Historie
Merkelová: Stateční lidé v ČSSR přispěli ke sjednocené Evropě

20.08.2018 14:18

Okupaci Československa vojsky zemí Varšavské smlouvy v roce 1968 považuje německá kancléřka Angela Merkelová za smutné vyvrcholení politiky útisku ze strany Sovětského svazu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (6 hlasů) 20.08.2018 15:29

  Že je Němka, za to nemůže, ale že byla svazácká funkcionářka, to už...

 • o k (5 hlasů) 20.08.2018 16:19

  Raději pracovat pro kohokoli, jen ne pro Rusa. To nás totiž přivedlo...

 • František Mach (4 hlasy) 20.08.2018 17:08

  Pěkné keci od východoněmecké báby, ale nemá to logiku, k nám přišli...

 • Bad Robot (3 hlasy) 20.08.2018 15:40

  Makrela: Okupaci Československa vojsky zemí Varšavské smlouvy v roce...

 • Bad Robot (3 hlasy) 20.08.2018 15:55

  Budme vdecni Ukrajincum za potlaceni Prazskeho jara, ktere bylo...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ano, je potřeba si uvědomit, že smyslem invaze vojsk Varšavské smlouvy nebyla okupace naší země a zavedení okupační správy, ale armáda byla použita jako "politický klacek" k zabrzdění reformního procesu a ve prospěch politických sil nakloněných Moskvě. Těmto lidem se pak poměrně snadno s pomocí vazalství podařilo vymanévrovat reformátory z politických funkcí. Naše šance spočívala v tom, že by si naše politika, i když na omezeném prostoru, uhájila určitou svrchovanost. Řekl bych, že při vhodném postupu a jednotě by bylo možné i v omezených reformách pokračovat. Konec konců následný vývoj, který umožnil Helsinky 1975, jako zlom v poválečném vývoji Evropy, to možná potvrzuje. I v našem nešťastném případě platí, že politika je uměním možného i to, že přirozený vývoj ve společnosti pokračuje, i kdyby se mu v tom bránilo desetiletí nebo třeba i století.

0 hlasů

Češi snad přispěli ke sjednocené Evropě svou troškou do mlýna. Zato Merkelová svou vítačskou politikou přispívá rozhodující měrou k budoucímu vyhlazení evropských národů agresivními muslimskými přivandrovalci. Její úloha je do značné míry srovnatelná s bývalým vůdcem třetí říše.

0 hlasů

kdyby k nam v r 1939 nevtrhli Nemci,kdyby jsme prijali Marschaluv plan,kdyby k nam navrthli v r 1968 bolsevici ,kdyby se do v vlady v r 1989 nevnutil pravicak Klaus a neprosadil tunelarskou privatizaci-----------------------------tak si zijeme jak v Zurichu

0 hlasů

Vyvrcholení útisku je vnucování migrantů.

Rusové nás okrádali, protože nás nutili pomáhat kdejaké sebrance, která se zrovna hlásila ke komunismu. (Byli bychom na tom o mnoho lépe kdyby peníze vyhozené na investiční celky stavěné v rámci nucené "internacionální pomoci" šly lidem.) Vnucovat ale tu sebranku natrvalo přímo k nám, to nenapadlo ani Rusy.

Dopracovali jsme to tak, že nakonec budeme ještě rádi, když nám dovolí migranty nebrat a "jen" se znovu nechat okrádat tou jejich pomocí zaostalým zemím, do kterých nám nic není. Budeme vyhazovat peníze, které nemáme a stát nás bude zadlužovat, aby nám při další krizi Kalouskové, Fialové a Němcové opět utáhli opasky.

2 hlasy

A dnes se má koukat pochodovat kolem vlajky EU a pracovat za nuzné mzdy bez pořádných pracovních smluv mezitím co si panstvo napakuje kapse milionovými profity a ještě několik milionů navíc z dotací-subvencí financovaných veřejnými prostředky.

Mezitím se stále poněkud ignoruje, že to právě nacisté stalinistům značně usnadnili se představit jako lepší alternatíva, byť ne o tolik lepší než co předvedli nacisté, o kterých se například SRN dodnes tváří jako by tenkrát bývali byli právoplatnou vládou (s právoplatnou mocí rozpustit členské parlamenty), což docela podkopává koncept demokracie když se dělá jako by každý občan musel být ústavní právník pokud nestojí o nějaké aby například Juncker rozpustil Bundestag a Sněmovnu, o čemž by se potom tvářilo jako přece demokraticky normální.

0 hlasů

pohodlne pozapominate na vyhlazovaci a pracovni lagry v sssr po semitsko-zidofskem puci.ty rozjel trocky-bronstajn,felix dzerzinsky s belou kohen kun a rosalii zalkind zemljackoj uz v roce LP.1918.daleko driv nez ada.potom se k nim pridal neftalij frankel,brenan,jagoda,rita zimmerman.samej semita zid komous/rasista.vrazdili od rana do vecera.po deleni v polsku prijel berija a rita zimmerman do krakova a do zakopaneho na konferenci s eichmanem a himmlerem.tam je poucili a teprve potom zacali nackove rozjizdet vyhlazovaci tabory.a po berijou vedem masakru v katynce,kde jim to predvedl v praxi.takze to usnadnovali semiti zidi komousi nackum,ne obracene.a jeste dnes podkopavaji semiti zidi koncept demokracie fasistickymi puci v demokratickych statech,jako byla ukrajina.ofsem,nic noveho.maji v tom dlouhou tradici.od recka,rimske republiky,pokus v novgorodske a i u nas v unoru.pakaz a svoloc z azie.nutno VYKOPAT.

1 hlas

K.Marx - Zid,
V. Lenin-Zid
Josef Dzugasvili - Zid, tri manzelky - Zidovky
V.Putin-Zid,
D.Medvedev -Zid
Abramovic, Deripaska .. ruSSke oligarchove -Zide
Vitaci RuSSaku asi nevedi koho vitaji ...)

1 hlas

moc prehanite v oblbovani.

1 hlas

Pravda vydesi,
ze jo, pane Ledvinko? ))

1 hlas

zabudol jsste on strejdu pedro f kyjevě.to nejni semita žid? proč nedomluvíte tedy mír mezi fšema těma semitama židama,ajnštajn?

0 hlasů

zapalena svazacka mluvi o utisku :-)))))
neco jako mistni banderovska spina hemenex a ok o demokracii :-))))))

1 hlas

Pěkné keci od východoněmecké báby, ale nemá to logiku, k nám přišli vojáci s tanky a ona sem zve islám a ten je mnohem horší než nacismus a komunismus, tak jak nám toto ona vysvětlí? Jsem přesvědčen, že Němci se nacismu ve své duši nevzdali .

4 hlasy

Jak definujete co je "špatné"?

A když Čech například zabil 9-letou holku v Praze, máte za to, že to bylo typický důsledek náboženství (jako například husitství) anebo české kultury?

2 hlasy

kdyz semiti zidi osadnici upalili deti v palestine a potom za svatby hazeli kudly na jejich obrazek a peli hav a na gilu-to je teraz typicky vyraz nabozenstvi a rasizmu/etnicke nesnasenlivosti v dnesni dobe. my mame svych dobytku dost,tak jako kazdy jiny narod.nepotrebujeme importovat dalsi a horsi,mesuge ajnstajn.budeme muset VYKOPAT fsechni semiti.azijatska pakaz.salom.

0 hlasů

"Ve sousední vesnici prý žije dobytek, a ve zdejší vesnici také. Proto je tedy jako "řešení" vykopat hluboké příkopy mezi všemi vesnicemi, a každá ves aby koukala žít jak kmeny před několika tisíce lety."

Tak nějak?

0 hlasů

v demokracii mame civilizaci.nas dobytek do satlavy a nedovazet cizi.to je tak zvana civilizovana demokraticka spolecnost.proto platim dane,ajnstajn.ne?proto se lid spojoval v narody,pro spolecne dobro,bezpecnost.ale semiti zidi se toho vzdy snazi zneuzit/vyuzit,jako dnes v eu a usa.

1 hlas

Co žvaní ??Proč nám nepomohli !!!!!! Proč vždyť byla v německé sssm

2 hlasy

necas z uherskeho hradiste,faltynek z prostejova,zeman z vysociny,kalousek z tabora,paroubek z holomoca,topol ze vsetina.akorat havel a knize z prahy a semiti zidi krome standy gross.klaus,bem,john.belobradek z nachoda.bartosek z dacic.filip z trhovych svin.

0 hlasů

hamacek z mlade boleslavi.

