Neštěstí
Střelec v Německu zabil šest lidí

24.01.2020 14:35 Aktualizováno 24.01. 16:14

Šest lidí v pátek zahynulo při střelbě ve městě Rot am See na jihozápadě Německa. Bilanci obětí, kterou předtím zveřejnila německá média, podle agentury DPA potvrdila policie.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Stanislav Soukup (9 hlasů) 24.01.2020 15:03

  Pěkně jsou Skopčáci tím islámem kulturně obohacováni, že ? Když ho k...

 • Petr Pištec (6 hlasů) 24.01.2020 16:27

  Bezvěrce je možno beztrestně zabít, korán hovoří jasně. Koho si...

 • Radola Alodar (5 hlasů) 24.01.2020 16:43

  ...veřejnost prý nemá "spekulovat":terorismus,islamácký,je to...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 25.01.2020 05:58

  JDD: Už 150 francouzských čtvrtí drží islamisté, tvrdí zpravodajská...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 25.01.2020 06:11

  Po.jebané hitlerovy děcka v germanistánu už to mají taky za pár :))))...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kdyby to byl politik tak by to byl teroristický čin ne ??Ale když to jsou obyčejni lidé tak to jsou duševně choři lidé že ???

0 hlasů

Kdyby to byl politik tak by to byl teroristický čin ne ??Ale když to jsou obyčejni lidé tak to jsou duševně choři lidé že ???

0 hlasů

JDD: Už 150 francouzských čtvrtí drží islamisté, tvrdí zpravodajská služba

https://echo24.cz/a/SdFny/jdd-uz-150-francouzskych-ctvrti-drzi-islamiste-tvrdi-zpravodajska-sluzba
---------------------------------

FRANCOUZSKÝ INTELEKTUÁL ODSOUZEN NA 2 MĚSÍCE VĚZENÍ. OZNAČIL MASOVOU MIGRACI ZA INVAZI

https://pravyprostor.cz/francouzsky-intelektual-odsouzen-na-2-mesice-vezeni-oznacil-masovou-migraci-za-invazi/
-------------------------------------------------- - ----------

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy

https://www.eurabia.cz/Articles/33732-sumrak-europskej-civilizacie-barbari-sa-zmocnuju-europy.aspx
-------------------------------------------------- - ----------

SNAD MÁME TAKY NĚJAKÁ PRÁVA?

https://pravyprostor.cz/snad-mame-taky-nejaka-prava/
-------------------------------------------------- - --------

SNAŽÍ SE NÁS PŘEVYCHOVAT

Lidé, kteří si u nás předsevzali boj s internetovými trolly či dezinformátory, si říkají elfové. Fungují jako dobrovolníci na „čištění internetu“ a spadeno mají právě především na proruskou propagandu. U nás jich je několik desítek, ovšem obávají se o svou bezpečnost, a proto tají svoji totožnost. Jsou to lidé všech možných sociálních i profesních skupin: vědci, vojáci, podnikatelé, studenti, učitelé, lékaři… a tak dál.

A tito elfové vysledovali, že proruská propaganda prý obsahuje čtyři body: Zaprvé boj proti NATO a vykreslování NATO jako světového agresora. Zadruhé boj proti EU. Zatřetí boj proti USA. A začtvrté proruské vidění světa a glorifikaci Vladimira Putina.

Je faktem, že tyhle čtyři body jsou celkem logickými zájmy ruské politiky. Potíž nastává, pokud se jakýkoliv z těchto bodů začne automaticky brát jako důkaz proruské propagandy. Pak se totiž dostaneme do stavu typického pro diktatury: Kdo není s námi, je proti nám. Alternativně: Přítel mého nepřítele je mým nepřítelem.

Tak například pro mnoho lidí je spojení „boj proti EU“ synonymem pro následující témata: ztráta suverenity země v rámci EU, přerozdělování migrantů podle kvót, bruselská byrokracie a další. A jsme u toho, proč je ten a onen označen za proruského, ačkoliv nikdy Rusko nechválil.

