Raná fáze
Islamistický radikál se chtěl inspirovat útoky z 11. září

18.10.2019 13:51

Francouzská policie minulý měsíc zatkla muže, který prý plánoval atentát inspirovaný teroristickými útoky z 11. září 2001. Informoval o tom francouzský ministr vnitra Christophe Castaner.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 19.10.2019 06:24

  ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 19.10.2019 08:48

  Pokud vám budou liberálové tvrdit, že z migrace nemáte mít strach,...

 • cestmir beranek (1 hlas) 19.10.2019 08:05

  Pokud mají chorvati rozum, zastaví je i kdyby to mělo být střelbou.

 • OM Y (1 hlas) 18.10.2019 21:42

  Tak u tohoto bych pochopil, kdyby napsali, ze je psychicky naruseny …...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Takovou svini přemuslenou, co má chuť na teror hned halal utratit tak, že by nejdřív sral strachy do gatí. Oblíct mu tu jejich vestu a říct mu kolik mu zbývá jeho zbytečného života.

0 hlasů

ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA HLASITÉHO “ALLÁH AKBAR” (VIDEO)

Liberální politici a média nám tvrdí, že migrace pomalu končí a toto téma nafukují pouze populističtí politici. Tyto záběry, které nikdy v médiích hlavního proudu neuvidíte, vám otevřou oči!
Tisíce migrantů denně putují do Evropy a v Bosně se podařilo natočit, jak je na chorvatské hranice doprovázejí policejní složky.

Ne, toto nejsou záběry z roku 2015! Jsou z 15. října 2019 a jsou důkazem toho, že migranti putují na náš kontinent neustále. Evropa se tak den co den mění a africká populace pomalu nahradí tradiční Evropany.

Pokud vám budou liberálové tvrdit, že z migrace nemáte mít strach, pošlete jim tento článek. Pokud již po tomto neotevřou oči, jsou ztraceni …

https://pravyprostor.cz/ze-migrace-skoncila-tisice-migrantu-pochoduji-do-chorvatska-za-hlasiteho-allah-akbar-video/

2 hlasy

Pokud vám budou liberálové tvrdit, že z migrace nemáte mít strach, pošlete jim tento článek. Pokud již po tomto neotevřou oči, jsou ztraceni … ................Bojim,bojim,bojim...! 😨

1 hlas

Kocourek, takoví jako vy se pro zbabělost (narušování morálního stavu jednotky) stříleli za rozbřesku u zdi, když byly ještě normální časy. Migrace na planetě Zemi existuje od časů, kdy začal existovat život. Živí tvorové mají tu vlastnost, že se přemisťují z různých důvodů někam.
Migrace u lidí je legální a nelegální.

Bavíme se jen o té nelegální ale hlavně: problém není migrace, ale humanisticky pokřivené vidění světa Západem, který si myslí, že je moudřejší než příroda /Bůh a že mu budou jeho pravidla fungovat, což nebudou. A to je jediné téma. Vy a vám podobní ocasi odvádějí od tohoto problému pozornost někam úplně jinam, ve své nebetyčné hlouposti a neschopnosti najít příčiny problémů nejen svých, ale, a to už vůbec, celého světa.

Problém Západního světa zní: nenávistná totalitní ideologie Islám je brána jako náboženství a to má podle LPS ochranu. To je problém, to je přičina, a toto se musí řešit, ne následky. Nepouštět si sem ani komunisty, ani nacisty, ani muslimy.

No, celá ČR je komunisty prolezlá, už to je špatně, takže nějací jiní fanatici k tomu, to už je prašť jak uhoď.

0 hlasů

Pokud mají chorvati rozum, zastaví je i kdyby to mělo být střelbou.

1 hlas

Tak u tohoto bych pochopil, kdyby napsali, ze je psychicky naruseny … nechat se chytit pri shaneni zbrane … 🤣
Napiste, jestli umi letat nebo, jak to chtel realizovat a ne takovou senzaci a pak nic. To stacil pouze titulek a ilustracni foto praku …

1 hlas

Proč létat? Mnohem snazší by dnes bylo, naložit trhaviny na nějakou loď, třeba výletní, umístit je poblíž nádrží s palivem a odpálit ji někde ve velkém přístavním městě. Pokud by to udělal efektivně, bude to taková malá atomovka, odpálená třeba v Benátkách. Už jen pasažérů jsou tisíce, takže už to by stačilo na konkurenci toho září. V reálu je řada možností, jak se pro takového musulmana "realizovat" a nadělat co nejvíc škody. Na to není třeba letadlo

0 hlasů

No jenže oni jsou výmazové ve všem, oni nezaostávají za západem o pět set let pro nic za nic. Oni jsou sice fanatici, ale s poměrně malou fantazií. na ty jejich stále opakované grify a la mateřská školička se západ už dávno adaptoval a všechno jim to policejně hatí.
Což by byla dobrá zpráva, kdyby se to nechalo těm fanatikům celá ta opatření tvrdě platit. Jenže si západní společnost udělal pravidla, že za darebáky platí ti slušní no a tak ať platí.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 48/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.