Koronavirus v Itálii
Starostové spílají lidem, kteří nedodržují karanténu

23.03.2020 16:52

Pozornost médií i Italů na sociálních sítích v posledních dnech získali starostové italských měst, kteří - poklidně i se zvýšeným hlasem - občany přesvědčují, aby dodržovali karanténu. "Tohle není film.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 24.03.2020 07:20

  FRANTA KOCOUREK MI NAHÁNÍ VELKÝ STRACH 🤡

 • Franta Kocourek (1 hlas) 24.03.2020 05:04

  koktejlů“ jim opět dodala turecká armáda. Boje pokračovaly až do...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 25.03.2020 08:21

  Na TV Barandov se novinky nedozvíte. 🙄

 • František Mach (1 hlas) 23.03.2020 23:25

  Starostové vyčítají vládě všechno možné, ale jejich odpovědnost je...

 • Milan SCHMID (1 hlas) 23.03.2020 20:02

  STAROSTOVÉ MENŠÍCH MĚST SNAD ANO !!!!!ALE STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÉ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

proč naši vojáci poskakují v afganistánu,v mali,proč nepomáhají ve větším počtu v řecku a na domácí půdě,no hlavně,že vláda s babišem chtějí koupit od ušáků předražený nepotřebný vojenský šrot,co třeba ještě ponorku?

0 hlasů

to jsou hodnotné zprávy,ale ,že kuba a rusko,jako jediní, poskytují pomoc itálii ,o tom ani řádka.

0 hlasů

Na TV Barandov se novinky nedozvíte. 🙄

1 hlas

NĚMECKÁ KANCLÉŘKA MI NAHÁNÍ VELKÝ STRACH

Nacházíme se na začátku obrovských globálních změn – a jediné co nám ještě chybí, to je obrovská celosvětová krize a až pak budou národy akceptovat nové uspořádání světa a nový světový pořádek.
Toto vyslovil David Rockefeller již v roce 1994 během zasedání hospodářského výboru OSN a tutéž výpověď zopakoval v Rottach-Eger v roce 2005, když se tam konala Bilderberger konference. David Rockefeller, který se dožil 102 let, patřil dlouhá léta k těm, kteří z pozadí dirigují a režírují běh naší přítomnosti.

Tím pozadím je Skull§Bones, mimořádný elitární spolek, jehož členové se již téměř 190 let setkávají utajeně před veřejností a osnují plány, které se po jejich realizaci týkají nás všech. Je to najelitárněšjí spolek svého druhu na světě, který sleduje pouze vlastní zájmy a dělá pro ně absolutně všechno! Z tohoto spolku jsou prezidenti USA, senátoři, a to tak republikánští, tak demokratičtí, nejvyšší soudci, nejmocnější finanční magnáti, mediální králové, nejvyšší velitelé ozbrojených sil USA, atd. Táhnou společně nitky moci Republikánů i Demokratů ve Washingtonu. V Skull & Bones není mezi nimi žádná různost politických názorů. Vždy jde jen o moc, vliv a velké peníze. Na spolek jsou vázaní i Bilderbergerovci.

Mimochodem i Barack Obama, když ještě nebyl prezidentem řekl: “Velkou krizi bychom nikdy neměli nechat nevyužitou.”

Takové výpovědi o významu velkých krizí poukazují na to, že “Velcí” tohoto světa je umí dokonale využít pro své cíle. Pak ale lze oprávněně vyslovit i domněnku, že jsou schopni je i vyvolat.
To se domnívá i moje kolegyně, svobodná žurnalistka, Němka Renate Sandvoss. Vyslovila i to, co je názvu tohoto článku.

V dalším cituji to, co řekla v souvislosti s korona krizí:

Korona-hysterie se hodí perfektně na to, aby Berlín masivně omezil práva občanů. Bude to trvalý stav?
Korona umožňuje, že si zvykneme na to, že stát nás za jistých okolností může všechny zavřít do domácího vězení a my neprotestuje.
Korona umožňuje, že ulice ovládají všude policisté a případně i vojáci a my to akceptujeme.
Korona umožňuje, že se nemíme nikde shromažďovat (ve Francii to pomohlo Macronovi ochromit protesty žlutých vest).
Korona pravděpodobně umožní, že všichni lidi se nechají očkovat, někteří proti vlastní vůli a dokonce umožní i to, že si nechají implantovat čipy.
Korona se může stát perfektním alibi pro rozpad a zda krizi finančního systému, tak aby zůstaly skutečné důvody utajené.
Korona vyvolává strach a tento strach je nakažlivější než samotný virus. A to se zdá být úmysl, protože pokud má člověk strach, tak nechá dělat se sebou cokoli a i cokoli uvěří, co řeknou “autority”.
Koronavirus je mutací starého známého influenca viru, na který umírá každoročně ve světě až do 500 000 lidí – a to není nikde zmíněno ani slůvkem.
Nyní zemřelo v Německu několik desítek lidí na koronu a všude v zemi vládne panika. Proč teď?

