Nizozemsko
Střelec z Utrechtu zadržen v tramvaji, motiv činu zůstal nejasný

18.03.2019 18:53

Sedmatřicetiletý Turek Gökmen Tanis podezřelý ze střelby v tramvaji v Utrechtu, při které v pondělí zahynuli tři lidé a pět dalších utrpělo zranění, byl zadržen. Na tiskové konferenci to oznámily nizozemská policie a státní zastupitelství.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Sucinsky (9 hlasů) 18.03.2019 12:05

  Myslím, že legální držitel zbraně to nebude, tedy bude to zločinec. V...

 • Karel Klepsa (8 hlasů) 18.03.2019 13:57

  Islám, co jiného ? Krev bude téct i našimi ulicemi, pokud dáme...

 • Karel Hrabě (6 hlasů) 18.03.2019 15:18

  TO JE ASI NOVÝ ZPŮSOB DĚKOVANÍ MUSLIMU ZA PŘIJETÍ MIGRANTU NE ????

 • Jeroným Pražský b. (6 hlasů) 18.03.2019 12:08

  S pravděpodobností hraničící s jistotou jde o další projev islámského...

 • Petr Sucinsky (5 hlasů) 18.03.2019 16:03

  Takže turecký zločinec a obviněný v roce 2017 ze znásilnění. Kde asi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Přečtěte si na nizozemských zprávách. Už se jim rozbřesklo...
https://www.aachener-nachrichten.de/panorama/was-wir-wissen-und-was-nicht_aid-37550723

0 hlasů

zjisitli, ze je to slimak, tak jemotiv hned nejasny :-)))))

0 hlasů

Nas vzor - USA: 1. ve svobode drzeni zbrani, ..
2. spravedlivem lyncovani negru ) s pravem na spravedlivy proces ..
a .. take
3. kvalitni preventivni pece ve vychovnem zarizeni Guantanamo .. ))

Viva USA !!! ))

Vitaci ruSSaku, jste jeste ke vsemu i vitaci muslimaku .. a take Hordy-Moskvy ..)

0 hlasů

Woe Chybo přírody, schvalování terorismu je trest. čin. Aby ještě na tebe Hamtáček nenaběhl. I v tom gulagu proběhl formální soud s virtuálním advokátem. Na rozdíl od Guantanáma kde nemají nárok na nic, a ještě je tam občas z plezíru topí. Ani nevím jestli někoho stíhala policie za schvalování a podoporu teroristického útoku proti Srbsku. Když to bylo bez soiuhlasu RB OSN. A de jure tedy teroristický čin. Převážná část čl.států OSN byla proti napadení Srbska, a Rusko s Čínou to vetovali.

1 hlas

Pustte na nej Baldu !!! )))

0 hlasů

Dle UNODC:
Nízozemí - počet vražd na 100.000 obyvatel (roku 2016): 0,55
Česká republika - počet vražd na 100.000 obyvatel (roku 2016): 0,61

Z těchto čísel lze jasně říct, že se v Česku více vraždí (a to i přesto, že sotva Muslim v Česku).

A nejvíce vražd na 100.000 obyvatel mimochodem v přece velmi křesťanských zemích, jako například El Salvador, Honduras, Venezuela, Jamajka, Brazilii, ...

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate

1 hlas

v teplici jich jsou hromady,muslimu.ovsem mame zde zase jinou pakaz.prusaci uz vrazdi Cechy od roku LP.997-zavrazdili sv.vojtecha z rodu slavnikovcu.a to se jeste ani neomluvili,nasi bratri.a samozrejme cigani vrazdi nadprumerne a semiti zid-nazi.posledni odsouzeny semita zid-nazi za vrazdu byl nedavno vaclav matej.u nas ale spis kradou a lzou.jake statistiky mate o zidostane a jejich vrazdach.pocitaji mrtve palestince za lidi?

0 hlasů

Policie na Novém Zélandu okamžitě nazvala čin jako teroristický, zatím co Holandská si myslí. že by se mohlo jednat o terorismus. Výsledek politické korektnosti vůči vrahům. Po aktu v NZ se evropští politici předháněli v odsuzování , dnes nic.

0 hlasů

A když Čech zabil v Bělohradě 3 osoby, tak to co vím neodsoudil ani český politik.

1 hlas

kdyz zavrazdili prusaci sv.vojtecha v roce LP.997,zadny prusak to neodsoudil a do dnesniho dne se neomluvil.

0 hlasů

vy paka ,co jste z té evropy udělali,sluníčkáři,pseudohumanisti u nás zelení a hovloidi?

3 hlasy

Jmenované skupiny jsou jen užiteční hlupáci. Skutečným viníkem jsou globalisté. Tedy miliardáři, kteří tyto ideologie silně ovlivňují svými think-tanky a propagují.

Oslabování a demontáž států je hlavní zájem těchto miliardářů, protože chtějí, aby jejich firmy (nadnárodní kolosy) i nadále téměř neplatily daně. V zájmu těchto lidí je také levně vyrábět zboží v Asii a prodávat ho Evropanům. Že tím připravují Evropu o práci a odsávají peníze i schopnost něco vyrábět do Asie, to je jim jedno.

2 hlasy

Takže turecký zločinec a obviněný v roce 2017 ze znásilnění. Kde asi vzal pistoli, když běžní Holanďani ji mít nemohou. Zločinci jsou ozbrojení a občané se bránit mohou jen židlemi z restaurací. Politici budou teď dva dny smutní a účastní s rodinami obětí. A migrantská kára pojede ve stejných kolejích dál. Ale hlavně se nesmí rozdmýchávat nenávist, protože evropani nejsou barbaři, ale jen bezbranní hlupáci . Proto je potřeba je sledovat na fórech o čem mluví a projevy nesnášenlivosti trestat, protože je mnohem jednodušší pronásledovat pracující evropany než muslimské zločince.

5 hlasů

Hamáčku, ještě jsem nikde nenašel tvůj komentář k události v Utrechtu.

3 hlasy

DAVID LEJDAR !!!! Evropa,Praha a ovzduší o kterém rozhoduji lidé s venkova ??? Nespadl jste z vysokého stromu na Ostravsku je několikanásobně horší ovzduší jak v Praze lidé dožívají v průměru o pět let méně a důchody mají menší !!!j

1 hlas

Ostrava je v počtu obyvatel 3. největším městem v ČR. A můj komentář se týkal toho, že "městský život" (ať v Praze nebo v Ostravě) a s tím spjaté specifické problémy (byť se mezi městy jistě poněkud liší), že jsou pro většinu voličů jak příběhy z nějaké exotické země - a tím právě těžké věci vylepšovat když například tisíce bezdomovců jako by na politické sceně nebyly existující fakt, protože ta většina u sebe na vsích o žádném bezdomovci neví.

Viz:
"V roce 2011 žilo v České republice 10 562 214 obyvatel. Z toho v Praze jich žilo 12 %, v dalších městech nad 100 000 obyvatel 10 %, nad 50 000 obyvatel 9,9 %, nad 20 000 obyvatel 11,6 % a nad 10 000 obyvatel 9,2 %.

V městech a obcích do 10 000 obyvatel žilo 5 574 479 lidí, tedy 52,8 %. "

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_m%C4%9Bst_v_%C4%8Cesku_podle_po%C4%8Dtu_obyvatel

1 hlas

v demokracii to chodi asi takhle.jeden clovek,jeden hlas.at z vesnice nebo z mesta.kapis,ajnstajn?dokonce to prevzali i v zidostane.tam ale asi hodne a stejne fixluji.

0 hlasů

TO JE ASI NOVÝ ZPŮSOB DĚKOVANÍ MUSLIMU ZA PŘIJETÍ MIGRANTU NE ????

6 hlasů

TO JE ASI NOVÝ ZPŮSOB DĚKOVANÍ MUSLIMU ZA PŘIJETÍ MIGRANTU NE ????

0 hlasů

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

1 hlas

Říkáte, že nápodobně jak nejeden má zavražděné Sudety za "logický důsledek" toho jak ti Sudeti byli hrozní, tak jsou zabité Evropané "logický důsledek" toho jak ti Evropané byli hrozní?

1 hlas

nase recko-rimska kultura tvrdi-oko za oko,zub za zub.

0 hlasů

Islám, co jiného ? Krev bude téct i našimi ulicemi, pokud dáme bruselskému eurobolševikovi a hamáčkovské ČSSD volnou ruku a muslimy si sem nacpat necháme.

8 hlasů

Ruský troll už si ohřívá polívčičku hanobení EU.

2 hlasy

Všimli jste si někdy, že většina parlamentů členů EU je složená takřka vesničany (jakože většina obyvatel žije na venkově, a tím i reprezentanti odtamtud) ? A všimli jste si přitom, že většina problémů se děje ale v městech ?

U toho nutno říct, že jistě není nic špatného na tom, že i lid mimo města má své politické zastoupení. Ale právěže když se má problém jako "výfuky aut a prachové častice", a parlament ovládaný lidem z venkova například v Německu minulý týden rozhodnul, že se na nějaké limity nafťáků nebude moc hledět (specificky se zvýšilo hranici únosnosti z 40 na 50 mikrogramů), tak to pro mě ukázka toho, že osoby z venkova rozhodují akorát dle vlastních okolností i pokud to pro osoby v městech má velmi špatné důsledky.

