Silvestr
Paříž před novoročními oslavami posílí bezpečnost

31.12.2019 14:35

Paříž v očekávání bujarých novoročních oslav posílí bezpečnost. Častější budou bezpečnostní kontroly chodců u třídy Champs-Élysées, restaurace na bulváru budou muset uzavřít své venkovní terasy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • cestmir beranek (1 hlas) 01.01.2020 08:10

    Obsedantní posedlost máte spíše vy, s vaším pohrdáním Ruskem a...

  • cestmir beranek (1 hlas) 31.12.2019 21:17

    Zajímavé je, že o třeba tom že na Samoe už měli půlnoc se dovíme, ale...

  • cestmir beranek (1 hlas) 31.12.2019 16:40

    Zase se "semknou"? Někde v boční ulici za třemi kordony policajtů a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

tak to uz jsou obohaceni.
mistni rude vemeno hemenex/ok hyka blahem :-)))))

0 hlasů

Francie je odstrašujicí příkladem tolerance protiprávního jednání společnosti. Bodejť by v tom bordelu nedělali muslimové binec taky. Jenže ti se nezakecají, to jsou jinší sekáči. Tam mají pré.

Chtěli jsme jet s naší pivobandou na zámky na Loiře, na vínko a zkouknout Paříž. Všichni to odmítli. To je k pláči.

0 hlasů

Zajímavé je, že o třeba tom že na Samoe už měli půlnoc se dovíme, ale že v Bagdádu místní šííté napadli docela tvrdě US ambasádu a zahnali ochranku se nějak nepíše. Jde o odvetu za nálet usáků na milice které v Iráku podporují místní. Nějak to té US sebrance začíná hořet pod zadkem na hodně místech zároveň, ze Sýrie už je skoro všechny vyhnali, v Afghánu se tetelí jestli je talibové nechají odejít bez boje, v Iráku po všech těch letech nenašli chemické zbraně a místní je nenávidí možná víc jak Izrael.

1 hlas

Proč by se mělo psát, že někde muslimové útočí na velvyslanectví západních zemí? To se děje už sto let soustavně, co je na tom zajímavého? Asi se Janci dobře trefili, hahaha!
že by US personál ze Sýrie někdo vyhnal - asi nějaké nové info nebo spíše vaše přání? No, asi tak. Obsedantní posedlost něčím mají Češi snad vrozenou.
V Afu vycvičilo NATO místní armádu a policii, postavilo infrastrukturu a předalo všechno, co místní potřebují vědět. Nebudeme těm polozvířecím blbům utírat zadky věčně, jako je musí utírat maminka zřejmě vám. Nemohou tam být přece dvěstě let, osmnáct stačilo a když si místní nechtějí udělat s vrahy z Talibánu pořádky, proč jim cpát něco, co nechtějí. Ať je zařezávají, tupce!
USA nemělo vůbec vojensky reagovat na 11. září, ale holt to jsou ty velké národy. Mají pocit, že jsou málo velké a že si musejí zkomplikovat situaci ještě víc, než ji měli. Jenže se tam namočili, my s nima, plán na obnovu země materiálně vyšel, ale změnu myšlení místních tupansonů jaksi nepřinesl. Chtějí žít jako zvířata? Kupodivu ano, no tak bohužel, nelze jim cpát hodnoty západu a zvedáme kotvy a adié.
Jenže: z té země se zase stane výcvikové středisko teroristů. Dovolíme muslimům přeskupit se, nadechnout a zase zaútočit. To vážně chcete? Není lepší je držet pod krkem u nich doma? Ať si ničí svoji zemi? Chyby už se staly, stávat se vždycky budou a musejí se nějak řešit.

0 hlasů

Obsedantní posedlost máte spíše vy, s vaším pohrdáním Ruskem a lezením do zadku američanům. Takže v Afghánu US už 18 let cvičí místní? To s tím začali v kojeneckém věku a teď mají dospělé vojcly? Jste směšný, dnes se schází s Talibanci aby si vyjednali, že je nechají odejít bez boje. Chyby se už stali, :-) zajímavé že stejné udělali kdekoli kam vlezli a všude jsou z nich nadšení, ti které přišli "zachránit" a kterým přivezli jejich hamburgerovou diplomacii. Výcvikové středisko teroristů z Afgánu udělali USA když tam cvičili taliby proti rusákům. Teď už se jim to 18 let vrací a jediné odvětví které tam rozvinuli je pěstování máku a výroba opia a heroinu, stejný úspěch jako kdysi ve Vietnamu. Nasrali se do Iráku s vymyšlenou záminkou a dodnes tam smrdí, místní je nenávidí a ambasádu napadli proto, že usáci zbombardovali jejich tedy iráckou milici, která je přidružená k armádě. A asi to amíkům svíra zadky, když tam ženou posily mariňáků. Krásně to kdysi vystihl jeden kolega, "Američan je jen umytý Rus", stejné velkopanské manýry, jen rusák to dnes dělá malinko rozumněji. A v Sýrii amíci vyslanectví nemají, věřili směšně, že IS vyhraje. Vyhnali jejich knechty a třeba v základně námořní pěchoty je dnes ruská vojenská policie, kterou si ovšem Syřani na rozdíl od zlodějských US šmejdů pozvali. US zbývá už jen místo kde kradou ropu s podporou hloupých Kurdů, kteří se nechali nachytat na US sliby. Vaše obsese z Ruska je dost hrozná, neměl byste se z ní léčit? Cpete své blekoty o Rusku všude, jak kdyby vám nějaký rusák klátil manželku a ta vám řekla "stejně má Sergej lepšího ptáka" :-)

1 hlas

Zase se "semknou"? Někde v boční ulici za třemi kordony policajtů a foceno pro tisk? Nějak ty počty "flicks" nesouzní s tím, jak jsou migroši milí, mírumilovní a jak společnost obohacují.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.