Napjaté vztahy
"Sultán" Erdogan chce obnovit Jugoslávii natruc EU

10.10.2019 16:36 Původní zpráva

Zatímco celý svět sleduje vojenské operace Turecka na severu Sýrie, Recep Erdogan byl ještě večer před útokem na státní návštěvě v Bělehradě.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (6 hlasů) 10.10.2019 16:52

  zajimave a z obchodniho hlediska pro srby lakave.ovsem turkum nikdo...

 • o k (5 hlasů) 10.10.2019 19:06

  Zdá se, že vy byste preferoval i turecký islám před EU a nenáviděnými...

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 11.10.2019 07:57

  Těžko říct, jestli tomu věří ten Kocourek, nebo je opravdu takový...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 11.10.2019 08:40

  Ještě někdo tady pochybuje, že "to" nade mnou není vlastizrádce? ...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 11.10.2019 06:18

  Jasná ukázka těch, co nám vládnou. Jsou připosraní z muslimů, přitom...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

MASY UPRCHLÍKŮ ČEKAJÍ! MNOHEM VÍCE NEŽ V ROCE 2015! JE TO NEÚPROSNÁ REALITA!

To prohlásil Seehofer, když se před několika dny vrátil z Turecka z rozhovorů s Erdoganem, kde šlo o uprchlíky, kterých v Turecku hrozivě stále více přibývá. A německý národ nic – je jakoby v totální letargii. Nejhorší na tom je to, že i Seehofer nedělá nic proti tomu a stal se z něj odrazu “Merkelhofer-Drehhofer” (tak ho posměšně nazývají mnozí Němci, značí to, že se otočí vždy tam, kam zavane vítr od Merkel) a ten je v současnosti horší než Merkel.


Totéž o nových masách uprchlíků směřujících do EU hovoří ale i Sebastian Kurz. Pokud k tomu dojde a politika EU a Merkel proti tomu nic neudělají, tak potom opravdu platí: Sbohem, stará dobrá Evropo.

Rakouský exkancléř a podle všeho i příští řekl už 26. září jako první významný evropský státník brutální pravdu: “Pokud se díváme na Řecko a Turecko a na uprchlíky, kteří odtud pronikají přes Balkán do střední Evropy, tak tam se již děje něco ohromujícího.”

Co tím Kurz myslel je jednoznačné. Jde o narůstající masy uprchlíků, kteří jsou na cestě do “země zaslíbené”, kde pro ně je hojnost “medu a mléka”.

Kurz vyslovil v německém Bildzeitungu tvrdou kritiku přetrvávající merkelovské uprchlické politiky, když zdůraznil, že něco podobného ohromujícího se děje i jinde v Evropě. Mimo jiné řekl:

“Když se podívám, jak se politika v posledních letech ve Španělsku změnila, tak vidím, že její trendem se stalo otevření hranic. A když se podívám, jak se nyní změnila politika v Itálii, kde se signalizuje, že je připraveno více otevřených přístavů, tak pak je tu znovu návrat chybné migrační politiky. Toto ale nejsou správné signály, které Evropa vysílá do Afriky. “

https://pravyprostor.cz/masy-uprchliku-cekaji-mnohem-vice-nez-v-roce-2015-je-to-neuprosna-realita/

1 hlas

Srbové a Češi, dva nejubožejší nacionalistické národy v Evropě, jsou jediné, kdo si udělali z utrpení kladné historické příklady. Pro jiné národy je utrpení utrpením, jenom my, ubožáčci, to oslavujeme.
Na Srby ale skutečně v tomto nemáme, to jsou ubožáci opravdu par excelence.
Připnout se na ekonomiku Turecka je vynikající nápad, opravdu. To je stabilita jako stehno...

2 hlasy

Ještě někdo tady pochybuje, že "to" nade mnou není vlastizrádce?
CZEXIT

4 hlasy

hlavne je to zbabelec.ma strach ze slusne,otevrene a demokraticke debaty,bridil.

0 hlasů

Jak dlouho ještě budeme mlčet, jak dlouho se necháme vydírat a jak dlouho se necháme takhle ponižovat ?

1 hlas

Co jsme si nadrobili, to si musíme vypapkat. Dobře nám tak. Evropa je podělaná strachem. Politici dobře vědí, co nastane zároveň s dalším přílivem muslimských nepřizpůsobivých hord a vyžírek do Evropy. Vzestup nových Hitlerů. Tváří se, že se nic neděje, ale připraveni obrnit hranice EU nejsou. Jejich vlastní pravidla jim svazují ruce. Je třeba ta pravidla přehodnotit. A rychle.

