Přesídlení
Migranty z Open Arms přijme pět členských států EU

21.08.2019 12:12 Aktualizováno 21.08. 17:05

Migranty z humanitární lodi Open Arms vyloděné na italském ostrově Lampedusa přijme pět členských států Evropské unie - Francie, Španělsko, Lucembursko, Německo a Portugalsko. Oznámila to podle agentury Reuters Evropská komise (EK).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Open Arms a jí podobné lodě nejsou záchranářské, ale pašerácké.

0 hlasů

Ty státy, které migranty přebírají a přijímají jsou státy, které nejsou založeny na etnickém složení obyvatelstva, ale jsou to od věků různě promíchané národy. Jim to nedochází. Kdežto Češi, ti si sice po tisíce let žili společně s Němci v jednom státě, kde chvíli byli Němci i v převaze, ale vždy si od nich drželi distanc. Němci byli vyspělí, bohatí a šikovní, obecně řemeslníci a podnikatelé, Češi zaostalí, tvrdohlaví, závistiví a hrabali se obecně v zemi. Přesto, že pokrok a kultura sem přicházel ze severu Francie a později severu Itálie, na Čechy prostě pokrok a kultura moc nedoléhaly. Sto let za Němci, kteří žili ovšem vedle nich.
Češi měli za to, že tato země je jejich, ovšem oni sami ji v šestém století invazivně vojensky obsadili a značně se pomíchali pokrevně s kulturami, které tady žily před námi. Němci tady neměli podle Čechů co dělat přesto, že tu žili od jedenáctého století na pozvání českých panovníků, kteří viděli, jak země zaostává a jak je nutné sem dostat kulturu západu. Což se sice podařilo, ale Čechy moc nezajímala, takže zaostávat zaostávají za Němci dodnes.
Dokonce i přes obrovský průmyslový a hospodářský náskok po rozbití R-U, už zaostáváme o dva parníky i za těmi Rakušany.
No a proto se západní země nebojí přijímat další cizince. Zatím.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.