ne vlády USA, prachy dostávají firmy. Neměli jsme pustit svoje trhy, mohli jsme prodávat taky jako ostatní.

0 hlasů

Ne na to sklízení mají Amíci své lidi. A zpravodajské služby nespadají pod vládu USA?? Z jakých peněz ve válce Irág-Irán se nakupovaly zbraně co šly "bočním vchodem" ? A ž toho nakonec šel prezident od válu. Hned po napadení Afghánistánu, tak by zákaz vypalovat a ničit maková pole. Se zdůvodněním, že na tom horském úhoru žádná jiná plodina zemědělce neuživí. Woe můžeš houpat, ale ne třískat o zem. Na to nemáš!

0 hlasů

Jeste vetsi blb3c nezli Kalousek.

2 hlasy

Táhněte domů, příživnický šmejdi, nikdo vás živit nebude, musíte makat.

8 hlasů

Co s těmi 250 000 netáhly, co tady máme vlastními, co ani dnes, při přetlaku nabídky práce, nedělají a živíme je? Tady se musí makat? A to od kdy? Sem si nějak nevšimnul.

0 hlasů

Jakože říkáte, že pokud by například Zeman jako Asad povolával nezletilé kluky do armády, aby koukali zasáhnout tvrdě převážně proti civilistům, že to naprosto podporujete?

0 hlasů

Co to tady meles, soudruhu?

5 hlasů

a co treba domu :-))))

3 hlasy

Jakože říkáte, že pokud by například Zeman jako Asad povolával nezletilé kluky do armády, aby koukali zasáhnout tvrdě převážně proti civilistům, že to naprosto podporujete?

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.