Notre-Dame
Je čas jednat, vyzývali aktivisté z Greenpeace transparentem na jeřábu

09.07.2020 11:41

Aktivisté z organizace Greenpeace ve čtvrtek vyvěsili protestní transparent na obřím jeřábu u katedrály Notre-Dame v Paříži. Francouzskou vládu a prezidenta Emmanuela Macrona obviňují z toho, že nedělají dost v boji s klimatickými změnami, napsala agentura AP.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Honza Hloupý (5 hlasů) 09.07.2020 12:14

    Až mohamedáni převezmou ve Francii vládu definitivně, oni už těm...

  • Karel Hrabě (1 hlas) 09.07.2020 16:12

    KDO JE PLATI ??JEGOR KUČER rozkrývá činnost a účel dalšího z elitních...

  • jadoles nepojedu (1 hlas) 09.07.2020 15:30

    Macron má hlavu v pejru,jestli se na něj EU složí,a bude jednat s...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

KDO JE PLATI ??JEGOR KUČER rozkrývá činnost a účel dalšího z elitních klubů, který zavádí stínovou světovou vládu bez toho, aby se zodpovídala lidem a politickým reprezentacím zemí našeho světa

Před jedenácti lety založila skupina nejbohatších lidí na planetě vedená Billem Gatesem, Davidem Rockefellerem a Georgem Sorosem „Dobrý klub“ (Good Club), který se zabývá řešením problémů planety, včetně jejího přelidnění. Následků činnosti světových filantropů jsme právě teď svědky: epidemie, oběti, barevné revoluce, moc farmaceutických společností a WHO zkorumpovaná bohatými elitami. Jak se to mohlo stát?

„Dobrý klub“ se objevil v roce 2009. Jejími zakladateli byli miliardáři Bill Gates, David Rockefeller, Ted Turner, Eli Broad a další nejbohatší lidé planety. Prostě ještě naléhavěji naž dosud si uvědomili, že pokud spojí síly, jejich dopad na lidstvo může být mnohem větší než dříve. A za jedenáct let existence klubu jeho zakladatelé a členové dosáhli opravdu hodně.Pandemie koronaviru není náhoda. Je příčina i důsledek toho, co bylo v plánech těchto lidí již před více než deseti lety. Pokud si myslíte, že máte před sebou další pochybný konspirologický článek o globálním čipování populace, pak není obtížné, abyste si ověřili pravdivost zde uvedených informací. Stačí jen pečlivě prostudovat dostupné prameny, dát slovo váženým profesorům a lékařům a také si poslechnout samotné „otce-zakladatele“. Potom se vzájemně propojí všechny články jednoho řetězce.

Klub miliardářů
První zmínku o skutečnosti, že Gates a další miliardáři vytvářejí vlastní stínovou světovou vládu, najdeme v rozsáhlém a podrobném článku britského vydání Guardian ze dne 31. května 2009. Stínová vláda bohatých by nebyla stínová, kdyby jednala otevřeně. Proto zpočátku nikdo ani nevěděl o prvním setkání klubu, které se konalo 5. května 2009 v New Yorku. Co o tom píše Guardian, jehož novináři obdrželi exkluzivní informace o tomto setkání od kolegů z časopisu „Chronicle of Filanthropy“?

„Toto je nejelitnější klub na světě. Obyčejní lidé nejsou zváni. Ve skutečnosti ani nemají způsob, jak se k němu připojit. Toto je Good Club – malá skupina zástupců světové elity a miliardářů-filantropů, kteří nedávno uspořádali své první tajné setkání v centru New Yorku.“

Schůzku zorganizoval Bill Gates a její účel byl formulován jako „hledání odpovědí na globální ekonomický pokles a četné zdravotní a environmentální krize, které zachvacují celý svět“. Hotoví „spasitelé světa“.

Pokud si přečtete celý článek, pochopíte, že tehdy nikdo nedohlédl, jakou moc tento klub vyvolených nakonec získá. Guardian pochopitelně opěvuje jejich „dobré úmysly“, výdaje na charitu atd. A to navzdory skutečnosti, že již tehdy byl jako hlavní cíl klubu vyhlášen boj proti přelidnění planety (o tom se článek zmiňuje pouze letmo). Ale nejdůležitější na všem je, že „Dobrý klub“ je uzavřená organizace, která je schopna rozhodovat o osudu milionů lidí a nikomu se za svá dalekosáhlá opatření nemusí zodpovídat.

Celkové "oficiální" jmění všech členů klubu v době jeho založení přesáhlo 125 miliard dolarů a organizace rychle začala „řešit“ světové problémy. Nadace Billa a Melindy Gatesových zahájila podporu WHO a globálních farmaceutických gigantů, jako je švýcarský Roche, nebo britský AstraZeneca. George Soros prostřednictvím svých zástupců převzal financování „demokratických buněk“ v bývalých republikách SSSR a ve "zlobivých" státech EU. Jinými slovy – utáhli šrouby jediného mechanismu.Čtěte ZDE: To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu "přirozeně" došlo. Pohádka o dvou netopýrech. Sázka 1,5 miliardy na pád akcií. US vojáci ve Wuchanu. V NYC to cvičili. Vše je samozřejmě jenom náhoda...

Farmaceutická vláda
Nyní už víme s naprostou jistotou, že pandemie byla ne-li uměle vyvolaná, potom alespoň plánovaná (připomeňme Event-201 – globální simulace pandemie fiktivního koronaviru prováděná fondy Rockefellera, Gatese a univerzitou Johnse Hopkinse ještě před objevením nového COVID-19).

Je také známo, že Světová zdravotnická organizace založená v roce 1948 již za deset let začala ztrácet svou nezávislost tím, že souhlasila s přijímáním peněz od soukromých nadací. Tento proces se v 70. letech urychlil a s příchodem 21. století dosáhl zásadně nové úrovně. Od počátku roku 2000 vyčleňuje Gatesova nadace pro WHO 2,5 miliardy dolarů, a stává se ta hlavním majitelem ("sponzorem") organizace. Gatesova moc nad WHO nyní připomíná prezidentovu moc ve státě.

Přidejme si k tomu Gatesovo vlastnictví podílů ve farmaceutických gigantech a všechno do sebe začíná zapadat. Připomeňme také doporučení WHO, aby se všechny země světa zásobily lékem Tamiflu proti ptačí chřipce z produkce Roche. Akcie farmaceutické společnosti poté prudce stouply a obohatily Gatese a „Good Club“, přestože účinnost léku nebyla objektivně prokázána.

V roce 2015 Forbes oznámil, že Gatesova nadace spolu s Roche nakoupila kontrolní podíl ve společnosti Foundation Medicine, která zase dříve získala kontrolní podíl nad ge

1 hlas

este jste zapomel na soudruha warren buffeta.

0 hlasů

makaron by se spis mel zajimat o blaho naroda,uzavrit hranice a deportovat veskerou pakaz do zemi puvodu-semiti zidi di zidostana.i s blbeckama z greenpeace.pokud mezi nimi frantici-poslat na tezke prace na par let.kopat tunel do ciny nebo tak neco.

0 hlasů

Macron má hlavu v pejru,jestli se na něj EU složí,a bude jednat s Greenpeace,na to teď má určitě myšlenky.No a pokud se EU nesloží,stejně budou Greenpeace jednat s někým jiným.Ale že Francie hned ví,co je teď nejdůležitější.

1 hlas

Až mohamedáni převezmou ve Francii vládu definitivně, oni už těm Grünpissákům to klíma z hlav vyženou (pokud jim vůbec ty hlavy zůstanou na krku).

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.