Kancléřka
Merkelová: Německo prochází zkouškou, kterou nezažilo od války

23.04.2020 10:24 Aktualizováno 23.04. 10:37

Celé Německo podle kancléřky Angely Merkelové prochází zkouškou, jakou nezažilo od druhé světové války. Jde o zcela výjimečnou a vážnou dobu. Šéfka německé vlády to řekla ve čtvrtek v projevu v parlamentu k epidemii způsobené koronavirem. Vyjádřila také přesvědčení, že spolková republika není zdaleka na jejím konci.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (2 hlasy) 23.04.2020 11:40

  "Merkelová očekává, že koronavirus bude ještě dlouhou dobu tím...

 • doctorX doctorY (2 hlasy) 23.04.2020 11:08

  Megera promlouva narode cesky, pokleknete. czEXITeuNATOnow

 • - - (1 hlas) 23.04.2020 18:13

  Merkelová má pravdu. Jako skoro vždy.

 • - - (1 hlas) 23.04.2020 18:11

  FRANTA KOCOUREK JE RUSKÁ DĚVKA.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK JE NÁSTROJ RUSKÉ INVAZE.

0 hlasů

Výmluvy a sebeobhajoby začínají

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila

Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání­ vnesl jasno radní­ Michal Janovič.


Prohlásil: „Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie“ – konec citátu.

A je jasno a vymalováno. Takže už zase drží­me h.ubu a krok…

Ó dí­ky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslední­mu Joudovi z Horní­ Dolní, který snad dosud tápal. Tak a teď ví­me, proč nám serví­rují­ v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat – dostaneš pení­zky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne.

EU a USA (DEEPSTATE )potřebují ­oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládají­cí­ch svět. Pro objektivní­ informace, nespoléhejte na zprávy v ČT nebo české noviny, ale čtěte na internetu Parlamentní­ listy, Protiproud, Nová republika a pod!!!!

Nespokojený divák ČT – když souhlasíš, pošli dál!

Je potřeba to také posílat mladým lidem, jde především o jejich budoucnost, ať se jim otevřou oči.…

https://tadesco.org/marneho-okeno-24-04-2020-vymluvy-a-sebeobhajoby-zacinaji/

CZEXIT

0 hlasů

Merkelová šokuje. Otevřeně přiznala, že islám je součástí Německa

https://ceskoaktualne.cz/2020/04/islamsky-stat/merkelova-sokuje-otevrene-priznala-ze-islam-je-soucasti-nemecka/

CZEXIT

0 hlasů

Tento stát v Německu je pevně v islámských rukou

Rekordní podíl cizinců v nejlidnatějším spolkovém státě Německa: Nikdy předtím nebylo v Severním Porýní-Vestfálsku (NRW) tolik cizinců, kolik jich je dnes - na konci roku 2019 jich bylo 2,7 milionu.

Počet neustále roste deset let v řadě - a díky nepřetržitému přistěhovalectví měl tento trend malý účinek změnit. Většina přistěhovalců jsou muslimové.

Podle Centrálního registru cizinců vedeného Spolkovým úřadem pro migraci a uprchlíky bylo v NRW v roce 2010 zaregistrováno 1,8 milionu cizinců, od té doby se k lidem neněmecké národnosti přidalo téměř celé kolínské obyvatelstvo - to je v nejzápadnějším státě Německa.

Jak uvádí zpráva většina z nich jsou Turci, kterých je v současnosti téměř půl milionu (492.300) obyvatel, následují Syřané (225.500 lidí), Poláci (221.000 lidí), Italové (143.100 lidí) a Rumuni (138.200 lidí). Nárůst počtu cizinců byl „téměř plošný“: v 50 z 53 městských čtvrtí bylo na konci roku 2019 zaregistrováno více cizinců než v předchozích letech. Muslimští cizinci dominují téměř všude.

Aby se v tomto vývoji nic nezměnilo, tak spolková vláda v čele s předsedou Arminem Laschetem (CDU) - a navzdory obzvláště závažné koronavirové pandemii v NRW prohlašuje, že je připravena přijmout několik stovek uprchlíků z řeckých táborů. Jak píše "Welt", ministr pro integraci FDP Joachim Stamp jednoduše uvedl jako důvod této úžasné "otevřenosti", že jsme .. připraveni na vstup několika set".

Podle Stampa byla jeho země „připravena uspořádat druhou evakuaci“. Severní Porýní-Vestfálsko musí „v tom nyní pokračovat a ukončit utrpení na řeckých ostrovech co nejrychleji.“

Zdá se, že by mělo být ukončeno další „utrpení“, které z pohledu mnoha německých politiků existuje: V Německu stále žije příliš mnoho Němců.

https://ac24.cz/-/tento-stat-v-nemecku-je-pevne-v-islamskych-rukou?redirect=%2F

CZEXIT

0 hlasů

Merkelová má pravdu. Jako skoro vždy.

1 hlas

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÁ DĚVKA.

