Pomník vlasovcům
Novotný vystoupil v ruské státní televizi. Bylo z toho pozdvižení

30.11.2019 13:18

UVNITŘ VIDEO. Kvůli svému záměru postavit pomník takzvaným vlasovcům starosta pražské městské části Řeporyje Pavel Novotný v pátečním pořadu (00:33:45) "60 minut" ruské státní televize Rossija-1 čelil obvinění z uctívání válečných zločinců.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 30.11.2019 14:52

  Větší ostuda než tohle nevychované tlusté prase byl jen flaška havel....

 • Jan Janošek (6 hlasů) 30.11.2019 16:11

  My, báťuška car Řeporyjí Pavel Petrovič Novotný se názorům Ruska...

 • Lopez Jordan (6 hlasů) 30.11.2019 14:43

  Ten dekadentní prasopes, mluvím o Novotném, se před časem opakovaně...

 • Josef Vrána (6 hlasů) 30.11.2019 14:24

  Rusáci mají pořád úplně zcestný dojem, že když je před 80 lety jejich...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 30.11.2019 14:56

  By mě ještě zajímalo, jestli by ta obluda takhle nadávala na...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Blbeček ledvinka tu opakovaně hlásá, jací jsou rusáci naši slovanští bratři. No tak teď mu rusáci vysvětlili, jak si ten bratrský vztah představují - Žirinovskij litoval, že nás neokupovali hned po válce a že jejich vojska neměla odcházet po roce 1989.
Ta svoloč je prostě pořád stejná bez ohledu jak se ten jejich pastát jmenuje - jsou to odporní drzí agresivní okupanti.

0 hlasů

Woe opět jsi si vybral největšíhi kretiena na ruské politické scéně. Je to takový ruský Sládek. Který má problémy i ve vlyastní zemi.

0 hlasů

Konkrétně se vyjádřil v tom smyslu,že bychom ještě dnes drželi hu.bu.Já jsem jen rád,že konečně někdo byť v rozrušení,řekl jasně a stručně,jak to bratrství mysleli.

0 hlasů


Stalin měl všem zavřít huby. Rusové se pustili do Čechů kvůli vlasovcům
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-zirinovskij-vlasovci-belocesi-novotny-pamatnik-media-propaganda.A191202_122318_zahranicni_jhr

0 hlasů

není třeba se vzrušovat.rasistický semita žid-názi jen pokračuje v proti Ruské kampani sorosa.bojují za okrajinu.mají STRACH ze spojení trump-Rusko.na vlasovcích jim vůbec nezáleží.jen je používají,zvrhlíci.k rozeštvaní bělochů.už blbý rahm, poradce obámy, emanuel prohlásil, krizí je nutno využít.když žádná není, uděláme naší.chá,chá,chá!šalóm.

0 hlasů

Pro místní rusofilcky - Co řekl o vlasovcích prezident Miloš Zeman:
“Já jsem uctil památku vlasovců v rozhovoru pro Ruské rádio, kdy jsem k překvapení mnohých řekl, že je třeba uctít i památku těch, kdo pomáhali osvobodit Prahu, byť se samozřejmě v minulosti, a to je také pravda, dopustili zrady. Zrady ne tím, že padli do zajetí, to se může stát každému, ale tím, že vytvořili takzvanou Ruskou osvobozeneckou armádu. Jenomže pokud znáte historii, tak tato armáda byla nasazena pouze jednou v bitvě na Odře a utekla, to znamená, prakticky proti Rudé armádě nebojovala a fakt, že Praha nebyla zničena mimo jiné díky zásahu vlasovců, je historickým faktem, který nikdo rozumný nemůže popřít.”
Zdroj: vysílání webu blesk.cz „S prezidentem v Lánech”, 3. května 2015

1 hlas

Zeman je prostě pako. Vlasovci byla na Odře zmasakrováni. Oni skutečně neutekli.
Dopustili se zrady? Jejich země se jich zřekla, tak jak se na ní mohli dopustit zrady? Měli chcípnout v zajetí?

