Justiční reforma
Jourová znovu kritizovala Polsko za ohrožení nezávislosti tamních soudů

12.02.2020 07:50

Česká eurokomisařka pro dodržování evropských hodnot Věra Jourová na úterní rozpravě Evropského parlamentu řekla, že Evropská komise je odhodlána podniknout všechny nezbytné kroky k udržení vlády práva v Polsku, kterou podle ní ohrožují tamní justiční reformy. Kontroverzní změny v zákonech upravujících justici prosazuje vládnoucí strana Právo a spravedlnost navzdory výtkám EK a dalších kritiků, že ohrožují nezávislost soudů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jaroslav Beneš (8 hlasů) 12.02.2020 09:57

  Pevně věřím, že se této inkvizitorce EU v Polsku vysmáli. Do polského...

 • Jiří Rys (7 hlasů) 12.02.2020 12:49

  Už jsem na tyhle podělaný bruselský eurobolševiky, jako je třeba...

 • Josef Javorský (6 hlasů) 12.02.2020 11:11

  Je hezké, že kritizuje Polsko aj., ale u nás je ještě větší bordel...

 • Jiří Klempera (6 hlasů) 12.02.2020 08:05

  tuhle super-svini tam procpal už podruhé ten slovenskej kokotík bureš...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 12.02.2020 10:22

  JOUROVÁ, VY KRÁVO NEBESKÁ, PATŘÍTE DO ŠAŠKECU Tohle je ta osoba,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

toto jsem dostal v e mail,asi to nemůže být pravda,že?dejte pozor na dezinformace,jak říká naše tak zvaná pol.elita................. Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly".Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést.

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank-Walter Steinmeir devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.Členské státy se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATOV preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:"Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva.

Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."

* Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států

* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru* Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon

* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku

* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout

* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma

Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato

* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení.

Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku.

Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky)

Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.

A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?

No s pánem bohem!!…

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU.

Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko.

1 hlas

Jourová na svém postu se stará o to, aby nemohli být polští soudci ovlivnitelní. Zdejší diskutérské dyslektické lůze to uniká stejně jako moč...

2 hlasy

Vlastíku, není člověka který by nebyl ovlivnitelný a blbka Jourová to neovlivní. Vše je o tom, že v Polsku vláda doufá, že našla způsob jak si skupinu (soudce) ohlídá aby se chovali loajálně k moci zákonodárné.

3 hlasy

"nemohli byt ovlivnitelni", rikate pane Styblo? Je o nich velmi znamo, ze jsou zradny, prolhany, lstivy a zakerny! To o nich neustale rikaval i dedecek Henexe, jak sam jednou napsal. Podivejte se do Wikipedie co vyvadeli tesne pred valkou. Prvni meli kamaradskou smlouvu s Hitlerem, prvni v Evrope v 1938 napadli nezavislou zem, Ceskoslovensko a sami Macron a Putin o nich rekli, ze Polsko bylo v te dobe fasisticka zem.

1 hlas

Jediná otázka, kterou nám novináři nejsou schopni zodpovědět, a téma je tudíž jen a toliko o lejnu mustangově zní: je si Jourová jistá, že si neplete postih lemplů se soudcovskou nezávislostí?

Protože netušíme nic bližšího, jelikož novináři umí jen honit senzace, vyjadřujeme se tady naprosto mimo.

1 hlas

PŘÁTELÉ BALKÁNSKÉ ŘEZNICE A SÖRÖSE

Proč tolik lidí voli ANO? S touto otázkou jsem se setkala v poslední době nejednou, neboť ten, kdo sleduje politiku skutečně pozorně, to občas nechápe. Za vším je třeba hledat v prvé řadě perfektní marketing. Ale to je jen jeden z důvodů, proč tolik lidí volí stranu, která nemá program, je podobně jako většina ostatních silně probruselská a nenabízí ani žádný vyhraněný názor či ideu. Přesto je ANO většinou svých voličů považováno za hnutí protestní.


