Varování před radikalizací
Šéf německých Židů: Kdyby se do vlády dostala AfD, opustil bych zemi

17.12.2019 11:34

Šéf německé Ústřední rady Židů Josef Schuster by opustil spolkovou republiku, pokud by se do vlády dostala Alternativa pro Německo. Podle médií redakční skupiny Redaktionsnetzwerk Deutschland se tak vyjádřil koncem listopadu před poslanci konzervativní unie CDU/CSU kancléřky Angely Merkelové.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Blokovaná IP adresa (7 hlasů) 17.12.2019 11:42

  Toto není pravý Žid, ale obyčejný žid.ák Ger konvertita. Zepředu...

 • Martin Koubek (5 hlasů) 17.12.2019 12:04

  Německo udělalo strašnou chybu, když pozvalo migrující muslimy. Teď...

 • megera megera (4 hlasy) 17.12.2019 12:20

  žid potřebuje rozvrtat celou evropu,zatím se mu to daří díky arabákům

 • tyden tyden (3 hlasy) 17.12.2019 13:21

  ale tlupy slimakum ktere tam natahala makrela mu nevadi? ti totiz...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 17.12.2019 12:04

  Tak Izrael neustále rozšiřuje své území (osady) na úkor Pálošu a Amík...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Já bych tu "vzdělanost" nahradil jiným slovem. Češi tomu říkají vychc....., jak ojeb...Gojína. I když pravda, chce to i chytrost.

1 hlas

Německý vzkaz: Musíte přijímat ilegální migranty. Vnutí je Lejnová zemím V4? Diktatura soudního dvora. Macron nás chce trestat. „Spravedlivý podíl“ namísto kvót. Podvolí se střední Evropa? Jde nám o život

SOEREN KERN sleduje opětovné snahy o zavedení migrantských kvót v Evropské unii, jejíž členské země chce Německo po desetiletích zase jednou rozvrátit - tentokrát definitivně

Německý ministr vnitra Horst Seehofer představil svůj plán reformy evropského azylového systému. Z uniklého návrhu plánu, který byl zveřejněn v médiích, je zřejmé, že EU bude od všech členských států vyžadovat přijímání ilegálních migrantů.

Země střední a východní Evropy jsou proti povinnému přerozdělování migrantů a chtějí, aby rozhodnutí o udělení povolení k pobytu zůstalo na úrovni jednotlivých států. Argumentují tím, že jednostranným uvalením migračních kvót na členské státy EU se nevolení byrokraté v Bruselu snaží donutit demokraticky zvolené evropské lídry, aby se podrobili jejich diktátu.

Co se dozvíme po Novém roce?
Debata o migraci je ve své podstatě debatou o evropském federalismu a o tom, do jaké míry umožní členské státy Evropské unii, aby si uzurpovala jejich rozhodovací pravomoci.

http://www.protiproud.cz/politika/4816-nemecky-vzkaz-musite-prijimat-ilegalni-migranty-vnuti-je-lejnova-zemim-v4-diktatura-soudniho-dvora-macron-nas-chce-trestat-spravedlivy-podil-namisto-kvot-podvoli-se-stredni-evropa-jde-nam-o-zivot.htm

CZEXIT

1 hlas

zpráva z tisku.soudruh greenberg,žijící se svou mami,semiti židi,v brokolíně,byl odsouzen.mami natáhla bačkory v roce LP.2004.synátor s ní ale žil dál akaždý měsíc zlepšoval její důchodový šek.moc to krade a lže.jako krysa rath,standa gross.fracek bém,mark reich, odporný soros,bureš,chodorkovski&spol.pakáž.

0 hlasů

oprava nápovědy....zkešoval její šek...

0 hlasů

Který Žid nepochopil, že jim celý svět tisíce let závidí jejich vzdělanost a s ním i samozřejmě vliv a pořád si myslí, že to bude mít v některé zemi dobré, je naiva a blázen. Mraky závistivé líné lůzy budou stále všude a závist, ta panečku dokáže pohnout i zeměkoulí.
Jinak AfD vidí jako nějaký věštec tenhle rozumbrada, ale přítomnost nevidí? Nácek nebo muslim, jaký v tom vidí rozdíl?

1 hlas

Pan Josef Schuster nepochopil, že nebezpečí mu nehrozí od Alternativy, ale od narůstajícího vlivu muslimské komunity v Německu. Vyspělé státy, vyznačující se klesající porodností vlastního obyvatelstva, přijímající obyvatele muslimského vyznání na své území čeká v dlouhodobé perspektivě islamizace nebo občanská válka to v případě, že se tomu vyspělé státy nebudou bránit.A to se týká i Izraele.

0 hlasů

Totální blbost... Tyhle podřadné kultury se v historii v lepším prostředí vždy přizpůsobily tomu lepšímu prostředí a ne naopak.

