Oficiálně
Von der Leyenová a Michel stanuli v čele orgánů EU

01.12.2019 13:26

Němka Ursula von der Leyenová a Belgičan Charles Michel oficiálně stanuli v čele dvou nejvýznamnějších orgánů Evropské unie. Von der Leyenová vystřídala ve vedení Evropské komise (EK) Jeana-Clauda Junckera, zatímco Michel se chopil role předsedy Evropské rady (ER) po Donaldu Tuskovi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Karel Kačaba (1 hlas) 02.12.2019 11:28

    Takže oba gréténi. Zdravý rozum kráčí do kytek.

  • Petr Rozlil (1 hlas) 02.12.2019 02:05

    Ne, ne naopak. Myslim, ze pro Evropu bude velmi dobra Cim driv Von...

  • Blokovaná IP adresa (1 hlas) 01.12.2019 18:57

    BŮH NÁS OCHRAŇUJ!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Takže oba gréténi. Zdravý rozum kráčí do kytek.

1 hlas

Kdyby se raději ta "krafka" starala o svých 8 harantů a ještě více vnoučat. I když pravda, love z Brusele taky nejsou k zahození.

0 hlasů

Idea Evropské unie je skvělá, ovšem realizace samotná je, jak to říct, jako od lidí.
Není tomu tak dávno, kdy neustálé půtky Evropských elit vedly ke dvěma hrozným válkám, ale ještě předtím se v Evropě rovněž soustavně válčilo a k ničemu to nevedlo. Už od středověku řada učenců uvažovala o jednotné Evropě, aby se zamezilo neustálým válkám a zajistila se prosperita.

Po této stránce super. Zmizely hranice, přibylo nám ve šrajtoflích (mimo pár frustrátů tady na diskusi), život je úplně o něčem jiném než za bolševika, (mimo frustrátů), a kdo čekal bezchybnost sjednocované Evropy, to musí být ale , ako by povedali bratia Slováci, riadny ko*kot. Pořád existují samostatné státy a ty mají pořád tendence se chovat jako vládci vesmíru. Kdo čekal, že taková Francie, vyrýpatel dvou světových válek, přestane hrát svoji nacionalistickou notu, no pardon. Malé nárůdky, které si díky svému nacionalismu a své hlouposti naprosto zmenšily svůj trh i počet obyvatel, nemohou čekat nic jiného, než že se s nimi bude orat, vláčet i smýkat. Ne, Češi skutečně nikdy nebudou ani pupkem světa, ani pupkem Evropy. Leda tak skládkou a montovnou. Za frajeřiny našich předků je nutné zaplatit, měli jsme potřebu zničit mohutné Rakousko -Uhersko, kde jsme se měli jako prasata v žitě, teď máme ten svůj vyhozený klacek na palici.

Už kníže Svatopluk si vzal svoje synky a ukazoval jim, jak se nedají tři pruty zlomit, ale jeden snadno. Nevzali jsme si jeho slova k srdci, pykáme. Teď jsme v obrovsky silném svazku, který nezlomí nikdo a zase by spousta těch, co nic neumí, neznají a tudíž ani nic nemají, chtěla to, co už tu bylo a co se brutálně neosvědčilo.

Ne, frustráti, problém vašich zpackaných životů není v EU, ale je jen ve vás. Nemáte proto, že jste líní, proto závidíte, pomlouváte, nic neumíte a jen tlápete. Marně, marně a zase marně. Můžete se upištět, a už aby to bylo.

0 hlasů

Woe ani nechci ten tvůj blábol plný historických chujovin_komentovat. To by zase akorát odnesl bodlem můj kocour. "My" jako Češi jsme vyvolali 1.světovou válku? "My" jsem flákli toho potentáta spolu s Chotkovou? Aby jsme zničili mocnářství? Ostatně Rakušáci rebelující Čechy moc nemuseli, především starej Franc Procházka! Těm vyhovovali Maďaři a Horní země. A to že jsme se měli jako prasata v žitě za Rakušáků, tak to je fakt síla. Hlavně v těch kriminálech odpůrců toho totalitního absolutismu. Ano Frantící jsou nacionalisté, ti nejsou jako čecháčci za každého režimu někomu zařízlí v_prdeli. Tak že když už si Amíci neviděli do_huby, tak je z Francie a celým velením NATO vykopali do prd..(eh do Brusele), a vystoupili z toho útočného paktu.

0 hlasů

BŮH NÁS OCHRAŇUJ!

1 hlas

Bůh Vás ochraňuj! Mluvte za sebe! 😛

0 hlasů

Ne, ne naopak. Myslim, ze pro Evropu bude velmi dobra Cim driv Von der Leyenova si vzpomene kdo byl jeji pradedecek tak Evropa pujde dopredu.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.