1 hlas

I VY PŘISPÍVÁTE NA HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ PRO VETŘELCE V ŘECKU

Ano, je to tak. Vzhledem k tomu, že EU sama o sobě vůbec žádné finance negeneruje, ale výhradně prožírá, tak veškeré finance, které vydává, pochází z peněz daňových poplatníků zemí EU. Tedy jde i o vaše peníze a to samozřejmě i tehdy, kdy jste třeba důchodce. I vy nakupujete zboží a tím platíte DPH. Takže skutečně každý občan EU přispívá do společné kasy, odkud jsou pak dál uvolňovány prostředky nejen jednotlivým zemím, ale také na různé účely, na které je EU hodlá věnovat.

Nyní se bruselským papalášům zdálo, že jsou chudáci vetřelci, vyslaní mnohdy Erdoganem coby islámský předvoj budoucí Osmanské říše do Evropy, diskriminováni nepohodlným ubytováním v přeplněných táborech. Zdůrazňuji, že tyto migranty nikdo nenutil do Evropy putovat, vydali se sem z vlastní vůle, či případně z vůle svých vůdců z ISIS či jiných bojůvek.

Řecké ministerstvo pro migraci schválilo plán přesunu 2 380 migrantů z přijímacích center umístěných na východoegejských ostrovech do hotelů a ubytovacích kapacit na řecké pevnině. Plán, který přichází ve chvíli, kdy evropské ekonomiky utrpí v důsledku koronaviru obrovské ztráty, organizuje Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) a Organizace spojených národů. Evropská unie vše zaštítí finančně. Převoz 200 migrantů starších 60 let a jejich rodin spolu s 1 730 dalšími migranty a jejich rodinami začal 19. dubna a bude realizován v horizontu dvou týdnů. Šéf řecké pobočky IOM Gianluca Rocac během internetové tiskové konference uvedl, že „hoteliéři mají v této chvíli zájem o bydlení migrantů na omezenou dobu, zatímco probíhající program OSN na přesun uprchlíků bude pokračovat také.“

Rocca uvedl, že IOM udělá vše pro to, aby v příštích dvou měsících zajistila ubytování pro pět tisíc migrantů, a dodal, že jednou z nejnaléhavějších otázek je najít po skončení pandemie práci pro migranty. V současné době není úplně jasné, kolik bude stěhování a ubytování migrantů stát daňové poplatníky EU.

Co tedy z uvedených informací vyplývá? Že asi 5000 vetřelců bude postupně přemístěno do různých hotelových zařízení na řecké pevnině, kde budou zcela zřejmě čekat na to, až se situace trošku uvolní a posléze budou přemístěni do jiných evropských zemí. Hotelové ubytování invazistů je plně hrazeno z EU, tedy z prostředků daňových poplatníků zemí EU. Za celým plánem stojí i další podvratné organizace – OSN, která muslimskou invazi do Evropy už dlouhodobě podporuje a IOM – Organizace pro migraci, která má zaplevelování Evropy muslimskými vetřelci přímo za hlavní náplň své činnosti.

V mezičase už začali Němci s dovozem vousatých sirotků, kteří se ani netají svým cílem islamizovat Evropu. O “sirotky” se má podělit hned několik evropských zemí. Nakonec tedy i přes zásadní problémy zemí EU s nadcházející hospodářskou krizí bude podvratný bruselský moloch podporovat dovoz dalších vyžírek z řad invazistů, čekajících v Řecku na to, až se dostanou dál do Evropy, kde se v lepším případě přisají na sociální dávky, v tom horším pak budou vyčkávat coby součást zatím spící buňky ISIS či jiné islámské bojůvky.

Právě tyto kroky jsou jasným potvrzením škodlivosti EU. Molochu, z něhož – bohužel – není úniku, už jen proto, že drtivá většina občanů u nás podporuje probruselské strany. Ostatně, o tom, jak silně je náš Parlament eurohujerský, svědčí i včerejší hlasování k vyvolání referenda o vystoupení z EU. Jednoznačně se proti podobnému referendu vymezily téměř všechny strany, jak ostatně můžete vidět i na tomto hlasování.

Chcete-li tedy zůstat součástí EU a volíte podle toho, pak souhlasíte s tím, aby šly nemalé prostředky z tohoto molocha také na podporu nezřízené muslimské invaze.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-i-vy-prispivate-na-hotelove-ubytovani-pro-vetrelce-v-recku/

CZEXIT

0 hlasů

Německo prochází zkouškou, kterou nezažilo od války kterou vyvolalo a prohrálo.

0 hlasů

Kdy ti skopčáci pochopí,že jim vládne proradná ropucha?Stádní národ poslouchá fýrerku z KGB,Stasi,GRU jak stádo tupých ovcí.

0 hlasů

"Merkelová očekává, že koronavirus bude ještě dlouhou dobu tím nejzásadnějším tématem, kterým se nejen politici budou muset zabývat" - samozřejmě, protože je to pro ně dar z nebes, ať už je virus umělý nebo přírodní. Proto také "pandemie" probíhá hlavně ve sdělovadlech a napadá především mozek.

2 hlasy

Megera promlouva narode cesky, pokleknete. czEXITeuNATOnow

2 hlasy

proč klekat, když chceme kopnout EU doprd€l€ je nutno u toho stát. A odcházet v kleče, je taky nesmysl.

0 hlasů

poposedni si

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.