Füle bodoval u europoslanců, prý je lepší než Ashtonová

12.01.2010 18:32

Český kandidát na eurokomisaře pro rozšíření Evropské unie Štefan Füle po svém úterním vystoupení před europoslanci sklidil úspěch napříč politickými stranami.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • dobrý komunista, mrtvý komunista! (212 hlasů) 13.01.2010 01:34

  Škoda, že těch Mašínů a Paumerů nebylo více! Jenom ,,bolševický...

 • otmara (81 hlasů) 12.01.2010 19:00

  KONEČNĚ máme komisaře, velmi dobře vybaveného po všech stránkách a...

 • Ron (81 hlasů) 13.01.2010 08:31

  Asi oproto, že se obča ožere každý,.

 • nocniimuura (75 hlasů) 12.01.2010 19:20

  VŠEM KRIPLŮM: Odjakživa se osoby pověřené službou státu, v tomto...

 • sláva Fülemu (73 hlasů) 13.01.2010 08:30

  Jděte do háje s obětmi komunsmu. Teď jsou zase miliony oběti...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

místo absolventa MGIM, tam příště partaj leninskýho typu - ODS vyšle svoji rychlokvašku z plzeňských práv , a to budou poslanci EU modře mrkati

38 hlasů

T i komouši museli býti fakt dobří, že se udrželi 40 let, vždyť je to tu samej antikomouš, kde jste byli zalezlí, když tu komouši vládli, teď si hrajete na hrdiny a před tím jste dělali co ?

67 hlasů

Jmenováním komunistů na místo prémiéra, ministra spravedlnosti, ministra zahraničí, delegáta v EU, policejního prezidenta atd. ČR definitivně prohrála svůj boj o demokracii a ztratila nárok se počítat mezi civilizované země.

41 hlasů

A koho tam dát když ostatní jen kradou.Asi Bendu nebo jiného disidenta porad

34 hlasů

Jaký boj o demokracii. Drtivá většina lidí v této zemi se narodila před rokem 1989 a má komunistické kořeny a z části i myšlení. Komunisté můžou být většimi demokraty než překabátění modráci, zapšklí antikomunisté nebo nemalá část dnešní mladé generace, která je sice tzv. komunismem neposkvrněná, ale jejíž morální hodnboty jsou pod psa.

48 hlasů

Současné vedení EU je často koncentrací nejhorší spodiny - viz předseda komise Barrosso - agresivní komunista, socialista Špidla atd. atd. Delegování a jmenování Fulleho je plivnutím do tváře 100 miliónům obětí komunismu. Vždyť oni se nám smějí, jak jsme hloupí a všechno jim spolkneme a hlavně platíme a platíme jejich život vysoko nad úrovní někdejší šlechty, po níž zůstaly alespoň hodnotné památky. Po EU nezůstane nic než dluhy a rozložená civilizace.

43 hlasů

Jděte do háje s obětmi komunsmu. Teď jsou zase miliony oběti kapitalismu a rádoby antikomunistů. Viz lustrační zákony, které postihly i mnoho slučnýchch lidí. S tím směšným antikomunsimem se mužete užírat, ale společnost nikam dále neposunete. Füle zapůsobil na Evropu za tži hodiny více než kašpárek s malým kašpárkem Tupolánek za půl roku.

73 hlasů

Na jakou Evropu Fulle zapůsobil ? Na bolševika Barrossa a několik úředníků ? A kdo za ně bude platit dluhy ?

31 hlasů

Fulle se jako diplomat v Litvě ožral a litevskou policií byl usvědčen z jejího zavinění. Doklady o tom nyní nejsou k nalezení, asi je už mají v Moskvě. A na Fulleho tam mají nejen to. Není to jeho jediná lumpárna. Jak je možné, že po této autonehodě nebyl z našeho ministerstva vyhozen ?

45 hlasů

Asi oproto, že se obča ožere každý,.

81 hlasů

doplňuji:.. ožral a zavinil autonehodu a litevskou policií byl usvědčen z jejího zavinění."

64 hlasů

A co vlastně ta Fulle umí ? Žvanit, žvanit a žvanit stejně jako ostatní paraziti z komisí EU. "Profesionální diplomat" a podobné bláboly slýcháme denně, ale co ten člověk v životě udělal za práci ?

40 hlasů

to je otázka pro KGB, kam odevzdával výkazy práce. ale v KGB nebudou chtít odpovědět, to nedoufejte.

63 hlasů

Ten nám dokázal,že je opravdu nejlepší řitolez.

67 hlasů

Takže žádného z těch červů v bruselském špeku komunistická minulost nového kolegy - nové české vyžírky Füleho nijak nezajímala. Není divu, vždyť je to tam samý včerejší západní osmašedesátník - samý "bývalý" maoista, trockista anebo stalinista, jejichž výhrady proti praktikám v "zemích reálného socialismu" jsou jen dílčí. Dobře mezi ně zapadne!

