Sobibor
Nové snímky z koncentračního tábora: dokazují něco nového?

29.01.2020 11:17

Němečtí historici představili dosud neznámé fotografie z nacistického vyhlazovacího tábora Sobibor. Na dvou z 361 zveřejněných snímků je podle odborníků také někdejší dozorce John Demjanjuk, který byl po deportaci z USA odsouzen v Německu v roce 2011 za napomáhání k vraždám více než 28 tisíc Židů k pěti letům vězení.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vejvoda (6 hlasů) 29.01.2020 13:01

  V rámci současného falšování dějin a historie by mohli naši i jiní...

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 30.01.2020 09:09

  Tady by člověk brzy získal dojem,že se Židé vyhladili sami.

 • karel ledvinka (2 hlasy) 29.01.2020 13:34

  kolik fotek mají příbuzní soudružky rity zimmermanovic z těch jejích...

 • Jan Gavroch (1 hlas) 29.01.2020 13:40

  Kdo ví jak to ve skutečnosti bylo. Jak to skutečně bylo se...

 • Petr Rozlil (1 hlas) 29.01.2020 19:39

  Hlavne a konecne by nemecti historici a odbornici meli predstavit...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tady by člověk brzy získal dojem,že se Židé vyhladili sami.

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Co chcete od zdejší smečky rasistů? 👳‍♂️

0 hlasů

Úde co je zde rasistického??

1 hlas

Hlavne a konecne by nemecti historici a odbornici meli predstavit dalsi zlocince, kteri se s radosti pridali k Hitlerovi a prisahali mu vernost a odanost. A ve vrazdach prekonavali germanskou vrazdebnou masinu. Jako Litevskou Waffen SS, ktera zavrazdila 220 tisic Litevcu a umucila k smrti 900 malych deti v proslulem vezeni Salaspil. Potom Estonskou Waffen SS, Bulharske Gestapo, Rumunske Gestapo, co vrazdili po SSSR a byvale Jugoslavii. vrazdici Chorvatske cetniky, Maderske lumpy vrazdici po SSSR, Slovenske nacisty, Italske a Spanelske bestialni divize vrazdici po SSSR, Ukrajinske bachare z koncentracnich vyhlazovacich taboru. Urcite jsem nekoho zapomnel, ale bylo na miste aby se nemecti historici podivali jak se pred valkou chovalo Polsko. jak je Hitler vychvaloval za ohromnou pomoc poslanim tankovych brigad a divizi na hranice SSSR.

1 hlas

Židé, nejen z Izraele, mají ekonomický zájem
na obviňování-pomlouvání, občanů jiných zemí, včetně Poláků , Maďarů, Ukrajinců a dalších . z toho, že se bránili proti některým , Židům a členům Židovské obce-globální ekonomické a politické organizace
http://www.wertyzreport.com/clanek/mluvci-nemecke-ambasady-holokaust
Haaretz koncem června uvedl, že mluvčí izraelské ambasády v Berlíně Adi
Farjonová izraelským novinářům sdělila, že „v zájmu země je neustále vinit Německo z holokaustu a že země nechce s Německem normalizovat vztahy“
Jelikož tohle zaznělo na uzavřené schůzi s novináři a v přítomnosti izraelského velvyslance, Izraelci nechtěli, aby se to dostalo ven. A když si němečtí novináři začali stěžovat, muselo přijít s prohlášením i
Izraelské Ministerstvo zahraničí
Farjonová pro svou obhajobu řekla: „Byla to konverzace mimo záznam. S novináři mluvím jinak

1 hlas

Kdo ví jak to ve skutečnosti bylo.

Jak to skutečně bylo se nedozvíme Členové t.zv. Ústavního soudu zakázali i ve vědeckých dílech napsat pravdu i v případě FYZICKY doložených nebo dokládaných skutečností
-.-
Historička Eva Nečasová se musí omluvit dcerám Huga
Salm-Reifferscheidta za výroky, které o něm napsala do své knihy „Cui bono restituce?“. Neuspěla totiž se svou stížností k Ústavnímu soudu (ÚS). Ten v úterý konstatoval, že i badatel si musí dát pozor na to, jaká přirovnání používá, a že i SVOBODA SLOVA vědeckého zkoumání má své hranice.

„ÚS pokládá za samozřejmé, že svoboda vědeckého bádání má své hranice a končí tam, kde koliduje s jinými ústavními právy. Přirozeným korektivem svobody vědeckého bádání jsou také etické normy. V posuzovaném případě ÚS sdílí závěry obecných soudů, že stěžovatelka meze ochrany svobody vědeckého bádání překročila,“ dodal Jirsa.
-.-
Tohle rozhodnutí členů t..zv. ÚS, může vyvolat, podle mne, pochybnosti i o holokaustu

1 hlas

kolik fotek mají příbuzní soudružky rity zimmermanovic z těch jejích 40 vyhlazovacích a dalších 40ti pracovních lágrů, kterým velila,na čukotce a kamčatce?a kolik fotek společně ze zasedání a schůzí s berijou,eichmanem a himmlerem ze zakopaného a z krakova?katynského lesíku? tam semiti židi vyvraždili 3-3,5 mil.lidí, většinou bělochy.

2 hlasy

V rámci současného falšování dějin a historie by mohli naši i jiní "odborníci" začít tvrdit, že německé vyhlazovací tábory vlastně provozoval Sovětský svaz. Úplně jsem explodoval, když na ČT jeden tento "historik" tvrdil, že osvobození Osvětimi ruskou armádou vlastně žádným osvobozením nebylo. Chtěl bych vidět reakci tehdejších osvětimských vězňů. Historik by asi skončil s hlavou v latríně.

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.