Počet nakažených
RKI: Koronavirus se v Německu potvrdil u 16 662 lidí

21.03.2020 12:10

Německý Institut Roberta Kocha (RKI) hlásí dalších 2705 potvrzených případů nákazy koronavirem, počet úmrtí v této souvislosti od pátku narostl o 16. Od začátku šíření viru SARS-CoV-2 se v zemi podle RKI infekce prokázala u 16 662 lidí, z nichž 47 zemřelo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Milan SCHMID (3 hlasy) 21.03.2020 13:25

  FUJ NĚMCI KRADOU ROUŠKY !!?? ÚDAJNĚ JE DOČASNĚ ZADRŽELI !!! NA JAK...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 22.03.2020 07:56

  ...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 22.03.2020 07:55

  Přežije Franta Kocourek pandemii? 🤡

 • Jeroným Pražský b. (2 hlasy) 21.03.2020 13:01

  Před pár dny Německo ukradlo velkou zásilku zdravotnického materiálu...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 22.03.2020 05:37

  Přežije EU pandemii? Současnou pandemickou krizi zesiluje další...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Šéf Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus varoval mladé lidi, že ani oni nejsou pro koronavirus SARS-CoV-2 nepřemožitelní, a vyzval je k omezení společenského života v zájmu nejzranitelnějších.

Tedros rovněž označil za naději pro svět skutečnost, že v čínském městě Wu-chanu, které je původním ohniskem pandemie, nebyl od čtvrtka zaznamenán žádný nový případ nákazy.
tento etiopský blázen nechal čínu vyvézt virus do ostatníoch států a jeden do do německa přernesl a pak jel do Itálie,kde z z toho vznikla pandémie.
ETIOPIE od čínského presidenta za to dostala pomoc ve výši 50 milionů dolaru a ten šéf WHO -černá smrt- do kapsy.

0 hlasů

Přežije EU pandemii?

Současnou pandemickou krizi zesiluje další hrozba na jižních hranicích Evropské unie, kterou je připravovaný další nápor masové migrace z nejchudších a nejzaostalejších států Asie a Afriky na relativně bohatý evropský kontinent. Zkušenosti z roku 2015 ukázaly, že hlavní motivací zájemců o přestěhování, je štědrý (zejména německý) sociální stát. Ten ovšem začal narážet na své kapacitní problémy, protože je primárně určen pro Evropany, kteří jej celý produktivní život financují, a příliš velký počet nově příchozích by jej mohl zlikvidovat.

Na druhou stranu mnohamilionová migrace ze sousedních kontinentů do Evropy je ekonomickou a politickou prioritou globalistů a vedení EU. Z tohoto úhlu pohledu oběma aktérům musela některá specifika onemocnění COVID-19 připadat jako dar z nebes. Sice se jím nakazí téměř všichni, ale umřou na ně pouze staří a nemocní, kteří nejvíce čerpají z položek na zdravotní a sociální zabezpečení. Zároveň se tím uvolní místa v sociálních zařízeních, takže bude kde ubytovat mladé nové příchozí. Tohle by žádná penzijní či zdravotní reforma nedokázala.

Pro dosažení tohoto cíle navíc stačí jen málo – otevřít hranice pro migranty a koronavirus. Ideální variantu pak představuje možnost, že nákazu rozšíří statisíce mladých mužů čekající na turecko – řecké hranici. Oni sami ji většinou přežijí, ale zároveň na své cestě rozvrátí všechny země, kterými projdou. Cesta k radikálnímu omlazení a přeformátování Evropské unie tak bude otevřena. Jediné, co by tomu mohlo zabránit, je odhodlání některých národních států bránit své hranice před koronavirem. A tím také před nelegální migrací.

Jaroslav Bašta: Test koronavirem (a migrací)

Výše naznačený scénář může někomu připadat jako konspirační teorie. Záměr Angely Merkelové nebránit v Německu šíření COVID-19, přestože se jím může nakazit až 50 milionů obyvatel a kritika Ursuly von Leyenové na adresu států V4 a Rakouska kvůli uzavření hranic, však má málo jiných logických vysvětlení. V úvahu připadá pouze nepřekonatelná progresivistická nenávist k hranicím národních států, kterou vyjádřil bývalý předseda Evropské komise J-C. Juncker: „Hranice států jsou nejhorší politický vynález.“

https://www.euserver.cz/Articles/13026-prezije-eu-pandemii-.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------------
I komunistické Československo by zvládlo epidemií koronaviru lépe než kapitalisticko-socialistická EU ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43919-i-komunisticke-ceskoslovensko-by-zvladlo-epidemii-koronaviru-lepe-nez-kapitalisticko-socialisticka-eu-.aspx
-------------------------------------------------- - --------------------------
CZEXIT

1 hlas

Přežije Franta Kocourek pandemii? 🤡

2 hlasy

Franta Kocourek přežije všechno.I atomový výbuch.

0 hlasů

hlavně,že 200 členů armády a policie hlídá domorodce na zlínském kraji a pendleři jezdí každý den do bavorska,vydělávají slušný balík ,tak si mohou objednat ubytování v hotelu v bavorsku,takové kydy,že platí hypotéky si nechte politici pro sebe.na jedné straně striktně dodržení karantény v česku,na druhé straně benevolence k pendlerům

0 hlasů

----najděte svého partnera duše ve vašem městě zde : bit.do/partnera

0 hlasů

FUJ NĚMCI KRADOU ROUŠKY !!?? ÚDAJNĚ JE DOČASNĚ ZADRŽELI !!! NA JAK DLOUHO SOVĚTŠTÍ VOJÁCI TU TAKY BYLI DOČASNĚ NA 24 LET !!!!!A na závěr: Na kanále německé veřejnoprávní televize (ne přímo ve vysílání, ale na jejím youtube kanálu pro mladé) se objevilo video „Korona je fér“, oceňující, že virus zlikviduje staré lidi, kteří zničili planetu, a pomůže vybudovat zelený ráj. Četl jsem, že se na něj sešly vysílací radě stovky stížností. Je z toho v Německu větší aféra, jako byla třeba kolem podobně laděné vánoční písně Oma Umweltsau, nebo už mají lidé jiné starosti?

Pravděpodobně není náhoda, že se o oba skandály postarala stejná veřejnoprávní ARD. Po tom posledním skandálu zřejmě nic nepochopili. Přišel tedy logicky další skandál a protestujících bylo opět hodně. Ale jak naznačujete, situace je vzhledem k epidemii velmi vážná. Když jde o život, diskuse k vystoupení několika hlupáků může počkat.

3 hlasy

https://manipulatori.cz/hoax-nemecko-zadrzuje-rousky-respiratory-a-jiny-zdravotnicky-material-pro-ceskou-republiku/

2 hlasy

Před pár dny Německo ukradlo velkou zásilku zdravotnického materiálu určeného několika jiným zemím. Mimo jiné i nám. Německo zde figurovalo pouze jako tranzitní země. Přesto zásilku ukradlo. Vyvolalo to solidní diplomatický skandál, švýcarská vláda si dokonce pozvala na kobereček německého velvyslance.

2 hlasy

To víš že ano, RUSKÁ ŠPÍNO.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.