69 hlasů

Zase "svoboda slova" v akci! Myšlenková policie nepovolila diskuzi k článku o údajné xenofobii a rasismu v Itálii. Ještě vás pánové nikoho nenapadlo, že to vše je jen REAKCÍ na situaci, ve které se Itálie kvůli své geografické poloze jako přístaviště většiny naplavenin - produktů bezuzdné africké populační exploze ocitla? Vždyť za 20 let tam s takovou budou mít stejné poměry jako dnes v Africe (ve Španělsku to není jiné)! Ještě vám taky nikomu nedošlo, že není možno nazývat obranu proti loupeži vlastního teritoria či už jen vyjádření pouhé nevole proti tomu, xenofobií neborasismem??!!?? Je soudruzi novináři nutno, následovat opravdu jazykové směrnice, vydávané neobolševickými soudruhy v Bruselu? Xenofobním a rasistickým se dalo nazývat např. arogantní a povýšené chování britského koloniálního důstojníka či úředníka v Africe před 100 lety, ne pouhé rozladění někoho, komu berou invazoři domov a přetvářejí jej k obrazu svému! Problémem Evropy přece nejsou mimoevropští cizince, nýbrž jen a jen jejich množství!!!!!

61 hlasů

Jsem rasista, xenofob, extremista a jsem na to hrdý! Mám rád naši kulturu a svou rasu, tak jsem asi rasista. Odmítám podporovat kulturu jinou na úkor naší, tak jsem asi xenofob. Odmítám finančně podporovat děti nemakačenků, které dělají další děti, které mám podporovat, tak jsem asi fašista. Nesnáším multikulturní šmejdy typu Kocába a tak jsem asi extrémista. Dělám to, co dělali moji prapředci, kteří mě tak dostali na špičku civilizace. A moji vnuci budou na mě hrdí!

65 hlasů

Kocába nesnáším, pozitivní diskriminaci taky ne, ale rasisty nesnáším už vůbec. Jestli jsi ty na špičce civilizace, to určitě ne!

58 hlasů

A co na to malá Natálka..?

44 hlasů

Coby? Přece se učí azbuku, aby mohla vystudovat Vysokou školu diplomacie v Moskvě má pro to ty nejlepší ,,kádrové,, předpoklady a potom nám udělá celosvětovou revoluci.......

40 hlasů

Jak typické pro EU: je vynikající, umí mluvit. Proboha - co vlastně kdy dokázal tento člověk? Bude to dobrý milý kámoš pro kámoše z nejvíc zbytečného podniku na světě a tím je současný Brusel. Válcují nás čím dál víc ti žvanilové bez výkonu.

39 hlasů

Bývalý komunista je jako bývalý čarnoch. Myslím, že do bolševického Bruselu výborně zapadne a všichni ho tam budou mít rádi. Doufejme, že přivede do EU co nejdříve Turecko, Gruzii, Izrael, Zimbabwe, Ukrajinu, Afganistán a další! Ať žije evropský muslimistán! S Bruselem na věčné časy a nikdy jinak!

64 hlasů

No,hezký.To je náplní jejich práce?Hodiny klábosit a potom se navzájem známkovat?

51 hlasů

Jsem rád, že má bývalý komunista takový úspěch u západních europoslanců. Snad zase trochu sklapne všem pravičíkům a modrobolševikům, kteří umějí en krást, kamarádit se s mafiálny a dštít síru na komunismus, v němž mají ovšem své kořeny. Ať žije Füle, ať žijí všichni chytří a inteligentní lidé bez ohledu na stranickou příslušnost. Současně oceňuji, že ho Týden nepomlouval, jako jiníí novinářští ubožáci.

56 hlasů

Škoda, že těch Mašínů a Paumerů nebylo více! Jenom ,,bolševický blb,,může opěvovat inteligenci ,,cvičené nomenklaturní opice,, z Vysoké školy diplomacie v Moskvě, která se výcvikem rovná školám KGB!... Hlavně, že tito závistiví bolševici zatočili s pracovitým středním živnostenským stavem po svém nástupu v r. 1948, pozavírali pracovité Čechoslováky do koncentračních táborů Jáchymovska, Příbramska, kde museli otročit kopáním uranu pro SSSR! Politickým věznům byly rozbity jejich rodiny, zničeny jejich životy včetně životů jejich dětí a vnuků ....dodnes tyto křivdy v České republice nebyly napraveny...hlavně, že zednáři v hávu NWO vítají ve svých řadách bolševické zločince..... Opravdu zajímavá morálka, jak pana Füleho, české státní správy (kterou řídí i nadaále komunisti a jejich potomci!) tak i EU ! - V minulosti jim nevadil synáček soudržky docentky marxismu -leninismu Špidla provázaný na KGB a dnes jim nevadí ani soudruh Fülle! - Připravujew se snad celosvětová revoluce?......

