Vstřícný krok
Německo převezme část dětí a nezletilých z řeckých táborů

09.03.2020 07:26

Německo převezme tisíc až 1500 dětí a nezletilých z přeplněných uprchlických táborů v Řecku. Podle agentury DPA se na tom usnesla německá vláda. Opustit řecká migrační centra tak patrně bude moci část dětí, které jsou těžce nemocné nebo bez doprovodu a je jim méně než 14 let.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Táborský (8 hlasů) 09.03.2020 11:20

  Paráda, ať Skopčák převezme třeba všechny. Ale k nám ani jedna...

 • doctorX doctorY (7 hlasů) 09.03.2020 07:34

  czEXITeuNATOnow

 • Jaro Ovsina (6 hlasů) 09.03.2020 11:56

  eupenzistkaŠojdrová tam může dělat kápo a zmizet konečně

 • megera megera (5 hlasů) 09.03.2020 07:44

  Německo převezme tisíc až 1500 dětí a nezletilých...

 • megera megera (3 hlasy) 09.03.2020 15:31

  machuro klepni řepou a balvan,stejně ji máš na howno

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

JAKOU ČÁST ?????? MERKL JE POZVALA !!TEĎ NÁM ZABAVILI ROUŠKY TAK AŽ SI JE NECHAJÍ PRO NOVÉ MIGRANTY !!MY JE ZA MĚSÍC UŽ NEBUDEME POTŘEBOVAT

0 hlasů

EVROPSKÁ UNIE A JEJÍ PAPALÁŠI ŽIJÍCÍ MIMO REALITU

Přestože předešlé vlny nám již ukázaly, že do Evropy rozhodně nemíří lékaři, inženýři, dokonce ani manuálně zruční, politici, sluníčkáři, neziskovky a skuteční idioti nás neustále přesvědčují, že teď konečně přijdou ti, kteří nám budou přínosem. Nepřijdou. Kdyby ano, bylo by to vůči Africe a dalším územním celkům velmi sobecké, protože by to znamenalo odliv toho nejlepšího, co v daných lokalitách může být. Jenže tomu tak není a přichází líní, násilní, nepřizpůsobiví muslimové. A tím i neintegrovatelní. Takže naprosto zbyteční, které mohou chtít pouze ti, pro které je ideologie otevřených dveří buď tak sexy, nebo vůbec nechápou, že jde o kšeft, na který doplatíme my všichni.

Řekové zakládají domobrany, Polsko, Maďarsko a Rakousko vysílají materiální i personální pomoc, neziskovky, liberálové a Zelení řvou a chtějí otevřít hranice. Porovnáme li tyto protiklady, je jasné, kdo bojuje za Evropu a kdo proti ní. Nelze už předstírat, že by Evropská unie byla ještě nějak reálně reformovatelná. Za stávající konstelace hvězd bude třeba se rozhodnout, v jakém prostředí chceme žít. Budeme li volit prounijně vystupující strany, dáme hlas Pirátům a spol, poneseme si dlouhodobě nevratné následky špatného rozhodnutí. Postavíme li se třeba i ve spolupráci V4 a dalších zemí zvůli Bruselu a Berlína, máme šanci po překonání především ekonomických počátečních problémů zůstat žít se vztyčenou hlavou a možností rozhodovat sami za sebe. Je to jen na nás.

https://pravyprostor.cz/evropska-unie-a-jeji-papalasi-zijici-mimo-realitu/
-------------------------------------------------- - ---------------------
EU chystá zradu statečných Řeků bránících hranice

