Nelegální závod
Německý soud řidiči potvrdil doživotní trest za vraždu

18.06.2020 15:54

Německý nejvyšší soud ve čtvrtek potvrdil doživotní trest vězení za vraždu řidiči, který v roce 2016 při nelegálním závodu aut v centru Berlína zabil nezúčastněného muže.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (4 hlasy) 18.06.2020 18:56

  Soudy by měly soudit podle zákona a ne na základě veřejné poptávky...

 • Karel Kačaba (2 hlasy) 19.06.2020 07:58

  Pachatelův odporný čin, ale doživotí za neúmyslné zabití je do nebe...

 • LV 426 (1 hlas) 19.06.2020 03:49

  Kolik má ten soudce doma jezevčíků ? Ten náš, jak dal těm pitomcům 20...

 • Karel Hrabě (1 hlas) 19.06.2020 08:28

  Má smůlu že není migrant !§To by dostal 3 roky na psichině a za rok...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Závodit na Ku-dammu? Zhola nemožné! Vždyť tam je běžná rychlost tak 30-40 km/h. Pravý pruh je buď zabetonovaný parkujícími auty nebo autobusovým pruhem. Mimochodem, Ku-damm, prochází okolo kostela, kde před pár lety najel islámista TIRákem do vánočních trhů a zabil spoustu lidí, i jednu Češku. Vím, znám, místo mám hodněkrát projeté autem.

0 hlasů

Má smůlu že není migrant !§To by dostal 3 roky na psichině a za rok by ho pustili !!!! Už to tam je asi stejnéjak za adolfa ve 30 létech ???

1 hlas

Pachatelův odporný čin, ale doživotí za neúmyslné zabití je do nebe volající. Pachatel má smůlu, kdyby byl uprdchlíkem, určitě by se našel stres či jiné duševní onemocnění.

2 hlasy

ZDE SE PODÍVEJTE CO NÁM SEM CHCE EU NACPAT A CO JSOU VŠICHNI NEGŘI A HNĚDÍ ZA SVINĚ!!!!!

Muž tmavé pleti vrazil 92 roční stařence v Bronxu + VIDEO

Kariérní zločinec s více než 100 zatčeními byl zatčen za kruté vhození 92leté ženy při manhattanskéhm požárním hydrantu.

POSTAVÍ MU VE FASHINGTONU NEBO V BRUSELU SOCHU???

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/kontroverzni-zpravy/muz-tmave-pleti-vrazil-92-rocni-starence-v-bronxu-video/
------
Řecko: Téměř 100 nelegálních migrantů přistálo na Lesbosu za méně než týden

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/recko-temer-100-nelegalnich-migrantu-pristalo-na-lesbosu-za-mene-nez-tyden/
------
No tedy. Jožo Ráž brutálně o uprchlících, Rusku a politice

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/zpravy-k-zamysleni/no-tedy-jozo-raz-brutalne-o-uprchlicich-rusku-a-politice/
------
Černošský rasismus a diskriminace bělochů ovládly USA i Anglií

https://www.eurabia.cz/Articles/44168-cernossky-rasismus-a-diskriminace-belochu-ovladly-usa-i-anglii.aspx
------
Sluníčkářští neomarxisté-dekonstruktivisté chtějí podle mě naprosto zničit jakoukoli hrdost na naše evropské národy a evropskou civilizaci a zbavit nás národní a civilizační identity

https://www.euportal.cz/Articles/42789-slunickarsti-neomarxiste-dekonstruktiviste-chteji-podle-me-naprosto-znicit-jakoukoli-hrdost-na-nase-evropske-narody-a-evropskou-civilizaci-a-zbavit-nas-narodni-a-civilizacni-identity.aspx
------

CZEXIT

0 hlasů

Kolik má ten soudce doma jezevčíků ? Ten náš, jak dal těm pitomcům 20 let za hození zápalné lahve, jich měl 20.

1 hlas

Soudy by měly soudit podle zákona a ne na základě veřejné poptávky (sci-fi). Ať už bylo počínání odsouzeného jakkoliv nezodpovědné a odsouzeníhodné, vražda předpokládá úmysl zabít a pochybuji, že by odsouzenému dokázali účast na nelegálním závodu s úmyslem někoho zabít.

