Stojí za Merkelovou
Posselt kárá české politiky: Sklouzáváte ke komunismu!

21.06.2018 14:05

Šéf sudetských Němců Bernd Posselt kritizoval "útoky" českých politiků na kancléřku Angelu Merkelovou kvůli jejím slovům o tom, že pro vyhnání Němců ze zemí střední a východní Evropy po druhé světové válce neexistovalo morální ani politické ospravedlnění. Část českého establishmentu podle Posselta míří ke komunistické minulosti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Dvořák (4 hlasy) 21.06.2018 14:33

  A že byli Češi v r. 1938 vyháněni ze Sudet, o tom se nikde nepíše. Je...

 • Jan Gavroch (2 hlasy) 21.06.2018 14:56

  President Dr.Edvard Beneš r.1947 Vážení spoluobčané!V nedávné době...

 • Bob Kadet (1 hlas) 21.06.2018 15:12

  Tomu tlustýmu vepříkovi by měli v Praze zavřít kancl a hnát ho...

 • Jan Gavroch (1 hlas) 21.06.2018 14:58

  T.zv. soudkyně Hana Dousková. předala řádu Maltézských rytířů pozemkx...

 • karel ledvinka (1 hlas) 21.06.2018 15:45

  v dnešní době nám už vůbec nevadí,kolik bělochů zavraždili semiti...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Všiml si někdo, že tak zvané "vyhnání" bylo tou nejvěštší amnestií pro ty, kdo tady páchali na našich obyvatel zvěrstva. Ať už fyzická, nebo psychická.
Tímto ti co to dělali unikli našim soudům a dostali de fakto amnestii.

0 hlasů

pan posselt je popleta.popletl si demokrata beneše s jeho dekrety s komunisty.odsun "demokraticky" schválen vítěznými mocnostmi na jaltě,v postupimi.cizáci nemohou ve svých adoptovaných zemích porušovat zákony.jednotlivě nebo hromadně.pokud tak učiní,jsou odsunuti.jak i dnes vidno v našich VZORECH v usa,židostáně atd.a papejte míň,už jste na vostudu.

0 hlasů

Vy si ujasněte svoje priority,n aše nechte laskavě na nás.Neraďte,český rozum je bystrý a chytrý.A co si nadrobíme,to si sami sníme.Tak po nás nechtějte dojídat vaše drobky,pochutnejte si na nich sami.

0 hlasů

Ty tlustý prase Poselte,můj táta byl kvůli vám fašounům v roce 1942 nedobrovolně nasazen na práci do fašistického reichu,mě byl rok a půl a to jsem ho viděl naposled a už se nikdy nevrátil zřejmě zahynul při bombardování Drážďan američany.Tak zalez a drž hubu.

0 hlasů

Ty tlustý prase Poselte,můj táta byl kvůli vám fašounům v roce 1942 nedobrovolně nasazen na práci do fašistického reichu,mě byl rok a půl a to jsem ho viděl naposled a už se nikdy nevrátil zřejmě zahynul při bombardování Drážďan američany.Tak zalez a drž hubu.

0 hlasů

Je to "vrtění psem" - záměrné odvádění pozornosti od katastrofální situace v Německu a v celé EU vůbec, Posselt je klasický eurohujer a dost možná je s Reichskanzlerin domluven.
Našim "pobouřeným" politikům se to náramně hodí k vypouštění mlhy a pokládání deky na Burešovo už patrně trvalé vládnutí v demisi, Zemanovy poťouchlosti a otevřené přiznání, že tu komunisti nikdy vládnout nepřestali.

1 hlas

Tak štváč Posselt, který ještě nedávno označil odsun za genocidu a prosazuje právo na vlast, tedy na návrat sudeťáků, už mluví s kancléřkou německé vlády jedním jazykem. Ostudné a zvlověstné. Čekal bych nějakou odmítavou reakci Stropnického, ale ten nic. Selhává i jako ministr zahraničí.

