Náboženská menšina
Kreml má jasno: jehovisty zařadil na seznam teroristů

07.02.2020 15:05

Ruské úřady zařadily více než 200 členů náboženské společnosti Svědci Jehovovi na seznam extremistů a teroristů, uvedla agentura AP s odvoláním na prohlášení organizace.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Stanislav Soukup (5 hlasů) 07.02.2020 16:28

  Já bych je taky nezakazoval, ale nezapomeňte, že v Evropské unii,...

 • Stanislav Soukup (4 hlasy) 07.02.2020 16:15

  Když mohl Petříček - sice Pocheho lokajská podržtaška, ale formálně...

 • tyden tyden (2 hlasy) 07.02.2020 20:49

  bez dal lizat tem svem oblibenejm jehovistum anal. v banderistanu je...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 07.02.2020 17:08

  Už jsem je 2x poslal do prd....i s tou jejich "Strážní věží" když mi...

 • Elliott Houser (2 hlasy) 08.02.2020 07:50

  A už je to tady, argumentace pětiletého smrada.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Žena je u nich přes 30 let, zpočátku brala s sebou na shromáždění i naše děcka, ale dacani ta dělali takový bordel, že jí bylo doporučeno, aby děti nechávala doma. Po dnes ji vozím každou neděli do Sálu Království na shromáždění, když ještě mohla chodit, chodila i do služby nabízet lidem Strážnou věž a Probuďte se, nebo otravovat lidi po barákách. Dosud jsem se nenakazil, jsem ateista, až se bojím, aby mě za to Pán Bůh nepotrestal. Pardon Jehova.

0 hlasů

Znal jsem jich mnoho a osobně jsem s nimi nikdy neměl špatné zkušenosti. Pokud se s nimi někdo nechtěl bavit nemusel otevírat dveře. Putin akorát ukazuje, že se dnešní Rusko úspěšně řadí mezi komunistické a nacistické režimy. Ostatně, nikdy jsem o tom nepochyboval.

0 hlasů

Oprava :
.......Sudet k Německu před rokem 1938...

0 hlasů

Lidé, kteří jsou ČTK označeni jako Jehovisté, nemusí být Jehovisty. Vypadá to, že jsou obdobou ORDNERU v Sudetech před připojením Sudet k Německu před r.1848

0 hlasů

Ordneři tvořili v říjnu roku 1938, (sbor byl založen 17. září 1938) na základě květnového vyhlášení války Benešem Německu a přípravami vyslání čs. vojska do pohraničí, necelé jediné procento sudetských Němců. A sbor nebyl tvořen jen sudetskými, ale i říšskými Němci. Nesmělo se to, ale nedalo se jinak.

Protože neměli jaksi lidi. Tak byli Sudeťáci proti republice přesto, že jim Češi nedali jedinou záminku republiku milovat.

Připomínám, že 21. 9. 1938 předal tuším že Osuský spojencům v Paříži Benešův jasně protiprávní návrh na odstoupení Sudet Německu.

K květnu 1938 Beneš proti Německu mobilizoval, což bylo právním aktem vyhlášením války. Vznikem Ordnerů nemohl tedy Hitler rozpoutat vzájemný konflikt, ten už běžel. Historie české nesnášenlivosti vůči menšinám (ne Němcům, jak lžeme jako psi, ale i Slovákům) začala v roce 1915 obratem o 180°u Beneše. Již tehdy všem českým Němcům i Maďarům na Slovensku, keré nemělo historické hranice, naprosto bezdůvodně vyhrožoval a následně na ně poslal armádu, když se pokusili po jeho slovech k nim zřídit si svoji autonomii v rámci nové republiky.

Čemu se pak kapitulantští Češi divili, když Hitler tomuto chtěl zabránit. Jenže nezabránil. ČS armáda mobilizovala podruhé, Sudety obsadila a kriminálníci zdrhli do Německa. Připomínám, že terorizovali především sudetské Němce! Ordneři byli převážně odpad společnosti, nedisciplinovaní, neschopní. Nezaměstnaní, socky, netáhla a všechno kriminálníci.

Jak se pak divili, že jim Hitler nedal místa u policie a podobné fleky, ale poslal je do prvních řad Wehrmachtu, hahaha!

0 hlasů

"Poslední krok v tažení proti náboženské společnosti ......"
-.-.
Svědci Jehovovi, pokud mají centrálu v USA, NEJSOU členy NÁBOŽENSKÉ společnosti ale součást globální ekonomické a politické organizace připravující NÁSILNÝ státní převrat , upalování a ubíjení policistů, vraždění nezůčastněných lidí, zavlečení technika do sklepa a jeho polití benzínem a upálení a další, jsou TERORISTICKÉ činy
-.-
Svědci Jehovi by se dali přirovnat k členům Židovské obce není to jen náboženská organizace ale globální ekonomická a politická organizace - tedy organizace, jejíž členové mají nebo usilují o vládu nad jinými
-.-
"Toto praví Hospodin zástupů, Bůh Izraele;…Já jsem učinil zemi, člověka i zvířata…dávám ji tomu, kdo je toho v mých očích hoden…Budou mu sloužit všechny pronárody…pronárod či království, které by nesloužilo
jemu…které by svou šíji nesklonilo…ten pronárod postihnu mečem a hladem a morem, je výrok Hospodinův (židovskými
farizeji několik staletí sepisovaná bible/tóra, Jeremiáš 27 "

0 hlasů

Už jsem je 2x poslal do prd....i s tou jejich "Strážní věží" když mi zvonili u baráku. Jako dítě jsem měl kámoše jehož rodiče byli "zvěstovatelé" u Jehovistů, ohlupovali lidi různě u vchodu do obchodů, přechodů a pod.a vnucovali jim ty jejich poblbané noviny. Nedrží křesťanské vánoce, a kámoš mi strašně záviděl vánoční stromek. Tak mu máti taky dávala nějaký ten dárek pod stromeček. Bohužel i jemu postupně vymyli Jehovisti mozek!

2 hlasy

To je ta svoboda v praxi: výmatlové ji klidně seberou svým dětem.

0 hlasů

Když mohl Petříček - sice Pocheho lokajská podržtaška, ale formálně ministr zahraničí - prohlásit, že vyvražďování Židů, Poláků a Čechů banderovskými nacisty za 2. světové války je ukrajinská vnitřní věc, tak tohle asi bude vnitřní věc Ruska, ne ?

4 hlasy

Jehovisty nemusím a jejich sektářské praktiky odsuzují, ale jinak jsou neškodní a nechápu, proč je zakazovat. nebo dokonce řadit mezi teroristy a extrémisty. To Rusko je opravdu stejné jako SSSR

1 hlas

bez dal lizat tem svem oblibenejm jehovistum anal.
v banderistanu je maj obzvlast radi :-)))))

2 hlasy

5adu let jsem se o to zajímal a důvod proč mě to zaujalo, byl jediný a to, Svědky Jehovovi nemá nikdo rád a to hlavně mocní, bohatí a církve všeho druhu a samozřejmě je tím i ovlivněn občan. To je hlavní cíl, jenže jsou i tací co chtějí vědět víc a znát pravdu. Jistě mají své , řekněme " pravidla" a svého boha, ale jednoduše a pochopitelně řečeno jsou za tím peníze a majetek. Všichni boháči či mocní lidé nebo církve doslova baží po bohatství a moci, ale Svědci Jehovovi ti tuto závislost na mamonu odsuzují, jejich systém funguje jinak v podstatě na jejich dobrovolnosti a vychází z bible, kde by měli dle ní být věřící a samozřejmě i jejich kněží být chudí a sloužit ve jménu víry a boha a ne pro peníze. Tak třeba v dnešní době u nás po tak zvané Sametové revoluci kardinál Vlk prohlásil, my nechceme majetek, pole ani lesy, ale chceme svatostánky, abychom se měli kde scházet s věřícími a skutečnost ? Po církevní restituci ( lépe řečeno loupeži) jde jim jen o majetek a o peníze, mnohé
církve majetek co obdrželi od státu ( dokonce i ten co nikdy jim nepatřil) jednoduše prodali, aby získali peníze a najednou je po nich jen ticho a tak dále a doslova jedna s posledních zpráv církev vrací kostely čili svatostánky obcím a městům , ale louky , pole lesy a peníze nikoliv. Takže Svědci Jehovovi ukazují lidem špatnosti dělané mocnými, bohatými a církevními hodnostáři včetně papeže ve jménu mamonu a to je nepřípustné a proto je tito nemají rádi a štvou proti nim a v Rusku je tomu ještě navíc velmi silná víra co vládne s Putinem a ta se chová mocensky a ve jménu mamonu a samozřejmě je Putin i Pravoslavná církev v Rusku zakazuje a trestá a sebrala jim peníze a majetek a taky životy. Takže kdo je tady ten špatný ? Jistě jako každá taková ideologie je jen vymývaní mozků ve jménu vlády a manipulace s lidmi.

1 hlas

Já bych je taky nezakazoval, ale nezapomeňte, že v Evropské unii, jmenovitě v Litvě, Lotyšsku a Estonsku, se veřejně oslavují nacistické svi-ně z jednotek SS. Všude je něco, resp. bruselský eurobolševik je ten poslední, kdo někoho může kádrovat.

5 hlasů

Jo a v Česku jsou komoušské bestie v parlamentu a 85% národa má rudé knížky pořád v šupletech nočních stolíků, kdyby se změnil režim. To nic? Hleďte si toho, co máte doma, ano?

0 hlasů

A už je to tady, argumentace pětiletého smrada.

2 hlasy

Ani nevím, jak se k tomu staví "eurobolševik", ale nechápu, co to má co dělat s tím, co jsem napsal. A ono "všude je něco", znamená zřejmě ono pověstné "bití černochů". Shrnuto - jen ne uznat, že je v Rusku nechutná diktatura, že ano?

1 hlas

Ten blb Kadet napíše zase o situaci jinde, to je marné. Na jeho Rusko mu sáhnout nesmíte, ale on se tam, kr*ypl rudý, neodstěhuje a neodstěhuje.

0 hlasů

No a ty tady ty germánskéj_nác*ku obhajuješ ten sudetský_xindl a své genossepartaj . Měli ty_svině poslat na uran aby si tu svou zradu vůči ČSR odčinili, a pak je teprve vyvézt v dobytčáku na hranice říše (tak jako oni vozili lidi do koncetráků), tam kam celé roky sudeťáci chtěli, když to vyřvával po náměstích K.H.Frank nebo Henlein v Chebu, Aši, K.Varech, Vejprtech,Liberce či Teplicích. Že ne táhneš ty do_prdele_za těmi svými Germány co tady stále adoruješ. Agresivní xindl už vyvolal dvě světové války (Kaisrovi Frantovi-Josefovi a většině jenerálů se do ní nechtělo), a vždy pak dostali nakopáno do těch_prdelí s koženým padacím mostem.

0 hlasů

Ano, ale eurobolševik pod velením něklika kravek po klimakteriu začíná Rusáky dohánět!

1 hlas

A už je to tady, argumentace pětiletého smrada.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.