Postup personálu
Muž, kvůli kterému se v Itálii rozšířila epidemie, čekal na testy 36 hodin

26.02.2020 12:59

Osmatřicetiletý amatérský fotbalista Mattia navštívil na začátku minulého týdne nemocnici v severoitalském Codognu s podezřením na zápal plic. Testy na nový typ koronaviru mu však tamní lékaři udělali až po 36 hodinách, po celou tuto dobu byl muž ve styku s doktory, zdravotními sestrami i s dalšími pacienty.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • František Mach (3 hlasy) 27.02.2020 06:30

    Selhal systém a podcenění nebezpečí. Je to jako s Merkelovou, taky...

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 27.02.2020 06:45

    Nakupte si zásoby,sud dezinfekce,zatlučte dveře a klepejte se doma...

  • Jeroným Pražský b. (1 hlas) 26.02.2020 14:37

    Bezpečnostní informační služba štábního řiťmistra Koudelky provedla...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

GANGY MIGRANTŮ ÚTOČÍ I NA DĚTI

Severské země – paradoxně ty, které neměly žádné muslimské kolonie – patří zároveň k zemím, které jsou ze všeho nejvíc postiženy kriminalitou migrantů a muslimských gangů. Zcela běžné jsou případy, kdy tyto gangy útočí hromadně na slabší jedince, tedy na ženy a děti. Alarmující je zejména rostoucí počet podobných případů, které jsou tam už na každodenním pořádku.

Jak jsem už mnohokrát uvedla, považují migranti, ale muslimové všeobecně nás, káfiry – tedy nemuslimy – za podřadné a podle toho se k nám také chovají. Dávky, které pobírají v zemích, kde žijí, či kde žádají o azyl, považují za povinnou daň podřadného káfira muslimovi, tedy za něco zcela přirozeného.

Stejně tak jim připadá normální znásilňování nemuslimek, často i hromadné, neštítí se však útočit ani na děti. Jeden z mnoha takových případů se odehrál v Dánsku, kde jsou prý děti terčem podobných útoků migračních gangů poměrně často. Matka gangem migrantů zbitého chlapce napsala o své trpké zkušenosti, kdy byl její syn Lauritz velmi brutálně zbit, toto:

“Lauritz byl zezadu sražen a hlavou narazil do přední části jedoucího auta poblíž Gothersgade. Následkem úderu upadl do bezvědomí, nebyl tudíž schopen zbrzdit svůj pád rukama. Poté tvrdě dopadl obličejem na chodník. Následně prý jeden pachatel vyskočil do vzduchu a Lauritzovi opakovaně dupal do obličeje. Krátce nato byl Lauritz odvezen sanitkou na traumatologické oddělení Národní nemocnice. Sedm hodin trvalo, než se z bezvědomí probudil. Teď je doma, ale má otřes mozku, zlomený nos a roztržené obočí.”

Matka se dále ptá, proč se to stalo a nechápe. Migranti prý takto útočí na mladé Dány zcela běžně, většinou oběť oloupí, ale často se jedná pouze o projev jejich převahy a zřejmě i snahu ukázat, “kdo je tady pánem”.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-gangy-migrantu-utoci-i-na-deti/
-------------------------------------------------- - -------------------------
JAK JE TO S “TRANSPARENTNÍM” ÚČETNICTVÍM MILIÓNŮ CHVILEK?

https://pravyprostor.cz/jak-je-to-s-transparentnim-ucetnictvim-milionu-chvilek/
-------------------------------------------------- - -------------------
KORONAVIRUS: NÁSTROJ GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ?