0 hlasů

Obřezané bachraté podsvinče Novotstein v roli starosty Vepřoryjí se nijak neliší od zbytku čehuúúúúnské havložumpy, nad kterou se stále vznáší smrad a nenávist....ti ostatní rypáci z vesničky střediskové Vepřoryje musí být hrozní kokoti, když si zvolili takové vypasené a šeredné howado, jako je ten presstitut.

3 hlasy

Že vás to tak irituje.Svět se nijak neboří.

0 hlasů

Nemyslím si, že je obšmiklý. V jeho uplých spodkách nejde vidět obrys zatvrdlého zkeratinovaného žaluda.

1 hlas

Hm., na těch fotkách až tak špatně nevypadá. Zvláště když je se svojí bachratou postavou oděn pouze v tanga striptéra z buzna_klubu. Ještě mu chybí jen ten šábesdekl.

1 hlas

V Řeporyjích nežijí Rusojedi jako jste vy, tak holt vzali za vděk i Novotným. Ono váš tak moc není, jak moc řvete na internetu.

0 hlasů

Hm., moc není...! Krom toho mimoně co dělá nyní předsedu modrozlodějských strak, tak až moc se ti bílí ODSáčtí límečci k tomu nařvanému pytlíku exkremetů z Vepřoryjí nehlásí. Natož aby se s ním fotili! :-)

1 hlas

Ještě trochu backgroundu toho všeho:
Novotný ve středu tento týden dorazil v multikáře k ruské ambasádě v Praze, aby tam odevzdal dopis, který adresoval prezidentovi Vladimiru Putinovi. V něm tvrdí, že Řeporyje jsou suverénní městskou částí, která o budování pomníků rozhoduje sama a že o tom s Ruskem diskutovat nebude.

„Řeporyje mají tisíckrát lepší historickou zkušenost s Vlasovci, než s vámi, vy karikatury sebe sama s atomovým kufříkem za zadkem a hlavou plnou vodky a černého svědomí,“ napsal Novotný v dopise.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-ruska-televize-russija-1-rozhovor-vlasovci-pomnik-spor-rusko-moskva-katyn.A191130_103021_domaci_lre

0 hlasů

Fakt tohle nekoho prekvapuje? Zid Novotny uraduje. Jaky je hlavni heslo zidu? Furt svat lidi, nenechat je napokoji. Nenechat je, aby meli klid. Proc by si zid neudelal srandu z Cechu? Chtel bych videt, jestli by si tohle dovolil doma v Izraeli?

2 hlasy

Tak to mi silně připomíná klid na práci....

0 hlasů

Tak to mi silně připomíná klid na práci....

0 hlasů

No, ono to není ani tak heslo Židů, jako vaší sockovské závisti. Židé na takové hlupáky, jako jste vy, zvysoka kašlou.

0 hlasů

Aby diskuse vypadala prorusky, místní ruský troll už zde blekotá pod mnoha nicky. Přitom je to jen pořád jen jeden přiblblý placený kolaborant:
Jiří Perikles
Radek Soukup
Lopez Jordan

alias:
Jiří Rys
Jiří Vejvoda
Simon Trefný
Tadeáš Hájek
Dušan Hilderich
Dluhoslav Henex
Drahomil Černohorský
Ladislav Heřman
Jiří Vampola
Kamil Vont
Martin Koubek
Petr Pištec
Týdenní cenzor
anebo Jeroným Pražský b. ( jako blbec)

3 hlasy

Woe ty jsi za bolševika dělal bonzáka StBákům, nebo jen pomocníka pomocníků VB??!

0 hlasů

Ještě ti tam chybí Klepsa, tuším že Karel...

0 hlasů

Jo jasně, to je taky on.

0 hlasů

Že je ten člověk nemocný a ne placený, vám zřejmě nedochází, zato k němu skvěle tíhnete stejným slovníkem sedmé cenové a způsoby vyjadřování. Já jsem aspoň ve čtverce cenovce, ale vy s těmihle vidamtory sklouzáváte do sedmičky. Trolinku se hamujte.

0 hlasů

Jste mimo. Tenhle trotl se tu přiznal, že za to bere peníze a ani v nejmenším si nemyslím, že by byl nějak nemocen. Pokud tedy blbost nepovažujeme za nemoc.
Naopak vy s ním zapředáte dlouhé diskuse, které legitimizují ty splašky, co ten tvor jako kolovrátek chrlí.

0 hlasů

Proto zde uvádím seznam jeho nicků, abyste věděl s kým máte tu čest

0 hlasů

Tak to je kino. Vidět ty vyvalené ruské xichty jak jim v přímém přenosu někdo bortí ty jejich nevyvratitelné představy o vlastní vyjímečnosti je za všechny prachy. Novotný asi vyrobil svůj vrcholný podcast, natáhl do něj rusáky jako kompars.

2 hlasy

My, báťuška car Řeporyjí Pavel Petrovič Novotný se názorům Ruska smějeme. A Rusko s většinou normálních Čechů považuje Novotného za cvoka, kterým ostatně je, a diví se, že není ještě v Bohnicích. Mimochodem Novotný je skutečným obrazem ODS a jejího předsedy Fialy.

6 hlasů

Normální Čech je kdo prosím?Doufám,že vy se do normálních Čechů nepočítáte.Jelikož potom bych radši byl nenormální Čech.

0 hlasů

tak tak.lže to od rána do večera, krade a vraždí.od Adama, přes jóšuu,esther až po trockého-bronštajna,sverdlova,bélu kúna,frunzeho,beriju,ritu zimmermann,standu gross, krysu rath,bureša,madoffa,sorosa&spol.odporný to hnus.

0 hlasů

Novotný může být jaký chce, ale není vrah, chorobný lhář, imperiální roztahovačné ožralé prase a hladný mužik. Takže v tomto souboji hlasuju pro Novotného.

0 hlasů

Ta je síle" imperiální roztahovačné ožralé prase". Tak se ty cocote podívej do atlasu kde jsou rozlezlí ti tvoji pojídači těch mletých_sraček v housce!. I když to vypadá že z Afghánistánu po 18 letech odtáhnou s dlouhým rypákem jako z Vietnamu. Mimochodem, v USA je 40 mega lidí na různé formě podpory (potravinových lístků). Tak tady pindej o hladných.

0 hlasů

Petříček svým -já nic já muzikant,no to je hrozné.
Novotný podle sebe má podporu většiny obyvatel. Jako člen řídící složky státu byl hrubě kritizovaný za výrazy své tváře a řekl, že se my obyvatelé České republiky Rusku smějeme. Doufám, že Pražský starostové včetně primátora a pražáci (jak je známe), se postaví za tohoto bojovníka naší pravdy a lásky.

2 hlasy

Největší primitivové ve škole vždy šikanovali ostatní používáním onikání si vlastní osobě. A to jim jak vidno, zůstalo. Proč jste se neukázali ve své síle při vítání Dragounů ve Vyškově? Já že tam byly mraky lidí, ale jenom s US vlaječkami, basami piva, koláčky, klobáskami, ti kluci měli zhusta česká jména, když tam nějaká paní vykřikla: "Kabát, Janecka, to jsou naši chlapečci" kde jste byli se svými šiky, hnoji?
Ono to byla fakt děcka. Do toho poklopu bych se dnes nedal ani přes pupek, ani přes prsa, ani přes ramena. Pak tam měli asi desetiletá děcka v maskáčích, ptám se ho, toho Čecha, co je to zač, jestli smí s sebou tahat svoje děcka nebo co to je a on říká, holky od cisteren!!!!!! Že to je holka bych nepoznal, že má osmnáctg taky ne. Fakt na deset let i vzrůstem.