Pro vysvětlení je třeba nahlédnout nejprve do zahraničí. V globalizovaném světě totiž souvisí vše se vším. Už v tomto článku jsem podrobněji rozebrala fakt, že kolem let 2010 – 2015 vznikly v různých zemích Evropy zcela náhle strany, jejichž základní program byl totožný: vyhrazování se proti stávajícím, zkorumpovaným politikům a hádky s nimi. Tyto strany pak také, právě na základě perfektního marketingu, vyhrály parlamentní volby ve svých zemích v období kolem roku 2015 (a později).

Tyto strany jsou navenek protestní, při bližším pohledu však zjistíte, že jsou probruselské a na úrovni EU dokonce abnormálně servilní a proglobalistické. Vzestup těchto stran byl založen na plné spolupráci mainstreamových médií, jejichž úkolem nebylo (a není) je adorovat, ale naopak z nich udělat mučedníky. A daří se to skvěle. Tedy úspěch ANO je dán podobně, jako úspěch rakouských Lidovců či italského Hnutí 5 hvězd tím, že jsou tyto strany od začátku nejen prezentovány coby protestní, ale plive na ně jak mainstream, tak zkorumpovaná a u většiny občanů profláklá “opozice”. Nevadí, že tyto strany pak s těmi, se kterými se hádaly, vejdou do koalice, vše je odpuštěno, hlavní je, že volič zvolil spasitele, kterého mu nabídli globalisté jako na zlatém podnose.

Ale teď k hlavnímu důvodu instalace těchto stran či politiků do vlád nejedné evropské země. Tím důvodem byla obava z toho, že by v době po roce 2015 v reakci na invazi mohli voliči v daných zemích volit skutečně protestní strany, jinak mainstreamem nazývané stranami extremistickými. Bylo jasné, že tradiční, zprofanované strany by neměly v tomto ohledu šanci. U nás se navíc na protestní voliče vytáhlo nejen ANO, ale i další mainstreamová strana – Piráti (v ostatních zemích posloužili obdobně Zelení).

A teď se vraťme na náš “píseček” a věnujme se konkrétně ANO a důvodu jejich úspěchu. Kdo se zajímá o politiku víc, tak ten má zcela jasno, že se rozhodně nejedná o protestní stranu, ale stranu zcela mainstreamovou, poplatnou Berlínu i Bruselu. Podobně, jako nové strany v jiných zemích, hned na začátku nabralo ANO členy názorově velmi silně rozpolcené, od fanatických sluníčkářů (např. Pelikán, Zlatuška) až po euroskeptiky (Soukup, Chalupa). Tyto “extrémy” z obou názorových stran již ovšem v ANO nejsou. Zůstal tam ovšem stále velmi rozmanitý názorový vzorek.

A teď se podívejme třeba na zahraniční politiku vlády. Ta je zcela totožná s tím, jakou zahraniční politiku by dělala jakákoli strana tzv. “demobloku” či Piráti. To prokázaly jak kauzy Skripal (nejvíce vypovězených diplomatů na počet obyvatel), Nikulin, nadšené reakce na bombardování Sýrie (za tuto servilnost pochválil vládu i ministr zahraničí USA), dále kauzy Huawei, Guaido, či podpora ukrofašistů. Ke všemu uvedenému lze připočítat i podporu okupačních misí. Ve všech uvedených i mnoha dalších případech byla vláda údajnou “opozicí” pochválena.

Odhlédneme-li od zahraniční politiky, můžeme se jen namátkou podívat na tu domácí. Nedávné schválení hospodaření ČT bylo jednou z mnoha dalších ukázek součinnosti vlády se stranami tzv. “demobloku” a Piráty.

Skutečně protestní strana by jednala tak, jak si přejí voliči třeba ve věci migrace a islamizace. Vláda, která si hraje na protimigrační, od roku 2017 schválila hned několik promigračních paktů, ať už šlo o Marakéšskou deklaraci, Globální kompakt o uprchlících nebo souhlas se znovuotevřením Dublinu IV. O všech těchto pamfletech jsem už psala podrobněji jinde. V roce 2016 vláda v podobném složení schválila třeba Agendu 2030. Za promigrační krok počítám i plánovaný dovoz desetitisíců mimoevropských cizinců (např. také z Pákistánu a Bangladéše), i když má jít “údajně” o levné pracovní síly. Tomu snad může věřit jen slaboduchý jedinec. Navíc, jde mnohdy především o muslimy.