0 hlasů

Stavba Nord Streamu je ... smutné vyvrcholení politiky útisku ze strany Sovětského svazu. )

(c) Makrela

2 hlasy

ČR se také nezdá jako by měla problém například s na Nord Stream navazujícím plynovodem Opal (a ve výstavbě Eugal), který veze plyn do Česka:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Plynovod_OPAL

Mezitím lid tady a tam smí akorát čumět jak si panstvo vytápí své vily a financuje tím Rusku například pomoc při shazování barelových bomb na obytné oblasti v Sýrii, odkud nejeden utíká.

0 hlasů

lepsi nez to nechat rozkrast semitum zidum z brodskeho synagogy,kyjev,okrajina.v syrii zacli vrazdit semiti.a zidostan tam haze bomby placene americkym danovym poplatnikem.Rusove za sve a prinesli mir.ne jako blby poskok obama,co porad delal lajny v pisku,blb.salom.

1 hlas

Například písmo "latinka" je původem "semitská".

https://cs.wikipedia.org/wiki/F%C3%A9nick%C3%A9_p%C3%ADsmo

Potažmo by se dalo tvrdit, že každý kdo takové písmo využívá je kulturně semita, ne? A tudíž se Vy osobně přiznáváte ke krádeži, co?

0 hlasů

priznam se k prevzeti.ofsem po vyvrazdeni kanaan naroda,ktery latinku vynalezl.a vyvrazdil je josua a semiti zidi-ORIGINALNI VINA semity zida v levante.a podle DNA,ktere vynalezl anglicky beloch,jsem indoevropan,evropan,Slovan a Cech.nota bene,Rusove latinku nepouzivaji.a o tech jste puvodne breptal,nicht war?salom,ajnstajn.

0 hlasů

To bude asi ta politická korektnost. Každej druhej zakomplexovanej půlkomouš a prej že statečnej národ.
:-)
https://youtu.be/XsjpMUodxo4

2 hlasy

Makrela:
Okupaci Československa vojsky zemí Varšavské smlouvy v roce 1968 považuje německá kancléřka Angela Merkelová
za smutné vyvrcholení politiky útisku ze strany Sovětského svazu.

Putler:
Rozpad Sovětského svazu za největší geopolitickou katastrofu 20. století.

3 hlasy

Angela je stínovej president TOP Lidovců a STAN pronese za nás co si máme myslet i když s tím nebude téměř nikdo souhlasit

3 hlasy

To jsem na vás milá,co?Že mi teď odsouhlasíte kvóty,co vám to udělá,jsme přece přátelé.

3 hlasy

ta praossvině nám maže med kolem huby

2 hlasy

Od nacka neprislo nikdy nic dobreho, a to i budoucnu.

2 hlasy

Hlavně od Rusaka jen dobré.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Rusky car nam poslal penize po pozaru narodniho divadla a Rus gorbacev STAHNUL vojska sssr z republiky.to povazuji za dobre.a HLAVNE,.nepletu si ucelove pojmy Rusko a sssr.mezi carem a gorbacovem v kremlu zadny Rus nebyl.breznev v pase a ve svem zivotopise tvrdil,ze je okrajinec.tak nevoblbujte,mesuge.uz je to trapnejsi nez rudas s vecerni prahou dohromady.muzete mi vylozit,proc je podle vas sssr a Rusko jedno a to same?i merklova pouziva sssr a ne Rusko.a to na ni neco svetova opec zidovska asi ma.tedy,krome toho,ze se snazite tlacit strejdu pedro v brodskeho synagoze.salom.

1 hlas

Ten car, co mel za manzelku luteranku, princeznu hesenskou Victoria Alix Helena Louise Beatrice von Hessen und bei Rhein ...
a maminka cara byla dánská princezna Maria Sofie Frederika Dagmar ...?
Dynastie Holstein-Gottorp-Romanov byla hodne stedra.. )

1 hlas

proč vám tak záleží na ženě Ruského cara? připadá mi jako prušačka,tedy Slovanka.stejně potom celou tu rodinu vyvraždil semiti žžidi f čele s jákoff sverdloff.

0 hlasů

Jéžiš, ať se k tomu nevyjadřuje Makrela, tedy Němka. Bylo to totiž Německo, jehož okupace Československa v roce 1939 byla neporovnatelně horší než okupace ukrajinská ze srpna 1968. Němci zde vypalovali vesnice, vraždili lidi po tisících, Ukrajinci se po třiceti letech chovali přeci jenom kultivovaněji. Německo může kvůli své strašlivé minulosti leda tak držet hu-bu.

3 hlasy

nevim presne,ale zda se mi,ze je to prusacka.a prusaci jsou pobaltsti Slovane,nasi bratri.

