Fond obnovy
Třetí den summitu EU skončil bez dohody, pokračovat se bude odpoledne

20.07.2020 08:59

Třetí jednací den summitu Evropské unie skončil po téměř 20 hodinách rozhovorů v pondělí krátce před 6.00 bez dohody na parametrech fondu obnovy a budoucího sedmiletého rozpočtu. Prezidenti a premiéři se sejdou opět v 16.00.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 20.07.2020 09:56

  – Z Bruselu máme možnost získat na další období 550 miliard Kč. Tyto...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 20.07.2020 10:02

  EU je rasistická scéna, když podpořili black lives matter. Včera...

 • LV 426 (3 hlasy) 20.07.2020 10:40

  Miluju Evropu, proto nenávidím EU.

 • Jiří Vampola (3 hlasy) 20.07.2020 11:31

  Snad se ten bolševický žalář národů, Evropská unie, v dohledné době...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 20.07.2020 09:37

  EU nevlastní ani jedno euro. Ukradnou je členským státům a pak...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

To je neskutečné. Evropská unie nám de facto chce zabránit v naší potravinové soběstačnosti. Další důvod, proč vystoupit z EU!

https://www.euportal.cz/Articles/42884-to-je-neskutecne-evropska-unie-nam-de-facto-chce-zabranit-v-nasi-potravinove-sobestacnosti-dalsi-duvod-proc-vystoupit-z-eu-.aspx
------
Francie se rozpadá – Premiér vyhlašuje zákon proti islamistickému separatizmu!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/francie-se-rozpada-premier-vyhlasuje-zakon-proti-islamistickemu-separatizmu/
------
Šokující VIDEO: Přítel se snaží chránit svou partnerku, když jsou napadeny skupinkou černých žen na letišti. Zaměstnanci letiště nedělali nic!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/kontroverzni-zpravy/sokujici-video-pritel-se-snazi-chranit-svou-partnerku-kdyz-jsou-napadeny-skupinkou-cernych-zen-na-letisti-zamestnanci-letiste-nedelali-nic/
------
Institut Billa Gatese: Co nejrychleji povolte masové přistěhovalectví muslimů a Afričanů do ČR

https://www.eurabia.cz/Articles/44247-institut-billa-gatese-co-nejrychleji-povolte-masove-pristehovalectvi-muslimu-a-africanu-do-cr.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Celý projekt společného zadlužení zemí EU neslouží k zabránění šíření koronaviru v EU, ale především k faktickému zabránění exitu zemí z EU a udržení životní úrovně v jednotlivých zemích. Pokud by někdo snížil trojnásobné mzdy proti nám v Itálii, Španělsku nebo Řecku, pak budou tyto státy mezi prvními požadovat exit.

1 hlas

TAK A JE TO TADY NĚMCI NÁM TADY CHTĚJÍ POSÍLAT PRAVNUKY SVÝCH OTROKU ABY JSME SE O NĚ STARALI A ŽIVILI JE !!!!!!PROČ ONI ,FRANTICI,ITALOVÉ,BELGIČANÉ ŠPANĚLÉ,HOLANĎANÉ A BRITÁNIE NA TOM NEJVÍCE VYDĚLALI !!TI MIGRANTI JDOU K NÍM PRO DLUŽNÉ FINANČNÍ ČÁSTKY KTERÉ NEZAPLATILI JEJÍM PRA, PRARODIČŮM !!CO NÁS DO TOHO MOTAJÍ !!PROČ BY JSME MĚLI PLATIT JEJICH DLUHY

1 hlas

TAK A JE TO TADY NĚMCI NÁM TADY CHTĚJÍ POSÍLAT PRAVNUKY SVÝCH OTROKU ABY JSME SE O NĚ STARALI A ŽIVILI JE !!!!!!PROČ ONI ,FRANTICI,ITALOVÉ,BELGIČANÉ ŠPANĚLÉ,HOLANĎANÉ A BRITÁNIE NA TOM NEJVÍCE VYDĚLALI !!TI MIGRANTI JDOU K NÍM PRO DLUŽNÉ FINANČNÍ ČÁSTKY KTERÉ NEZAPLATILI JEJÍM PRA, PRARODIČŮM !!CO NÁS DO TOHO MOTAJÍ !!PROČ BY JSME MĚLI PLATIT JEJICH DLUHY

0 hlasů

Snad se ten bolševický žalář národů, Evropská unie, v dohledné době rozpadne.

0 hlasů

Snad se ten bolševický žalář národů, Evropská unie, v dohledné době rozpadne.

