Střet zájmů
Evropský parlament řešil kauzu českého premiéra Babiše

16.01.2020 07:58

Obnovení trestního stíhání českého premiéra Andreje Babiše se ve středu dostalo na program plenárního zasedání Evropského parlamentu ve Štrasburku. Poslanci se ve zhruba padesátiminutové debatě neshodli mimo jiné na tom, zda je Babišova kauza vnitřní záležitostí Česka, anebo by se měla řešit na evropské úrovni.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (1 hlas) 16.01.2020 08:04

  Zelený úděl Evropské unie – cesta ke zmaru a nové totalitě ...

 • Zdeněk Šmerda (1 hlas) 16.01.2020 16:25

  Je třeba se opět vrátit, doporučit, jestli by střed zájmu Babiše ...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 16.01.2020 09:09

  Žádná jiná země také nemá premiéra zloděje a estébáka. 😥

 • daniel Pink (1 hlas) 16.01.2020 08:51

  Polčakovsti udavaci z KDUTOP a Piratu se snaži Zadna jina zeme...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 16.01.2020 08:01

  Otevření bran nelegální imigraci. Migrační vlna opět sílí. Podrazácké...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

podfukář bureš bude bručet s krysou rath.škoda,že spolužák trestu utiekol.fšeci kradnú.chá,chá,chá.už od adama.šalóm.

0 hlasů

Krátce jsem zachytil vystoupení J. Pospíšila a přiznám se, bylo mi na blití.

0 hlasů

Je třeba se opět vrátit, doporučit, jestli by střed zájmu Babiše
neměly odborně lépe řešit domácí instituce, jak bylo původně
zamýšleno Také posoudit, jestli udání není jen způsob nekalého
politické boje ze strany českých Pirátů.Dobře,že místo diletanta
Junker a nastoupil rozum. EU musí také změnit dnešní pravidla
rozdělování dotací nejen pro Česko, ale i pro celou Evropu.
S takovým veletočem dobrodruzi Piráti nepočítali.Nevyšlo jim to.
V Česku byl problém nesvoboda, dnes je problémem nadměrná
svoboda. Každý si beztrestně může páchat jakékoliv „dobro“,
zrůdnosti pod pláštíkem „dobrých“ úmyslů, „správných“ ideí.
---------------
Samozřejmě se ozval šílený fanatický pirát. europoslanec Peksa :
„Oligarchové v Evropě si to dokáži zařídit, nenechají se zničit.“

1 hlas

A vy jste už viděl, aby si ti kapři nahoře sami vypustili rybník? Jste praštěný na palici nebo ano?

0 hlasů

Sice mám toho drotára u zadele, ale na druhé straně ten eurobolševický xindl bude za pomoci českých kolaborantů už zasahovat do všecho. Kdysi se říkalo :
serte_všichni podle norem, ruské_hov... je nám vzorem. A ono se toho zase i když v obráceném gardu tolik nezměnilo. I když jsou tam smradi jako Polčák. mamánek Pospíšil a spol.

0 hlasů

Zatímco nás SSSR ceckal jako dojnou krávu a šli jsme ke dnu, EU nám zatím rve prachy a stará se, aby ty prachy šly na to, na co mají jít!

Já vím, že jste u policie rozkrádali služební auta pro sebe a svoje rodiny. a pro své kamarádíčky z mokré čtvrti, a to přes policejní dílny, ale ne, skutečně v civilizovaném světě není zvykem všechno šlohnout, Kadete. V tom vašem ano, ale možná někdy pochopíte, až vám šlohnou příbuzní peřinku v rakvi zpod hlavy, že to až tak dobrý způsob života zase nebyl.

