Egypt a Jordánsko
O speciální psy se špatně starali. USA je přestaly půjčovat

24.12.2019 08:18

Spojené státy dočasně přestaly poskytovat Jordánsku a Egyptu psy vycvičené na hledání výbušnin. Inspekce totiž zjistila, že v těchto zemích o zvířata špatně pečují.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Bob Kadet (1 hlas) 24.12.2019 15:36

    Se divím, že USáci ty psy slimákům pučují. U nich je pes nečisté...

  • Bob Kadet (1 hlas) 24.12.2019 21:21

    Woe Hemenex, hlavně podle té letošní masáže různými převykladači...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Poskytování těch psů není zase o tom, že by Janek měl Arabáče tak rád. Má to dva důvody:
- Arab je neschopný cokoliv řešit a jeho úspěšnost je minimální
- služební pes je neomylný a prudce zefektivňuje práci opic, co ho vodí. Jenže opice nemůže dělat psovoda, ta skutečnost je tam taková, že sice pošli nějací psi, ale ten zbytek je díky péči "nadvěřících" nepoužitelný. Jsou to zbytečné investice opičákům. Výcvik a vedení služebního psa stojí dost času a peněz.

0 hlasů

Se divím, že USáci ty psy slimákům pučují. U nich je pes nečisté zvíře tak jako vepř, a podle toho se k ním chovají. V severní Africe se sice potulují po smetištích a veřejných plážích (často není velký rozdíl) a hledají něco k žrádlu, ale že by jste viděli psa na vodítku, tak na to snad nenarazíte.

1 hlas

Němci měli psy na hlídání v koncentračních táborech, Češi mají psy, které celníci cvičí na lidi- pes ,cvičený na lidi,No a Usáci mají psy po celém světě

0 hlasů

Komunisti měli psy vycvičené k tomu, aby roztrhali lidi na hranicích. Na to jsi zapomněl ty komunistický dobytku...?

0 hlasů

Woe Hemenex, hlavně podle té letošní masáže různými převykladači historie z USTR a podobných ústavů prý hlavně neměli rádi Dederóny. Asi jim vadily ty jejich charakteristické fíčifuky. Který ostrý čokl si rád nekousne, když ho na někoho poštveš! Myslíš že dnešní bachaři, policajti či vojáci na misích posílají na drbana vlčáka s košíkem?? Bóóže to je kus_cocota!!

1 hlas

Služební pes policie, ale i armády, kde jsme hlídali muničáky, byl učen zadržet za ruku! Za ruku! Jo, můj kdysi sejmul cikána do vnitřku stehna, ale to bylo v rámci boje zblízka, tělko na tělo: cikán - pes.
Naproti tomu SUPi, aneb samostatně útočící psi, držení v klecích mezi ostatným drátem a vypouštění automaticky na signál nástražným zařízením, byli učení útočit na hlavu a krk!!!!! Jejich cílem bylo zabít v případě, kdy to hlídka PS nestihne včas a hlídka to včas na mnoha úsecích stihnout nemohla. Nebudete chtít starému psovodovi vykládat nějaké bajky, že ne?
Jinak neměl tam kdo co lézt, na toto nebezpečí bylo všude spousta upozornění. Všechno bylo stokrát označeno i s varováním. Bohužel, taková byla realita.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov