Nová rezoluce
Drážďany: toto město má problém s nacisty

02.11.2019 07:58

Zatímco řada měst po celé Evropě včetně Česka vyhlásila v poslední době v reakci na klimatické změny "stav klimatické nouze", v Drážďanech řeší radnice jiný problém. Kvůli pravicovým extremistům, kteří se ve městě často scházejí a nezřídka páchají trestné činy, vyhlásila saská metropole "stav nacistické nouze", informovala dnes agentura DPA.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • cestmir beranek (5 hlasů) 02.11.2019 08:45

  Myslím, že "soudruzi v NDR" :-) dělají chybu, řeší důsledek a nikoli...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 02.11.2019 16:14

  A proč bych to dělal? Jsem doma v ČR, vy ovšem byste mohl vyrazit do...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 02.11.2019 09:15

  Vy se se svými názory můžete do Drážďan rovnou odstěhovat. 🐵

 • karel ledvinka (1 hlas) 02.11.2019 19:49

  vlastíku,zapoměl jste na semity žid-názi.ty už na madagaskar jechali,...

 • karel ledvinka (1 hlas) 02.11.2019 19:42

  žádné doklady o požádání o bombardování NEEXISTUJÍ.nic v pamětích...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

To ale na situaci nic nemění.

0 hlasů

Němčouři hledají zástupné problémy a nevidí jeden největší z nich, okupaci Německa muslí armádou teroristů!

0 hlasů

Ale vidí, nic nebojte. Zajděte si do Bavor do hospody a dejte se do řeči s místníma. To si něco poslechnete.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

další lež potměšilého vlastíka/junyjóra.1.vlna se trefila tak jak měla.část napadla 90km vzdálenou chemičku, kde se vyráběl diesel z uhlí.to byl legitimní cíl.na Drážďany spadlo přes 34 000 tun třaskavin a napalmu.to by bylo víc než 1 000 tun na 1 000 mrtvých.takové kravině může věřit akorát tupounek jak vlastík/junyjór.čestmír/hemenex ví, že LŽE .když byl v roce LP.1992 odhalen pomník válečnému zločinci a.harris,asi semita žid,queen mother se hrozně divila protestům, které odhalení doprovodily.na rozdíl od nás, postavili tam policajta až do dneška a je tam klid.učte se,dejvice.

0 hlasů

Drážďany nemají problém s nacisty, Německo má problém s vymahatelností zákona. Když jim tam dělají binec slimáci s nacisty jeden přes druhého a oni nejsou štonc jim zatnout tipec.

0 hlasů

vlastíku,zapoměl jste na semity žid-názi.ty už na madagaskar jechali, ale hagana tu loď patria plnou židů potopil.dobře se tam hodí a tady je stejně nemá nikdo rád.svoloč.

1 hlas

žádné doklady o požádání o bombardování NEEXISTUJÍ.nic v pamětích eisenhovera,patona,montgomeryho.ale a."mad bomber" harris už před drážďany vybombardoval podobně kolín.pomsta hlavně britů za bombardování anglie a londýna.davy uprchlíků z východu.je nám jasné, že semiti židi lžou.tak jako o počtu židů mrtvých v koncentrácích.nejdříff to bylo 9 mil.potom 6 a teď jsou to tři.lže a krade to.

1 hlas

Tady se píše, že těch zavražděných v Drážďanec bylo 25 tisíc, jinde 27 tisíc. Na těch zavražděných nezáleží - ale podle reklamy si máte koupit ponožky za TRŽNÍ cenu - a to je důležité


https://cz.sputniknews.com/svet/201802216832887-veteran-victor-gregg-bombardovani-drazdany-genocida/

0 hlasů

Minimum je asi 18 000 a maximum cca 27 000. čísla vychází ze sčítání které Němci dělali krátce před náletem. Na rozdíl od představ se uprchlíci poměrně přesně evidovali při vstupu do města. Vyšší číslo je při započtení i lidí, které se nepovedlo vyloučit, tedy těch, kteří měli opustit město už před náletem, ale není to potvrzeno. Nálet byl na požádání Sovětské strany, důvodem bylo oficiálně to, že přes Drážďany proudí na východní frontu posily a technika. Není vyloučeno, že sověti chtěli i zabránit odvezení zařízení různých fabrik do nitra Německa, ale to je spíše odhad. Rozhodně ztráty byly o řád nižší, než se kdysi uvádělo. Sčítání ztrát proběhlo asi před 10 lety, prováděli ho Němci na objednávku města Drážďany