0 hlasů

Máš opravdu zajímavé informace jak to u (SNB) policie funguje. Tak dementní (na rozdíl od obecního_hovínkáře) nejsou ani státní policajti. Nová auta šla na dopravku a kriminálku, když měla natočeno okolo 200-300 tisíc, tak je poslali dojezdit na obvod. Měl jsem možnost ty auta vidět v autobazaru když jsem prodával motorku. Zrovna je sundávali z plaťáku, snad byla z Veleslavína. Kdo by takovou hajtru chtěl na které se vyučilo x četníků. Stýblo to už evidentně není éra Žigulíků,starých Škodovek a trhu. Nehledě na to, že část vozového parku mají policajti na "operativně nalízováno". Tak že se vozidlo vrací firmě. A jestli si ho nějaký policajt odkoupí, tak to je výhradně kšeft té soukr. firmy. A jaký jsme civilizovaný národ, tak to se ukázalo po roce 1989.Co nakradl_bolševik po r.1948 tak alespoň většinou zůstalo v ČSR. Na rozdíl od toho co nakradli za papa Tunela Bakalové, Kožení ,Vostří a spol. A zmizelo to v daň. rájích přetaveno na dolary. Zase jsi si flusnul, ale víš jako většinou kulový_hovno vo co GO!.

0 hlasů

Polčakovsti udavaci z KDUTOP a Piratu se snaži Zadna jina zeme nepraska v Bruselu tak jak česka chvilkařska reprezentace k zbliti

1 hlas

Už aby vás, zloděje, práskal národ bičem po strništi až do Říma. Jestli toho se dočkám, dám snad i na mši.

0 hlasů

Žádná jiná země také nemá premiéra zloděje a estébáka. 😥

1 hlas

Machuro, a že už ho dávno nezavřeli když je zloděj. A ne všichni okolo Venci flašky měli to štěstí, že jim v kachlíku za MV Sachera totálně vypucovali svazky a registr StB. Jistě by bylo zajímavé zjištění, kam se poděly "mikrofiše" těchto dokumentů zašitých pro "strýčka Příhodu".

0 hlasů

PRÝ NÁM EU VÍC DÁVÁ, NEŽ BERE

EU nám tedy nedává víc, než kolik sebere. Všechny Evropany z členských zemí dohromady stojí jejich peníze, ale žádné zpět nevrací. Nemá ani jak.V diskuzích o Evropské unii se objevuje stále znovu a znovu argument, že prý nám EU dává víc peněz, než kolik nám bere, obvykle ve formě:

„My ale víc dostáváme, než platíme!“

„Odvádíme daleko méně, než kolik jsme dostali.“

„Česká republika ze společného rozpočtu formou různých programů a politik dostává více peněz, než do něj odvádí, je tedy čistým příjemcem,“ uvádí Euroskop.

A tak dále.

Tento argument na podporu našeho členství v EU nevznikl náhodou, ale byl zcela vyroben na zakázku. Zcela záměrně ho šíří weby placené z EU, které jsou hojně sdílené politiky podporující EU.

A protože je stále opakován znovu a znovu jako zaseknutá gramofonová deska, je na čase vysvětlit, proč tento argument v diskuzi selhává.

Dejme tomu, že ČR skutečně odvádí do EU méně, než kolik jí z EU zase přijde, ale problémem argumentu vidím v jeho záměrném omezování finanční politiky čistě na Českou republiku. Je to stejné jako kdybych vzal fixu, nakreslil na mapu trojúhelník zasahující do ČR, Německa, Polska a prohlásil, že všichni uvnitř v tomhle trojúhelníku dostali v celkovém součtu od EU víc peněz, než kolik odvedli. Tudíž by měli být vděční a Evropskou unii nekritizovat.

Vybrat si ČR je stejně tak náhodné, jako můj trojúhelník.

Co se na to podívat z pohledu celé oblasti, kterou tvoří členské země EU, protože rozpočet EU a finanční politika se odehrává v celé této oblasti. Lidé v členských zemí EU dohromady odvedli do EU daleko víc, než kolik dostali.

Nemusíte být ekonom a nemusíte ani umět matematiku, abyste chápali, že EU je pochopitelně jen další úřad, který je pro nás Evropany nákladem. Sám tento úřad žádné peníze vytváří, negeneruje žádné bohatství. EU pouze žije z peněz Evropanů. My všichni Evropané zaplatíme na daních všechny europoslance, eurokomisaře, jejich poradce a zástupce těchto poradců a mnoho mnoho dalších úředníků.