A jsme-li u islamizace, tak tato vláda navázala nadstandartní vztahy s hlavními sponzory mešit a islamizace ČR vůbec – Katarem a Saudskou Arábií. V kauze “hidžáb na škole” projevilo ministerstvo školství, vedené Plagou, souhlasný postoj ke skandálnímu rozsudku Nejvyššího soudu v Brně, tedy rozsudku, který povoluje hidžáb na školách. A Al Hamajda na MV je pak už jen “třešničkou na dortu” naší proislámské vlády.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pratele-balkanske-reznice-a-sorose/

CZEXIT

1 hlas

Ve znamení velké výměny: NHL je prý málo černá. Talenty budeme hledat v ghettech? Pozveme si odborníka. Co vadí na NBA? O diverzitu tu nejde. Bělošské sporty jsou nepřípustné

https://www.protiproud.cz/politika/4921-ve-znameni-velke-vymeny-nhl-je-pry-malo-cerna-talenty-budeme-hledat-v-ghettech-pozveme-si-odbornika-co-vadi-na-nba-o-diverzitu-tu-nejde-belosske-sporty-jsou-nepripustne.htm
-------------------------------------------------- - -------------------------
Neziskoví fízlové a udavači v akci: Prodavačka vyhozená z práce. Nevěděla, že svoboda slova je kaput? Víš, soudruhu, koho zaměstnáváš? Zákaz Ortelu na Řipské pouti. Horší než za Husáka. Máme možnost volby?

https://www.protiproud.cz/politika/4922-neziskovi-fizlove-a-udavaci-v-akci-prodavacka-vyhozena-z-prace-nevedela-ze-svoboda-slova-je-kaput-vis-soudruhu-koho-zamestnavas-zakaz-ortelu-na-ripske-pouti-horsi-nez-za-husaka-mame-moznost-volby.htm
-------------------------------------------------- - --------------------
Imigranti opět útočí: Tunely pod maďarským plotem. Španělsko a Itálie se nebrání. Bitva na řeckých ostrovech. Pátá kolona u nás má vítací projekt. Co na to BIS? Jdou nám po krku. Máte volný pokoj?

https://www.protiproud.cz/politika/4918-imigranti-opet-utoci-tunely-pod-madarskym-plotem-spanelsko-a-italie-se-nebrani-bitva-na-reckych-ostrovech-pata-kolona-u-nas-ma-vitaci-projekt-co-na-to-bis-jdou-nam-po-krku-mate-volny-pokoj.htm
-------------------------------------------------- - ------------------------
NATO obkličuje a plánuje: Válka s Ruskem do roku 2028! Právě v tuto chvíli to začíná. Nové zbraně a nová taktika. Největší manévry za třicet let. S Německem i s námi. Američané zešíleli. Odveta nás vymaže z mapy...

https://www.protiproud.cz/politika/4923-nato-obklicuje-a-planuje-valka-s-ruskem-do-roku-2028-prave-v-tuto-chvili-to-zacina-nove-zbrane-a-nova-taktika-nejvetsi-manevry-za-tricet-let-s-nemeckem-i-s-nami-americane-zesileli-odveta-nas-vymaze-z-mapy.htm

CZEXIT

1 hlas

Co má co soudce žvanit do politiky a kritizovat nějakou reformu? To je zástupce státu, což je jeho živitel a pokud stát zajišťuje, aby se jeho soudy staly zodpovědnými a makaly, držkující jasně říká, že makat nechce. Alou a táhni někam jinam. To přece není nezávislost soudce, ta je soudci dána v jím vedených procesech, ne vůči zaměstnavateli, kua!

Jenže tohle není uvedeno, ta formulace je nejasná a tak se vůbec neví, o co tam ve skutečnosti jde.

0 hlasů

Je to ostuda ČR i ostuda Babiše. Kdyby měla špetku svědomí, šla by se utopit.

Toto odporné chování ukazuje směr, kterým se Evropský Svaz ubírá. Czexit je naprostá nutnost.