212 hlasů

...ale to my víme, že bys tam měl nejraději modrého domokrata, který má to správné vzdělání na právech v Plzni...co třeba Bendu, to by byl ten pravej...anebo Tunelánka..?.ten by tam tak mohl mávat bimbáskem...to je celá jeho kvalifikace

39 hlasů

mrtvý antikomunista. .. Protože je to fanatik.

66 hlasů

Vrahové Mašíni a Paumer kteří v rámci spravedlivého boje podřízli strážmistra,který byl spoután, zabili účetního legionáře, který nechtěl vydat svěřené peníze, to je skutečná morálka? To by bylo dobré si obstarat oltář s Hitlerovým portrétem a denně se k němu modlit. Tento příspěvek je ostuda těch kteří padli v Jáchymově a jinde. Zapoj se do Národního odporu a budeš mezi svými.

73 hlasů

Ač např.Radiožurnal celkem rád poslouchám,tak dneska mě štvali.Od rána až do skončení vystoupení o Fülem nemleli nic jiného než to,jak vysvětlí své členství v předlistopadové KSČ a moskevské studium.K tomu ještě citovali z názorů posluchačů.Po informacích o úspěchu Füleho nastal klid po pěšině.Jako když utne.Ano,Týdnu slouží ke cti,že vyčkal.

45 hlasů

Podobně hloupě jako Radiožurnál se chovala i ČT. Ta jejich zpravodajka z Bruselu, Hrnčířová, která většinou ve svých vstupech stejně jenom recituje z agentur, celé dopoledne a poledne mlela, že budou Füleho dusit na jeho komunistické minuosti a další nesmysly.Nevím, kdo tu hloupou a povrchní kozu Hrnčířovou do Bruselu poslal.

52 hlasů

Na ČT24 vystupuje pan Železný ne jako novinář, nebo komentátor, ale jako arogantní všeznalý soudce. Jeho vystupování,které například vyvolalo odpor brankáře Čecha je stále více samostředné a do Událostí zanáší ironické a nepatřičné napadání. Naštěstí pan Füle názorně předvedl, že pro funkci komisaře má předpoklady. Novinář přece nemůže dělat to co Železný, očekávat své odpovědi.

50 hlasů

další buran , syn komunistickému bachaře , že ...

33 hlasů

Je příjemné, že v Evropě tak skvěle zabodoval bývalý komunista. Už ho vidím jako budoucího prezidenta EU.

39 hlasů

Není na čase proti těmto bolševickým zrůdám začít ,,pátý odboj,, ? ? ? - Je nejvyšší čas.....

42 hlasů

Není na čase proti těmto bolševickým zrůdám začít ,,pátý odboj,, ? ? ? - Je nejvyšší čas.....

38 hlasů

Váš výlev je tak ubohý, že si vlastně sám mažezte hovnem ksicht.

37 hlasů

ubohý ..? ale jděte ... váš výkřik Ať žije ... vás jistojistě přistihuje jako čtenáře VUMLových tiskovin... váš slovník je plný třídního boje -takže vážený ,aby jste tomu rozuměl i vy : hovnem vás posrala vaše matka ,když vás vytláčela mezi stolicí a močí

50 hlasů

Člověče, když čtu ty vaše zvratky, tak nevím jestli se mám smát, nebo nad vámi plakat.

49 hlasů

A vás vaše mudra musela buď vyblejt nebo vysrat. Ať to, či ono, následky jsou pro vás stejné.

63 hlasů

když hodnotím bruselské publikum dle našich europoslanců a ostatních kandidátů na komisaře , pak Fulemu stačí opravdu jen výkon prostřední ,aby oslnil ty bruselské darmožrouty

52 hlasů

VŠEM KRIPLŮM: Odjakživa se osoby pověřené službou státu, v tomto případě EU, posuzují podle schopností a dovedností! Obzvlášť významnou úlohu hraje soubor morálně-volních vlastností u tohoto člověka. Je nepopiratelné,že morálně-volní vlastnosti lidská bytost získává po celý život, především pak ve vývojovém stádiu, tedy v dětství a mládí. Je nezvratné, že vedle morálně-volních vlstností je na druhém místě podstatné vzdělání! Tento člověk přesvědčil několik stovek poslanců parlamentu EU o úrovni svého vzdělání, o svých morálně-volních vlastnostecha a především o čistých rukou. Pitomci jako v této zemi instalovaní soudci ministři a předsedové vlád mu nesahají ani ke kotníkům. Z vlastní zkušenosti vám mohu potvrdit, že Francouzi, Britové a Američané hodnotí absolventy MGIM velmi, velmi vysoko. Zato hodnocení rádoby českých žrnalistů je i od cikánů a bezdomovců (těm se omlouvá) stejné, jako etnika, jež má pocit, že sežralo Šalamounovo hov.. 0 :-) -volních

75 hlasů

Jdi do prd.ele s tím opisováním pitomin z VUMLU

62 hlasů

zkreslený představy.Tam se nechodilo pro morálně volní vlastnosti,ale pro jiný pitominy.