0 hlasů

Já Rusy spíše lituji

0 hlasů

Tak já se hlavně směju tomu odulému a opuchlému prasopsovi z Řeporyjí, Novotnému. Za mne nemluví, mluví za TOP 09. A to není žádná většina.

3 hlasy

Dovolím si malou opravu. Tento nadějný pravicový poliik nekope za TOP09 nýbrž za ODS.

0 hlasů

"Vlasovci byli občané Sovětského svazu, kteří za války nejprve bojovali po boku Němců proti Rudé armádě...".
Pisálek z ČTK asi o Vlasovcích moc neví. Vlasovci byli občané Sovětského svazu, kteří za války nejdříve bojovali proti Němcům v Rudé armádě. Nejdříve se velice zasloužili v bojích o Moskvu. Potom padli vlivem špatného velení do německého zajetí. Stalin je prohlásil za zrádce a pokud někteří utekli ze zajetí a vrátili se k RA, tak byli zastřeleni. Mohli volit jen mezi smrtí v zajateckém táboře, nebo vstupem do Vlasovovy ROA a bojovat po boku Němců proti Stalinovi. Pokud jsou jim vyčítány nějaká údajná zvěrstva, tak je potřeba vzít v úvahu, že to byli ruští vojáci a měli tedy "vybrané" způsoby ruské armády, zvyk je železná košile...

5 hlasů

Zvěrstva může ROA (pro vás Vlasovcům) vyčítat jen magor. ROA vznikla v listopadu 1944 v Praze a teprve potom se začala formovat a cvičit její první divize, ta byla později nasazena na Odře a bojovala pokud je známo velmi dobře proti DRRA, po stažení z boje se měla přesunout na jih k Brnu, ale to už byl květen, 1. divize stála u Loun (tedy blíž k amíkům než je Praha) a na pomoc Praze vyrazil její velitel Buňačenko na žádost povstalců už 6.5. byli v Praze a šlo o více než 10 000 vycvičených a vyzbrojených vojáků s těžkou technikou včetně tanků. Jen pro srovnání povstalců bylo údajně 30 000 a s mizernou výzbrojí. Původní pozvání bylo později na nátlak sovětů (přes komunisty ve vedení povstání) zrušeno a povstalecké vedení v podstatě na nátlak Smrkovského odmítlo ROA jakkoli podpořit u spojenců. Proto ROA odešla v noci ze 7. na 8. směrem k Američanům. Protože Němci podepsali kapitulaci která platila od 8.5. podepsali příměří a odsun i Němci v Praze a stažení bylo do půlnoci 8.5 z Prahy, to Němci úplně nestihli, poslední oddíly kryjící odchod se setkali s Koněvovými jednotkami někde na Klárově a zde také došlo k JEDINÉ ztrátě sovětského tanku. Celkem měli ROA asi 300 padlých, RA údajně kolem 20. RA povraždila i těžce zraněné vojáky ROA v pražských nemocnicích. Takže slavit Koněva jako osvoboditele Prahy je nesmysl, Buňačenko a jeho vojáci udělali pro Prahu mnohem více.
To že se bulvárník Novotný na nich zviditělňuje je spíš hnus a jeho vystupování je obecně na úrovni ožralého cikána.

1 hlas

Pletete si vojáky ROA a samotného gen. Vlasova. Vlasov se svými vojáky nepadl do zajetí ani tak vinou špatného velení, jako naprosté Stalinovy neúcty k životům svých mužů. K tomu už samotné velení bylo jen třešínkou na dortu.
DRRA / SA měla na svědomí válečných zločinů taky dost a že si to ruské prase hraje na napadeného bylo jen proto, že nestačil o tři týdny Němcům v přípravě na útok. Zpozdit se Hitler ještě o měsíc se začátkem operace Barbarossa, dopadl stejně jako DRRA na začátku války. I jeho vojska byla na hranicích nachystána k útoku a ani jeho vojska by nedala ruské divé hordy, jako nedaly ruské divé hordy nacistické barbary. Žádná armáda na světě neumí čelit útoku, když je sama rozestavena v útočném postavení.

1 hlas

Nas mnogo.Stalin používal vojáky jako střelivo.Ostatně neúctou k životu ostatních neslynul jen Stalin.

0 hlasů

Nechci Vás, pane, podceňovat, takže asi víte, čeho se za války dopouštěli příslušníci Waffen SS. A to byli Němci. O vlně znásilňování v osvobozené Francii ze strany vojáků US Army nemluvě.

4 hlasy

Po pravdě z Osvoboditelů mají asi nejvyšší "skóre" sověti, odhad znásilnění jen na území Německa je 2 - 2,5 milionu, tomu se ostatní Spojenci nepřibližují ani vzdáleně. U vojsk SS bylo (pokud jde o německé SS) vzácností, paragraf o prznění rasy byl docela přísný a esesák za podobnou věc mohl skončit v koncentráku nebo i na popravišti. Samozřejmě že to asi tak moc neplatilo pro SS třeba z muslimů a dalších. Pokud jde o vraždění pak SS byli rozhodně (konkrétně jejich einsatz komanda) evidentně mezi nejhoršími, pokud ne nejhorší (i když třeba Ustašovci také byli dost dobytek).

0 hlasů

Jestli si někdo myslí, že se nějaká armáda někde chovala slušně, tak se velice plete. Když chlapi vidí, že každý následující den může být jejich poslední, a že jejich život je méně, než plivnutí do kaluže, vezmou si co chtějí. Tak to bylo, je a bude. Pusťte mladé chlapy odtržené od civilu mezi civilisty a nemůže to dopadnout nijak jinak, než bohapustým smilstvem. Rusové vymleli Němky tak, že dodneška má spousta z německých dam ruská dívčí jména. Příroda si nedá poroučet.

1 hlas

Že je Novotný magor je jasné, ale jeho argumenty byly zcela namístě. Rusáci asi hned litovali, že ho pozvali, čuměli jak vyvoraný myši a to co řekl jim nešlo pod fousy...

1 hlas

Novotného silně znevěrohodňuje jeho přátelení se s muslimy a ochota k jejich masovému přijímání. Kdyby bylo po jeho, islámský teror se bude týkat i nás, nejenom Západu.

2 hlasy

Jediný problém vás, muslimovyděšenců je, že jiným podsouváte nehorázné věci, jak jste z muslimů vyděšení. Kupte si vyděšenku.

0 hlasů

Projev 3-, obsah 1*. Na pravdu nejsou Rusové zvyklí. Bohužel je na tom ten národ tak mizerně, že to je jen házení perel s...

3 hlasy

By mě ještě zajímalo, jestli by ta obluda takhle nadávala na muslimáky třeba v saudské tv?
Byl by zesrán až za ušima a ještě by začal křápat hlavou o zem, primitiv.
CZEXIT

5 hlasů

Vy muslimy strašně přeceňujete, to jsou zaostalá barbarska a na nic se nehodící individua neschopná se ani sjednotit, nic. Oni prostě nedokáží to, o čem vyděšeně furt básníte. Oni se umějí ještě tak válet u svých chatrčí a nadávat, ale bojovat neumějí. Neumějí dnes už nic. Kdyby polovina jejich zemí neseděla na ropě, ani pes po nich neštěkne, ale do času, éra elektromobilů sníží poptávku po ropě. Jsou přesně jako vy.