0 hlasů

Hm.,že byl nálet na Drážďany na základě požadavku SSSR (údajně při konání Jaltské konference) ,nebylo nikdy prokázáno, a neexistují o tom žádné dokumenty. Pouze se novináři opírali o tvrzení jednoho z potomků bělogvardějských emigrantů, který dělal v Jaltě tlumočníka spojenců. Drážďany byly v té době etapovým městem, a na jaře(únor-duben 1945) již nebylo kam přesouvat továrny. Nehledě na to, že bylo paradoxně vybombardováno zalidněné město, a fabriky, kasárna a logistická zařízení postavená na periférii daleko od centra mnoho škody neutrpěla. Podobně by se dalo argumentovat o chebském továrním letišti, nádraží a důležitým viaduktem, zničeným rovněž na jaře 1945. Kdy již nebylo letecké palivo,a náhradní díly od subdodavatelů z vnitrozemí protektorátu. Na severozápadní dráze byly zničeny mosty a železniční uzly.

1 hlas

Nesmysl, rozkaz k náletu na Drážďany má i jména velících důstojníků SSSR a USA, kteří spolu v rácmi dohodnuté spolupráce jednali, i briefing, doprkna, aspoň si to najděte. Nebo se mám podívat já?

0 hlasů

Naci*sta jak musl*im, všechny ide*ologie jsou stejné svi*nstvo. Bes*tie jako bes*tie. Navrhuji všechny vymatlance zasažené ideologií vyvézt třeba na Madagaskar, ať si to tam rozdávají mezi sebou, čí ideologie je jediná ta pravá. Komouše, křes*ťany, sekty atd. Plus multikultralisty k tomu.

0 hlasů

Jenom prašivých muslů je přes miliarda, na Madagaskar by se ti vlezla jern jejich delegsce.

0 hlasů

Klid, deset vrstev by z nich bylo, Madagaskar je velký ostrov. Léčba ideologií je asi, jak historie ukazuje, nejlepší kulí do čela. Zagónim puľu v ľob.

0 hlasů

http://www.wertyzreport.com/clanek/mluvci-nemecke-ambasady-holokaust
Haaretz koncem června uvedl, že mluvčí izraelské ambasády v Berlíně Adi Farjonová izraelským novinářům sdělila, že „v zájmu země je neustále vinit Německo z holokaustu a že země nechce s Německem normalizovat vztahy“
Jelikož tohle zaznělo na uzavřené schůzi s novináři a v přítomnosti izraelského velvyslance, Izraelci nechtěli, aby se to dostalo ven. A když si němečtí novináři začali stěžovat, muselo přijít s prohlášením i Izraelské Ministerstvo zahraničí To novináře obvinilo z porušování novinářské etiky
Farjonová pro svou obhajobu řekla: „Byla to konverzace mimo záznam. S novináři mluvím jinak "

0 hlasů

Drážďany vyhlásili Němci za demilitarizovanou oblast. V Drážďanech a okolí nebyla německá armáda ani protiletecká obrana. Do Drážďan sestěhovali vybombardované , invalidy, žny, děti , důchodce
Usáci, Kanaďané , Angličané, během JEDNÉ noci upálili FOSFOREM 100 000 civilistů.
Fosfor se nedá uhasit, vypálí vzduch a lidé se udusí.
Smrt upálením je bolestivá-dejte si prst na vařič.
Angličtí , usáčtí, kanadští úchylové se mohli, při prohlížení snímků následků bombardování, uřehtat
-.-A za tyhle bombardovali Německo i naši, obdivovaní letci

0 hlasů

Důvod náletu na Dráždany byla žádost maršála Koněva Spojencům, aby mu uvolnili cestu vybombardováním silného opěrného uzlu Němců. Spojenci vyhověli. Ztráty byly malé, protože první vlna bombardérů svrhla pumy mimo a přecpané město uprchlíky, vojsky, posledním transportem Židů atd se stačilo evakuovat. Ti, co neodešli, byli tak nějak usmaženi, uvařeni, udušeni ve sklepích, které byly plné uhlí atd.

0 hlasů

Ty si moc práce s nějakými fakty nedáváš. Zřejmě 100x opakovaná lěž se stává pravdou!

1 hlas

K tomuto jsem psal práci založenou na dokumentech a výpovědi očitých svědků a nikdo neměl problém, ovšem neználci ze sedmé cenové je mají vždy. Na vás seru.

0 hlasů

Adolf Hitler nařídil, aby ze všech měst vytvořili Němci pevnosti a bránili je jako pevnosti. Tak se také stalo. Jelikož na Drážďany žádné nálety Spojenci nebyly dlouho pořádány, postupně bylo z okolí města stažena většina acht- acht, takže obrana města nebyla skoro žádná. Stejně by nepomohla.
Mám očité svědectví česko-německé rodiny, jak to tam vypadalo během náletu i po náletu. Bydleli na kopci nad Drážďany v severní části Drážďan Wilchsdorfu a celý nálet celé tři dny sledovali. Otec měl radost, jaký mají Němci dole prima Masopust, bylo to na 14. 2 .1944.

0 hlasů

Měl radost?Už vás začínám chápat.

0 hlasů

Otec pána, který má dnes 96 let, blbče!

0 hlasů

To ale na situaci nic nemění.

0 hlasů

spojenci tam vyvraždil skoro 600 000 lidí během tří dní bombardování a teď se diví?

1 hlas

26 000 tisíc lidí podle německého sčítání tři týdny po bombardování a to sčítání bylo důkladné. Jen Pepek Geobels k tomu přidal nulu, chytil se toho bolševik a Játro už ani neví jak číslice skládá.To je tak asi celé.

První vlna bombardérů totiž minula a městě se stačilo evakuovat.

0 hlasů

Mnohem potřebnější by bylo, aby tam vyhlásili stav mohamedánské a čmoudské nouze.

1 hlas

Myslím, že "soudruzi v NDR" :-) dělají chybu, řeší důsledek a nikoli příčinu. Pokud je příčinou kriminalita migrantů, která se místním celkem logicky nelíbí, pak samozřejmě se snaží nějak bránit. Pokud policie neřeší věc buď razantně nebo vůbec, pak se samozřejmě dostávají ke slovu skupiny které řešení nabízí. To že jsou pak tamním i naším tiskem nazývány "pravicové" je už jen taková typická nesmyslnost. Ono tvrdit že někdo je "nacista" zedy typicky levicový spolek a zároveň že je pravičák je ukázkou chorého mozku. Ale takové produkují naše "vysoké školy" humanitního směru ve velkém, absolvent bývá typicky blb, s naučenou mantrou, který se uživí buď v novinách, TV nebo v neziskovce. Místním se nelze divit, mně se toulat banda musulmanů po okolí, a dělající bordel a zvyšující kriminalitu, také bych se díval, není-li tu někdo kdo tomu učiní přítrž. Takže jestli je "kriminalita" těch "pravičáků" namířena proti migrantům, asi je docela dost místních podporuje. Kde asi udělali soudruzi z NDR chybu?

5 hlasů

Vy se se svými názory můžete do Drážďan rovnou odstěhovat. 🐵

2 hlasy

A proč bych to dělal? Jsem doma v ČR, vy ovšem byste mohl vyrazit do nějakého sluníčkářského a vítačského ráje. Třeba jít gretenům utírat zadky (samozřejmě recyklovaným papírem) a hlavně pracovat na musulmany a podobnou chamraď, která se sem táhne jak cikán za dávkami. Já budu v klidu v ČR volit stranu, která bude hnát cizí lůzu pryč od našich hranic. Kdybych už se stěhoval, pak do Maďarska, kde ten dobytek řežou už na hranicích, jak by mělo být zvykem všude.

2 hlasy

Lidstvo zatočilo s nácky jednou,snad se to podaří i podruhé.👿

0 hlasů

pokud je to Čech, je tady doma.což takhle VYKOPAT menšiny, které nejsou doma ani v evropě?potom bude po problému.pokud soudruzi platí daně, mají nárok na protest.ale zase vidíme, že toho demokracii semiti židi nechtějí pochopit, pakáž.a neb ji zneužívají.potřebují vykopat.

0 hlasů

ty v banderistanu muzes jenom zavidet :-)))))

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.