Další ukázka toho například "zbraně", pro dostupnost kterých se zdá, že argumentují spíše osoby na statcích než osoby v plné tramvaji. Nebo například "nezaměstnanost", která je například v Praze sice procentuálně menší než na nejednom okresu, ale osoba v Praze, která například kvůli postížení ani v té Praze nemůže najít způsobilé pracoviště a žije v kamrlíku upřostřed šediva, tak má razdva i například depresi, ale není dostupná pomoc protože venkovský lid si vůbec nedokáže představit jaké to je takto žít (bez vlastní zahrady nebo aspoň výhledu na les, atd.) a má například psychologickou pomoc v takových případech za nesmysl.

1 hlas

dneska se i vesnica podiva do mesta.codi tam treba i do skoly.zajimave,ze u nas je vetsina politiku z vesnic.priklad bures.kalousek atd.ale jak rikam.v demokracii je to jeden clovek jeden hlas.mate lepsi system?sem s nim,mesuge!

0 hlasů

No a pak že nejsou pražáci kreteni. Tady to máte !

0 hlasů

Říkáte, že když EU parlament něco odsouhlasuje, že poslanci nestaví (údajné) zájmy svých voličů na první místo i pokud se ta životní realita těchto voličů značně liší od reality například mnohých Čechů?

Viz například věc ohledně "emisních povolenek", ohledně kterých španělský a jihofrancouzský venkow žádný problém nevidí, ale v českých městech si teplárny rvou jíž měsíce vlasy z toho jestli se přežije další zimu.

1 hlas

bude z turecke a nebo z nemecke vesnice?

0 hlasů

lide z mest utikaji na venkov,mesuge.tento utocnik pouzil zbran.co kdyz pouzije nakladak jako zbran?a prijde z vesnice v afganistane?nebo z pruske vesnicky,jako vy?

1 hlas

Například moje prateta chodila pěšky z pruské vesničky, za časů po roce 1945 kdy bylo zavražděno přes 100.000 východních civilních obyvatel Pruska (při "odsunu") a znásilněných zhruba 10x více - ohledně čehož se NATO s Ruskem dodnes tváří jakoby vše "spravedlivá odplata".

1 hlas

jo,nasilnili u nas hlavne semiti zidi,jako u hodonina ti zlodeji kreuzigovic.tam je pohrbeno hodne sudetaku.

0 hlasů

Mohl byste to své zajímavé tvrzení podložit nějakými hodnověrnými statistikami? A definovat, co je podle Vás "wenkov" v hustě zalidněném Česku, kde spousta lidí bydlí na "vesnici", což bývá většinou nějaký satelit a do práce jezdí do města?

1 hlas

Viz:
"V roce 2011 žilo v České republice 10 562 214 obyvatel. Z toho v Praze jich žilo 12 %, v dalších městech nad 100 000 obyvatel 10 %, nad 50 000 obyvatel 9,9 %, nad 20 000 obyvatel 11,6 % a nad 10 000 obyvatel 9,2 %.

V městech a obcích do 10 000 obyvatel žilo 5 574 479 lidí, tedy 52,8 %. "

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_m%C4%9Bst_v_%C4%8Cesku_podle_po%C4%8Dtu_obyvatel

Pro mě osobně je při tom i "město", kde 20.000 obyvatel, spíše venkovské.

A jistě existuje značný počet osob dojíždějící do práce do města, ale za střed života je obvykle považováno bydliště (kde nejeden má například rodinu).

Mimochodem, Česko má menší hustotu zalidnění než například Německo.

1 hlas

cim vic slimaky vitate, tim pak mate doma vic teroristickych utoku.
to je cista pravda, bez ohledu na to ktera strana strilela tentokrat.
proto dobytek jako cssd, stop09, pirati a podobny vitacsky dobytek patri na hnojiste nebo jeste lepe do kriminalu :-)))))

5 hlasů

Tohle tady chcete, vy zlodějští banditi z ČSSD ?

5 hlasů

Ke komu hovoříš, rusáku? Máš málo starostí na Kavkaze?

2 hlasy

k vam,zidaku.mate malo starosti na gaze,ajnstajni?

0 hlasů

"Tohle", jakože "méně zabitých než například v Uherském Brodě, nebo spadlým mostem nebo v dole", co?

A "tohle" že chce jen ČSSD ? Chcete tím říct, že ostatní strany jako fašistické?

1 hlas

Kolikrát za tři roky jsem četl, že politik byl vraždou znepokojen. Holandsko byla báječná svobodná země se svobodomyslnými lidmi.
Jako by se z těch vítacích zemí stala žumpa, obsahující vše, plná strachu o vlastní děti na ulici cestující do školy, nebo raději doprovázenými nebo rovnou policií u školy hlídanými. Ale jen evropských dětí. Proč ? Protože to někdo chce a platí...

5 hlasů

Možná ne, možná jen další zoufalec, který počítá s kriminálem jako na Zélandu. Bude exemplárně potrestán. Kdo ale radikalizuje běžné lidi? Státy a jejich politici, které nezajímá, co de děje za jejich chráněnými ploty. Drzost s jakou Evropská komise nařizuje odzbrojit své občany. Neuvěřitelná bezohlednost, když se politici ve Francii (obklopení odstřelovači na střechách) drželi za ruce a rodinám obětí plivali do obličeje a prohlašovali, že jsme semknuti.. Kdože to byl exemplárně potrestán ? Kde byla osvěta a lítost mezi muslimy ? Buď mlčeli nebo jásali veřejně na ulici. Ne, spravedlnost není, budou jen další vraždy a máme si na to zvyknout jako Němci a Francouzi, kteří nám kážou vodu a pijí víno.

4 hlasy

S pravděpodobností hraničící s jistotou jde o další projev islámského kulturního obohacení. Toho obohacení,které nám chce Evropská unie ve spolupachatelství se zdejšími vlastizrádci, třeba kalouskem a člověkem v tísni, také dopřát.

6 hlasů

S pravděpodobností hraničící s jistotou jsi idiot...

3 hlasy

Kdyby Holadsko vyhostilo imigranty islámského původu, k incidentu by nedošlo. Nebo ano?

1 hlas

Na takovou pitomost už je i hloupí reagovat. Když je EU bez hranic, co by pomohlo vyhoštění muslimů Z Holandska" Krom toho jsou žijí v Holandsku muslimové z bývalých holandských kolonií, kteří tam žijí po generace. Krom toho, byl vrah Turek a těch žijí , zejména v Německu miliony. Vaší poznámkou pouze dokazujete, že si mnozí Češi problém vůbec nedovedou představit, respektive vidí řešení, která jsou nerealizovatelná.

1 hlas

Měl jsem za to, že je každému jasné, že hromadné vyhošťování vetřelců je s politikou EU neslučitelné.

Vyhoštění znamená, že vše co by mu bránilo musí stranou. Je to věc přežití Evropanů. Vítačská politika EU není žádná svatá kráva, ale omyl. Ani členství v Evropském Svazu není seslané shůry.

0 hlasů

kdo si nedovede problem predstavit jste vy,ajnstajn.sudetaci u nas zili jako mensina od roku LP.1000 asi.nejdele ze fsech mensin.a presto byli vykopani.nedelali dobrotu.tim padem vitezne mocnosti udelali precedent.ted je mozno vykopati jakoukoliv mensinu.to same na slovinsku a v polsku.a my bychom meli zacit se semity.deportovat to do zidostana.a arabie.z cele evropy.u nas jwe uz jednou VYKOPAL 1.Cesky kral,Vitezslav II.v roce LP.1084.

0 hlasů

samozřejmě "hloupé"

0 hlasů

USáku, přestaň se míchat do českých diskuzí. Tohle není tvoje starost. Jdi raději do toho vašeho lágru na Guantanamu mučit politické vězně.

3 hlasy

Hov.nomele, jses ruSSky b.l.bec: nadavas muslimum .. ale trestat teroristy na Guantanamu odmitas .. )

Zalez, vitaci ruSSaku, smrdi od tebe ruSSkou ambasadou, kalotrolle..

0 hlasů

Zase špatně, rusáku. Tady fakt američani nejsou.

2 hlasy

americkych zidaku je tu jak hnoje.rusaky moc nevidim.

0 hlasů

spis by mel jit hledat tu dokumentaci o ucasti Cechu na genocide semitu zidu.dokumentace o ucasti semitu zidu na masakrech v sssr je k mani.

1 hlas

Myslím, že legální držitel zbraně to nebude, tedy bude to zločinec. V Německu se nesmí nosit ani nůž větší než rybička a také se tam podřezávají, tedy obyčejný člověk proti zločincům. A kdo za to může ? No , běžný regulovaný a sledovaný, daně platící občan asi ne... Ať je útočník z jakékoliv strany , má být tvrdě potrestán. Bohužel zjišťuji, že když to bude muslim, přestane se o případu za dva dny mluvit, stejně jako o znásilňování. Když to bude nemuslim, bude tvrdě potrestán, protože je potřeba ukázat spravedlnost. Následně bude zakázáno běžným lidem o tom mluvit pod pohrůžkou kriminálu. Nastala doba socialismu, doma pravda , venku šedý dav. Kdo se nás to tak snaží pokřivit ? Opět a znovu po 30 letech....

9 hlasů

Chceme mit moznost vlastnit zbrane jako v USA, ze jo, trolle..?)

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.