Záchranná akce
Do sicilského přístavu dorazilo přes sto migrantů

26.11.2019 13:59

Do sicilského přístavu Pozzallo dorazila záchranná loď španělské humanitární organizace Salvamento Maritimo Humanitario se 78 migranty na palubě. V jihoitalském přístavu Tarent se vylodilo dalších 62 migrantů z lodi španělské organizace Proactiva Open Arms, informovala italská média.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (8 hlasů) 26.11.2019 14:27

  Další a další valící se muslimové. A počítejme s tím, že Západ udělá...

 • Jiří Klempera (4 hlasy) 26.11.2019 14:11

  jak dorazilo? někdo je přivez ne? proč je nepotápěj?

 • cestmir beranek (4 hlasy) 26.11.2019 14:41

  Kde asi, v různých prd€lích světa hlídají za naše prachy zadky...

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 26.11.2019 14:39

  Zavrit hranice a nabit kulomety. Kde jsou nasi hrdinove?

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 26.11.2019 14:22

  Opet unesli dalsi odpad a vykladaji ho v Evrope. Hanba !!!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

Panevropa

Málo lidí ví, že jedním z hlavních protagonistů evropského procesu je člověk, který plánoval a programoval genocidu evropských národů. Jedná se o obskurní osobnost, o jejíž existenci veřejnost ani neví, ale kterou „mocní“ považují za otce zakladatele Evropské unie. Je to Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s japonskými předky a českoslovensým občanstvím (1894-1972) (Viz heslo české wikipedie zde.). Ze zákulisí, mimo světla projektorů, se mu podařilo zatáhnout do svých sítí nejvýznamnější hlavy států. Ti pak podpořili a provedli jeho projekt evropského sjednocení. (1). (Pozn. Orgonet: Dle pozn. 1 byli mezi prvními podporovateli čeští politici Masaryk a Beneš.)

V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. S nástupem fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie byla nucena se rozpustit. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo díky frenetické a neúnavné aktivitě a díky podpoře Winstona Churchilla, zednářské lóže B’nai B’rith a významných deníků jako New York Times prosadit projekt do vlády USA.

Podstata Kalergiho plánu

Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům." (2)

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.
Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.
Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.

Při tom všem nejde o humanitární důvody. Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

CZEXIT

0 hlasů

Když tam dorazili tak doufejme že tam zůstanou.

0 hlasů

Obrovsky zadlužená Evropa se ještě více zadluží, aby zde měli ilegálové z Afriky all inclusive.

1 hlas

A jinak nadpis je taky srandovní - Do sicilského přístavu DORAZILO přes sto migrantů :)))
Samo dorazilo :))))
Vůbec je tady neprotlačuje establishment EU, který je nadržený na každého nového černého bubáka.
Vůbec EU nedává pokuty za hlídání hranic, nedává nás k soudu za to, že čmoudy nechceme. Ale máme o 3 kilometry delší cyklostezku :))) Tak skvělá ta EU je...
Státy, které nehlídají hranice, pouští denně stovky čmoudů na své území bez víz a po ostatních normálních lidech chcou pasy, víza, štemply, potvrzení, čip v psovi, očkování mimin atd atd, ale u černých nemusí být VŮBEC NIC, není stát. Je to parodie a genocida jeho původních obyvatel. A kdo to nevidí je čmoud sám.
CZEXIT

1 hlas

Na prahu krize nevídaných rozměrů: Přijde občanská nebo světová válka? Máme u nás už stovky tisíc cizinců! Co udělají, až to začne? Banditismus, rabování, boj o život. Stát se o nás nepostará. Přijde to už brzy

ALEŠ PŘICHYSTAL píše realistický scénář průvodních jevů hluboké hospodářské krize, která nás opět "překvapí" dříve než si myslíme, protože se o ní mlčí, stejně jako se předstírá, že u nás nemáme imigranty, přestože jich je již k miliónu

Po vstupu České republiky do Evropské unie počet pracujících cizinců v ČR stále roste. V roce 2004 zaměstnaní cizinci tvořili necelých 7 procent, v polovině letošního roku už to bylo 13,2 procenta. Od konce loňského roku počet pracujících cizinců v Česku stoupl o 38 tisíc, tím pádem v polovině letošního roku dosáhl hranice téměř 700 tisíc osob. A to ve statistice nejsou zahrnuti cizinci, kteří jsou oficiálně již českými občany, nebo zde prostě pracují bez povolení, tedy načerno.

http://www.protiproud.cz/politika/4769-na-prahu-krize-nevidanych-rozmeru-prijde-obcanska-nebo-svetova-valka-mame-u-nas-uz-stovky-tisic-cizincu-co-udelaji-az-to-zacne-banditismus-rabovani-boj-o-zivot-stat-se-o-nas-nepostara-prijde-to-uz-brzy.htm
-------------------------------------------------- - ---------------
HOLGER MÜNCH, ŠÉF BKA, UPOZORŇUJE NA ROSTOUCÍ POČET MIGRANTŮ PODEZŘELÝCH Z KRIMINALITY

https://pravyprostor.cz/holger-munch-sef-bka-upozornuje-na-rostouci-pocet-migrantu-podezrelych-z-kriminality/
-------------------------------------------------- - --------
CZEXIT

0 hlasů

k nám je dováží naši lidé.myslím zlín teď nebo i jiná fotbalová mužstva dotáhla černoušky v boji za lepší zítřky.zakažte a vykopejte i s vlastníky mužstev.

0 hlasů

V Evropě bubulman zjistí, že je naprosto ztracený, že nic neumí, nemá šanci v konkurenci na trhu práce, urazí se a začne páchat kriminalitu. K čemu nám jsou takoví? Co pozitivního nám přinesou?

0 hlasů

Dobrý fotbal. ⛹️‍♂️

0 hlasů

Proč je španělská poď neveze do Španělska? Pokud vím, tak paluba lodi je součástí výsostného území státu, kde je loď registrovaná a tedy když to vezmu podle zákona, pak když ta černá musulmanská kreatura vyleze na palubu španělské lodi, je de facto ve Španělsku, proč je tedy nevyloží tam, kde jsou doma?

4 hlasy

Další a další valící se muslimové. A počítejme s tím, že Západ udělá cokoli, doslova cokoli, aby je sem k nám nacpal. Zase bude vymýšlet kvóty, hrozit a vydírat. A použije k tomu i své zdejší kolaboranty a vlastizrádce. Už teď kalouskovská TOP 0009 tvrdí, že bychom se měli podvolit a slimáky přijmout. Za sebe říkám NE !

8 hlasů

nestrašte kalousem, ten končí.šéfem top je terazky semitská židule.a věřte okamůrovi,jenom on žádá DEPORTACE.

1 hlas

Zavrit hranice a nabit kulomety. Kde jsou nasi hrdinove?

4 hlasy

Kde asi, v různých prd€lích světa hlídají za naše prachy zadky američanům

4 hlasy

Opet unesli dalsi odpad a vykladaji ho v Evrope. Hanba !!!

4 hlasy

jak dorazilo? někdo je přivez ne? proč je nepotápěj?

4 hlasy

Protože jsou ne lodi lidé. To sobcům jako jste Vy uniká. 🤬

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.