Vylodění pasažérů
V Itálii se rozhořela bitva o osud lodi se 49 migranty

19.03.2019 10:00

V Itálii se rozhořela bitva o osud lodi, která v pondělí u libyjského pobřeží zachránila 49 migrantů v nouzi a nyní kvůli nebezpečným podmínkám na moři žádá o povolení pasažéry vylodit na ostrově Lampedusa.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (10 hlasů) 19.03.2019 10:21

  Salvini vydržte. Ať si je sluníčkáři odvezou spátky odkud přišli.

 • Jeroným Pražský b. (6 hlasů) 19.03.2019 11:06

  K nám ne, k nám ani jednoho muslima. Pozvala je ve své neskonalé...

 • Blanka Köhlerová (6 hlasů) 19.03.2019 10:45

  Neustupovat! Známe to....jen dva prstíčky tam strčíme....

 • Bob Kadet (5 hlasů) 19.03.2019 10:54

  Podle některých turistů severovýchodních destinací Afriky je údajně...

 • Karel Hrabě (4 hlasy) 19.03.2019 12:49

  PROČ TAM NEPOŠLOU POLICII NEBO ARMÁDU LIDÍ Z NEZIKOVEK NEZAVŘOU NA...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Něco podobného se děje v Holasicích u Rajhradu, kousek od Brna. Odkud to mám? Můj kamarád tam bydlí a má z toho nevídanou radost. A Hamáček nám bude tvrdit, že je jich tu jen dvanáct... Zajímalo by mne, zda to jeho lhaní není taky trestné a jestli mu to někdy někdo za každého muslima navíc spočítá.

0 hlasů

Šéf pražských muslimů, Leonid Kushnarenko, který tu bydlí 20 let, veřejně dnes prohlásil, ať si muslimové dělají zbrojní průkazy a kupují si legálně zbraně, a on sám jim v tom pomůže. Je to bývalý právník a prokurátor.
To není jen vzkaz muslimům. To je i vzkaz nám. Češi bojte se. To není poplašná zpráva, já jsem si to tak přeložil pro sebe. Spoléhám jen na to, že policie při prověřování žadatelů o průkaz má právo bez udání důvodů žádost zamítnout. To je důvod, proč u nás smíme vlastnit zbraně, pro stát je to pořád bezpečné. Ve Francii ani v Německu nebo jiných západních státech nemůžou otevřeně říct, že muslimům zbraně nepovolí, tak je zakázali všem. Takže je tam vraždí a obyvatelé se bráni nemohou a potrestají i znásilněnou holku, která se bránila pepřákem v Německu. Tak vidím mnohem větší nebezpečnost ve vzkazu Kušnarenka k legálnímu ozbrojení českých muslimů. Já obavu mám a češi by si zbrojní průkaz dělat měli, protože ho mohou brzy potřebovat.

2 hlasy

Máme obavy z migrace, která teče přes Evropské okolní státy, ale veřejně už se nemluví o tom, že v Teplicích povolili stavbu 50 domů pro araby, které staví arabský obchodník. Naprosto legálně se tam nastěhují jejich rodiny, původní obyvatelstvo se odstěhuje a vznikne arabská vesnice. Pak už jen stačí skupovat okolní pozemky. V této lokalitě už je 100 arabských firem s arabskými vlastníky. Odkud to mám? Prý z dezinformačního webu. Nicméně fakt, že se to děje dezinformace není. Takže afričani v Italii, nebo Afgánci v Německu nebo v Řecku je opravdu jen k matení a poutání pozornosti. Už tu žijí a postupně legálně kupují pozemky a je jim to státem umožněno. Neziskovky ji určitě rády pomohou s právním poradenstvím...

1 hlas

Neziskovka je zachránila u Libyjských břehů a převezla je přes středozemní moře k Italským břehům a to proto, že se nafukovací člun potápěl. Neměli to náhodou do Libye blíž ? Z tohoto usuzuji, že tato neziskovka je zapojena do sítě převaděčů a měli by být potrestáni a loď zabavena.

4 hlasy

Kde jsme..kapitán neuposlechl? Tak použít něco na odražení lodi do moře...

1 hlas

Torpedo.

0 hlasů

Padákový vrah Kalousek a vlastizrádci z Člověka v tísni by se mohli vytasit s iniciativou, abychom tyto nebohé a trpící islámské slimáčky přijali a zahrnuli pohostinností.

2 hlasy

PROČ TAM NEPOŠLOU POLICII NEBO ARMÁDU LIDÍ Z NEZIKOVEK NEZAVŘOU NA DESET LET A NARUŠITELE HRANIC NEODVEZOU DO LIBIE A BASTA !!!!!

4 hlasy

K nám ne, k nám ani jednoho muslima. Pozvala je ve své neskonalé stupiditě a nekonečné naivitě Evropská unie, tak ať si jejich kulturní obohacování ve formě teroru a dalších chuťovek pěkně užije.

6 hlasů

Cmoudy nebrat, lod okamzite potopit i s posadkou. Povolejte Tarranta nebo Brejvika.

3 hlasy

Podle některých turistů severovýchodních destinací Afriky je údajně nebezpečné plavat až k bójím hotelových pláží. Neohrožují je zde prý bojovníci ISIS, ale lodě neziskovek. Hrozí že budou vyloveni a odtaženi k břehům Evropy.

5 hlasů

Neustupovat! Známe to....jen dva prstíčky tam strčíme....

6 hlasů

Salvini vydržte.
Ať si je sluníčkáři odvezou spátky odkud přišli.

10 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.