0 hlasů

Jasná ukázka těch, co nám vládnou.
Jsou připosraní z muslimů, přitom jediné co stačí udělat je poslat armádu k hranicím, pořídit pár dronů a KAŽDÉHO, kdo nemá platné vízum vracet turkovi nazpět za každou cenu.
Tady se promenádují na dnech NATO, bijou se do prsou jací nejsou machřï a mezitím statisíce teroristů si lezou přes hranice pro dávky a znásilnit si svou evropanku.
A EUrobolševici tomu tleskají.
Nechápete?
Pochopíte až uznáte, že to je záměr EUrohnusu,
CZEXIT

3 hlasy

Tak první, kdo je tady z muslimů připosraný, je nějaký Kocourek. Dokonalá ukázka posery, aniž se ještě něco děje. Kocourek, požádejte si konečně o zbroják, kupte si Brena 1, k tomu optiku, pade a pade za to dáte, dva tisíce dávek munice a máte klid.

3 hlasy

Vystěhujte se do Bosny a Hercegoviny.😛

1 hlas

Těžko říct, jestli tomu věří ten Kocourek, nebo je opravdu takový tr*tl. Spíše to druhé. Není schopen pochopit psané ani mluvené slovo, ze všeho si vybere klasika dvě až tři slova a už se vzdušní...

4 hlasy

Ale jedině až ty se vystěhuješ do Zimbabwe.

1 hlas

A kde EU vlak neujíždí? Ta humanistická pravidla, co si sama na sebe ušila, jsou otřesně stupidní, a je to přesně o tom, že hranice mezi pojmy hodný a blbý, je dost tenká.

0 hlasů

Vládla odmítla, abychom své domovy a rodiny mohli bránit se zbraní v ruce a odkazuje na tzv. institut nutné obrany… Ten ale spíše chrání pachatele a ne jeho oběť.

To není ale všechno, podívejte se, co dalšího na nás Vláda chystá: Takzvaný institut “strpění cizince”. Migrant, který se dopustí zločinu, bude sice zločinec, ale hlavně uprchlík před válkou a nebude možno jej vyhostit. Tak rozhodla EU a toto má schválit naše Vláda. I člověk, který nedostane azyl a nemá na něj právo, bude mít statut uprchlíka před válkou a nepůjde vyhostit.

Jde o to, že i cizinci, který není hoden azylu, budeme muset přiznat práva uprchlíka a nebude možné jej vyhostit, přestože představuje nebezpeční pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin. Vyplývá to z novely azylového zákona, která byla předložena do připomínkového procesu. Institut strpění už má dlouhodobě ve své legislativě například Německo. Pachatelé těch nejhorších násilných činů, tedy znásilnění a vražd, mají mít ochranu jen proto, že údajně prchají před válkou? S mobily, ve značkovém oblečení a bez svých rodin?

Kromě zavedení institutu strpění navrhuje ministerstvo vnitra rovněž i novou definici azylanta: „Azylantem má být nově nikoli ten, komu byl azyl udělen, ale už ten, kdo o azyl požádal. Postavení azylanta pak bude mít žadatel po celou dobu procesu vyřizování žádosti včetně soudního řízení u Nejvyššího správního soudu v případě odmítnutí azylu.“ Ano, čtete dobře – ten, koho k nám neziskovky propašují bude mít větší práva, než rodilý občan EU.

Nová definice azylanta v §2 azylového zákona má vypadat takto:

„Azylantem se rozumí cizinec, kterému bylo doručeno rozhodnutí o udělení azylu, a to po dobu platnosti rozhodnutí o udělení azylu. Azylantem se rozumí dále cizinec, u kterého bylo zahájeno řízení o odnětí azylu, a to do doby nabytí právní moci rozhodnutí ministerstva o odnětí azylu, po dobu běhu lhůty pro podání žaloby podle § 32 nebo kasační stížnosti a po dobu soudního řízení o žalobě a kasační stížnosti proti rozhodnutí ministerstva podle soudního řádu správního.“

Návrh také kodifikuje nové důvody neudělení azylu. V §15, odst. 3 navrhovatel zákona rozšiřuje důvody, pro které nelze azyl udělit o tyto dva důvody: c) existují oprávněné důvody považovat cizince za nebezpečí pro bezpečnost státu, ve kterém se nachází, nebo d) cizinec byl pravomocně odsouzen za zvlášť závažný zločin a představuje tak nebezpečí pro společnost.

Oba důvody, pro které nelze udělit zločinci a nebezpečné osobě azyl, se podle návrhu nově stanou důvodem, pro který bude muset stát na svém území takové osoby strpět, pokud o to požádají. Taková soudní rozhodnutí ostatně již v EU padla a toto nás čeká. Toto chystá naše Vláda, poslušná Bruselu. Ti, kteří označují odpůrce ilegální migrace za nácky, ti, kteří takovou migraci podporují, ponesou vinu za to, pokud se v ČR začne dít to samé, co se děje v Německu, Skandinávii, Francii či Itálii.