Ostatně platí to i pro mě – už mnohokrát jsem na různých místech psala, že Rusko je autokratická země, která představuje pro Evropu hrozbu – a současně jsem na různých místech kritizovala různé aspekty EU od nefungujícího jednotného trhu přes migrační politiku až například po její přístup k brexitu. Jenomže to je pro některé lidi neuchopitelné. Uvažují tak, že buď chválíte EU, tedy nadáváte na Rusko, anebo chválíte Rusko, tedy nadáváte na EU. A tak jsem už i já byla mnohokrát za ruského švába.

Ovšem politika, že ve strachu z Ruska se smí EU pouze chválit, má k demokracii zatraceně daleko. Bohužel takové černobílé vidění světa nás přibližuje právě k onomu vysmívanému i obávanému Rusku.

https://pravyprostor.cz/snazi-se-nas-prevychovat/

CZEXIT

4 hlasy

Po.jebané hitlerovy děcka v germanistánu už to mají taky za pár :)))) Už se těším až ten vychc.anej národ skončí i na smetišti dějin :))))))

Gangy v Německu: Nepřítel posiluje. Bojové zkušenosti z východu. Půl miliónu gangsterů za Rozvadovem. Prodloužená ruka Turecka? Doznání policie: Lhali jsme. Jsme bez hranic a bez obrany. Prohraný boj?

JUDITH BERGMAN popisuje situaci v sousedním Německu, které se postupně dostává pod vládu blízkovýchodních zločineckých organizací, což bezprostředně ohrožuje také nás

V nedávno vysílaném dokumentu německé veřejnoprávní televize ARD o německých ganzích – nebo klanech, jak se jim říká v Německu - tvořených rozvětvenými zločineckými rodinami pocházejícími převážně ze Středního východu, šéf německého Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Münch řekl: "Ve třetině všech našich vyšetřování figurovali jako podezřelí také imigranti - budeme muset tento jev velmi pečlivě sledovat."

Zdá se, že Münch poukazoval na skutečnost, že imigranti, kteří přišli do Německa ze Sýrie, Iráku a dalších zemí během migrační krize v letech 2015–2016, nyní začínají konkurovat již v zemi zavedeným libanonským zločineckým rodinným klanům, jejichž zakladatelé přišli do Německa koncem 70. let minulého století během občanské války v Libanonu.

Bojové zkušenosti
Německé úřady se obávají, že toto soupeření vyústí v ještě větší násilí: Někteří z nově příchozích mají "bojové zkušenosti" ze svého pobytu ve válečných zónách, řekl v rozhovoru pro ARD policejní šéf města Essen Frank Richter. "Samozřejmě," dodal, "to bychom zde potom měli úplně jinou situaci, než jaké čelíme v současné době."

Zločinecké rodinné klany ze Středního východu jsou již teď v Německu velkým problémem. Nejznámější klany působí v Berlíně, Brémách, Severním Porýní-Vestfálsku a Dolním Sasku a jmenují se Abou-Chaker, Al-Zein, Remmo a Miri. Některé rodinné klany jsou také známé jako klany "libanonské mafie". K jejich trestné činnosti patří loupeže, vybírání peněz za ochranu, obchod s drogami a prostituce.

Studie uveřejněná v květnu 2019 ministrem vnitra Herbertem Reulem ze spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko (NRW) odhalila, že jen v této spolkové zemi působí 104 zločineckých klanů. Mezi roky 2016 až 2018 bylo asi 6 500 podezřelých členů klanů zodpovědných za 14 225 trestných činů. Podle policie byly mezi spáchanými trestnými činy i dvě vraždy a 24 pokusů o vraždu, a také těžké ublížení na zdraví, loupeže a vydírání. Deset klanů údajně spáchalo celou třetinu zločinů. Podle Herberta Reula:

"Zprávy o tomto problému byly mnoho let záměrně ignorovány. Ať už to bylo kvůli politické korektnosti, nebo proto, že se úřady domnívaly, že tyto problémy se v Německu nemohou vyskytovat – ale tomu je teď konec. Nevládnou zde klany, ale německé zákony."

