Protiútok hymnou
Starosta a dav Pařížanů bránili muslimům v modlení na ulici

10.11.2017 18:59

Přes sto obyvatel pařížského předměstí v pátek chtělo zabránit muslimům v opakovaném modlení na ulici.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Patrik Švantner (8 hlasů) 10.11.2017 19:31

  To jsou prostě muslimové. Pokud Evropské unii a Kalouskovým...

 • karel ledvinka (8 hlasů) 10.11.2017 20:15

  deportace jsopu daleko účinější.

 • S Vrba (8 hlasů) 10.11.2017 21:47

  Pokud bude "multikulti" ve Francii pokračovat stejným tempem, nebude...

 • Albert Koholík (7 hlasů) 10.11.2017 17:51

  Musíme se připravit na příchod většího počtu bílých Francouzů do naší...

 • Zikmund Kasik (7 hlasů) 10.11.2017 20:07

  Zpívání hymny proti okupantům, to není špatný nápad... Ale obávám...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

co je tohle za paskvil??jaká čestná kultura?? my to přeci známe pod pojmeme šária, ne??toto je překlad toho pojmu a nebo se čestně autor vyhývá pravému označení??...

0 hlasů

...obdoba tohoto článku by mohla znít takto: Naivní Iránci si lehali na zem, aby se ochránili před zemětřesením, země je však pohltila..a nebo: Bangladéšan se vlastním tělem postavil prudké záplavové vlně..ta pak smetla a odplavila nejen jeho, jeho dům, rodinu, celou vesnici, ale i přilehlé okolí..stejně směšný je i tento protest..zdá se že nejen Francie je již ztracena..

0 hlasů

..jak jsem tak studoval předpovědi a proroctví..zabalí si a vypakují se ze svých zemí spíše původní obyvatelé těchto zemí, co si je tam pozvali...

0 hlasů

K O N E Č N Ě !!! Konečně se Západ začíná probouzet z letargie ! A nejen Francie..

Policie v Oslo upozornila na "kulturu cti" v Norsku https://www.dagbladet.no/nyheter/hoyre-politiker-raser-mot-aereskultur---pakk-sakene-og-dra/68766543

Pravicoví politici zuří proti "čestné kultuře" - Zabalte věci a přeneste si je jinam!
Vyšší mluvčí spravedlnosti Peter Christian Frolich se nezastaví, když diskutuje o čestné kultuře. Domnívá se, že čestná kultura a sociální kontrola musí být bojována ve všech směrech.
- Takové postoje mě přivádějí k tomu, že jsem naštvaný. Pokud chcete žít tyto naprosto středověké zvyky, můžete věci zabalit a dělat to v jiných zemích. Pravděpodobně existuje dostatek "země štěstí", kde je to přijato, ale ne zde, píše Peter Christian Frolich.

Čestná kultura a sociální kontrola ohrožují svobodu žen https://www.dagbladet.no/kultur/aereskultur-og-sosial-kontroll-truer-kvinners-frihet/68741133
Čestná kultura a sociální kontrola ohrožují svobodu žen. Tato kultura musí být potlačena.

