Pandemie koronaviru
Přes nárůst počtu mrtvých ve Švédsku dál platí mírná omezení

13.04.2020 14:50

Hloučky lidí se prochází po stockholmských nábřežích, někteří na slunci popíjí koktejl. Na první pohled se situace velmi liší od většiny zemí světa, kde bylo shromažďování kvůli šíření koronaviru zakázáno. Epidemiolog Anders Tegnell, který je v této skandinávské zemi hlavním stratégem v boji proti koronaviru, ale z pohledu na lidi procházející se po městě obavy nemá.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 13.04.2020 15:28

  Kdyz maji ve Svedsku samy slunickovy trotly, pak se neni cemu divit....

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 14.04.2020 05:26

  Ve švédsku zněl úkol jasně - vyhladit původní švédy a dovézt co...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 14.04.2020 05:29

  VŠIMLI JSTE SI, ŽE NEJVĚTŠÍ ZASTÁNCI EU SE NEJVÍCE ZASTÁVAJÍ TEORIÍ O...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 14.04.2020 05:23

  ANI PANDEMIE NEODRAZUJE NĚMCE OD IMPORTU MUSLIMSKÝCH INVAZISTŮ Z...

 • doctorX doctorY (2 hlasy) 13.04.2020 17:21

  pro idiOty tveho typu museji byt idiOtska pravidla, jinak by jsme te...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

jednoznacny prinos koronaviru je, ze se odkopava mistni bolsevicka kavarna :-)))))
vyhladit ty stare nic nedelajici duchodce a pekne je nahradit mladymi slimaky :-)))))
ve Svedsku to rozjeli ve velkem. Dobre si pamatuji na sveho kamose Hitlera, ktery taky zkousel nejriv plynove komory na starych a nemocnych Nemcich.
Pak mu americti bankeri pres IG Farben nabili Cyklon B a jelo se naostro :-))))
mistni ruda soldateska hemenex/ok se moc nelisi :-)))))

0 hlasů

Jen tak pro přesnost, velká část Caklonu B se dělala u nás v Protentokrátu, v Draslovce v Kolíně. A dodnes se tam vyrábí. Dnes se ovšem jmenuje Uragan D :-)

0 hlasů

VŠIMLI JSTE SI, ŽE NEJVĚTŠÍ ZASTÁNCI EU SE NEJVÍCE ZASTÁVAJÍ TEORIÍ O PROMOŘOVÁNÍ?

EU NÁS CHCE VYHLADIT A NAHRADIT MUSLIMY!!!!

CZEXIT

2 hlasy

Ve švédsku zněl úkol jasně - vyhladit původní švédy a dovézt co nejvíce muslimů, subsaharských černochů a arabů.
Za šíleného potlesku z muslo-unie a místních kolaborantských euromuslimských vší, jako je OK a celá jeho smečka, kteří by byli nejradši, kdyby češi odtáhli a udělali místo negrům.

FUCK OFF OKejům, JERONÝMŮM A VŠEM EUROVŠÍM.

CZEXIT

3 hlasy

ANI PANDEMIE NEODRAZUJE NĚMCE OD IMPORTU MUSLIMSKÝCH INVAZISTŮ Z AFRIKY DO EVROPY

Všichni jste již určitě četli o lodi Alan Kurdi, patřící německé vysoce ziskové pašerácké neziskovce Sea-Eye. Jedná se o první loď, která vyplula od Španělských břehů, kde byla v opravě, do libyjských vod, ze kterých loví africké vetřelce. Takových 150 kousků už před zhruba týdnem neziskoví parazité vylovili, nicméně nikdo jim nechce otevřít své přístavy.

Italská vláda, která jinak běžně a s radostí africké kobylky dosud přijímala, tentokrát prohlásila, že loď z důvodu koronavirové pandemie, která tuto zemi velmi zásadně poškodila, do svých přístavů nevpustí. O den později oznámila totéž i Malta, takže neziskovým parazitům nezbývá, než s přeplněnou lodí brázdit vody Středozemního moře. Tedy samozřejmě by mohli vrátit vetřelce zpět do Libye, avšak za to nejsou placeni. Neziskovka je placena čistě za to, že dopraví invazisty do Evropy.