Čtěte ZDE: Migrantské vraždění u sousedů: Zase ticho po pěšině. Jak přemýšlí kavárenský udavač? Důležité a nedůležité informace. Jak vypálit rybník alternativním médiím? Přestat nás vychovávat a manipulovat

Slepota
Jak informoval strategický analytik Soeren Kern, ještě v prosinci 2015 odmítl ministr vnitra Severního Porýní-Vestfálska Ralf Jäger iniciovat studii, která by určila rozsah a činnost kriminálních klanů v této spolkové zemi, protože by to prý bylo politicky nekorektní:

"Podrobné shromažďování údajů není právně přípustné. Interně i externě je třeba se vyhnout jakékoli klasifikaci lidí. Policie má proto zakázáno používat termín 'rodinný klan' (Familienclan)."

Šéf německého Spolkového kriminálního úřadu Holger Münch řekl v televizi ARD, že "toto jsme rozhodně neměli tak dlouho ignorovat - to je, myslím, naše největší ponaučení z vývoje za posledních 30 let."

Podle Deutsche Welle:

"Po celá desetiletí zavírala policie oči nad kriminalitou rozvětvených zločineckých rodin, částečně proto, aby nebyla obviněna z rasové diskriminace. Kvůli tomu jsou dnešní problémy ještě složitější, protože se klanové struktury upevnily, vytvořily se celé paralelní společnosti a náš nepřítel zesílil."

Podle odhadu Ralpha Ghadbana, libanonsko-německého politologa a předního odborníka na zločinecké klany v Německu:

"Dnes v Německu patří do některého klanu půl milionu lidí, i když ne každý z nich je nevyhnutelně zločincem. V klanech je zastoupeno mnoho národností. Existují libanonské klany, turecké, kurdské, albánské, kosovské a dokonce i čečenské rozvětvené rodiny, které se věnují nelegálnímu podnikání."

"Klany se chovají v německém prostředí, jako v kmenovém společenství někde v poušti. Všechno mimo klan je nepřátelské území, které je možné plundrovat," řekl Ghadban v rozhovoru pro německý časopis The German Times.

https://www.protiproud.cz/politika/4889-gangy-v-nemecku-nepritel-posiluje-bojove-zkusenosti-z-vychodu-pul-milionu-gangsteru-za-rozvadovem-prodlouzena-ruka-turecka-doznani-policie-lhali-jsme-jsme-bez-hranic-a-bez-obrany-prohrany-boj.htm

CZEXIT

4 hlasy

...veřejnost prý nemá "spekulovat":terorismus,islamácký,je to vždycky.Merkelová+Macron:na vidle!

5 hlasů

Jakože například střelec v české poliklinice, byl islamista?

1 hlas

Hňupe!

0 hlasů

Bezvěrce je možno beztrestně zabít, korán hovoří jasně. Koho si Skopčák pozval, toho tam má. Může si za to sám.

6 hlasů

Říkáte tedy, že by dle české legislatívy mělo být zabití Heydricha považováno za trestné? A že například masakr Lidic bylo přímým důsledkem toho, že si Skopčák "pozval" Čechy do říše?

0 hlasů

Hňupéééée!

0 hlasů

Ne, de*bil Pištec hovoří jasně. V Koránu nic o tom, že zabít nevěřícího není trestné není, ale to byste ho musel napřed číst, co?
V Koránu na dvou místech stojí, že zabitím nevěřícího jsou muslimovi odpuštěny všechny hříchy. Já vím, že pro blba vašeho kalibru to není rozdíl, ale rozdíl to je velmi podstatný.

1 hlas

Od kdy seš Standabulisu vykladačem Korkoránu?

0 hlasů

Proč se vy, genosse "Stiel" tady trápíte s tím "východním póvlem"jak Čechům s oblibou říkáte? Že se neodstěhujete do toho zázračného Německa? Jistě by vás tam přivítali s otevřenou náručí, proč jste tady, kde vám všichni okolo připadají jako póvl? Jestli vy nejste v nějaké neziskovce a v Germanistánu byste musel pracovat? Není to ten důvod?

0 hlasů

No je to tak,ale o to je to horší.

0 hlasů

pi.častyblo je už odborník i na korán :-DDDDDDD
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha -

2 hlasy

Franta Kocourek,odborník na Korán,se směje. 🐮

1 hlas

Beztrestné zabití by znamenalo jen beztrestnost. Ale odpuštění hříchů, to je pro věřícího odměna. Beztrestnost je v tom obsažena také, protože evidentně jde (z hlediska islámu) o chvályhodné jednání. Nemělo by smysl motivovat věřící k nějakému konání a následně je za něj trestat.

Přesnější by tedy bylo napsat, že korán k zabíjení nevěřících vybízí. To je totiž účel toho slibovaného odpuštění hříchů. Pan Pištec má v zásadě pravdu, přestože škodlivost islámu neúmyslně trochu zlehčil.

4 hlasy

Pokud se vychází z výroku "Zabitím nevěřícího jsou muslimovi odpuštěny všechny hříchy.", tak z toho není jasná definice "nevěřícího". Tudíž se snadno má interpretace typu: "Heydrich byl nevěřící, a tudíž bylo jeho zabití chvályhodné.", argumentativně odvozené od: "Zabití v sebeobraně bylo chvályhodné."

Tedy, když se trochu začte, tak lze najít i zmínky typu: "Za věřící se nemá jen muslimy." a "Zabití se obecně má za zločin proti veškerému lidstvu." Od toho to dělá dojem, že tam přece jen nějaký kontext je.

Na druhou stranu však jistě neudivuje pokud se argumentuje, že Korán, jakožto navazující na Bibli, vychází z toho na základě čeho například v Římě ř. katolická církev dala zničit chrámy římských bohů - a na základě čeho dále například Teutonský řád dobýval Prusko (s tím, že se "pohanovi" práva neuznala). Ale to potom poněkud zavání pokrytectvím když se velkoryse argumentuje proti Islámu (který mimochodem má vícero směrů i jurisdikcí) mezitím co se nějak nevyjasňuje jestli se nápodobně říká i například o pálení čarodějnic (které se nemělo za křesťanky mezitím co církve pálení původně chválily).

0 hlasů

Stranou toho, koncept "dědičného hříchu", jakože se jako hříšní narodíme a že odpuštění velká meta, tak to je docela ř.katolický koncept.

Potažmo se je i u argumentu toho, že se to zmíněné "islamistické odpuštění" vztahuje pouze k tomu aktu zabití, jakože by se tomu kdo zabil Heydricha všechná provinění v rámci toho zabití dle české legislatívy nepředhazovalo jako zločin, a vlastně ne vyloženě chvála jako taková.

0 hlasů

Přestaň už hňupe rozvádět své konspirační teorie, nebo se v tom úplně zasukuješ a začneš koktat.

0 hlasů

Nic nesouvisi s nicim a vsechno maji pod kontrolou.

2 hlasy

Pěkně jsou Skopčáci tím islámem kulturně obohacováni, že ? Když ho k sobě ve stovkách tisíc exemplářů pozvali, tak ať si to s ním hezky užijí. Pro nás z toho plyne jediné. Nikdy nesmíme Evropské unii a zdejším vlastizrádcům, především Pirátům a kalouskovské TOP 0009, dovolit sem k nám tu středověkou hrůzu - islám - nacpat. Jinak budeme kulturně obohacováni i my.

9 hlasů

Vy byste kulturně obohatit určitě potřeboval. 🐵

0 hlasů

Hafbube, seš hňup, jako ten David Lejdar.

0 hlasů

On si pokecá s Aztékem,a budou obohaceni oba.Možná se nechá ukecat i Kocourek,aby to obohacování bylo efektivnější.

0 hlasů

Správně, my si totiž s kradením a další kriminalitou naprosto soběstačně stačíme sami.

0 hlasů

Proč se vy, genosse "Stiel" tady trápíte s tím "východním póvlem"? Že se neodstěhujete do toho zázračného Německa? Jistě by vás tam přivítali s otevřenou náručí, proč jste tady, kde vám všichni okolo připadají jako póvl? Jestli vy nejste v nějaké neziskovce a v Germanistánu byste musel pracovat? Není to ten důvod?

0 hlasů

Beránku, v němčině se podstatná jména píší s velkým písmenem na začátku, proč ale nazýváte hňupa Standubulise Genosse "Stiel" ?

0 hlasů

Hitler promluvil...

4 hlasy

Ty už obohacený jsi, máš islám v palici. Ráno, v poledne, večer, dokonce i když v noci spíš. A kdo s čím obcuje, tím taky skončí, jednou tě picnou, nebo propíchnou musulmanskou kudlou. Bububu...

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.