Bez ohledu na to, jestli jste zastánce nebo odpůrce EU, je zkrátka objektivní fakt, že je to úřad, který funguje z našich peněz, ale sám žádné nevytváří. Neplatí tedy, že EU dává ČR milodary a nic za to nechce.

Celý systém je navíc nemorální. EU vezme peníze Němcům, Španělům, Francouzům a Angličanům, a následně je přerozdělí dle svého uvážení mezi členské státy. Tak i když na ČR padne víc peněz, než kolik do ní ČR odvedla, stále to není správné. Naopak, je to klasický socialismus.

Neplatí tedy, že EU nám dává peníze, protože europoslanci jsou snad hodní a dávají nám nezištné dary. Oni žádné své peníze nemají. Oni je jen seberou lidem, část si nechají a část přerozdělí dle své libovůle.

Dalším problémem je slovo „my“, se kterým se operuje. Říkat, že „my“ jakožto ČR jsme dostali od EU peníze, nedává smysl hlavně díky tomuto slovu. Pravda je taková, že není žádné „my“. ČR je deset milionů zcela individuálních lidí. Ne, nejsme jedna velká masa, která sdílí společný mozek a přemýšlí jako jeden tvor.

Pokud nějaká firma dostane dotace od EU, neznamená, že jsme ty peníze dostali my všichni. Pokud Agrofert dostane milion korun českých ve formě dotací, nedostávám je přeci já, ale ta firma.

Nerozumím tedy tomu, proč bych měl být vděčný EU, jen proto, že mi vezme peníze, část si nechá a část dá ve formě dotací nějaké firmě typu Agrofert nebo obci na stavbu rozhledny.

EU nám tedy nedává víc, než kolik sebere. Všechny Evropany z členských zemí dohromady stojí jejich peníze, ale žádné zpět nevrací. Nemá ani jak. V Europarlamentu nemají stromy, na kterých rostou peníze. Je to předražený úřad, kde někteří eurokomisaři berou i půl milionu korun měsíčně. Vděčnost skutečně není na místě.

https://pravyprostor.cz/pry-nam-eu-vic-dava-nez-bere/
-------------------------------------------------- - ---------------------

SPOLEČENSTVÍ SALAFISTŮ V NĚMECKU ROSTE A VZKVÉTÁ. PROČ? JSOU PŘECE V RÁJI!

Francie, Švédsko a Německo jsou země v Evropě, kde se Salafisté cítí nejbezpečněji a nejjistěji. A je jich tam i nejvíce. Daří se jim výborně, neboť jejich tamní policejní a justiční orgány nechávají na pokoji a v Německu mnozí z nich ještě dokonce pobírají podporu od státu, obvykle ve formě sociálních dávek. Takže Německo je ráj pro salafisty. A do ráje se přece chce dostat každý. A tak do salafistického ráje v Německu přibývají a přibývají další Salafisté.

https://pravyprostor.cz/spolecenstvi-salafistu-v-nemecku-roste-a-vzkveta-proc-jsou-prece-v-raji/

CZEXIT

1 hlas

Otevření bran nelegální imigraci. Migrační vlna opět sílí. Podrazácké evropské vlády budeme jednou proklínat

MONIKA PILLONI informuje čtenáře Protiproudu o situaci na italské migrační frontě, kde se po skandálním odstavení Salviniho opět rozjíždí migrační byznys na plné obrátky

V Itálii se vylodilo v roce 2019 celkem 11.471 migrantů. Je to o 50,9 % méně než v roce 2018, kdy jich bylo 23.370 a o 90,3 % méně než v roce 2017, kdy jich bylo 119.369.

Snížení dosáhl v roli ministra vnitra Matteo Salvini, který v té funkci působil od 1. 6. 2018 až do 5. 9. 2019. Je nutno dodat, že jeho rozhodnutí byla již pár měsíců bojkotována uvnitř koalice účelové vlády ministryní obrany, Hnutím 5 hvězd a premiérem Contem.

Nárůst imigrace oproti 2018 začal s novou vládou Demokratické strany (Pd) - sociání demokracie s chováním progresivistů a chaotického Hnutí 5 hvězd (M5S). Obě strany se drží vládních křesílek zuby nehty, protože je jim jasné, že většina z nich již nebude znovu zvolena, a proto se jejich nepřirozená slepenina snaží stůj co stůj demokratickým volbám zabránit. Nemají mimo tohoto motivu vůbec nic společného.

Čísla mluví
Statistiky dokládají, že v září 2019, ihned se začátkem jejich vlády "otevřených přístavů," překročil počet příjezdů v roce 2019 poprvé počet příjezdů imigrantů ve stejném období v roce 2018. Tak se dělo i v následujících měsících (září 2.498, říjen 2.017, listopad 1.232, prosinec 589 osob).

Co nás čeká letos?
Otevření bran nelegální imigraci za této italské katastrofické vlády pochopitelně trvá. Oproti roku 2019, kdy se za působení ministra vnitra Salviniho během prvních 3 dní v roce nevylodil ani jeden migrant, se v roce 2020 během stejného období vylodilo už 87 migrantů.

Poblíž oblasti Santa Maria di Leuca v kraji Puglia, vylovila pobřežní stráž přibližně 14 mil od pobřeží celkem 54 Kurdů (původem z Iráku a Íránu), kteří se z Řecka vydali do Itálie na 13 metrů dlouhé plachetnici. Po dvoudenní cestě byli vysíleni, protože je zastihla bouřka. Celkem bylo na palubě 50 mužů, 2 ženy a 2 děti.

Po zlepšení počasí se na Sardínii vydalo přes moře ze severní Afriky 38 Alžířanů. Jezdí v malých skupinkách na loďkách z lokality Annaba, která je italskému ostrovu nejblíže, a přistávají v lokalitě Sulcis. Policie se vydala po stopách migrantů a po 2 hodinách zadržela 7 osob v zóně Porto Budello v Teuladam a dalších 5 několik kilometrů dále. Později byla zadržena další čtyřčlenná skupinka, po té dalších 14 a nakonec posledních 8. Všichni jsou to - mimo jedné ženy - mladí muži v dobré kondici a samozřejmě bez jakýchkoliv osobních dokladů.

https://www.euportal.cz/Articles/22223-otevreni-bran-nelegalni-imigraci-migracni-vlna-opet-sili-podrazacke-evropske-vlady-budeme-jednou-proklinat.aspx

CZEXIT!!!!!!!

1 hlas

Zelený úděl Evropské unie – cesta ke zmaru a nové totalitě

Evropský zelený úděl by přinesl dávno nevídané sešněrování a ideologické podmanění hospodářství, masivní omezení svobody, likvidaci zbytků suverenity členských států, astronomické náklady, zaostávání EU oproti zbytku světa.

https://www.eportal.cz/Articles/10662-zeleny-udel-evropske-unie-cesta-ke-zmaru-a-nove-totalite.aspx
-------------------------------------------------- - --------------------

Požáry v Austrálií následek globálního oteplování? Ne! Zakládají je muslimové

Austrálie přijala muslimské imigranty a ti se ji odvděčili velice zajímavým způsobem. Například jistý muslimský imigrant Fadi Zraika zakládá požáry, které v poslední obě devastují Austrálií. Kdy byl chycen a poslán před soud, tak se jen smál a dával najevo svou muslimskou nadřazenost.

https://www.eurabia.cz/Articles/33705-pozary-v-australii-nasledek-globalniho-oteplovani-ne-zakladaji-je-muslimove.aspx
-------------------------------------------------- - --------------------

Už nezbývá než se jen smát. Švédská televize: 3 imigranti a 38 různých identit

Policie si je vědoma toho, že existuje rozsáhlé zneužívání rodných čísel (přidělených migrantům) a falešných osobních dokladů (vystavených na tato r.č.) píše se v článku. Zpravodajská redakce švédské televize se zaměřila na tři osoby a zjistila, že např. jsou registrované pod různými identitami nejen v severských zemích, ale i v Evropě, v Německu.

https://www.eurabia.cz/Articles/33704-uz-nezbyva-nez-se-jen-smat-svedska-televize-3-imigranti-a-38-ruznych-identit.aspx

CZEXIT

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.