60 hlasů

přečti si něco z psychologie kriple a modli se k HAVLŮM, JEŽKŮM, KALOUSKŮM, ŠTĚTINŮM, SOBOTKŮM PITHARTŮM ZVORÁLKŮM a vůbec ke všem rostlinkám a zvířátkům. On věděl císař Josef II, jak ke potrestat. A nášupem si dej třeba Goldflama. :) :) :)

48 hlasů

to: nocnimuura. Ptáci sedavají dle svého druhu orli s orlama a vrabci s vrabcema. Vzdělání není měřítkem charakteru !!! A cikáni jsou frajeři,že se nepříspůsobují kde jaké kravině tak jako většina,ale to Vás ani nenapadne přemýšlet o tom jinak že ??? Pěkný večer Vám.

31 hlasů

to Vzdoropapež XVI.Ještě jednou pro generaci co má v maturitním vysvědčení připsáno: "Nechápe význam přečteného textu"! Morálně-volní vlastnosti nesouvisí s majetkem, tedy s bohactvím ve kterém vyrůstáte, ale s náviky a citovými vazbami. Ani vrah nepopře, že má citové vazby. Naproti tomu osoba vzdělaná na prestižních školách naučená k vybranému chování a topící se v nezměrném bovtství, není osobností jen z tohoto titulu. Proto ani děti sočasných zločinců, co nám vládnou, nebudou "elitou národa" protože jejich výchova je v rukou hrdlořezů a vrahů.

41 hlasů

ŠKODA, ŽE NEPLATÍME V DNEŠNÍ DOBĚ ,,TRIBUTUM PACIS,, kvotu 200 volů bychom hravě splnili i každý měsíc !

58 hlasů

Nejvíce musí srát ty naše nivinářské pravicové pisálky, že západní Evropa sere na takové kádrování, kde kdo byl v jaké straně, ale hledí na to co umíš. Až to těm naším blbečkům v novinách (ale nejen tam)dojde, a část národa zblblá minulým režimem to pochopí, tak se můžeme počítat k Evropanům.

73 hlasů

To se starý bolševiku hodně pleteš. Jednak by mě zajímalo, co Fulle nejasného původu vůbec umí kromě chlastání, a za druhé na Západě se kádruje, a to hodně ostře.

37 hlasů

Jak jsem ale zaznamenal, Týden mu bývalé členství v KSČ o hlavu nemlátil. Lze říci, že se chová objektivně.

70 hlasů

Perfektně jste to vystihl.

32 hlasů

Týden nám n+jak znachověl, asise stydí ...?!?

33 hlasů

KONEČNĚ máme komisaře, velmi dobře vybaveného po všech stránkách a hle....... kdejaký modrý dacan si tady otvírá hubu! Ještě jim chybí tvrzení o "komunistickém nebezpečí"! Lidi, kde to žijete? Máte vlastní názor?

81 hlasů

Kágébéřík bodoval u svých kolegů agentů Moskvy. Jak signifikantní rudá Evropo.

63 hlasů

fanosi, pokud je Rusko je rudé , tak je pak rudé asi jako tvoje trenýrky jsou zevnitř hnědé.

42 hlasů

Samozřejmě že bodoval, je to přece komunista a ti mají umění vyžírkového přežití za každého režimu v krvi.

58 hlasů

Asi váš nazor je jen z 10 proc objektivní, ten pán se ve státních službách nemusel "přimknout ani k jedné z vedoucích stran " ani k jednomu politikovi , vědom si svých znalostí a kvalit.

66 hlasů

Fandim časopisu Týden

39 hlasů

No, já bych si ho nekoupila.

72 hlasů

Stačí,že ho čteš.Holt tenhle článek jen není podle tvého gusta.Ale lepší chytrý a schopný chlap(i když bývalý mladý komunista)než pitomec na přání.

38 hlasů

Jaký ,,bývalý komunista,,!!! Naivo! Komunista zůstane komunistou i kdyby trakaře padaly!!! - Komunista jednou, komunistou navždy! Přece si oni sami říkali, že ze strany se vystupuje (zrovna jako z KGB) jedině nohama napřed a přes komín krematoria..... Jenom, aby bylo jasno....

27 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 48/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.