„Situace na palubě Alana Kurdiho je stále napjatější, protože záchranná loď není přizpůsobena neomezenému pobytu 150 lidí,“ řekl kapitán lodi. “Je nepřijatelné vidět mnohamiliónové sanace pro evropský průmysl, ale zároveň slyšet, že nejsou prostředky na ochranu migrantů,” řekl předseda Sea-Eye Gorden Isler. Německá vláda vyzvala Evropskou komisi, aby pro loď našla alternativní evropský přístav, který by migranty přijal.

Proč se tedy nevydá loď neziskovky třeba do Hamburku? O vetřelce stojí Německo, je to právě Německo, kdo vyzval EK k okamžitému vyhledání vhodného přístavu pro vylodění invazistů a především, je to německá ziskovka, komu loď patří. Proč by tedy měl zbytek EU poslouchat Němce? Je jasné, že EK, vedená Němkou, nakonec poslechne a jednoduše přikáže některému z jihoevropských států, aby jeden ze svých přístavů otevřel. Ostatně, je to právě EU, kdo dlouhodobě podporuje invazi z Afriky do Evropy a jen těžko lze předpokládat, že bruselští hlavouni přestanou dělat to, zač jsou skutečně velmi štědře korumpováni.

Kapitán lodi a šéf ziskovky se ani neštítí vyzývat k utrácení peněz Evropanů přednostně na nelegální muslimské vetřelce v situaci, kdy je Evropa decimována pandemií. Chápu, že pašování muslimských vetřelců je jejich živnost, navíc podporovaná EU, nicméně pokud se už neštítí tímto způsobem likvidovat evropskou kulturu a civilizaci, neměli by alespoň na svoji nekalou činnost požadovat další prostředky v době pandemie. Vyschly jim snad peněžní toky od jejich chlebodárců z OSF a dalších podvratných organizací?

Řecko se nedávno podvolilo a umožnilo u svých břehů vyloďovat vetřelce z lodí, které se účastní operace Irene, organizované EU. Operace má za úkol lovit vetřelce u západních břehů Libye a v egyptských vodách, avšak pod pláštíkem střežení prostoru před pašeráky zbraní. Pašeráky zbraní zatím nechytili, ale už zvládli nějakou tu stovku afrických vetřelců vylovit z moře a dopravit do Řecka, navíc za plné podpory většiny zemí EU, včetně ČR. Proti dovozu kobylek protestovalo pouze Polsko, Maďarsko, Rakousko, Řecko, Bulharsko a Rumunsko. Těžko říct, čím EU Řecko vydírá, když to souhlasilo s tím, že se budou vetřelci z Afriky importovat právě do jejich přístavů. Odtud by měli být přerozdělováni do dalších evropských zemí.

Je šílené, že ani pandemie koronaviru neodradí EU od dovozu muslimských invazistů do Evropy. Naopak, organizátoři likvidace Evropy využívají nepozornosti obyvatel, plně soustředěných na pandemii. Právě nyní je ideální doba na zaplevelení kontinentu dalším muslimským morem, horším, než koronavirus. Minimálně obětí má tato nenávistná ideologie na svých bedrech nesrovnatelně víc.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-ani-pandemie-neodrazuje-nemce-od-importu-muslimskych-invazistu-z-afriky-do-evropy/

CZEXIT

2 hlasy

Promořují za cenu 899 mrtvých - zatím

1 hlas

Normální lidé a ne takoví hysteričtí idi*ti jako u nás: A také žádná idi*tská opatření jako u nás.

0 hlasů

pro idiOty tveho typu museji byt idiOtska pravidla, jinak by jsme te museli ukamenovat

2 hlasy

Kdyz maji ve Svedsku samy slunickovy trotly, pak se neni cemu divit. Nejdrive cmoudi a tedka mikrobroucek.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2024 najdete >