1 hlas

Tomu tlustýmu vepříkovi by měli v Praze zavřít kancl a hnát ho sviňským krokem až do Bavorska. A mohl by sebou vzít sebou i "své milé pobožné krajany" co k nim jezdí na srazy sudeťáků.

1 hlas

T.zv. soudkyně Hana Dousková. předala řádu Maltézských rytířů pozemkx , konfiskované na základě Benešových dekretů v r. 1945.
Převorem řádu byl konfident gestapa – po válce popravený – Franz Werner Bobe.
Dodala, že svůj názor opírá o komentář zákona o vyrovnání státu s církvemi.
https://www.novinky.cz/domaci/472514-maltezsti-rytiri-vyhrali-prvni-soud-o-miliardove-pozemky-v-praze.html
T.zv. soudkyně Hana Dousková. zrušila platnost Benešových dekretů a zákonem danou časovou hranici pro restituce t.j. 25. úmnor 1948
Z rozhodnutí Dany Douskové plyne možnost aby požadavek na RESTITUCE uplatnili i rakouští a němečti Sudeťáfci
Sudetským Němcům tedy budou vráceny nemovitosti-pozemky , budovy, zdroje vody a pod., Tam, kde to nebude možné (kde jsou např silnice, přehrady a pod.) dostanou finanční náhrady, podobně jako církve
Sudetští Němci, podle rozhodnutí Douskové, budou oprávněni požadovat náhradu za ušlý zisk způsobený tím, že nemohli nemovitosti užívat a za citovou újmu.
Stačí, aby nějací senátoři, nebo ústavní právník, nebo t.zv. soudci t.zv.Ústavního soudu nařídili prezidentu ČR, že MUSÍ jmenovat , do funkce soudců , Sudetské Němce.
-.-
Hlavně nadávejte na komunisty-1,2 milionu občanů ČSSR

1 hlas


President Dr.Edvard Beneš r.1947
Vážení spoluobčané!V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty
pro naší Československou republiku,tj.dekrety presidenta ČSR.Tyto dokumenty nám dávají naději,že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39.vědom si neblahých zkušeností našeho národa,zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz,ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci,kteří byli po právu,na základě rozhodnutí výtězných mocností a na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.Může se stát,že mé dekrety,vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války,budou postupem času prohlašovány za neplatné.Může se stát,tak jako v minulosti, že se najdou"takzvaní čeští vlastenci",kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.Nenechte se oklamat a
návratu nedopusťte.Hitlerové odcházejí,avšak snaha o ovládnutí Evropy ze strany Německa zůstanou

2 hlasy

A že byli Češi v r. 1938 vyháněni ze Sudet, o tom se nikde nepíše. Je ale vidět, že Němci nezapomínají, za to my jim neustále lezeme do zadku. A vůbec nám nevadí, kolik škod tady napáchali, kolik lidí zabili v koncentrácích a na nucených pracích. Ale Rusko, to je náš největší nepřítel.

4 hlasy

v dnešní době nám už vůbec nevadí,kolik bělochů zavraždili semiti židi béla kún,trocký-bronštajn,neftalij frankel,rita zimmerman,rosálie zalkind землячка,lavrentij berija,lazar kogan,jakov davidovič rappaport,matvei berman,jakov sverdlov,gregor jagoda atd.v gulagách sssr.proč?

1 hlas

Zapoměl jste na Žižku a Zikmunda.

0 hlasů

jo,zabudol sem na israela isralejeviče plinera,andropova a černěnka-fšichni tři semiti židi.jste to vy,kdo vzpomíná na koncentráky z let LP.1941-1945.v sssr byl jeden-perm 36 pro politické otevřen až do roku LP.1987.v šedesátých letech nějaké zrušili a zbytek šel pod řízení jednotlivých republik.Rus-gorbačev to utnul.

0 hlasů

v jakém slova smyslu?gulágy v sssr existovaly až do roku LP.1963.a začly v LP.1918.to je hodně utrpení zaviněné semitou židem.tak jako obchod s lidmi dnes-díky semitům židům soros,albright-korbelová,lichváři rothshield4 a jejich firmě helios africa.pakáž.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi