Německo
Muž úmyslně najel do davu lidí. Zatím není schopen výslechu

25.02.2020 07:41

Do davu lidí v masopustním průvodu v městečku Volkmarsen na západě Německa v pondělí vjel vysokou rychlostí řidič s autem. Místní úřady se domnívají, že šlo o úmyslný čin, ale ne politicky motivovaný útok. Policejní prezident ve Frankfurtu nad Mohanem podle agentury DPA sdělil, že zraněno bylo 30 lidí, z toho sedm těžce.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Blokovaná IP adresa (7 hlasů) 24.02.2020 21:20

  Jestli to byl písečný Muslimák, kterého delší dobu sledovala BND, pak...

 • OM Y (5 hlasů) 24.02.2020 23:55

  Smutné důsledky nezodpovědného vedení země!!!

 • Jan Mladek (4 hlasy) 25.02.2020 08:07

  Lidi neblbnete, ted je nejdulezitejsi se semknout. Nase zapadni,...

 • Milan SCHMID (3 hlasy) 25.02.2020 12:36

  POZOR !!ONO SE UŽ NESMÍ PSÁT JAKÉHO JE VYZNÁNÍ !!???

 • Richard Svoboda (3 hlasy) 25.02.2020 11:43

  Muslim, že ? Nakonec se i přes počáteční mlžení ukáže, že to tak je....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Proč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

Soudruzi a kdo bude ty česká města izolovat? hasiči a Obrtelovi domobranci? Vždyť ta směšná česká armáda je na misích a těch pár vojáku, kteří jsou zde v ČR nedokáži ani dojet na místo v Pandurách - co kdyby je vyřadila opět nějaká Fabie? A co pak? Budete střílet do Čechů, kteří budou z těch měst utíkat? Hlavně, že na ilegální migranty jste pane Babiši vojáky neposlal a několik tisíc jich přešlo jen vloni přes nás do Německa ... Přitom bych se víc bál šíření toho viru ilegály než českými občany. Tak laskavě přestaňte Andreji Babiši strašit Čechy vyhrožováním obklíčeni českých měst armádou ...

Když neschopná EU tvrdí, že tady žádná hrozba epidemie viru není, že ...

Opět připomínám můj starší post. Kdyby vlády EU opravdu stály co za to, tak s ten virus nešíří ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43827-proc-babis-neposlal-armadu-na-ilegalni-imigranty-ale-posila-ji-na-cechy-a-budou-do-nas-strilet-.aspx

CZEXIT

0 hlasůVlastimil Machura 25.02.2020 07:50
hafbubu

Takže politiky je třeba vyměňovat pokaždé,když nevyhovují SPD. To je základ její šílené idee.................................machuro ty jsi ,ale kus dobytka.."čti howada".

0 hlasů

POZOR !!ONO SE UŽ NESMÍ PSÁT JAKÉHO JE VYZNÁNÍ !!???

3 hlasy

Muslim, že ? Nakonec se i přes počáteční mlžení ukáže, že to tak je. Pro nás z toho plyne jediné - nikdy nesmíme Evropské unii dovolit, aby sem k nám migrující muslimy nacpala.

3 hlasy

Po válce odsunuli Němce a logicky se snížila pravděpodobnost nespokojenosti německého obyvatelstva s Čechy.
I potíže s islámem lze řešit odsunem muslimů. Problém je, že ty Němce si tehdá vzali mewzi sebe. Jenže ty muslimy by nikdo nechtěl. Přesto věřme, že se nějkaké řešení najde. Kdyby přistěhovalci ztratili volební právo do konce života a jejich děti taky, a byli z nich podle zákona občané druhé kategorie, kteří nesmějí mít víc jak 2 děti, tak by možná odsud utíkali do západní Evropy.

2 hlasy

Lidi neblbnete, ted je nejdulezitejsi se semknout. Nase zapadni, evropske hodnoty nebudou otreseny. At zije Havel. At zije EU, kde zitra znamena jiz vcera!!!!

4 hlasy

Cílil hlavně na děti a neví se jestli to byl umysl?Národnost?Němec s kořeny odjinud?Nebude to odpověď na vystřílenou mešitu?

3 hlasy

je potřeba ,aby politici měli trestní odpovědnost za svoje rozhodnutí,je třeba používat občanské referendum,přece nemohou šílení,korektní politici,kteří jsou zvoleni na 4-5 roků ,zničit celou evropu.zákony ,které byli v 50 letech,jako azyl,slučování rodin,překročení státních hranic bez dokladů,dotáhnout sem 2-4 manželky s dětmi a přitom nechodit do práce a přitom být na soc.dávkách,neučit se místní jazyk, zcela předělat. proč nejde prosadit australský model azylu?

1 hlas

Takže politiky je třeba vyměňovat pokaždé,když nevyhovují SPD. To je základ její šílené idee.

1 hlas

Smutné důsledky nezodpovědného vedení země!!!

5 hlasů

Jestli to byl písečný Muslimák, kterého delší dobu sledovala BND, pak dozajista nic s ničím nesouviselo nesouvisí a bude nesouviset, bylo to naprosto náhodné selhání mysli v tom okamžiku vyžadující psychiatrickou pomoc. Ale jestli to byl bílý Árijec, pak naprosto všechno souvisí se vším, byl je a bude to rasista, nacista, xenofob a surovec, který v mládí trhal mouchám nožičky a motýlkům křidýlka a BND o něm doposud neměla potuchy.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Spolková_zpravodajs - ká_služba

7 hlasů

Jestli to byl i Němec, ne jen občan Německa, pak krom vámi zmíněného, navíc ještě jistě nezdravil sousedy, mračil se a nejspíš vůbec nehleděl s úsměvem vstříc multukulturní zářivé budoucnosti :-)

2 hlasy

Jak to víte ? Nebo jste si tuto pitomost vymyslel ? 🐂

1 hlas

Copak, debilku. nerozumíš podmiňovacímu slůvku "jestli"? Ještě jste to ve škole nebrali? Nebo prostě jen prudíš, abys dostal zaplaceno?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.