"Kultura cti" je zneužívající kultura https://www.dagbladet.no/kultur/aereskultur-er-overgrepskultur/68758932
Čestná kultura je o mrzačení pohlavních orgánů, metodách sociálního řízení a bestiálních trestů. Jedná se o dohled, hanbu, šílenství a o rodině a klanu, které vás ovládají. Pokud se nechováte, jde nad rámec rodiny a ctí si čest. V čestných kulturách není neobvyklé zabíjet nebo trestat toho, kdo způsobuje hanbu rodiny.
Norsko je země rovnosti. Většina lidí souhlasí s tím, že ženy, které nosí krátké sukně pozdě večer, nejsou vinné za znásilnění. Většina lidí souhlasí s tím, že etnická norská žena, která je poražena manželem, je obětí násilí.
Ale neuvědomujeme si, že ženy z čestných kultur jsou vystaveny zneužívání od narození až do smrti, pokud se nevymaní z milosti čestné kultury. Více než 300 lidí požádalo dosud v letošním roce o pomoc v souvislosti s násilím spojeným s čestností .
Je třeba bojovat proti nekulturním aktivitám, jako je útlak a sociální kontrola žen. Nemůžeme sedět a čekat, že to samo o sobě zmizí. Čestná kultura a sociální kontrola jsou součástí každodenního života někoho. Nezmizí ani v případě, že jste integrováni do norské společnosti. Existují skupiny, které jsou v Norsku několik generací, ale stále potlačují dívky a ženy - dluží to své kultuře nebo náboženství.
V čestné kultuře není žádná čest . Není poctou zabít vaše vlastní děti. Není žádnou ctí vychovávat děti k nenávisti. V útlaku není žádná čest. Není pocta ovládat dívky a ženy kvůli pohlaví. Není žádnou ctí se snažit dělat své dcery slabými lidmi. Není žádnou ctí obtěžovat ženy, které se oblékají, jak se jim líbí.
Není žádnou ctí zabít nebo vyhrožovat někomu, protože má jiné oblečení. Není pocta si hledat ženy, protože mají stejnou zemi původu jako vy. Neexistuje žádná čest, pokud jde o morální policii. Není žádnou ctí, aby se chlapci stali příšerami, které porazily nebo zabily své sestry. Není žádná čest při ničení života druhých.
Čestná kultura je nepřátelská kultura, která nepatří do volné spravedlivé společnosti. Čestná kultura musí být potlačena dříve, než se rozšíří, jak tomu bylo již v Norsku. Je třeba bojovat źa svobodu dívek a žen. Čestná kultura brání rovnosti. Rovnost žen a mužů musí platit pro všechny lidi, kteří žijí v této zemi
Je špatné slyšet o dívkách, kteří musí lhát rodičům, kamkoli jdou. Je to bolest, že mladé dívky a dospělé ženy se musí vypořádat se strachem ze své vlastní rodiny a pověstmi v prostředí,ke kterému patří. Je špatné slyšet, že mladé ženy utíkají do jiné země, aby se cítily svobodně. Je špatné vidět dívky a ženy, které vidí, že ostatní mají svobodu, ale ony samy nedostávají svobodu, protože jejich rodina a ostatní je ovládají.
V kultuře cti zabijete vaše děti, abyste si udrželi čest, vyhrožovali děvčátkům, aby se staraly o rodinu, ovládali a utlačovali ženy. Dívky mi říkají, že mají nulovou svobodu, i když se narodily a vyrostly v Norsku. Mohou studovat, ale jsou stále kontrolovány.
Nadia, narozená a vyrostlá v Norsku, s rodiči z Pákistánu, mi řekla, že má magisterský titul, ale že je stále pod dohledem jejího malého bratra. Přiváží ji na univerzitu a řídí ji domů. Zajistí, aby neměla kamarády. Není dovoleno žít svobodný život, čestná rodina to vždy zarazí.
1 hlas

Doposud se živelný Islámský exodus týká pouze ,,malých" lidí! Tedy těch, kteří až na malou slovní kritiku nemají kterak celé to svinstvo jak ovlivnit. Nicméně nespokojených a rozlobených majoritních občanů narůstá. Je otázkou času až celý tento multikulturní nesmysl politických špiček pocítí i jiné skupiny lidí. Policisté, soudci, politici a další, kteří stát řídí. Potom nastane neřízené krveprolití. Současní vládnoucí diletanti pro to dělají vše...

2 hlasy

Žádná muslimská země nefunguje, všude jenom smrad, bordel, bída a často občanská válka. Slimáci před tím prchají, ale naprosto paradoxně v zemích, kde se uchytili, chtějí zavést to, před čím zdrhli. Myslím, že je Francie už ztracena, ale sem k nám je Evropská unie prostě nacpat nesmí. I za cenu totální roztržky s eurobolševikem.

3 hlasy

Záblesk zdravého rozumu na francouzské ulici.A že i starosta?Macrona asi čekají potíže.

2 hlasy

Proč neodejdou do zemí, kde je mešit dost?

5 hlasů

Vidíte jak se to pomalu a jistě přiostřuje, islám malými kroky zkouší co si muže dovolit a další přidává. Prostě válka v Evropě bude a již začala, jen politici nic nechtějí vidět a ženou nás na muslimský nůž. Řešení tu je, islám zakázat a muslimy poslat zpět mimo Evropu.

6 hlasů

Podíval jste se někdo někdy jíž na to co ta francouzská hymna vlastně říká?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Francouzsk%C3%A1_hymna

Poněkud ve smyslu:
"Mladé martyry poslat na smrt proti údajné tyranii."
a prý píseň za svobodu byť původ má z doby kdy to byla Francie která vyhlásila válku Rakousku. Jakože poněkud jako kdyby se dnes v Německu mělo hymnu spjatou s invazí Polska roku 1939.

