Migrační krize
Změna politiky: Řecko chce zastavovat migranty už na hranicích

10.03.2020 10:07

Řecká vláda na rozdíl od minulosti považuje za prioritu zastavení migrantů na své hranici s Tureckem. Snahu vlády podporuje drtivá většina obyvatel, mimo jiné i kvůli tomu, že se proti předchozí migrační krizi změnila struktura příchozích a většina z nich jsou ekonomičtí migranti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Klempera (3 hlasy) 10.03.2020 13:20

  no konečně - to to trvalo , jen jestli už není pozdě

 • tyden tyden (2 hlasy) 10.03.2020 11:28

  a co ted budou delat mistni vitaci? co ted bude delat mistni rude...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 11.03.2020 07:29

  Mluvíte o lidech,zrůdo ! 👾

 • Franta Kocourek (1 hlas) 11.03.2020 05:14

  POCHYBNÝ VÝZNAM EU Před chvílí vláda vydala nová opatření proti...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 11.03.2020 07:28

  vy političští howada ......... Něco takového existuje nebo neumíte...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

POCHYBNÝ VÝZNAM EU

Před chvílí vláda vydala nová opatření proti šíření koronaviru. Dlužno podotknout, že dělá, co může. Na rozdíl od EU, která kvůli koronaviru přerušila zasedání. Považuji to za naprosto skandální.
Měla to být především EU, která bude přijímat opatření proti skokovému šíření viru, o němž (bohužel) téměř nic neví ani odborníci, natož pak řadoví občané, a který hrozí přerůst ve světovou (evropskou) epidemii, ne-li pandemii, jejíž důsledky jsou nedozírné. Přestože se snažím nepanikařit (nenakupuji do zásoby potraviny a toaletní papír a nerozšiřuji po sociálních sítích poplašné zprávy) situace mě, jako ostatně všechny informované a myslící lidi, velmi znepokojuje.

.
Bohužel nejvyšší evropský orgán zůstává v klidu a nedělá vůbec nic. Drastická řešení (uzavření celé oblasti Severní Itálie – 16 miliónů lidí) nechá na rozhodnutí italské vládě a stejně tak to bude i u dalších členských zemí. Trestuhodná nečinnost orgánů EU v případě takového ohrožení členských zemí a evropské populace se netýká jenom opatření proti šíření koronaviru, ale také další mnohatisícové vlny migrantů, kteří se zběsile tlačí do Evropy z Turecka. Jediné, co neschopní úředníci v Bruselu udělají, je, že Řecku pošlou peníze. Ti hlupáci naprosto ignorují fatální dopady 1. přistěhovalecké vlny před několika lety.

Opravdu nevidím jediný důvod existence tohoto přebujelého evropského politbyra, které nedokáže účinně chránit evropské hranice, nedokáže chránit zdraví svých občanů, nedokáže udělat pro Evropu takřka nic prospěšného a zásadního.

Pevně doufám, že až vyhrocená situace kolem koronaviru pomine, členské státy vystaví EU spravedlivý účet a jednotlivé země se pomocí referenda budou moci rozhodnout, jestli v tak tragicky neschopné instituci chtějí vůbec zůstat.

https://pravyprostor.cz/pochybny-vyznam-eu/
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pedofil obtěžoval dceru světoznámého anglického antiislamisty a ten ji bránil, ovšem do vězení půjde asi antiislamsita

https://www.eurabia.cz/Articles/43877-pedofil-obtezoval-dceru-svetoznameho-anglickeho-antiislamisty-a-ten-ji-branil-ovsem-do-vezeni-pujde-asi-antiislamsita.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------
Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

Turecký prezident Recep Erdogan představil veřejně svůj plán obnovy Osmanské říše. „Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře,“ řekl v projevu na shromáždění Islámské strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v Izmiru.

A svět mlčí a dělá, že se ho to netýká. Stejně jako když Adolf Hitler vydal knižně Mein Kampf. Tehdy si také všichni mohli přečíst, jaké hrůzy diktátor připravuje. Co čeká nejen Židy. Mocnosti s ním obchodovaly a snažily se jej nasměrovat na opačnou stranu. Západ na Rusko a Rusové na Západ. Zbytečně kvůli tomu zemřelo 70 milionů lidí. A nyní opět opakujeme stejnou chybu, jen u jiného státu.

Řecku už Erdogan vyhrožuje dlouho. Přece je dokonce jasně řečeno, že chce dojít do Vídně. To není předvolební rétorika, která se jako mnohé předvolební sliby nikdy nesplní. Evropští politici si tak zvykli před volbami slibovat a po volbách na sliby zapomínat, že si neumí představit, že jiný politik nevyhrožuje planě. Že to, co říká před volbami, hodlá po nich opravdu udělat.

Tohle je ale skutečná budoucí hrozba. Ne hybridní Putin se všemi otrávenými agenty. Ne Čína a její mobily Huawei s cinknutým softwarem. Erdogan nastínil svůj Kampf. A svět dělá, že vlastně neřekl nic. Kdysi Západ podcenil malíře pokojů, a to samé se děje i dnes. Appeasement je tu znovu. Ale on to s tou Vídní myslí vážně. Vidina nové osmanské věčné tisícileté říše by nás měla zalarmovat. Ale zatím řešíme minulé války, ne budoucí.

A EU JEN BLBĚ ČUMÍ, DRŽÍ HUBU A UŽ I TY SVÉ SLAVNÉ SUMMITY ZRUŠILA. CELÝ SVĚT MÁ Z EU PR.DEL A MY JE ZA TO HO.VNO CO DĚLAJÍ BUDEME STEJNĚ VYDRŽOVAT MILIARDAMA EUR Z NAŠICH DANÍ ABY ZA PŮL ROKU PŘIŠLI S TÍM, ŽE SE AFRIČANI STEJNĚ BUDOU PŘEROZDĚLOVAT.
PLATÍME SI VLASTNÍ GENOCIDU ZA NADŠENÉHO HÝKÁNÍ BRUSELSKÝCH POTENTÁTŮ.

CZEXIT

1 hlas

POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

1 hlas

migrační krizi změnila struktura příchozích a většina z nich jsou ekonomičtí migranti...........................lžete a lžete ,vy paznechti ,od počátku to byli ekonomičští imigranti bez identiti" ,bez dokladů".vy političští howada

1 hlas

vy političští howada ......... Něco takového existuje nebo neumíte ani psát ? 😅

1 hlas

no konečně - to to trvalo , jen jestli už není pozdě

3 hlasy

Správný postup. Ekonomické migranty v Evropě nepotřebujeme a doufám jen, že EU poskytne Řecku veškerou možnou pomoc,

1 hlas

Doporučuji postřik. Chemický, olověný, uranový. Ověřené a velice účinné.

1 hlas

Mluvíte o lidech,zrůdo ! 👾

1 hlas

a co ted budou delat mistni vitaci?
co ted bude delat mistni rude vemeno hemenex/ok?
oni chteli ty samce prece zastatvovat at po obohaceni (cti natrzeni ritniho otvoru)
a Rekove jim to ted takhle kazi :-))))))

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 18/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.