Situace v Chemnitzu
Košer podnik terčem útoku. "Vypadni z Německa, ty židovská svině"

09.09.2018 16:00

Saský ministr vnitra i šéf německé Ústřední rady Židů ostře odsoudili srpnový útok na košer restauraci ve městě Chemnitz, která se odehrála během jedné z mnoha demonstrací proti přistěhovalcům.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (4 hlasy) 09.09.2018 19:01

  Na 99% útok pod falešnou vlajkou, možná zapůjčení "odborníci" z...

 • Josef Vrána (4 hlasy) 09.09.2018 17:52

  Jistě, násilí proti Židům je všude, kde se vyskytuje větší počet...

 • Blokovaná IP adresa (4 hlasy) 09.09.2018 16:16

  Jediní, kteří se maskují, jsou ANTIFA. T.č. na seznamu vnitrostátních...

 • Jan Gavroch (1 hlas) 09.09.2018 22:05

  Židé, nejen z Izraele, mají ekonomický zájem na...

 • David Lejdar (1 hlas) 09.09.2018 21:15

  Kolem roku 1930 žilo v Berlínu zhruba 190.000 židovských osob....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BYLA TO ASI PROVOKACE PŘEVLEČENÝCH POLICISTŮ TAK TO DĚLAJÍ FAŠ..TICKÉ STRANY

0 hlasů

Dost židů, Židů a členů židovských obcí-ekonomické a politické globální organizace má níže uvedený program.
K jeho realizaci odstraňují Palestince z jeji půdy, kterou loupí, loupí domy a byty Palestinců a vyvražďují je
Totéž prováděli v Libyi a Iráku a provádějí v Syrii a v Iránu ale i v dalších zemích .
-.-
Nšmcům, Polákům , Francpouzům , Okrajincům a dalším se nelíbí. že mají židům a členům Zidovské obce sloužit k užitku a k zábavě
-.-
Košer podnik kupuje a prodává maso ze zvířat, které košer řezník před smrtí mučí - na mučení mají vyjímku ze zákona, který mučení
zakazuje.
-.-.-
"Toto praví Hospodin zástupů, Bůh Izraele;…Já jsem učinil zemi, člověka i zvířata…dávám ji tomu, kdo je toho v mých očích hoden…Budou mu sloužit všechny pronárody…pronárod či království, které by nesloužilo jemu…které by svou šíji nesklonilo…ten pronárod postihnu mečem a hladem a morem, je výrok Hospodinův (židovskými farizeji několik staletí sepisovaná bible/tóra, Jeremiáš 27 "

0 hlasů

Židé, nejen z Izraele, mají ekonomický zájem
na obviňování-pomlouvání, občanů jiných zemí, včetně Poláků , Maďarů, Ukrajinců a dalších . z toho, že se bránili proti některým , Židům a členům Židovské obce-globální ekonomické a politické organizace
http://www.wertyzreport.com/clanek/mluvci-nemecke-ambasady-holokaust
Haaretz koncem června uvedl, že mluvčí izraelské ambasády v Berlíně Adi Farjonová izraelským novinářům sdělila, že „v zájmu země je neustále vinit Německo z holokaustu a že země nechce s Německem normalizovat vztahy“
Jelikož tohle zaznělo na uzavřené schůzi s novináři a v přítomnosti izraelského velvyslance, Izraelci nechtěli, aby se to dostalo ven. A když si němečtí novináři začali stěžovat, muselo přijít s prohlášením i Izraelské Ministerstvo zahraničí To novináře obvinilo z porušování novinářské etiky
Farjonová pro svou obhajobu řekla: „Byla to konverzace mimo záznam. S novináři mluvím jinak "

1 hlas

Restaurace, provozovaná od roku 2000, prý byla terčem útoků opakovaně.

A nojono, já jsem se distancoval například tím, že jsem byl bez práce od času kdy jsem odmítl pracovat kde se ukázalo, že docela... podivné vedení, které mj. chtělo aby se v hotelu koukalo diskriminovat řecké občany, a po mé stížnosti na to mi nakonec za několik týdnů nic nevyplatilo (načež jsem měl problémy jako žalobu na vystěhování jak jsem neměl na nájem, a předešle jen minimální mzdu z které si těžko něco našetřil), a úřad práce mi dal trest 3 měsíce bez podpory (za to, že ten bývalý zaměstnavatel tvrdil, že jsem porušil pracovní povinnosti, byť jsem "akorát" dal výpověď).

U toho mi bylo a je jasné, že ne všichni jsou takoví, ale na eventualitu dalších takových šéfů jsem nebyl a nejsem zvědavý. Ale jak nemám jak si vydělat jinak, například nějakou živností kterou bych mohl dělat z domova, a podpora není vyložená zaručená, případně se jedná o trochu drobného na jídlo denně, a sebevražda není skutečné řešení, tak se psychicky poněkud připravuji se chovat konformně mezi pangermanisty (aby mi neruplo, čímž bych byl zřejmě ihned vystaven trestnímu stíhání).

