Německý bolehlav
Uprchlický průmysl. Žadatelé o azyl jsou i slušný byznys

10.08.2015 08:40 Původní zpráva

Statisíce migrantů, kteří se dostávají do Evropy, jsou ohromným byznysem, na němž lze i slušně vydělat. Třeba na jejich ubytovávání a s tím spojenou péčí o ně. Pro uprchlíky je Německo vysněnou zemí. A pro mnoho Němců jsou uprchlíci snovým zdrojem příjmů, píše například deník Frankfurter Allgemeine Zeitung o miliardovém obchodu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • chytrý Honza (10 hlasů) 10.08.2015 08:52

  Fakta mluví za vše. Uprchlíci ničí naši Evropu, likvidují její těžce...

 • Karel Klepsa (7 hlasů) 10.08.2015 10:59

  No právě o tohle tady jde, že ? U nás jsou havlistické svině z...

 • Ben Melech (5 hlasů) 10.08.2015 09:49

  Americký think tank stojí za vysoce profesionálně připravenou...

 • chytrý Honza (5 hlasů) 10.08.2015 11:09

  Je ale byznys a byznys. Na světě jsou přes dvě miliardy lidí, kteří...

 • venda wind (3 hlasy) 10.08.2015 09:24

  Invázia černochov je platená Američanmi: Prevoz imigrantov z...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jde o miliardy. A z tak obřího koláče chtějí mít něco vedle ubytovatelů i mnozí jiní: stavební firmy, plánovací kanceláře, bezpečnostní firmy či dobročinné organizace. Seznam profitérů je dlouhý.
A právě tato vrstva parazitů i u nás halasně vytrubuje svoji "lidskost" a solidaritu s běženci. Cítějí, že na tom mohutně vydělají na úkor jiných sociálních vrstev národa!! Protože koláč na přerozdílení HDP je jen jeden.

1 hlas

Všimněte si fotky vpravo ve fotogalerií - rozpálená země česká, kde jsou tři muži u vody pod Karlovým mostem, to vypadá, že pouze jeden z nich je Čech - jak příznačné.

0 hlasů

Ten, co vám připadá jako Čech je ve skutečnosti rusák, je jich tu jak nasráno. Čech by se pod Karlův most koupat nešel...

1 hlas

Milý Henexi! Ty seš z toho Ruska úplně poswanej. V noci tě to staší a nemůžeš spát. Ale neboj, rusáci teď nejsou aktuální. Jednoho rána budeš mít ten svůj rennesanční zámek plný čmoudů. A budeš se o ně starat a budeš jim sloužit.

2 hlasy

Hm, takže nakonec ani jeden Čech:-)

0 hlasů

Dnešní zrůdný kapitalistický systém je schopen kšeftovat s kdečím, s uprchlíky, s chudobou. Jak to řekl spisovatel a disident Ludvík Vaculík: "Komunismus padl, a příčiny, z nichž vznikl, jsou zpátky".

0 hlasů

Skutecne chudaci jsou ti uprchlici s kapesnym 800 euro mesicne:


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Oldrich-Rambousek-Skutecne-chudaci-jsou-ti-uprchlici-s-kapesnym-800-euro-mesicne-391382

1 hlas

Je zajímavé, že v Německu v tom mají takový bordel.

2 hlasy

Bordel v tom mas ty hochu........

0 hlasů

Problém je v tom, že vláda a sněmovna tenhle problém neřeší. Chce to zvolit jiné politiky a vládu, ty kteří tenhle problém opravdu vyřeší.

3 hlasy

Zisk a byznys je důležitejší než existence Evropy. Evropa dosáhla takového stupně degenerace a morálního úpadku, že přestane existovat.

3 hlasy

No právě o tohle tady jde, že ? U nás jsou havlistické svině z neziskovek jako pijavice přisáté na státní rozpočet, konkrétně na jeho část dotující muslimské vetřelce. Vždyť jeden havloid veřejně požadoval přijetí milionu čmoudů, vzpomínáte ? Havlistické svině skrze čmoudy okrádají nás všechny.