https://pravyprostor.cz/koronavirus-nastroj-globalniho-rizeni/
-------------------------------------------------- - ---------------------
VÝSTRAHA OHLEDNĚ SERVERU MANIPULATORI.CZ

https://pravyprostor.cz/vystraha-ohledne-serveru-manipulatori-cz/
-------------------------------------------------- - --------------------------
ITÁLIE: SALVINIHO ČEKÁ SOUD ZA “ÚNOS” MIGRANTŮ

https://pravyprostor.cz/italie-salviniho-ceka-soud-za-unos-migrantu/
-------------------------------------------------- - ------------------------
ČERNOŠI JSOU VĚTŠÍ RASISTÉ, NEŽ BĚLOŠI

Právě dnes mne zaujal případ černocha, jistého Roberta Lee Noye (52 let, viz titulní obrázek), který přinutil sedmatřicetiletou bílou ženu a její dvanáctiletou dceru, aby se coby rasistky povinně dívaly na slavnou devítihodinovou sérii “Kořeny”. Tento seriál pojednává o otroctví v USA, přičemž pachatel tvrdil, že chce, aby bělošky pochopily svůj rasismus. Případ se odehrál v obývacím pokoji domu ve městě Cedar Rapids. Černoch věznil ženu s její dcerou v domě celou noc, přičemž v momentě, kdy se pokusila žena od televizoru pohnout, prohlásil: „Seď a dívej se, nebo tě zabiju a kusy tvého těla rozsypu po dálnici 380 až do Chicaga!“

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-cernosi-jsou-vetsi-rasiste-nez-belosi/

LIBERALOVE VSECH ZEMI, ODTAHNETE NAVZDY DO BRUSELE, UZ NIKDY VICE!!!!

CZEXIT

0 hlasů

Jeroným Pražský b.
VŮL jaký se nevidí v celé evropě.
ty se koudelku asi pleteš s ovarem na talíři na s bačou v láiínech jak pornuje

0 hlasů

Proč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

Soudruzi a kdo bude ty česká města izolovat? hasiči a Obrtelovi domobranci? Vždyť ta směšná česká armáda je na misích a těch pár vojáku, kteří jsou zde v ČR nedokáži ani dojet na místo v Pandurách - co kdyby je vyřadila opět nějaká Fabie? A co pak? Budete střílet do Čechů, kteří budou z těch měst utíkat? Hlavně, že na ilegální migranty jste pane Babiši vojáky neposlal a několik tisíc jich přešlo jen vloni přes nás do Německa ... Přitom bych se víc bál šíření toho viru ilegály než českými občany. Tak laskavě přestaňte Andreji Babiši strašit Čechy vyhrožováním obklíčeni českých měst armádou ...

Když neschopná EU tvrdí, že tady žádná hrozba epidemie viru není, že ...

Opět připomínám můj starší post. Kdyby vlády EU opravdu stály co za to, tak s ten virus nešíří ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43827-proc-babis-neposlal-armadu-na-ilegalni-imigranty-ale-posila-ji-na-cechy-a-budou-do-nas-strilet-.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Nakupte si zásoby,sud dezinfekce,zatlučte dveře a klepejte se doma strachy. 👻

1 hlas

Selhal systém a podcenění nebezpečí. Je to jako s Merkelovou, taky řekla že to zvládnou a nyní by je rádi poslali jinam. Takže vlády nemají u lidí důvěru a to všude na světě, lhali okrádali a podváděli své občany a tak občané panikaří. Neumím si představit, kdyby začala válka co by se dělo. Proto lidé panikaří, nejsme soběstační a tak mají strach , že nebudou mít jídlo, vodu, a samozřejmě léky a ochranné prostředky. Ostatně s léky a ochrannými prostředky už dnes když nebezpečí u nás zatím není , jsou problémy, co bude až to u nás vypukne ?

3 hlasy

Bezpečnostní informační služba štábního řiťmistra Koudelky provedla měření teploty v konečnících svých příslušnic a na základě získaného algoritmu zjistila, že za vznikem tohoto viru jsou ruští hackeři mající základnu na Saturnu. Ne, čučkaři z BIS žádná hovádka nejsou. Jsou to doktoři a inženýři.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.