Migrace
Řeckou hranici z Turecka se pokusily opět překonat stovky lidí

18.03.2020 14:10

Na řecko-turecké hranici u přechodu Kastanies ve středu ráno opět řecká policie použila slzný plyn, když se na 500 migrantů pokusilo dostat z Turecka na řecké území. Uvedla to agentura AP.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • megera megera (5 hlasů) 18.03.2020 15:43

  eu by se proti vlastním lidem nerozpakovala použít gumové...

 • Milan SCHMID (4 hlasy) 18.03.2020 14:52

  ASI BY MĚLI POSLAT ARMÁDU POSLAT NA NARUŠITELE HRANIC !!KDO VI KOLIK...

 • doctorX doctorY (3 hlasy) 18.03.2020 15:06

  Zalicit, zacilit, PAL !!!

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 19.03.2020 05:19

  EU OPĚT HAZARDUJE SE ZDRAVÍM OBČANŮ. VYSTUPME, DOKUD JE ČAS! ...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 19.03.2020 07:52

  Vystupte. Žádná škoda Vás nebude. 🐵

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ve filmovém záznamu, v televizi, se jeden "starší kmene" chlubil tím, že jeho synové brání se "zbraní v ruce", své kmenové území, svůj majetek, své domovy a svou víru.
Tento muslim měl rozum, my máme "evropské hodnoty".

0 hlasů

EVROPSKÝ TITANIC

Od počátku roku ve světě a od poloviny února v Evropě se lavinovitě šíří nákaza novým koronavirem. Evropská unie, která neustále ve všech situacích volá po evropských řešeních a evropském rozhodování, proti tomu neudělala vůbec nic, stejně jako před pěti lety v případě migrační krize. Teď, poté co se nákaza v EU rozhořela exponenciálním způsobem a některé státy se blíží hranici kolapsu, se lídři EU shodli na uzavření hranic EU. To je prý evropská odpověď na epidemii. Člověk neví, zda se mu to nezdá.

https://pravyprostor.cz/evropsky-titanic/
-------------------------------------------------- - --------------------------
Jestli pandemie koronaviru odhalila kromě lidské blbosti ještě něco, pak to byla neschopnost EU

Autor: Markéta Šichtařová

https://www.eportal.cz/Articles/10709-jestli-pandemie-koronaviru-odhalila-krome-lidske-blbosti-jeste-neco-pak-to-byla-neschopnost-eu.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------------
Demokracie v EU? Co prosím? Kde? No nikde...

https://www.euportal.cz/Articles/42443-demokracie-v-eu-co-prosim-kde-no-nikde-.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------------
Boj tehdy i dnes: Proč si nemáme připomínat německý teror? Klacky pod nohy ze všech stran. Máme být na co hrdí - a komu vděční. Statisíce mrtvých. Západní spojenci nás vždycky zradili. Nezapomeňme!

https://www.euportal.cz/Articles/42462-boj-tehdy-i-dnes-proc-si-nemame-pripominat-nemecky-teror-klacky-pod-nohy-ze-vsech-stran-mame-byt-na-co-hrdi-a-komu-vdecni-statisice-mrtvych-zapadni-spojenci-nas-vzdycky-zradili-nezapomenme-.aspx
-------------------------------------------------- - ------------------------
Další případ manipulací a lží webu Manipulatoři.cz Tady již konči sranda. Manipulatoři.cz ohrozili životy mnoha lidí

https://www.eurabia.cz/Articles/43915-dalsi-pripad-manipulaci-a-lzi-webu-manipulatori-cz-tady-jiz-konci-sranda-manipulatori-cz-ohrozili-zivoty-mnoha-lidi.aspx
-------------------------------------------------- - ------------------------
Zpráva o invazi teroristů: V4 měla pravdu. Bude nás EU soudit za pud sebezáchovy? Milióny ilegálů překračují hranice. Časovaná bomba. Větší nebezpečí než koronavirus. Cíl: Zničit Evropu. Pátá kolona ISIL

https://www.protiproud.cz/politika/4995-zprava-o-invazi-teroristu-v4-mela-pravdu-bude-nas-eu-soudit-za-pud-sebezachovy-miliony-ilegalu-prekracuji-hranice-casovana-bomba-vetsi-nebezpeci-nez-koronavirus-cil-znicit-evropu-pata-kolona-isil.htm

CZEXIT

0 hlasů

EU OPĚT HAZARDUJE SE ZDRAVÍM OBČANŮ. VYSTUPME, DOKUD JE ČAS!

„Uzavírání hranic je zásahem do života občanů,“ zkritizovala předsedkyně ÚV KSEU Uršula von der Leyenová opatření, která státy podnikly proti koronaviru.
Asi před rokem se Brusel řádně odkopala. Poté, co se v polském mase dováženém do ČR objevila salmonela, začala česká veterinární správa toto maso více kontrolovat, pročež se Brusel tyto kontroly snažila zakázat, protože prý „odporují jednotnému evropskému trhu“.


Europapaláši tehdy bez obalu přiznali, že jim na „jednotném trhu“ záleží víc než na lidském zdraví a životech. A dnes, po roce, se situace opakuje znovu. Tentokrát s koronavirem.

Ten nejprve ukázal zbytečnost celé EU. Ta totiž zcela zaspala a nepodnikla nic v boji s nákazou (a v podstatě k šíření viru i sama přispěla, protože hordy připrchlíků bez hygienických návyků jsou pro koronavir ideálním prostředkem k šíření). Jednotlivé státy se naopak probudily poměrně zavčasu a začaly proti nákaze bojovat na vlastní pěst, a to nakonec i uzavíráním hranic. Objevily se i komentáře, že žádná EU už vlastně neexistuje, neboť si státy už vše řídí samy a Brusel k ničemu nepotřebují.

Ale to by nebyla EU, aby nakonec nevystrčila drápky a nezačala vše komplikovat. Jakmile totiž Uršula uviděla, že státy proti viru bojují na vlastní pěst, začala je kritizovat a prohlásila, že to je přílišný zásah do života občanů a že by se měla spíše hlídat vnější hranice EU.

Nevím, co mě na jejím vyjádření pobavilo více. Jestli to, že zásahy do života občanů kritizuje právě ona, která tolik prosazuje Green Deal (tedy projekt, který by zasáhl do našich životů ještě mnohem rázněji než současná karanténa), nebo návrh na hlídání vnější hranice, když by hlavní současné ohnisko nákazy, tedy Itálie, zůstalo uvnitř.

Každopádně: současná situace dokazuje, že je potřeba vystoupit z EU co nejdřív. Dokud nám EU mluvila „jenom“ do žárovek a pomazánkového másla, vypadalo to jako něco roztomile neškodného. Nyní se ale Brusel pokouší nám zabránit v boji s nákazou a tím pádem EU ohrožuje zdraví a životy našich lidí.

Odejděme podobně jako Velká Británie. A nezůstaneme sami. Pokud se situace bude i nadále vyostřovat, odejdou z EU i další státy.

A celá EU se nakonec rozpadne stejně jako Sovětský svaz. Všechny státy vystoupí a eurobába Uršula sice zůstane sedět na své židli, ale nebude mít komu vládnout a skončí jako kůl v plotě.

https://pravyprostor.cz/eu-opet-hazarduje-se-zdravim-obcanu-vystupme-dokud-je-cas/
-------------------------------------------------- - ----------------------
SROVNÁNÍ PANDEMIE KORONAVIRU A BANKOVNÍ KRIZE UKAZUJE, KOHO SKUTEČNĚ POTŘEBUJEME A KOMU VLÁDCI DÁVAJÍ PENÍZE

Evropská investiční banka (EIB) včera uvolnila na nízkoúročené úvěry pro malé a střední podniky zasažené ekonomickými problémy kvůli epidemii koronaviru 40 miliard eur. Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) na tento účel uvolnila 1 miliardu Eur. Evropská komise začíná jednat o změně rozpočtu EU, která by umožnila vyčlenit pro členské státy zasažené koronavirem 27 miliard Eur. Peníze by měly jít na nákup zdravotnického vybavení a na podporu vědy. Ale pozor. Tyto peníze ještě nemohou proudit do členských států k nemocnicím a záchranářům. Komise teprve začíná hledat, kde je v rozpočtu vezme. Poté to musí projednat s Radou ministrů a Evropským parlamentem. Až potom bude moci peníze někam poslat. A to hned tak nebude.


Pro laika to jsou obrovská čísla. Ve skutečnosti se EU nijak nepředala. Srovnejme si tato čísla s tím, kolik EU a členské státy „napumpovaly“ do bank během finanční krize v roce 2008. Jen evropské banky spolkly 780 miliard eur od Evropské centrální banky (ECB). Další více než 1,1 bilionu eur (1.100 miliard eur) vydaly národní rozpočty na sanaci následků bankéři vyvolané finanční krize.

I ve srovnání s USA působí pomoc EU pandemií zasaženým členským státům jako chudá příbuzná. US prezident Donald Trump již minulý týden vyhlásil v USA stav nouze a uvolnil 50 miliard dolarů JEN NA TESTOVÁNÍ. Aby bylo možné včas zachytit co nejvíce nakažených, kteří by mohli nemoc dál přenášet. Současně ohlásil, že na základě mimořádných pravomocí, které americká vláda má během stavu nouze, bude ministerstvo financí uvolňovat další miliardy pro nemocnice a záchranáře, aby byla zajištěna nezbytná zdravotní péče. „Federální rozpočet dá tolik kolik bude potřeba. Jde o absolutní prioritu.“, řekl Trump na při vyhlášení nouzového stavu 13. 3. 2020.

https://pravyprostor.cz/srovnani-pandemie-koronaviru-a-bankovni-krize-ukazuje-koho-skutecne-potrebujeme-a-komu-vladci-davaji-penize/

CZEXIT

3 hlasy

FRANTA KOCOUREK OPĚT HAZARDUJE SE ZDRAVÍM OBČANŮ. 🤡

1 hlas

Až dolezou k nám budou kontrolování na Covid.?Nebo je zařadíme hned do výrobního procesu ?

1 hlas

eu by se proti vlastním lidem nerozpakovala použít gumové projektil,či ostro munici,ale proti muslimům se zdráhají,vdyť oni porušují několik zákonů a v době zákazů vycházení ohrožijí celou evropu.je potřeba vystoupit z této organizace

5 hlasů

Vystupte. Žádná škoda Vás nebude. 🐵

1 hlas

Vystup a uz nenastupuj, ritniku

1 hlas

Zalicit, zacilit, PAL !!!

3 hlasy

Sny hromadného vraha. 🐽

0 hlasů

ASI BY MĚLI POSLAT ARMÁDU POSLAT NA NARUŠITELE HRANIC !!KDO VI KOLIK JE MEZI NIMI TERORISTŮ ??

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.