0 hlasů

Woe máš to zase nějaké jednoduché. Ty podřadné kultůry v Egyptě stavěli stavby nad kterými žasnou archeologové ještě ve 21.století. V době kdy se ještě v Evropě mlátili po palici kusem klacku, a své ženy kradli sousedním kmenům a smýkali je do své nory za vlasy. :-))

0 hlasů

kur...smýkaly ženy.

0 hlasů

soudruh asi čte moje příspěvky.jo jo, zaslíbená země volá.a kibucy taky,chá,chá,chá!šalóm.

1 hlas

Izraelci a Členové Židovské obce-globální ekonomické a politické organizace možná nějaké projevy antisemitismu potřebují. Je to klacek na otloukání Němců a nejen jich

http://www.wertyzreport.com/clanek/mluvci-nemecke-ambasady-holokaust
Haaretz koncem června uvedl, že mluvčí izraelské ambasády v Berlíně Adi Farjonová izraelským novinářům sdělila, že „v zájmu země je neustále vinit Německo z holokaustu a že země nechce s Německem normalizovat
vztahy“
Jelikož tohle zaznělo na uzavřené schůzi s novináři a v přítomnosti izraelského velvyslance, Izraelci nechtěli, aby se to dostalo ven Když si němečtí novináři začali stěžovat, muselo přijít s prohlášením i
Izraelské Ministerstvo zahraničí
Farjonová pro svou obhajobu řekla: „Byla to konverzace mimo záznam. S novináři mluvím jinak

2 hlasy

ale tlupy slimakum ktere tam natahala makrela mu nevadi?
ti totiz maji kazani, jak nenavidet zidy denne v mesite :-))))))

3 hlasy

žid potřebuje rozvrtat celou evropu,zatím se mu to daří díky arabákům

4 hlasy

Německo udělalo strašnou chybu, když pozvalo migrující muslimy. Teď už si to dobře uvědomuje a snaží se svůj problém řešit na úkor ostatních. Mimo jiné i nás, když dělá vše pro, aby nám část slimáků vnutilo a nacpalo. Je jedině na nás, jestli si to od Německa - historického nepřítele - necháme líbit.

5 hlasů

Německo není náš historický nepřítel, ale ten, kdo nás tisíc let táhne stále za sebou, jen asi dvacet let pozadu. Historickým nepřítelem jsme si sami. Největší mordýř Čechů se nejmenoval ani Hitler ani Heydrich, ale jakýsi Jan Žižka z Trocnova, který vybil třetinu národa. České království vždy patřilo do Německého spolku, pokud neznáte dějiny, a v něm prosperovalo. Čeští králové byli z velké většiny Němci, jako třeba Karel IV, nebo nějaký Josef Groll, který naučil Čechy vařit pivo, taky se dodnes to pivo německy jmenuje: Pilsner Urquell. Palacký s Jiráskem, kur*vitelé českých dějin píší, takové bludy, co hlásáte i vy.
Nebýt Německa, čumíte dnes na Škodu Favorit jako na nejlepší český výrobek. Je by se jmenovala asi už nějak jako Škoda Hovorit.

0 hlasů

Nepanikařte. Víte dobře, že pokud bude existovat volný pohyb osob v EU, nezůstane u nás ani noha.

2 hlasy

Proč si, doprkna, myslíte, že tihleti něco vědí Podívejte se, co valí o Německu.

0 hlasů

tobe to z banderistanu muze byt jedno.
radsi si sezen indulonu na vecer, ty hnido komunisticka :-))))))

3 hlasy

Tak Izrael neustále rozšiřuje své území (osady) na úkor Pálošu a Amík je v tom na půdě OSN podporuje. V Izraeli bude každá ruka dobrá.

3 hlasy

V Izraeli taky stoupá počet obyvatel.

0 hlasů

Toto není pravý Žid, ale obyčejný žid.ák Ger konvertita. Zepředu nadává na AfD zatím co zezadu ho píchá Arabáš kudlou do zad. Ale to on ve své zaslepené zášti nevnímá. Přesně podle hesla poturčenec horší Turka.

Přeji mu hezkou macatou kudlu do zad od usměvavého Abdula.

7 hlasů

Bože, a kdo to je pravý Žid, Katarzo? Víte vůbec, jak se člověk stane Židem? Kterýkoliv člověk? Bože, co to melu, vy víte leda kulové.

0 hlasů

Ty jsi už někdy viděl blonďatého modrookého SEMITU s bílou pokožkou a předkožkou? Já nikdy, jen samé hnědooké černovlasé SEMITY se sinavou pokožkou a bez předkožky a proto je tento chlap čistokrevný árijský konvertita, tzv.: GER. Zeptej se Ledvinky, ten ti to vysvětlí.

https://www.worldjewishcongress.org/en/bio/josef-schuster

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.