4 hlasy

Přesně.Už jsem zapomněl,jaké tresty padly za smrt těch dvou dívek,je to dlouho,ale doživotí to nebylo. Svět už se totálně zbláznil.Bílá rasa je určena k vyhlazení,a udělá to sama za všeobecného jásotu a veselí.

0 hlasů

Propast na dohled: Barevná revoluce v USA, dluhový zabiják v EU. Turečtí piráti loví řecké rybáře. Brusel podporuje džihádisty. Nejasné pokyny, nebo spiknutí s Erdoganem? Horký podzim rozhodne

Turci potřebují volnou ruku ve Středozemním moři nejen pro chystanou invazi na řecké ostrovy, ale v neposlední řadě také pro svoje záměry v Libyi, kde drží u moci spolu s Bruselem džihádistickou vládu v Tripolisu. Proti ní stojí Libyjská národní armáda, které velí maršál Chalífa Haftar podporovaný Ruskem, Egyptem a zčásti též Francií, který svádí s džihádisty podporovanými Turky tvrdé boje.

Když minulý týden Turecký konvoj vezoucí islamistům zbraně zaregistrovaly řecké lodě, posádky nevěřily vlastním očím. Místo aby lodě plující pod „vlajkou“ EU Turky zastavily, vytvořily jim koridor na ochranu, aby mohly v klidu doplout do libyjských přístavů a porušovat tak okatě embargo OSN na dovoz zbraní do Libye. Když se šokovaní Řekové obrátily na kapitány doprovodných lodí EU, dostalo se jim odpovědi o „nejasných rozkazech“ z Bruselu.

Podle řeckého serveru pronews.gr kvůli této „chybě“ telefonoval řecký premiér Kyriakos Mitsotakis do Bruselu. Při ostré výměně názorů s předsedou Evropské rady Charlesem Michelem zazněla i slova o „sabotáži“. Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout minulý týden další posily a techniku. V Libyi se tak schyluje k velké bitvě nejen o obrovské zásoby ropy, kterými země disponuje. Turecko zde chce mít „prst na spoušti“ pro další trasu migrantské invaze do Evropy.

Vypadá to, že všichni spěchají, aby měli co nejsilnější pozice před závěrečným měřením sil, které proběhne začátkem listopadu ve Spojených státech. Teprve výsledek tohoto souboje na řadu let určí, zda má západní civilizace ještě nějakou naději, nebo se definitivně posune k okraji srázu.

Propast je již na dohled.

https://www.protiproud.cz/politika/5167-boj-o-nwo-barevna-revoluce-v-usa-a-evropska-dluhova-obruc-turecti-pirati-lovi-recke-rybare-lode-eu-na-strane-ankary-a-dzihadistu-nejasne-pokyny-z-bruselu-bude-v-severni-africe-bude-valka-o-ropu-horky-podzim.htm

CZEXIT

0 hlasů

SHROMÁŽDĚNÍ OBČANŮ K VÝROČÍ POPRAVY ČESKÝCH PÁNŮ

SRDEČNĚ ZVEME všechny, kterým není lhostejné přepisování historie na

SHROMÁŽDĚNÍ OBČANŮ K VÝROČÍ POPRAVY ČESKÝCH PÁNŮ

Řeč bude také o Mariánském sloupu, symbolu národní potupy.

KDY: Od 13:00, neděle 21. června 2020
KDE: Staroměstské náměstí v Praze

Vystoupí: euro poslanec Ivan David
historička Marie Neudorflová
spisovatelka Lenka Procházková
za organizátory Eva Novotná a další…

http://www.nwoo.org/2020/06/18/shromazdeni-obcanu-k-vyroci-popravy-ceskych-panu/

CZEXIT

0 hlasů

Jen malou otázečku.Budeme provolávat slávu,že byli bohatci popraveni,nebo plakat,že byli popraveni?Já si v dnešní době nejsem už ničím jist.

0 hlasů

Sjezd hovad ! 🐮

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.