1 hlas

Tak já ti to ještě jednou zopakuji, když už jsi příspěvek napráskal. Všichni slimáci nejsou neschopní tak jako ti tvoji v Teplicích, které tam natahal Tubera. Ti afghánští např. 3x vypráskali Anglány, pak sovětčíky, a předpokládám Amíci nedopadnou jinak. A ještě jednou Turci (Osmanská říše), tak ti ovládali nemalou část Evropy 500 let. Než jim trochu „pomohli“ Rusáci.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Větší ostuda než tohle nevychované tlusté prase byl jen flaška havel.
CZEXIT

6 hlasů

Z každého tvého příspěvku čiší, jak už jsi 30 let v prdeli, primitive. Jaké peklo na zemi tady vy proletářské trosky zažíváte každý den až vám z toho skutečně je.be.

1 hlas

Ten dekadentní prasopes, mluvím o Novotném, se před časem opakovaně vyslovoval pro přijímání migrujících muslimů, že ? Tím je řečeno vše. Je to eurobolševik a bruselský šváb.

6 hlasů

No to nevyslovoval. On u muslimech neřekl ani bé. To jsou vaše zjednodušení všeho, ostatně tak, jak jste i s Kocourkem jednodušší, tak všecko kolem sebe vnímáte, frustráti.

1 hlas

Tak to verim, ze z toho trotla museli mit v Rusku sok.
Ale zase na druhou stranu takovy vemeno se hned tak nevidi, takze chapu, ze ho pozvali :-)))))
Pro nas je podstatne horsi, verejne prohlasuje, ze by nam par desitk tisic slimaku jenom prospelo a je clenem partaje, ktera verejne prohlasuje, ze bude sestavovat pristi vladu.
Proto by se na to video meli vsichni podivat, at vi koho volit.
Divim se, ze statni zastupitelstvi porad mlci, protoze on tam dokonce zpochybnuje Norinberske procesy.
§ 260 trestniho zakoniku je docela jasnypodobne jako popirani Osvetimskych zlocinu.
Ale to uz zrejme bude ten novy dejepis podle cuckaru :-))))

3 hlasy

On o pár desítkách tisíc slimošků neřekl ani slovo. Naučte se vnímat psané i mluvené slovo! Třeba budete pak vydělávat víc, než dneska svoji almužničku.

1 hlas

haha, zavistivy komous styblo zase smrdi korunou :-)))
nemate v banderistan internet?
to vemeno z reporyj hyka o prinosu slimaku uz dost dlouho :-)))))

3 hlasy

postavit sochu dementního soudruha Havla v barvách Chemapolu s krví a s přirozením jak hluboce ho máme v prdeli...

4 hlasy

Rusáci mají pořád úplně zcestný dojem, že když je před 80 lety jejich spojenec Hitler zradil a a oni s ním díky své tuposti a neschopnosti málem prohráli (i když nad ním měli celou válku desetinásobnou převahu), tak můžou ještě dneska diktovat, co se v půlce Evropy smí a nesmí.
Není vůbec špatné, když jim někdo připomene, že už nemůžou.

6 hlasů

Rusáci taky už z ničeho jiného nežijí, než z Vítězství ve Velké vlastenecké válce. Německo ji prohrálo. Kde je ovšem dnes Německo a kde Rusko, hahaha! Teda kde byly obě země už deset let po válce. To bylo teda vítězství!
Rus, co to nemá v hlavě vykýblované, zdrhá z toho jeho hladnostánu pryč, ten zbytek bl*bů sedí ve svých zemljankách a marně už sto let čeká, kdo za ně zařídí, aby jim bylo líp.

2 hlasy

woe, to si_sereš do vlastního hnízda. Většina lidí v Česku se už téměř 2 měsice bojí podívat i do lednice. Že na ně jukne ten vychlastaný zrzavý blábol z Hrádečku, nebo některý z těch santusáků již 30 let parazitujících z toho co za ně vyřvali studenti.

0 hlasů

Ty jsi vážně idiot.

0 hlasů

Co naděláš, ty jsi jen "nevážný_idiot"!

0 hlasů

Styblo. kam chodite na ty vase rusofobsky nesmysly? Laskave, zagooglujte na "World Travel Awards", a tam se dozvite, ze Moskva byla tento rok vybrana turistami ze vsech zemi (skoro 20 milionu) nejkrasnejsi a nejbezpecnejsi mesto na planete, A to pred Parizem, Londynem, New Yorkem, Rio de Janeiro a druhych mest. Potom, rusofobe Styblo znova zagooglujte a najdete nejlepsi aerolinky na svete a hned uvidite, ze Aeroflot je jedna z peti nejlepsich linek na svete. A tento award taky dostali od anglosaxonu. A potom jeste jednou zagooglujte at vidite, kdo mel nejvetsi svetovou urodu psenice tento rok. A google vam napovi, ze to bylo Rusko se 120 miliony sklizene psenice a 70 milionu jde na export. A na vasi prihlouplou otazku kde jsou dnes Nemci a kde Rusove. Opet zagooglujte, tentokrat na "Nazi Gold" a zjistite, ze ke konci valky SS vykradli vsechny Evropske banky a nakradeny zlato posilalo do uschoven za oceanem. To je jak se Nemci dostali tak daleko, chytroline!

5 hlasů

Kam se hrabou všichni zloději světa na rusáky...
Nacisti nejdříve po Evropě zabavili spoustu cenného majetku a posléze tento ukradený majetek podruhé ukradli Rusové jako válečnou kořist a odvlekli si ho do Ruska. Původním majitelům nic nevrátili. Jako za středověku. To je to osvobozování na ruský způsob...
Já jenom nechápu, proč nebydlíš v té nádherné Moskvě, proč celé dny nelétáš s Aeroflotem (na vnitrostátních linkách úžasný zážitek) a necpeš se ruskou pšenicí. Proč opruzuješ tady v Česku...?

1 hlas

Woe a nezapomněl jsi na USSáky?? Kteří sice netahali do sajuzu soustruhy, linky či celé fabriky, zato se jim hodily vzácné umělecké památky, sochy a další cenné předměty. Co patřili židům v okupované Evropě či národním galeriím. Které později skončili v soukr.sbírkách v USA, případně rozprodané do celého světa – kdo dá víc.

0 hlasů

zdroje, zdroje, zdroje!!!! zadne nemas tak tady nepomlovej.

1 hlas

Na ukrajine mohli tak akorat ukrast vyzablymu kostelnikovi mys.

2 hlasy

Tolik pšenice, to se mi nezdá. Neukradli zase rusáci to obilí na Ukrajině...?

0 hlasů

Tak třeba tady, Rozlile. Vzdělávejte se:
https://www.valka.cz/15547-Korist-ve-jmenu-statu

0 hlasů

Zkuste si přečíst ještě jednou, o čem píšu, než napíšete takový odstavec plný sranců. Z Ruska zdrhají všichni, kterým to trochu myslí. Co sem pletete jakési Aerolinky a návštěvy turistů v Moskvě? Každý se chce na ten skanzen podívat.
Ty banky: a ještě tu o Budulínkovi. Ti to pro Německo nekradli, hlupolíne. Ti rozhodně né.

1 hlas

Tak me hodne mrzi, ze sem vam zkazil cely weekend. To, ze je Moskva vybrana jako nejkrasnejsi a nejbezpecnejsi na planete vas s Henexem a Juniorem muselo hrozne rozcilit. Sorry!

3 hlasy

To psali v Murzilce,ne?

0 hlasů

Na ten skanzen Styblo se prislo tento rok podivat skoro 20 milionu turistu. Laskave si prectete o tech vykradenych bankach, ne o Budulikovi. Ti to pro Nemecko nekradli? Pro koho tedy? Vy prece mate jak jste se nekolikrat zminil historii v jednom prste.

1 hlas

Ale Kolcak nevykradl vsechny evropske banky!

0 hlasů

My tě chápeme, rusáčku... A Čeští legionáři zase ukradli zlato Kolčakovi, viď...?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.