4 hlasy

Czexit je naprostá nutnost. .............. To Vám nakukal Pitomio ? 😂

1 hlas

Milý Pitomile, výsledkem nekončící řady kroků namířených proti občanům ČR nemůže být nic jiného než všeobecná averze a tedy czexit. O těch krocích nerozhoduje Okamura, ale Evropský Svaz. Okamura se jen chopil politické poptávky, kterou příšerné a nepřijatelné nápady EU vyvolaly. Pokud ji nevyužije on, bude to někdo jiný.

3 hlasy

Jourová a Babiš se snaží udržet v Polsku stejný stav jako je v ČR.
Ne všichni ale mnozí t.zv. soudci jsou pachatelé kriminálních trestných činů, zejména vydírání a někdy i loupeže - požadují za odsouzení peníze, pokud jim ten, koho odsoudili nezaplatí, tak ho oloupí o jeho byt nebo domek
-.-.T.zv. státní zástupci a t.zv. soudci se dopouštějí křivých obvinění pravděpodobně na objednávku - případ Sládek, Rath, paní Vitásková a další
-.-.
Jourová chce aby t.zv. soudci byli, tak jako dosud, NEZÁVISLÍ na ZÁKONECH a i když se dopustí kriminálního trestného činu , aby se nemuseli nikomu zodpovídat, nikdo je nesmí soudit a odsoudit
Teoreticky by mohli soudit SOUDCE, kteří se dopustili kriminálního trestného činu, VÝHRADNĚ zase jen SOUDCI
Tento stav chce udržet v Polsku Babiš a Jourová a to VYHROŽOVÁNÍM
-.-.-
Budete je volit ? Vždyť svévolné, zištné , nezákonné a na zákonech nezávislé jednání t.zv. soudců ohrožuje každého z nás
Loupež nebo mučení ve vězení není legrace.

2 hlasy

Už jsem na tyhle podělaný bruselský eurobolševiky, jako je třeba Jourová, vyloženě alergickej. Evropská unie se změnila v buzerantskou bolševickou obludu.

7 hlasů

Tak změň lokál, my na tvoje intelektuální koma taky nejsme zvědaví.

0 hlasů

Já a mnoho jiných na jeho příspěvky zvědaví jsme. On alespoň komentuje článek. V intelektuálním komatu jsi leda tak sám.

3 hlasy

Nezměnila, ona jí vždycky byla. Pořád ale lepší, jak věčné přátelství se SSSR. Nebo věčné války na evropské půdě. EU není bez chyb, je to byrokratický levicový moloch, ale lepší není.

1 hlas

Jourové se může podařit odstranit ANO a Babiše z parlamentu
To, že LŽE je to nejmenší - budova soudu, okna, schody, plot a pod. nejsou nezávislé ani závislé ( tedy do určité míry jsou závislé na )
Jourová je PODVODNICE - mluví o nezávislosti soudů - . budov a při tom prosazuje, výhružkami, nezávislost t.zv. SOUDCU na ZÁKONECH navíc v rozporu s vůlí LIDU Polska tedy podle mne je Jourová měkká FAŠISTKA

2 hlasy

Proč se ta obyčejná trapná nicka nestará o pořádek v Německu ??Proč policie V NĚMECKU NEZAVŘE prislušníky antify TO JE ZLO NE ADF !!! POLSKO NA VÁS KAŠLE TI MAJI SVOJI HRDOST !!!!! POLSKO A MA´DRSKO TAM JE DEMOKRACIE ZVOLENÁ LIDEM !!!!!! V EU JSOU VĚTŠINOU NEVOLENÉ A PŘEPLACENÉ NICKY !!!NAKONEC MY SLUŠNI BUDEME MUSET EMIGROVAT DO POLSKA RUSKA,LITVY ATD NE ????

4 hlasy

soudružka by měla zamést před vlastním prahem a kritizovat naší ústavu, naše pomalé a zkoruptované soudy a hlavně troubelesa rychetský..bureša

5 hlasů

Přečtěte si článek, blbe!

1 hlas

Je hezké, že kritizuje Polsko aj., ale u nás je ještě větší bordel (více jak 30 let). Nejprve by měla udělat pořádek u nás a ne kritizovat ostatní... Jak hezké je přísloví - Ryba smrdí od hlavy.