0 hlasů

vy mate 'bratru', to se jeden nestaci divit.

0 hlasů

Slovane jsou jedna velka rodina.

0 hlasů

))))
ten ma jeste sestry, strejdy a tety...)
svagry a kmotry,
dedy a babicky..)

1 hlas

Budme vdecni Ukrajincum za potlaceni Prazskeho jara, ktere bylo rizene ze Zapadu a NATO chystalo vpad do Ceskoslovenska...
Ukrajinci zabranili provest v republice statni prevrat a zabranili obcanske valce v Ceskoslovensku.

)

Ukrajinci jsou nasi bratri !!!

Hanba vitacum RuSSaku!!!

Slava Ukrajine!!!
Glory to Ukraine !!!!

3 hlasy

ukrajinci jsou nasi bratri.ale zije tam banda jinych lidi.rumuni,moldavani,madari atd.a semiti zidi,co chodi brebentit a podrazet do brodskeho synagogy v kyjeve.hlavne ti,nasi bratri NEJSOU.nejsou indoevropani,evropani a ani Slovane.azijati.salom.

0 hlasů

Stepan Bandera nemel rad Zida, stejne jako Vy,
vazeny pane Ledvinko! )
Sláva Ukrajině!!!

Naplňuje se tedy proroctví Stepana Bandery,
který říkal:
„Nastanou časy, kdy jeden řekne „Sláva Ukrajině!“
a miliony odpoví
„Hrdinům sláva!“.

1 hlas

kdo ma rad semiti zidi?nikdo.ani oni jeden druheho.viz inkvizici.moc to krade,lze a podrazi.i vrazdi.to jsou holt ta smutna FAKTA.salom.

0 hlasů

jó, souhlas! ale bez-ohně semitů židů jako liebrman a spol.šalóm,ajnštajn.

0 hlasů

Slava Ukrajine !!!

1 hlas

Že je Němka, za to nemůže, ale že byla svazácká funkcionářka, to už bylo její rozhodnutí.

6 hlasů

Naše republika je totálně nasazená na práci pro Gestapo od roku 89 zaplať bůh že to nebylo od roku 68 díky CCCP a kamaráden Varšava kompaný.

1 hlas

moji rodice meli v roce 68 velikou smulu, ze se opet prosadila ta nejprimitivnejsi luza. jsem jim velice vdecny za to, ze me nechali studovat skolu, jejiz diplom byl uznavan i mimo socialisticky tabor. nastesi prisel rok 89 a emigrace nebyla nutna.

2 hlasy

Raději pracovat pro kohokoli, jen ne pro Rusa. To nás totiž přivedlo na mizinu. Dnes si můžeme aspoň něco koupit a někam se podivat

5 hlasů

chtel jste rici pro komousske semiti zid-nazi?v sssr?solzenicyn jako Rus/beloch makal v lagru na semitu zida israela israelovice pinina.vrazil ho tam semita zid-nazi lavrentij berija.tak nemelte blbe pantem,ajnstajn.salom.

2 hlasy

pro martinu, co se snaží oblbovat až lhát.jeho taťko byl kozák.jak víme od Gogola a jeho díla t.bulba,bylo mezi kozákyy velmi malinko semitů židů.asi kolem nuly.šalóm.

0 hlasů

najednou je každý semita žid.podle jeho.díla dvě stě let s nimi/vámi píše o nich, ne o sobě.a i kdyby, jeho zotročení semity židy to nemění na tom hnusu nic.

0 hlasů

Vazeny pane, A. Solženicyn celým rodným jménem se jmenoval Alexandr Isajevič Solženicyn.
Jeho otec, Isaj, asi byl Žid...
Isaj není slovanské jméno ...

0 hlasů

Banderovci-ukrajinci se zbrani v rukou bojovali proti bolseviku-zidum, ..
Slava Ukrajine!!!
Glory to Ukraine !!!!
Hrdinům sláva !!!!

1 hlas

pro s.horaka.nevidite dva otazniky?a priklad davam praci Rusa pro otrokare semiti zidi v sssr.co se nezda,ajnstajn?taky my jsme pracovali pro semiti zidi a to nas privedlo na mizinu.ne pro Rusa.kapis?

0 hlasů

Mozna, ze byste si to mel precist jeste jednou. Napsal, explicitne 'Rusa'. Ja se k nemu jiz jen se souhlasem pripojuju. Ma absolutni recht!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 09/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.