Pokud by si někdo myslel, že o nic nejde, uvedu tři případy z těch, které se již staly:

V České republice je to případ Čečence, který se dopustil před udělením azylu loupeže a byl odsouzen na tři roky do vězení. Po udělení azylu spáchal další loupež a dopustil se vydírání. Jako recidivista byl odsouzen k devíti letům. Rozhodnutí, že Česká republika této osobě odnímá azyl, napadl zločinec soudně.

V Belgii jde o případ osoby z Pobřeží slonoviny, která byla odsouzena k čtyřem letům za znásilnění dítěte ve věku mezi čtrnácti a šestnácti lety. Proto této osobě Belgie odmítla přiznat statut uprchlíka. Dotyčný se ho domáhá soudně. Ve druhém případu Belgie odňala azyl občanovi Konga odsouzenému na 25 let za loupež a zabití s odůvodněním, že „s ohledem na zvlášť závažnou povahu trestných činů, které spáchal, představuje dotyčný nebezpečí pro společnost ve smyslu tohoto ustanovení.“ Azylant se odvolal.

Tam, kde se pravomocně odsouzení zločinci z řad migrantů odvolali proti vyhoštění, bylo rozhodnuto takto: „Soudní dvůr EU (SDEU) v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát nepřizná tento statut a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí SDEU.“

Pokud tuto normu přijmeme a pokud podlehneme tlaku EU o minimální výši sociální podpory pro migranty, pak se pro ně stane i Česká republika zemí zaslíbenou. Pak se ale u nás může začít dít to, co se děje jinde v Evropě. Poděkujme za současnou situaci mimo jiné Mirkovi Topolánkovi, který prosadil schválení Lisabonské smlouvy, v rozporu s tehdejším závazným usnesením ODS. Té bývalé ODS…. Dovolím si připomenout, že prezident Václav Klaus do poslední možné chvíle odmítal podpis této smlouvy. Věděl proč.

https://pravyprostor.cz/nastal-cas-zacit-branit-tuto-zemi-pred-temi-kteri-o-ni-rozhoduji/

3 hlasy

Kocourek objevil Ženevské konvence, blb! Má to celé jeden až padesát háčků: ten kriminálník musí skutečně být z míst, kde mu hrozí mučení a smrt. Jenže to jsou jednotlivé případy.
A máte pravdu, ŽK v roce 1949 vůbec nepočítala s tím, že se bude jednat o sadistická muslimská zvířata, ale chtěla chránit slušné lidi. Naše společnost se neumí zbavovat díky své politické reprezentaci odpadu a to ji přijde draho. Vstanou noví Hitlerové, třeba Kocourek, už má seznamy těch, co je pošle do plynu.

1 hlas

Nebylo by od veci, kdyby se Kurdove domluvili s IS a zacali by je vsechny likvidovat spolecne. A zacinam pochybovat kdo je tu vlastne terorista.

2 hlasy

Najednou muslimští teroristé nevadí?🙄

0 hlasů

Turci naopak chteji osvobodit cleny IS . To to jeste nikomu nedoslo?

1 hlas

Hlavně vadí naši muslimští teroristé - machura, styblo, jeronym a ovocnej. Když do party přiberete ještě kalouska, halíka, drahoše, bartoše, novotného a podobný odpad, máme tu nový český islámský stát.
CZEXIT

1 hlas

Dýchejte do pytlíku, posero. Evidentně hyperventilujete.

1 hlas

On to není jenom posera, on je to i bolševický kádrovák. Amatérský, blbý, ale uvědomělý. Hned našel nepřítele. To je on, estébácká práskačská česká s*ině! Kocourek. Jeho fotr donášel i s dědkem Gestapu, ale Kocourek už dnes nemá komu donášet. To je hrozné, nemít nad nikým žádnou moc co? Kocourku!
Nebojte, brzo vás z toho vyděšení šlehne, bude u vás veselka, bude si vás brát slečna Zubatá.

3 hlasy

Nacistickej sr4c to je, na sibenici s nim. S kazdym zasr4nym turkem. A Makrelu s Junkerem taky poveste.

1 hlas

Mirova valka posvecena OSN. Jdete se vsichni vysr4t!!! czEXITeuNATOnow !!!

1 hlas

Turci si vytřeli s celou slavnou EU a USa prdel,a to dokonale

2 hlasy

Zdá se, že vy byste preferoval i turecký islám před EU a nenáviděnými USA. Typicky v ruském politickém kontextu

5 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Jen konstatuje skutecnost, ty KO .

2 hlasy

V kontextech jiných příspěvků tohoto troglodyta to není žádné konstatování. To je radost. Viďte, frustráte Járo?

1 hlas

zajimave a z obchodniho hlediska pro srby lakave.ovsem turkum nikdo neveri.ani srbove,a ani Rusove nebo rekove.nikdo na balkane.staci sledovat jak turci nakladaji s kurdy.verit jim muzeme asi tak jako sudetakum nebo semitum zidum,tj.VUBEC.trocha byznysu nevadi.

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.