6 hlasů

Další id*iot. Taky si ten článek přečtěte jestě jednou.

0 hlasů

A proč by dělala pořádek u nás v "nezávislém soudnictví"?? Díky jeho rozhodnutí je u koryta placeného oddanými daňovými poplatníky. Že je vy...ná jak beruška je zřejmě každému putna. A taky je dobrý přísloví-od starého vola, se mladý učí orat.

3 hlasy

Jourová ale nemá pravomoci dělat pořádky v něčím soudnictví, bože vy jste kre*téni...

0 hlasů

Woe, tak si přečti náplň "nadnárodní" Evropské komise, a její oprávnění! Každý členský stát tam má po jednom zástupci, který má přidělenu nějakou problematiku v rámci EU. Viz i Jourová...!

1 hlas

Ha, Kadeta jsem nějak donutil, aby si to přečetl, není možná: Klobouček!

Ještě jednou to zopakuju a čtěte to pomaleji: Jurová nemá pravomoci dělat pořádky v něčím soudnictví. Chcete to ještě jednou?

To, co dělá, je o zákonech v rámci jejich harmonizace a sjednocování v EU. Ona zasahuje do soudnictví. Kapišto?

0 hlasů

Co chceš o Evropské komisi vysvětlit?? A nepodsouvej mi woe něco co jsem nenapsal!

2 hlasy

JOUROVÁ, VY KRÁVO NEBESKÁ, PATŘÍTE DO ŠAŠKECU

Tohle je ta osoba, co spustila nenávistnou kampaň dětí proti vlastním rodičů. Z lidí, co tuhle zemi budovali, nechali na ní svoje mozoly a zdraví, tak z nich dělá nesvéprávné dementy, co se nesmí sami rozhodovat a nechat to milostivě na mladých. Vybírat jim na co se smí koukat, co smí poslouchat a kontrolovat jim maily jak malým fakanům. Kdyby tohle na mne zkusily moje děti, dostanou takovou přes hubu, že se jim kousavé otočí dozadu. Kde to jsme, politici aby popouzeli děti proti rodičům a navíc dělali z rodičů neschopné blbce. Lidé nad 60 ztrácejí prý schopnost uvažování a neumí rozlišit co je správné a co je špatné.

https://pravyprostor.cz/jourova-vy-kravo-nebeska-patrite-do-saskecu/
-------------------------------------------------- - --------------------
MORÁLKA PANÍ DULSKÉ (JOUROVÉ)

Čest a morálka je asi urážka. Jak se jedná o prachy, Jourová je až v první řadě. Ví jak na to. Zlomí se v pase, ohne páteř. Podojí stát, podojí prosebníka. Radila rádcům dotací. Pak ji zabásli. Nic se nepodařilo prokázat, stát (my) zaplatil ušlý zisk. Tvrdila, že za 33 dní si měla vydělat “poctivě” půl milionu, celkově 3 miliony a 741 tisíc korun. (z 8,6, které požadovala) Stát ji přiznal pouhých 2 miliony a 741 tisíc korun.


Ta ztráta byla obrovská. Přece jako poradce dotací má nárok vydělat si tolik peněz. A víc. Přece radí a to se cení. Sofie Papaleksiu, tehdejší přímá nadřízená Jourové řekla u soudu natvrdo: měla brát minimálně 450 eur denně, což bylo kolem 12 000 Kč denně. Důchodci měli 9 tisíc měsíčně. I dnes tolik mnozí mají.

“Paní ministryni nikdy nešlo o peníze, ale očištění jejího jména,” podotkl k nároku Vlk.


Chtěla se ve vězení (prý) oběsit. Prý na vlastní podprsence. Pak si čichla opět k penězům jako ke kafru a polila ji znovu živá voda. Stala se ministryní, cesta vedla dál. Opět se penízky sypaly. Nabídli jí funkci v Bruselu a už opět miliony nabíhaly. Prý bude kopat za Českou republiku, za svobodu slova, demokracii. Za muže, ženy a čistou lásku. Stala se komisařkou bruselského komitétu.