Řecký web Molwnlave.com zveřejnil video, na němž řeckých farmář aplikuje na migranty ničící pohraniční zátaras hranici s Tureckem postřik na škůdce. Je to názorná ukázka, že řecká policie a armáda odrážející na hranici migrační invazi organizovanou tureckou vládou má skutečně masovou podporu řecké veřejnosti. Vojákům a policistům přišli na pomoc i zemědělci, kteří i s traktory posílili hlídky na hranicích. V noci silnými reflektory osvětlují hranici, aby žádný migrant nemohl nepozorovaně proniknout přes plot. Podle řecké Asociace zemědělců a chovatelů skotu, což je jejich obdoba agrární komory, se do akce na pomoc pohraničníkům přihlásili všichni členové. Musím Řekům vyslovit velké uznání, že během týdne dokázali slušně opevnit hranici. První den, kdy turecký prezident Recep Erdogan oznámil, že otevírá migrantům hranice na cestu do EU, byly na hranici s Tureckem jen narychlo sestavené improvizované zátarasy. Na videu můžete vidět, že dnes je tam slušný dvouřadý vyztužený plot, který je nahoře vybaven kotouči žiletkového drátu. I pod palbou kamení od migrantů a granátů slzného plynu od tureckých vojáků řečtí armádní ženisté i s pomocí zemědělců a dalších dobrovolníků z řad civilistů odvedli velmi slušnou práci.

https://tadesco.org/eu-chysta-zradu-statecnych-reku-branicich-hranice/
-------------------------------------------------- - -----------------------
NĚMECKO: RADĚJI POSTŘÍLET BOHÁČE, NEŽ SE NECHAT ZVOLIT AFD

NĚMECKO: RADĚJI POSTŘÍLET BOHÁČE, NEŽ SE NECHAT ZVOLIT AFD
PETR BYSTRON

Jak daleko se německá politika za vlády Angely Merkelové posunula doleva, dokumentují dva aktuální skandály z průběhu posledních dní.

Prvním z nich je kongres strany Die Linke, který proběhl minulý víkend v Hesenském Kasselu. Na programu tohoto „strategického semináře“ stála „sociálně –ekologická změna systému“. Jak by tato „změna systému“ měla probíhat, zahájila jedna funkcionářka ve veřejné a na video natáčené diskuzi slovy: „po revoluci, když postřílíme jedno procento bohatých“… Šéf strany Bernd Riexinger sedící v bezprostřední blízkosti na pódiu jen unaveně dodal: „nemusíme je postřílet, stačí, když je necháme dělat nějakou společnosti prospěšnou práci“.

Tihle lidé to opravdu myslí vážně s tou revolucí, změnou systému i tou likvidací třídních nepřátel.

https://pravyprostor.cz/nemecko-radeji-postrilet-bohace-nez-se-nechat-zvolit-afd/
-------------------------------------------------- - -------------------------
Němci se kvůli imigraci a islámu cítí stále méně bezpečně

https://www.euportal.cz/Articles/42439-nemci-se-kvuli-imigraci-a-islamu-citi-stale-mene-bezpecne.aspx
-------------------------------------------------- - -----------------
„Vrazi, násilníci a uřezávači hlav“. Žádní váleční uprchlíci. Martin Koller přiblížil, kdo všechno se přes řeckou hranici dobývá do Evropy

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Vrazi-nasilnici-a-urezavaci-hlav-Zadni-valecni-uprchlici-Martin-Koller-priblizil-kdo-vsechno-se-pres-reckou-hranici-dobyva-do-Evropy-616329

CZEXIT

1 hlas

hlavne at pak zase neotravujou s kvotama.
neco mi rika, ze priste jim to bures odkyva vymenou za dotace.

1 hlas

eupenzistkaŠojdrová tam může dělat kápo a zmizet konečně

6 hlasů

Paráda, ať Skopčák převezme třeba všechny. Ale k nám ani jedna migrující islámská noha. Ani jedna, Makrelo ! My jsme muslimy nepozvali, pozvala jsi je ty.

8 hlasů

Německo převezme tisíc až 1500 dětí a nezletilých ......................a podle azylového zákona roku 1951,tak dojde k slučování rodin bez dokladů a to bude zase mazec.a co bude dělat ta naše bába v bruselu?

5 hlasů

Naše bába v Bruselu dělá buchty. Vy tam také máte bábu ? 😮

2 hlasy

machuro klepni řepou a balvan,stejně ji máš na howno

3 hlasy

czEXITeuNATOnow

7 hlasů

To je nadávka nebo šifra ? 😅

2 hlasy

Pozdrav, ty vosle.

2 hlasy




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >




Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.