Na druhou stranu však jsem pro znovuobnovení Pruského státu, čímž by se alespoň například v Berlínů neonacisté hlásící se k němectví stali "cizinci", kteří by se museli postavit do fronty pro žádost o povolení k pobytu pokud by měli zájem tu zůstat, atd. Ohledně čehož bych neměl problém pokud by se do ustanovení Pruského parlamentu mělo například mezinárodní kontigent mající vojenskou svrchovanost nad Berlínem a Braniborskem (jako prozatimně ustanovené Pruské oblasti, než by se přesné hranice vyřešilo v jakoby rozovodovém řízení se SRN) - a že celkově něco čím by se mohlo procvičovat takové nasazení a i detaily kolem vyrovnání, co argumentativně i docela relevantní téma například když se mluví o Kurdistánu. Ale když mi například na psaní Vatikánské ambasádě ohledně dotazu zda mají za to, že Prusko má existenční nárok, nepřišla odpověď, a když si například Češi možná nechtějí kazit svůj údajně tak přátelský vztah se Seehoferem, byť nemá například českou kulturu v Německu za přípustnou (jakože jíž například roku 2010 hlásal, že "Multikulti je mrtvé.") a tudíž se těžko zaslechne například z hradu jakýkoliv výrok o existečním nároku Pruska, tak mi je jasné, že zatím spíše takové snílkové.

0 hlasů

časy se mění.dneska je Čech v Bavorsku poslanec pravičácké partaje.zůstalo by nové pprusko v EU a nebo ne?

0 hlasů

nedivim se.utok ma koreny v globalizaci,politicke koreknosti a drzem chovani semitu.lzou,kradou a i vrazdi.prisavaji se na belochy.proc nejdou domu,do azie a afriky?co je tahne za rasistama,kdyz mohou zit v klidu doma?dekujte zlodejskemu semitovi zidovi soros & spol.

1 hlas

Kolem roku 1930 žilo v Berlínu zhruba 190.000 židovských osob. Někteří z ních uprchlíci z Ruska, kde se na ně dělalo pogromy, ale převážně místní občané, kterých mnozí ani ne vyloženě ortodoxní, nápodobně jak například údajně katolík Okamura neřeší zda je se sexuální partnerkou v manželství byť katechismus mluví docela jasně, že by měl být. I například Albert Einstein, který byl některým pangermanistickým fyzikům trn v oku jíž od kolem roku 1920, jak oni chtěli fyziku bez "cizího" vlivu (a aby oni byli velkou autoritou byť se možná více zabývali alchymii než skutečnou fyzikou), a který se svého pruského občanství vzdal jak migroval do USA za vývoje nástupu nacistů k moci.

A byť se o nacistech jistě nedá mluvit jako o typických katolících, tak ten jejích přístup se v mnohém nelišil od Proti-reformace, což byla ta věc kterou se chtělo z existence vymazat například i husity, a k tomu se za nacistů mělo i argumenty typu: "Češi jsou přece ze Sibiře, tak co by se tam nevrátili když se jím nelíbí žít na německém území".

Ohledně čehož mi je jasné, že zrovna Ledvinkovi asi nedojde, že docela absurdní stav věcí pokud by se například husité anebo Češi v EU museli bát o holý život jak řádí davy mající je za "lháře, zloděje, vrahy, parazity, kteří přece stejně nejsou místní natož stejné rasy" (dle té pseudovědecké zoologie člověka, která byla za nacistů mnohem rozpracovanější než ta verze z 19. století kterou se používá v USA). Ale akorát míním zdůraznit, že dělení typu "Němci a Židé" je ve své podstatě od toho pangermanistického výkladu s kořeny až do středověku kdy se muselo být například ve střední Evropě katolíkem, což v kontextu moderního právního státu obzvláště absurd záležitost.

1 hlas

brepty.nechte si udělat DNA test.v židostáně to používají k rozlišení ppalestincú,aškenázi,sefardických a mizrahi.hlubokou studii vypracoval něgev university s university of aarizona, vedenou michaelem hhammer.dávno.vaše brepty jsou poněkud zastaralé,ajnštajn.šalóm.

0 hlasů

Jistě, násilí proti Židům je všude, kde se vyskytuje větší počet muslimských přistěhovalců.
Ale nějak našim investigativcům unikají další vraždy, které muslimští obohacovači spáchali přes víkend, jako třeba ta v Koethenu.

4 hlasy

Ten případ kde se dva Afghánci mezi sebou hádali ohledně toho kdo z ních otěhotnil Němku (která u toho také byla), načež se přidali dva Němci a jeden z ních měl infarkt? A teď se budou stěžovat neonacisté, že jím nedala, byť by ani jím srdce zřejmě nevydrželo?

Stranou toho, i pokud by v Německu většina útoků na Židy byla muslimy (což takto není i pokud se nepočítá holokaust a hep-hep nepokoje), ono se to 'odůvodnění' nezdá moc odlišné od 'odůvodnění' které někteří Češi aplikovali na sudetské Němce nebo někteří Kurdové na Turky - v rovině toho, že sudetský Němec jak Israelec nebo Turek ukázal mapu dle které jsou "Sudety" německé-izraelské-turecké, a Čech jak Palestinec tak Kurd ale mající docela odlišné pojetí, které se nejeden neštítil ukázat i útoky na civilisty. A místo aby se například stálí členové Rady Bezpečnosti OSN jíž před dekády zasadili o nějaké férové objektivní směrnice na právo národa na vlastní stát, hranice a vypořádání se s důsledky, tak se akorát předhání v tom na celém světě prodávat zbraně...

0 hlasů

Jediní, kteří se maskují, jsou ANTIFA. T.č. na seznamu vnitrostátních teroristických organizací v USA.

4 hlasy

Na 99% útok pod falešnou vlajkou, možná zapůjčení "odborníci" z Thunovské ulice?

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.