Ale peníze nesmrděj. Jak ji zvolili, chytla ji skolióza. Rovná páteř se zhroutila. Vše zapomenuto, přece už je vykonavatelka Bruselu a my její vazalové, její poddaní. Nic neplatí, má jediného Boha: peníze. A ty v Bruselu visí na stromech, stačí je uškubnout. Je prý mocná, lidé třeste se.

Nyní v Bruselu brala 535 tisíc korun, + 80 000 na bydlení + 15000 na podprsenky, kalhotky a další bruselské doplňky. Přece to nebude kupovat ze svého platu. Ale potřebuje víc, tak vymyslí “Brusel” další místopředsedkyně. Možná to něco dosype. Chudinka Jourová strádá a to by jí bodlo. Pár korunek navíc neškodí. Vazalové to zaplatí. Čeští.

Vzpomínáte, že Jourová se nejen o svobodu, ale i za zdravé potraviny bila? V prsa se bila, plakala, jaký hnůj Češi jedí. A pláče dál. Ale už se v prsa nebije. Úkol si musíme zvládnou sami. Prý bude nyní bojovat za čistotu slova. Všichni musíme pochopit, co si máme myslet. To Jourová ví. Je k Bruselu loajální. Proto tolik bere.

Když si někdo vydělá peníze dřinou či pílí jako Jarda Jágr či Karel Gott, má hlubokou úctu. Špína, co nezná morální kredit a obere každého v zájmu své kapsy je sliz, který svojí jedovatostí nakazí i další. A společnost chřadne. Vidíme to všude kolem sebe. Práce smrdí, peníze voní. Jourová by mohla jít příkladem.

P.S. A co je největší zločin? Právníci a poradci dotací mohou radit, mají za to obrovské odměny. Pokud je však něco špatně, zavřou… Toho, kdo platí právníka či dotačního poradce. Právník a poradce je osoba nesvéprávná. No nekupte to. Vážně to Babiš nevidí?

A ještě něco, snad to konečně všem otevře oči: Je podle vás v pořádku, aby ten, kdo tvoří hodnoty, bral desítky tisíc měsíčně, a ten, kdo tyto hodnoty s pomocí státní moci zkonfiskuje a přerozděluje, bez jakékoli přidané hodnoty, bral měsíčně miliony? ?!! Tohle se liší od zločinu jen tím, že se jim to podařilo zlegalizovat.

Miliony měsíčně za “poradenství” v oblasti dotací na straně jedné a ekonomický kolaps států, které jsou největšími příjemci dotací, na straně druhé. Názorná ukázka toho, že dotace nejsou nic jiného než legalizovaná korupce.

https://pravyprostor.cz/moralka-pani-dulske-jourove/

CZEXIT

5 hlasů

Jsem polsky prezident a nebudu poslouchat diktát EU

Vzpomínáte jak nám soudruzi z Moskvy poroučeli, jak se máme chovat a pod.? Vůči Polákům se úplně stejně chovají soudruzi z bruselské centrály EU. Naštěstí EU (zatím) nemá vlastní armádu a tak ji nemůže na Poláky poslat, tak jako ji v 1968 na nás poslal Sovětský svaz. Držme Polákům palce!

A důležitá poznámka. V čele křižackého tažení eurosocialistů jde české hnuti ANO Andreje Babiše, česká vláda zradili Poláky ...

https://www.eurabia.cz/Articles/33780-jsem-polsky-prezident-a-nebudu-poslouchat-diktat-eu.aspx

CZEXIT

3 hlasy

Pevně věřím, že se této inkvizitorce EU v Polsku vysmáli. Do polského soudnictví je Jourové i celé EU velké ...nic.

8 hlasů

..řekla ponrava potemníka, když drozd otevřel zobák.

0 hlasů

Zabékal zkvašený_cocot, bez konkretního názoru na věc!

3 hlasy

Cockot je tady někdo jiný, kdo ten příspěvek naprosto nepochopil. Jinak: jste trojice frustrátů pod sedmi nicky a váš hlas je hlasem té ponravy...

0 hlasů

Ty vypatlanej_úde, vy jste taková_verbež že si nedáte ani palec navzájem! Pak tady můžeš békat že má někdo několik nicků!! :-)

2 hlasy

A gáááá gáááá gáááá gáááá. Už zase ten pito*mec a stejná vějička.