1 hlas

Stranou toho, před zhruba 300 lety, tj. v době kdy ve Francii bylo povolené jenom ř.katolictví (ke kterému se dnes hlásí kolem 2/3 Francouzů, neboli procentuálně asi o 60% více než Čechů) a například Kalvinisté byli vyhánění, se v Prusku jíž mělo pro muslimskou státní návštěvu zařízenou místnost na modlení. Z roku 1740 je jako odpověď na dotaz zda může katolík dostat občanská práva evangelického města doložená odpověď Starého Fritze: "Všechná náboženství si jsou rovná a dobrá když osoby které je praktikují jsou počestnými. A pokud sem příjdou Turci a pohané aby se usídlili, tak jím chtějme postavit mešity a kostely." (a co vím tak v obyvatelstvu v té době byly jíž židovské rodiny... např. část těch vyhnaných Marií Terezií se usídlila v Berlínu).

V té době byly některé věci jistě poněkud odlišné. Například se náboženství jako takové mělo za více veřejné než dnes kdy dle výkladu některých soukromá věc a tudíž na náboženský pohřeb snadno aby měl jenom bohatý mezitím co se chudé akorát hodí do příkopu - a v rámci veřejné podpory řádného náboženského pohřbu je byrokratický detail zda dle toho či oného obřadního rituálu.

Ale tady akorát míním poukázát na to, že pokud se současně má za "evropanství" ne výklad dob upálení Jana Husa (který si tenkrát dovolil moc když nepapouškoval výklad jak někdo prostě určil), ale právě výklad o svobodě víry a celkově lidských právech které liberální, jakože vycházející z individuality lidského jedince a ne nějakého, že co jedinec to akorát nějaké kolečko pro slávu a blahobyt panstva kterých i dnes někteří dělají jako by se muselo koukat nosit triko jak je určené a prostě pro panstvo zemřít, tak Prusko bylo evropanské jíž dávno. A proč tedy současně není? Argumentativně protože značná část Evropy stále uvízla ve výkladu z dob upálení Jana Husa, spjatě s pangermanistickým výkladem který si vynutil to "nošení trička" jak někdo určil (a vina na všem prý vždy u ostatních, jako například technicky vzato u původem baltských Prusů) a nejeden další dnes dělá jako by panevropské tričko byla cesta jak proti věcem jako pangermanismu byť technicky vzato docela podobné.

0 hlasů

Pokud bude "multikulti" ve Francii pokračovat stejným tempem, nebude trvat mnoho let a "bílý" Francouz se bude bát vyjít na ulici.

8 hlasů

V Česku se ke křesťanství prý hlásí kolem 10% Čechů, neboli o zhruba 50% méně než se ve Francii hlásí ke křesťanství (známé Ježíšem, který byl mimochodem těžko tak "bílý" jak vyobrazen na ikonách z Byzantské říše).

Říkáte tedy, že 90 procent Čechů je neevropských?

0 hlasů

Bez ohledu na to, že význam té věty je úplně jiný je vaše argumentace přesně ve stylu komunistického "kdo nejde s námi jde proti nám".

2 hlasy

Bez ohledu na to, že význam té věty je úplně jiný je vaše argumentace přesně ve stylu komunistického "kdo nejde s námi jde proti nám".

1 hlas

pozdě bycha honit.

1 hlas

Zpívání hymny proti okupantům, to není špatný nápad...
Ale obávám se, že to není ta úplně nejúčinnější cesta k zachování evropské kultury v Evropě.

7 hlasů

Zpívání francouzské hymny v tomto případě je sakra dobrý nápad (kdo nezná její slova, ať si je honem najde). S českou by to bylo podstatně méně účinné. Škoda, že už nemáme alespoň tu slovenskou část staré dobré československé :-)

0 hlasů

deportace jsopu daleko účinější.

8 hlasů

A hlásíte se jíž na čištění záchodů Francouzů a podobné práce kde po skončení směny máte zalézt do jak plantážní chatrče? Nebo si jako myslíte, že Ukrajinců je dost na takové práce pro celou Evropu a že se Francouzi podělí o své s Vámi aby jste i Vy měl na drahé obleky atd. ?

0 hlasů

To jsou prostě muslimové. Pokud Evropské unii a Kalouskovým vlastizrádcům dovolíme, aby sem bylo to barbarské a totalitní svinstvo, islám, nacpáno, budeme se brodit krví i zde u nás.

8 hlasů

DALŠÍ MUSLIMSKÁ ZEMĚ NA OBZORU VIVA FRANCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 hlasy

DALŠÍ MUSLIMSKÁ ZEMĚ NA OBZORU VIVA FRANCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 hlas

Musíme se připravit na příchod většího počtu bílých Francouzů do naší země. Takové kvóty bychom splnit mohli.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.