Kancléřka, která to podporuje a lidi neuklidní, mi nahání strach. Tato žena táhne Německo dolů.

https://pravyprostor.cz/nemecka-kanclerka-mi-nahani-velky-strach/
---
VČERA DOŠLO NA ŘECKÝCH HRANICÍCH K ZATÍM NEJTĚŽŠÍM STŘETŮM

Na řecko-turecké hranici včera proběhly nejtěžší střety – byla napadena řecká polní nemocnice a použity chemické zbraně. Odpoledne v Evrosu propukly zatím nejtvrdší boje mezi migranty, podporovanými tureckou armádou a řeckými strážci hranice. Ofenzivu zahájila jako vždy turecká armáda střelbou granátů se slzným plynem na řecké pohraničníky. Podle řeckého serveru pronews.gr turečtí vojáci na řecké pohraničníky vystřelili doposud rekordní počet se granátů s plynem. Útok by směřován i na řeckou polní nemocnici označenou symboly Červeného kříže, které jsou pod ochranou mezinárodních smluv.

Po úvodní palebné přípravě se turecká armáda pokusila místo střetu opět zahalit kouřem dýmovnic, který měl řeckým obráncům znesnadnit orientaci. Řecká armáda však jako protizbraň nasadila turbíny z leteckých motorů umístěné na nákladních autech. Směřovaným silným proudem vzduchu se Řekům podařilo kouř i slzný plyn odfoukávat zpět do Turecka.

Turečtí vojáci proti řeckým pohraničníkům opět nasadili neznámé chemikálie. Turecká armáda včera vybavila migranty, vyslané k průlomu pohraničního opevnění, vojenskými plynovými maskami a některé z nich i ochrannými oděvy, což vzbuzuje podezření na použití látek zakázaných “Úmluvou o chemických zbraních”. Vzorky opět putovaly do akreditované laboratoře k rozboru. S pomocí ochranných vojenských pomůcek se migrantům dařilo mnohem déle než doposud čelit obranným opatřením řeckých policistů. Na několika místech se migrantům podařilo rozebrat první vrstvu pohraničního plotu.

Řecká armáda do střetu v kritickém okamžiku nasadila výsadkáře z elitní jednotky Pontos. Zapojili se i rakouští „speciálové“ z jednotky Cobra. S podporou obrněných transportérů se výsadkářům podařilo útočníky od rozebíraného plotu v tvrdých potyčkách odehnat. Migranti poté na výsadkáře zaútočili zápalnými lahvemi. Benzín na výrobu „molotovových

0 hlasů

koktejlů“ jim opět dodala turecká armáda. Boje pokračovaly až do pozdních nočních hodin, kdy záře plamenů hořící hranice intenzitou předčila i světlomety umístěné na sypaném valu, který tvoří druhou linii řecké obrany. Řekové a jejich pomocníci vyslaní ze zemí, které poslaly posily, tentokrát průlomu dokázali zabránit.

Tolik z Facebooku europoslance Ivana Davida, který dění v Řecku bedlivě sleduje a pravidelně o něm podává informace. Myslím že by se tyto informace měly maximálně šířit, protože média hrají “mrtvého brouka”. O to spíš, že zde bojuje jedna země NATO proti druhé, což zcela jasně ukazuje, že tento spolek rozhodně neslouží k obraně jakéhokoli svého člena, nechá-li jednoho napadat druhého. Navíc, na straně obránců hranice byly i desítky zraněných, je tedy jen otázkou času, než jednou dojde i na mrtvé.

Tristní je také fakt, že se někteří představitelé Frontexu, vyslanému z EU, už dříve chlubili, že migranty za zády Řeků a proti jejich vůli pašují do Řecka. O to víc je ostudné, že jsme vyslali jen 8 policistů právě na pomoc Frontexu, zatímco Rakousko a Polsko vyslalo i vojáky, kteří na hranicích skutečně aktivně pomáhají právě Řecku.

Informace o tom, že se nyní bojuje o evropské hranice, nikoho nezajímají. Mimo Polska, Rakouska a Kypru jim žádná země neposlala vojenskou pomoc a EU ani neuvažuje o uvalení sankcí na Turecko. Média mlčí, zajímá je výhradně koronavirus. Jenže i tato epidemie jednou pomine, časem získá obyvatelstvo imunitu a za pár let už budeme na koronavirový rok 2020 jen vzpomínat.

Pokud se však podaří vetřelcům s pomocí Turků hranice prorazit, bude to mít pro Evropu dalekosáhlé důsledky. Turci se totiž nikdy nevzdali snu o velké Osmanské říši.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-vcera-doslo-na-reckych-hranicich-k-zatim-nejtezsim-stretum/

CZEXIT

1 hlas

FRANTA KOCOUREK MI NAHÁNÍ VELKÝ STRACH 🤡

2 hlasy

Starostové vyčítají vládě všechno možné, ale jejich odpovědnost je starat se o pořádek a klid ve svém regionů a ejhle lidi na ně kašlou a je třeba se zeptat proč to dělají co starostové zanedbali ?

1 hlas

STAROSTOVÉ MENŠÍCH MĚST SNAD ANO !!!!!ALE STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÉ NICKY VE VOLBÁCH MUSÍ TOTÁLNĚ PROPADNOUT

1 hlas

STAROSTOVÉ MENŠÍCH MĚST SNAD ANO !!!!!ALE STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÉ NICKY VE VOLBÁCH MUSÍ TOTÁLNĚ PROPADNOUT

1 hlas

Správně ! Je třeba řádné a řízné Vůdce jako je třeba Pitomio. 🐮

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.