Vojenský útok
Juncker vyzval Ankaru k zastavení operace v Sýrii

09.10.2019 18:54

Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker ve středu vyzval Ankaru k zastavení vojenské operace na severovýchodě Sýrie.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jan Gavroch (3 hlasy) 09.10.2019 20:20

    Turci zaútočili na SYRII stát, který je členem OSN, Kurdi jsou jen...

  • doctorX doctorY (3 hlasy) 09.10.2019 20:05

    czEXITeuNATO , NOW!!!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

No snad se ještě Kurdům budou hodit zbraně a munice které jim ČR dodala za toho hééérce Stropni. Dotažne do ad absurdum proti armádě členského státu NATO. Fakt jsme vedle EU ještě členy dalšího správného oddílu! (blicí smajlík).

0 hlasů

Evropa mohla po domluvě s Asadem pomoci velmi účinně, neudělala nic. Jen papouškovala slova muslimských teroristů o diktátorovi. Vůbec jí nevadí, že takový je muslimský svět a že s demokracií nemá ten jejich Korán vůbec co společného.

Tiše se klepe před nájezdem dalších milionů nepřizpůsobivých muslimů, co je Erdogan drží v Turecku a které chce nyní nacpat zpět do Sýrie. Teď už zbývá jen tomu Erdovi držet palce, aby ty Syřany ze svého území nasáčkoval zpátky domů a byl od nich klid. Pochybyju ale, že se toto podaří.

0 hlasů

Hm., tak to střízlivěl dost dlouho!

0 hlasů

Sýrie nutně potřebuje mezinárodní dohodu o mírovém uspořádání a obnově její státnosti v zájmu Syřanů a ne nějakých vnějších zájmů. Jak ukazuje zkušenost, voluntaristické válečné akce se nevyplatí a ohrožují naši budoucnost.
Stále více se ukazuje nezbytnost začít prosazovat spravedlivý a pro všechny bezpečný mezinárodní systém s mechanizmem kolektivní bezpečnosti.
Do mírových iniciativ je důležité zapojit i Turecko, které nemůže sledovat nějaké vlastní paradigma bez ohledu na potřeby mezinárodní komunity, a hledat vzájemné porozumění působících sil v regionu. Bezpečnost je nedělitelná.

0 hlasů

Turci zaútočili na SYRII stát, který je členem OSN, Kurdi jsou jen záminka jako byla vysílačka Glivice pro útok Němců na Polsko
Útok vyhovuje a plní cíle globálních bankéřů, obchodníků, velkostatkářů , těžařů přírodních zdrojů a dalších, zejména z Anglie USA , Kanady, Austrálie, Francie, , Izraele a členů Židovské obce - globální ekonomické a politické organizace
-.-
Cílem je okupovat Syrii, trvale v ní loupit a to nejen ropu ale i VODU (j v ČR působí VEOLIA)
vyvraždit členy ZVOLENÉHO parlamentu, vlády , prezidenta Syrie i s rodinou a další jak se stalo v Iráku a Libyii a nahrait je ZAMĚSTNANCI vlád Izraele a USA kteři by měli vytvořit policii , armádu, státní a veřejnou správu, soudy, státní zastupitelství, řízení centrální banky. Tito ZAMĚSTNANCI nemusí být a pravděpodobně by nebyli občany Syrie
--Na Ukrajině jmenovala Nulando vá občanku USA ministryní financí

3 hlasy

czEXITeuNATO , NOW!!!

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.