Vítězství konzervativců
Vítězný Johnson: Je třeba zahojit rány způsobené brexitem

13.12.2019 16:52

V Británii se musí po volbách začít se zasypáváním příkopů mezi zastánci a odpůrci brexitu, které by mělo "zhojit rány" z léta trvajících hádek příslušníků obou nesmiřitelných táborů. Před sídlem britských premiérů v Downing Street to řekl ministerský předseda Boris Johnson, jehož Konzervativní strana drtivě vyhrála čtvrteční předčasné parlamentní volby.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jaro Ovsina (5 hlasů) 13.12.2019 18:51

  Národ fandí Johnsonovi tak jako Babišovi a Okamurovi

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 14.12.2019 08:17

  Vy jste národ? 🐷

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 14.12.2019 08:16

  Schovejte se! Je nálet na hlupáky! 😄...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 14.12.2019 05:56

  Druhé referendum o Brexitu: Johnson smetl místní Pátou kolonu Bruselu...

 • Tadeáš Hájek (1 hlas) 13.12.2019 18:54

  Gratulace do Anglie. Snad se teď to bolševické panoptikální...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

NOVÝ DRUH KRIMINALITY UPRCHLÍKŮ: KRIMINALITA DOMINANCE

Muslimské bandy mladých mužů přepadávají křesťanské jednotlivce, případně malé skupinky, vůči nimž jsou v početní převaze. Dělají to za účelem jejich cíleného ponížení a ukázání jim, že oni mají moc v jejich zemi. Často je přitom i okradou. Metoda, jak to dělají, je z archaických časů a pro civilizovaných Evropanů je absurdní. Deptá především psychické struktury svých obětí.

Na tomto místě uvedu tři případy ze Švédska, které zpracovala policie:

20-letého mladíka napadla 5 členná banda migrantů. S nožem ho přiměli, aby si klekl na chodník a líbal nohy jejich vůdci a vše filmovali.
V jiném případě banda migrantů přinutila 18-letého domácího mladíka hrozbou nože, aby si klekl na kolena a se jim omlouval. Přitom jim vůbec nic neudělal. Byla to jen demonstrace jejich dominance. Mladý muž se musel na kolenou několikrát omluvit, přičemž migranti se mu vysmívali a vše si filmovali. Nakonec ho nechali tak, vnitřně celého roztřeseného a šli do svého auta.
Třetí případ: Skupina mladých migrantů přinutila švédského chlapce bitkou, aby si dal mezi zuby bodnou zbraň a s ní před nimi tancoval. Pak ji musel líbat.

Radikalizace mladých muslimů je často rodinnou záležitostí a nápomocné v tom jsou i nespočetné islámské organizace v EU.

https://pravyprostor.cz/novy-druh-kriminality-uprchliku-kriminalita-dominance/

0 hlasů

Druhé referendum o Brexitu: Johnson smetl místní Pátou kolonu Bruselu z politické scény. Titanic eurokavárny dostal další ránu. Nabírá, ale ještě se nepotápí. Využije Británie šanci na svobodu? My hlasovat nesmíme

http://www.protiproud.cz/politika/4809-druhe-referendum-o-brexitu-johnson-smetl-mistni-patou-kolonu-bruselu-z-politicke-sceny-titanic-eurokavarny-dostal-dalsi-ranu-nabira-ale-jeste-se-nepotapi-vyuzije-britanie-sanci-na-svobodu-my-hlasovat-nesmime.htm
-------------------------------------------------- - ------
Kolonizace Prahy: Statisíce cizinců mění tvář metropole. Jde o Prolomení hradeb do celé země? Kolik z nich jsou chvilkaři? Kalergiho smích ze záhrobí. Nové elity se formují. Zkuste zvednout oči od mobilů

http://www.protiproud.cz/politika/4808-kolonizace-prahy-statisice-cizincu-meni-tvar-metropole-jde-o-prolomeni-hradeb-do-cele-zeme-kolik-z-nich-jsou-chvilkari-kalergiho-smich-ze-zahrobi-nove-elity-se-formuji-zkuste-zvednout-oci-od-mobilu.htm

CZEXIT

1 hlas

https://www.zdf.de/politik/frontal-21/drahtzieher-des-brexits-english-version-100.html

0 hlasů

Samozřejmě Brexit je jen prvním byť nezbytným krokem k tomu, aby se Británie stala svobodnou zemí.

A my uvidíme, že to jde. A že po vystoupení z EU žádná katastrofa nenastane. A začneme konečně doopravdy uvažovat o Czexitu! Beze strachu a bez manipulací ze strany probruselských médií. Koneckonců, my Svobodní mluvíme o vystoupení z EU více než deset let!

Evropská unie bez Británe bude nepochybně o něco horším místem k životu než EU s Británií. Nicméně tím, že Evropskou unii opustí země s asi nejpevněji zakořeněnými principy demokracie, a EU se tím stane opět o něco méně demokratickou (pokud vůbec lze v rámci EU o nějakých demokratických mechanismech mluvit), je otázka Czexitu tím naléhavější. Opusťme tento socialistický svaz dokud je čas – dokud EU ještě nemá svoji vlastní armádu.

https://pravyprostor.cz/volby-brexit-a-protahle-ksichty-mainstreamovych-mluvicich-hlav/

0 hlasů

Schovejte se! Je nálet na hlupáky! 😄 https://www.tyden.cz/rubriky/veda/kdy-bude-meteoricky-roj-geminidy-nejviditelnejsi_536621.html

1 hlas

Gratulace do Anglie. Snad se teď to bolševické panoptikální obludárium, Evropská unie, začne pozvolna rozpadat. Ale pro Czexit až tak moc nejsem, eurobolševik by se nám mstil. Lepší bude zůstat a tu bolševickou obludu sabotovat a rozežírat zevnitř.

1 hlas

Národ fandí Johnsonovi tak jako Babišovi a Okamurovi

5 hlasů

Čím debilnější šplecht, tím víc hlasů :-)

0 hlasů

Vy jste národ? 🐷

1 hlas

On je marod.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.