3 hlasy

Miluju Evropu, proto nenávidím EU.

3 hlasy

Od koho si EU vlastně bude půjčovat?
* Za jaký úrok?
= Kdo na tom vydělá?

1 hlas

Vydelaji na tom jako vzdy ti nejbohatsi a lidi co na ne drou utrou nos a budou muset drit jeste vic. Vitejte v otrokarske €Udiktature

0 hlasů

soros,rothshield4 & spol.=vydela,od nich si budou pujcovat na vysoke uroky.fotka-dva semiti zidi rozhoduji o evropskych penezich belocha.bures s michelem.hnus.

1 hlas

– Z Bruselu máme možnost získat na další období 550 miliard Kč. Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.

– Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard.

– V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně. Nazpět asi 20 miliard.

– Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard. Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard.

To znamená, že z České republiky odchází 1920 + 320 = 2 240 miliard Kč !!!!!!

Dále to znamená, že do České republiky přichází (z EU ) 550 miliard Kč.

Nejspíš dobrej oddíl, no. Chvojkovice-Brod.

—————

Některé další náklady, které naše země nese na svých bedrech, protože musí:

– 6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.

– 19 miliard – náklady na kofinancování evropských projektů.

– 10 miliard na úředníky EU oficiálně. (Skutečně cenu obsluhy nikdo nezná nebo zná, ale tají!)

– 46 miliard na plán EU – do r. 2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom za každou cenu, znalosti neznalosti.

– 10 miliard na biopaliva, škodlivější vůči přírodě než klasický fosil.

– 40 miliard na dotování z principu nespolehlivé solární a větrné elektřiny.

– 4 miliardy na posílení elektrické sítě, aby se přes nás Němcům lépe posílalo.

… no, našlo by se toho ještě hejno.

Fakt značné ekonomické výhody. To jo.

CZEXIT

5 hlasů

Babiš by měl vypsat referendum o czexitu. Místo toho se vychvaluje že dosáhl "nárůstu". Sebechvála smrdí. Jsou to drobné z obrovské sumy, která půjde předluženým jižním zemím a za kterou budeme ručit.

2 hlasy

Ale on si stoho urve nejvic a o to jde o nic jinyho, jestli si ta banda zaslepencu jeste nevsimla tak buresovi jde predevsim o sebe a jeho kamose, na lidi on zvysoka ser...e

0 hlasů

EXKLUZIVNĚ: Metody tajných služeb využívané k rozvracení vlasteneckých scén v EU

Dlouho jsem přemýšlel, jestli mám následující text napsat nebo ne. Protože je to dosti závažné téma a informace, popisy metod a příklady, které zde uvedu ukazují vysoce sofistikované metody práce dnešních bezpečnostních složek, které mají za úkol bránit současný multikulturní režim Evropské unie a hlavně bránit tomu, aby si občané v členských zemích EU zvolili politiky, kteří by chtěli opět návrat k hodnotám vlastenectví, národa a hlavně nechtějí globalistickou vládu (neo)marxisticky – přesněji socialisticky – smýšlejících úředníku a zpřísněných neziskovek v čele EU. To, že takový systém shodou okolností vede skrze masovou migraci k postupné islamizaci Evropy je již důsledek všech těchto procesů a ne zamyšlený cíl.

https://www.eurabia.cz/Articles/44241-exkluzivne-metody-tajnych-sluzeb-vyuzivane-k-rozvraceni-vlasteneckych-scen-v-eu.aspx
------
Video: Imigrant ve vlaku brutálně zaútočil na Němku

https://www.euportal.cz/Articles/42878-video-imigrant-ve-vlaku-brutalne-zautocil-na-nemku.aspx
------
Americká velvyslankyně se proti EU zastala demokracie v Polsku

https://www.eurabia.cz/Articles/44242-americka-velvyslankyne-se-proti-eu-zastala-demokracie-v-polsku.aspx
------
NOVÁ VLNA PŘEDSUDKŮ V HOLLYWOODU

Nové pořádky jsou zaváděny v Hollywoodu, kde jsou v rámci „očistné revoluce“ najímání pouze Afroameričané nebo lidé ze skupin LGBT. A to jako scenáristé, herci, producenti, kameramani a dokonce mají přednost i jako zaměstnanci v bufetech. Vlivná Afroameričanka Anna Duvernayová, k tomu pro Daily Mail dodává: „Každý má právo na názor. A my, černí výrobci s právem najmout, máme právo nepřijmout ty, kteří námi pohrdají.“ K tomu černošští režiséři předem oznamují, že nepřijmou herce s bílou pletí (např. Jordan Peele). Psycholog by dodal, že takto vytvořená atmosféra strachu a zloby povede k daleko horším vztahům, než bylo jen to údajné pohrdání.

https://pravyprostor.cz/nova-vlna-predsudku-v-hollywoodu/

CZEXIT

2 hlasy

EXKLUZIVNĚ: Metody tajných služeb využívané k rozvracení rasistických scén v EU 💩

1 hlas

EU je rasistická scéna, když podpořili black lives matter.

Včera jsem zde zveřejnila článek o matce tříletého chlapečka, kterou černoši zastřelili jen proto, že prohlásila, že záleží na všech životech. Její vraždu se pokusila média utajit a i nyní o ní vlastně mainstream mlčí. Byla totiž zavražděna rasistickými černými stoupenci BLM. A protože je dnes v “módě” kult protibělošského rasismu, nikde v mainstreamu se o této události nedočtete. A ani cenzoři sociálních sítí příliš nepostihují ty, kdo zastřelení matky batolete adorují.

Čtyřiadvacetiletá žena, která po sobě zanechala tříletého syna, byla v neděli 5. července časně ráno popravena střelami do hlavy v Indianě. Společně se svým snoubencem a dvěma přáteli se tehdy pohádala se skupinou černochů kvůli BLM. Poté, co Jessica Doty Whitakerová řekla „na všech životech záleží“, ji dav černochů obestoupil a pak ji zastřelili. Více jsem o případu psala zde, kde najdete i video, na kterém jsou zpovzdálí vidět černí vrazi.

Stoupenci BLM nyní zveřejnili sérii příspěvků na facebookové stránce matky zavražděného batolete ve snaze ospravedlnit vraždu. Uživatel Eric Albany píše, že svět je nyní o něco bezpečnější, když je „rasistka“ Whitakerová mrtva. Jiní vyjadřují svou radost nad vraždou tím, že zveřejňují obrázky radostí tančících lidí a podobně. „Nemůžu litovat nikoho, kdo použil rasistické slovo a choval se jako idiot”, říká Josh Long. Jiný uživatel Facebooku píše: „Black lives matter“ a uvádí, že: „vy ostatní jste na řadě“. Jiný uživatel, Brian Matthew, věří, že zavražděná 24letá „měla myslet na svého syna, než otevřela svou rasistickou hubu“.

Rasistické posty z Facebooku si můžete prohlédnout níže:

Kdypak se případu, který se odehrál už 5.7. chytnou naše, ale třeba i jiná evropská mainstreamová média? No jo, ono se jim to jaksi nehodí do krámu, kdy všichni podporovatelé BLM jsou skvělí a je třeba je adorovat podobně, jako kriminálníka Floyda.

A nakonec by mne zajímalo, kdy a zda vůbec byli rasisté, oslavující smrt mladé bílé matky malého dítěte, alespoň na sociálních sítích zablokováni, když už ne přímo žalováni za schvalování vraždy.

A TOTO EUROSOUDRUHŮM NEVADÍ???
TY SVINĚ ANI NEŠPITNOU, ŽE MLADOU MAMINKU ZAVRAŽDIL NEGR KVŮLI VĚTĚ ALL LIVES MATTER!!!!
ŽE SE NESTYDÍTE, EUROKOMOUŠI ŠPINAVÍ!!!!!

CZEXIT

3 hlasy

josh long a brian matthew jsou semiti zidi.eric albany asi taky a policajt co zabil floyda,derek chauvin taky.a jessica jak by smet.co to je s temi potrhliky?

0 hlasů

EU jako instituce sama finanční zdroje nemá. Je zřejmé, že dosavadní jednání vychází z chybných předpokladů. Jde především o systém věcných řešení v jednotlivých zemích k revitalizaci ekonomiky, a ne o masívní výdaje a nevědět pořádně k čemu. Přitom stojíme i před novou rolí vědy a potřebnými inovačními strukturálními změnami. M.j. je nezbytné angažmá ECB.

0 hlasů

EU nevlastní ani jedno euro. Ukradnou je členským státům a pak bohabojně zavelí, kam má výpalné jít. Tu půl miliardy slimákovi erdoganovi, tu pár miliard na podporu imigrace a neziskovkám, tu miliardu na gender.... To vás vážně baví financovat takové zrůdnosti? A to se musím zmínit o tom, že EU vážně uvažuje, že uzákoní PEDOFILII!!!! Tak toto si my všichni platíme z vlastního.

CZEXIT

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.