7 hlasů

Hasiči stojí peníze, policajti stojí peníze, armáda stojí peníze a uprchlíci samozřejmě také. Všechno stojí peníze a dokud budou existovat, tak lze nazvat byznysem v podstatě cokoliv...

0 hlasů

Milý Henexi! Ty seš blbej od mládí, kdy jsi začal chodit do pražských kavárnách. Neumíš odlišit co je důležité, potřebné a co ne. Na rozdíl od inteligentních pravdoláskařů to umí kdejakej traktorista s baretkou na hlavě.

3 hlasy

Je ale byznys a byznys. Na světě jsou přes dvě miliardy lidí, kteří si denně vydělávají méně než dolar. A teď se ty dvě miliardy lidí rozhodnou, že se přestěhují do EU, protože se tam budou mít lépe, tam se o ně přece mají povinnost postarat. Budete podporovat ze svých peněz tento byznys? Promiňte, ale to byste musel být dost pošahaný a mít sebevražedné sklony. A o to v nynějších uprchlických vlnách v podstatě jde, zatím se do EU ještě nevalí miliardy lidí, ale jen statisíce a miliony.

5 hlasů

Já neříkám, že se mi to líbí. Jednou k tomu muselo dojít, pouze jsme to nečekali tak brzy. Nakonec to už předpověděla Sybila a popsali mnozí autoři katastrofických scénářů a románů. Jenže...
Když vyhoří soused, tak ho také u sebe ubytuji, přestože nebudu nadšen. když mi domů vtrhnou cikáni, tak vezmu do ruky hůl. Je potřeba rozlišovat. Pořád ještě si myslím, že 1500 uprchlíků nic neznamená, půl milion už by byl průser. Byznys, spojený s touto situací, je už jen důsledek...

0 hlasů

Americký think tank stojí za vysoce profesionálně připravenou kampaní. Zakladatelkou organizace byla židovská sionistka Rozenbaumová.
Staň se pomocníkem při útěku! - těmito slovy vyzývají ke spolupráci aktivisté, kteří si v posledních dnech získali mediální pozornost hlavně německojazyčných levicově-liberálních sdělovacích prostředků. Tito aktivisté provozují německy psané webové stránky www.fluchthelfer.in a už na první pohled je zřejmá vysoce profesionální úroveň jejich kampaně - ať už grafické zpracování stránek, nebo náročně zpracovaná videa prozrazují, že finanční náklady na zhotovení nebyly nízké. Jejich iniciativa otevřeně vyzývá k tomu, aby občané Německa a Rakouska například při návratu ze zemí, jako je Itálie, ilegálně pašovali do své vlasti ve svých automobilech tzv. uprchlíky.
Rakouská politická strana FPÖ hodlá mezitím na pořadatele kampaně podat trestní oznámení a označila tuto akci za "vrchol" dosavadních metod "azylové lobby". Hodlá se v první řadě obrátit na ministerstvo vnitra, protože se "zde neskrytě vyzývá k páchání kriminálních činů včetně pokynů, jak to provádět" a provozovatelé stránek navíc uvádějí tipy, jak se zachovat v případě odhalení bezpečnostními orgány a pořádají peněžní sbírky pro případné právní poradenství.

Velmi zajímavou okolností je, že celá "pašerácká" kampaň byla vynalezena v USA. Doména webu patří americké organizaci "The Ayn Rand Institute".

S provozovateli stránek Fluchthelfer.in spolupracuje i kolektiv "Rise up" z amerického Seattlu, který se také definuje svérázně: "Inscenujeme revoluce a svobodné společnosti."

Inscenovat revoluce, "pašeráckou výpomoc" tedy ano - ovšem s jednou výjimkou: pokud se netýkají samotných Spojených států (například ve formě pomáhání pašerákům lidí z Mexika).

5 hlasů

Je třeba legálně zkorumpovat ty podnikatele s migrací. V současné době inkasují od jednoho nechtěnce dejme tomu 3000 EUR. Dejme tomu, že by podnikatel s migrací za každého nechtěnce, kterého nenechá emigrovat, dostal od EU cash 9000 EUR. Co to je. Pět centimetrů nějaké levnější cyklostezky. Italská vláda vynakládá na jednoho uprchlíka 38 EUR denně, ROI je tedy méně než jeden rok, což je velmi přijatelné i v komerční sféře. Prostě jen natisknou těch prachů o něco víc než obvykle.
Proč třínásobek? Důležité je vytvořit takové ekonomické klima, kdy i Mahmúd a Ahmedem pochopí, že je pro ně výhodnější je nepustit emigranty z Afriky, než organizovat jejich přesun. To musíte nejdřív najít dostatečný počet nechtěnců, navykládat jim, jak se sociální stát prima, sehnat loď, poslat ji do Evropy, odkud už asi nevrátí, dopravit nechtěnce na pobřeží... to všechno by odpadlo. Podnikateli s migrací, tedy nyní už podnikateli s nemigrací, by vznikaly nově některé náklady. Předně by musel vytvořit bariéry, aby na trh nevystupovali jiní podnikatelé, kteří by nabízeli reálnou migraci. Zde je třeba kalkulovat s tím, že velkej pes mrdá, jinak řečeno, ti slabší buď musí zlikvidovat toho silného, nebo se mu podřídit. Museli by tedy investovat do své ochrany a do ochrany svých zájmů, například posílat na pobřeží pravidelné hlídky, které by zajistily, že tam nikdo neorganizuje emigraci a případně mu na místě domluvily. K tomu by byly zapotřebí lidské zdroje, zbraně, náboje, lopaty a vápno, což není zadarmo....
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015080102

1 hlas

Zajímavý názor, ale co by "nechtěnci" bránilo zkazírovat 9000€ a násladně pozvat 3x víc příbuzných na cestu do Evropy? Přehlédl jsi jednu podstatnou věc. A sice že celý ten business v podstatě financují evropské státy. Chápu uprchlíky ze Sýrie, tam je válka, ale proč z Pákistánu? Proč tohle vůbec tak ochotně platí ty státy, obce atd? Sekají dluhy, zvyšují daně a přitom platí uprchlíky z Pakistánu? Vládnou nám snad idioiti?

1 hlas

Berte to jako nadsázku... i když v Austrálii s tím podplácením kapitánů lodí s imigranty osvědčilo.
Předpokladem nějaké akce samozřejmě je, aby se chtělo s tím imigrantským kšeftem něco udělat.
Můj názor je, že evropské státy tohle konečené řešení evropské otázky financují proto, že mají Befehl z Bruselu a ten má zase Befehl od strýčka Sama, popř. dobře zaplaceno od bohatých arabských států, které se mimochodem nevzaly jediného nechtěnce.

0 hlasů

Invázia černochov je platená Američanmi:

Prevoz imigrantov z Afriky do Európy je vo výraznej miere platený Američanmi.

Túto informáciu poskytol redakcii Direkt člen Abwehramtu, spravodajskej agentúry rakúskej armády.

http://www.nadhlad.com/content/invazia-cernochov-je-platena-americanmi

3 hlasy

Statisíce migrantů, jsou ohromným byznysem, na němž lze i slušně vydělat. Třeba na jejich ubytovávání a s tím spojené péči o ně.

A to je i důvod, proč se chce naše svatá církev na tomto byznysu přiživit!

3 hlasy

Fakta mluví za vše. Uprchlíci ničí naši Evropu, likvidují její těžce dobyté sociální vymoženosti, islamisté a muslimové mezi migranty znamenají smrtelné ohrožení naší domoviny. Díky za objektivní článek, většina českých novinářů je totálně podělaná napsat u uprchlictví jediné kritické slovo, i kdyby bylo tisíckrát pravdivé. EU v tomto směru zažívá neuvěřitelnou mediální a politickou zbabělost a schizofrenii.

10 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.