Já na nějaký palec nahoru, postpubertální výpatle, zvysoka se*ru!

Jinak co, už jste ten příspěvek, na který vyskakujete jak tajtrlík, pochopil?

0 hlasů

to bylo BEKOTU o tak zvaném vměšování se Ruska a teď i okrajiny do voleb v usa.když se obáma vměšoval do voleb v židostáně,koza klintonová do Ruských a teď EU diktuje polsku,fšickni schvalujete.jak za sovětů.hnus,ajnštajn.

3 hlasy

Právní řád členské země má být harmonizován s právním řádem EU. Jde o sjednocení práva pro budoucí federalizaci EU. 👄

3 hlasy

Hm a to byl ještě museli zdejší icht*ylové tady na diskusi vědět, co to je právní řád, harmonizace, sjednocení práva... Příliš složitý příspěvek na ty kret*ény. Proč se to dělá... lůza!

0 hlasů

Dříve se tomu říkalo držet h.ubu a krok.

1 hlas

A co je to ten právní řád EU? Nějaká norma kterou uplichtila v návalu krve do palice nějaká kravka po klimakteriu, či alkoholik Plavec, nebo stejný ožrala Juncer při raním bolehlavu potácející v aule Evropského parlamentu!

4 hlasy

Primitive, dejte si strejdu Googla... De*byl, který to nikdy nečetl...

0 hlasů

Jetli ti ty úde_nevadí nechat si srát_od těch xindlů z EU na palici tak to je tvůj problém. Hovínkář od obecní policie by asi stejně nepochopil proč vadí sdružení LEX a 36 000 tisícům sport.střelců, sběratelům či držitelům zbraní ta špína co ty krávy_po klimakteriu v EU napáchaly (včetně té "advokátky" EU co rozhodovala odvolání) A nejde jen o finanční stránku věci! Jako vždy_zasíráš blbe_diskuzi kýblem_sraček, ale nic k věci!

1 hlas

Vo co GO woe, tak si to nechám vysvětlit od_hovínkáře z obecní policie! Já jsem nepsal co je to ten právní řád EU, ale kdo se na jeho vytváření a jeho neustálých novelizacích podílel. Viz i např. Zbraňový zákon!

2 hlasy

Cože jste to psal? Ty hromadu sra*nců, co jste tam nablil, jako mám brát jako názor do diskuse? No k tomu se vůbec nevyjadřuju, to ať si s vámi vyřídí váš psychiatr, muhehé.

Tak kde máte problém s právním řádem EU a kde s zákonem o zbraních a střelivu, matlo? Co je tam špatně a proč?

A teď si něco počteme, teď se můžeme "těšit"!

0 hlasů

kravina.do budoucnosti z EU vystoupí maďaři,poláci a možná i slováci.mešugene.

3 hlasy

A co takhle se stara o domaci "nezavisly" soudy? Nebo se snad boji o sve teple mistecko?

3 hlasy

Dyslektici: vy tro*tli, ona se nestará o nezávislé soudy, ale o zákony, které ty soudce mají ovlivňovat, aby právě nebyli nezávislí. Je to na vás moc složité? Je. Oběste se!

0 hlasů

tuhle super-svini tam procpal už podruhé ten slovenskej kokotík bureš

6 hlasů

Jourová je Vaše tchýně ? 😄

0 hlasů

To by jí musel jako každý jiný svéprávný zeťák dávno uškrtit a bručet na Borech. :-)

3 hlasy

Ten primitiv nemůže mít tchýni. Maximálně pečovatelku.

2 hlasy

Protože má ale holou zadel, tak ho hned tak "neupečuje", což nás může mrzet. Bude tady strašit ještě dost dlouho.

0 hlasů

Fakt nevím jak jsi to udělal, že tě máma hned po narození neutopila v kýbli s vodou po vytření chodby??

2 hlasy

No, ale vás topili, bohužel hned po porodu v kýblu s průhledným víkem a v polovičce toho aktu se jim vás zželelo, teď to taky tak s tím vaším poloutopeným rozumem vypadá.

0 hlasů

Blbe_bez špeky invcence, vaříš z čisté vody!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi