Havárie letadla
Kanada: letadlo u Teheránu zasáhla íránská raketa

10.01.2020 07:35

Ukrajinské letadlo, které se zřítilo ve středu po startu v Teheránu, sestřelil Írán. Řekl to kanadský premiér Justin Trudeau s odvoláním na informace tajných služeb, podle nichž stroj zasáhla, možná neúmyslně, íránská raketa.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Ricard Kid (11 hlasů) 10.01.2020 11:10

  Trudeau je ještě přitroublejší než Langšálová

 • Matěj Baletka (9 hlasů) 10.01.2020 09:40

  Blbost, všem musí být uplně jasné, že to letadlo sestřelil Putin....

 • tyden tyden (9 hlasů) 10.01.2020 10:17

  jeste si dobre pamatuju, jak tenhle chlapek hykal o rezniku Assadovi,...

 • Ladislav Šťastný (7 hlasů) 10.01.2020 11:12

  Na podpraporčíka degradovaný čučkař Koudelka a jeho parta exkrementů...

 • Golda Vanishová (6 hlasů) 10.01.2020 13:30

  Jo pan Stýblo asi chodí nakupovat moudra k Šafrům :) ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pro tento zpravodajský portál je typické, že nejvíce hlasů dostanou největší sra*nce od největších blbů. Teď se vsadím, že se tu k tomuto tématu ani jeden z těch ich*tylů už neukáže když, napíše spousty případů, které zná asi jako tento svědčících o tom... že je blb...

0 hlasů

Pokud iránská PLO vystřelila, musejí to už Iránci vědět. Chybějí prostě rakety.
Vzhledem ale k tomu, co za paskvil to letadlo bylo, aneb další prasárna Boeingu ještě před Maxy, vyloučeno není nic.
Nevím, jestli Kanaďané tak moc želí "svých" občanů, kteří se tam rozmázli. Ono to až tak Kanaďané zase nebyli.

1 hlas

A Iránci téměř bezodkladně přiznávají, že jejich PLO vystřelila. Klobouček.

0 hlasů

KUPUJETE SI KEBAB? PAK JSTE PŘISPĚLI NA AL KAJDU

Městský soud v Praze začal projednávat kauzu pražského imáma Samera Shehadeha, který byl obviněn z podpory a financování terorismu. Jak se dalo čekat, tak Shehadeh byl na podporu teroristické organizace An Nusra pyšný a stojí si za ní. Tato teroristická organizace, která vznikla z tzv. “umírněné opozice” proti Asadovi je jakousi pobočkou známější Al Kajdy. Prostředky na podporu této teroristické organizace získával pražský imám od svých souvěrců z ČR. Nevěřím tomu, že si nebyli vědomi toho, na jaký účel peníze dávají, ostatně džihád je posláním každého správného muslima.

Tedy všichni, kdo jakkoli podpořili podnikání muslimů u nás, což jsou nejčastěji kebabárny, sami přispěli na tuto teroristickou organizaci. Dobrou chuť!

Zároveň s tímto již u nás narozeným Palestincem, který dlouhodobě hovoří o nutnosti podrobit nás, bezvěrce právu šaría, byl obviněn jeho bratr Omar a s nimi i konvertitka Kristýna Houdková, alias Fátima. Zde bych se ráda pozastavila nad tím, že tato konvertitka je typickým příkladem úspěšného džihádu – konverze je totiž jeho hlavní součástí, zejména pak u žen, které pak rodí svým muslimským mužům děti – tedy samozřejmě další muslimy. Jak známo, tak konverze k islámu není v Evropě u submisivních typů žen nic neobvyklého, velmi lehce lze na stranu islámu získat i ženy, o které by si žádný Evropan takříkajíc “kolo neopřel”. Ona nakonec i nějaká velmi těžkotonážní hrošice je zejména pro muslimy přicházející z Afriky, ale třeba i Afghánistánu či jiných muslimských zemí, kde jsou ženy drženy pod burkou a pečlivě hlídány, velmi přitažlivá. Není divu, po zkušenostech mnoha muslimů s kozami a oslicemi je třeba i taková žena typu Šabatové krasavicí.

Ale vraťme se ke kauze. Do Sýrie vyrazila nejen Houdková alias Fátima a Shehadehův bratr Omar, ale ještě další pravověrný muslim. Peníze, vybrané od souvěrců z celé ČR, byly využity právě především na nákup zbraní pro tyto budoucí vojáky Al Kajdy. Co mne zaujalo zejména byl motiv – prý bojují v Sýrii proto, aby tam bylo nastoleno právo šaría, vadí jim tedy sekulární stát.

Uvědomuje si někdo, že totéž by chtěli i u nás? Uvědomuje si vůbec někdo, že všichni pravověrní muslimové mají jediný společný cíl – nastolení šaríi napříč celou planetou? Právě to, že Shehadeh zcela nepokrytě jejich záměr přiznal, zcela jasně ukazuje, oč muslimům v celé Evropě jde – islamizovat náš kontinent.

Nutno dodat, že mladší Shehadehův bratr prošel islamistickým výcvikem a Houdková jela do Sýrie coby džihádistická nevěsta, o třetím členovi džihádistické výpravy se média detailněji nezmiňují. Předpokládám, že půjde o dalšího člena pražské muslimské obce a pravděpodobně prošel v Sýrii stejným výcvikem, jako Shehadehův bratr Omar.

Právě tato partička muslimů, z nichž právě Shehadeh byl hostem v jednom rozhlasovém pořadu coby příklad zcela integrovaného muslima, je ukázkou toho, že je hrozbou JAKÝKOLI MUSLIM. Tedy nejen ten, který přichází z muslimské země, ale i ten, který se už v Evropě – a dokonce i v naší ateistické a plně sekularizované zemi – narodil.

Právě Shehadeh patří k potomkům těch muslimů, kteří k nám přicházeli v 70. a 80. letech za studii, o nichž jsem se zmiňovala ve svém článku o brněnské mešitě. Právě muslimové z těch dob jsou základem islamizace u nás, jejich potomci zde narození pak nejsou žádnou zárukou toho, že plně sekularizovaná společnost zajišťuje plnou integraci. U muslimů to nelze, pak by to totiž nebyl správný muslim. Poté, co se jim v novém režimu povolila výstavba mešit a modliteben, se pak mohli o to lépe dezintegrovat a uzavřít mezi své soukmenovce. Navíc, v současné době dochází i k masovému slučování rodin (rodina u muslimů je často i nějaká ta stovka lidí) a nasunování přátel zdejších muslimů. Ti se sem stěhují pod záminkou podnikání.

Myslím, že Shehadeh je jen špička ledovce. Všichni si jistě vzpomenete na nedávné výzvy ze strany u nás žijícího ukrajinského muslima k tomu, aby se muslimové vyzbrojovali a je otázka, kolik dalších, jim podobných, u nás ještě je.

Tristní totiž je především ten fakt, že na Shehadehovu podvratnou činnost poukázaly cizí tajné služby, naši čučkaři jsou totiž příliš zabraní hledáním čínských a ruských špionů, tak už jim jaksi nezbývá čas a asi ani vůle na to, sledovat i naši muslimskou obec. Lze tedy předpokládat, že podvratná činnost dalších muslimů by jim také unikla.

Podle všeho hrozí Shehadehovi za podporu terorismu až 15 let. To mi připadá velmi málo uvědomím-li si, že Shehadeh a jeho kumpáni přímo spolupracují na likvidaci sekulární společnosti, na džihádu, který zcela jistě nemá skončit v Sýrii. Budu tedy bedlivě sledovat průběh soudu a jsem zvědavá, kdy začnou vše směřovat k psychickým problémům. Ostatně, jako v nedávném případě znásilňujícího afrického dobytka

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-kupujete-si-kebab-pak-jste-prispeli-na-al-kajdu/

0 hlasů

Džihád ovšem není v arabštině výraz pro ozbrojený boj, jak se tady snažíte vykládat něco, o čem víte kulové, Kocourek! Džihád je každodenní boj muslima s vlastními neřestmi a neřestmi kolem sebe tak jak mu je popisuje Korán.
Výraz pro ozbrojený boj v arabštině je "kitál."

1 hlas

Kouknul jsem se na to video a přečetl si "moudrý" komentář pisálka na i-běs, jak to krásně sedí, že zvuk je 7 vteřin po výbuchu. Když tedy odhlédnu od toho, že nějaký bubák kdesi v Íránu natáčí z neznámého důvodu tmu na nebi, pak se tam ukazuje, že dotyčný pisálek moc ve škole nepochytil. Pro "humanitní vzdělance" to už dál není, nepochopili by.
Takže pokud dotyčný točil ono letadlo, respektive záblesky jeho spodního světla, pak by zvuk výbuchu k němu dolehl, při výšce kterou letělo, tedy 2,5 km, opravdu za 7 vteřin. Ovšem pouze pokud by byl přím,o pod místem výbuchu. Což ale podle záběru nebyl, jsou vidět nějaké místní domy. Takže kdepak udělali soudruzi chybu? No nedávali pozor když se probírala geometrie. Zjednodušeně jde o trojúhelník, kde výška letadla je 2,5 km a je jednou odvěsnou, druhá odvěsna je vzdálenost od bodu výbuchu promítnutého na zem k pozorovateli, tu neznáme a lze ji jen odhadnout z úhlu natáčení. Já pro výpočet zvolil 3 km, může to být víc i míň zásadní význam to nemá, vždy bude přepona, tedy reálná vzdálenost pozorovatele od výbuchu výrazně víc než odvěsna. Nu a pak už Pýthagorova věta říká, že součet čtverců )tedy druhých mocnin) nad oběma odvěsnami, se rovná čtverci nad přeponou. To následně odmocníme a vyjde nám dálka od výbuchu k pozorovateli. tu si vydělíme (líní mohou třeba jen určit 1/3) rychlostí zvuku (třeba 330 m/s a vyjde nám čas ve vteřinách. Mně vyšlo 11,8 vteřiny, tedy o skoro 5 vteřin více, než je na videu. Pisálek z i.běs jásá poněkud předčasně, to video nesedí časově, samozřejmě čas může být o něco kratší nebo delší, pokud stál onen bubák blíž k ose výbuchu nebo dál, ale VŽDY bude delší než těch 7 vteřin.

1 hlas

Jdete sice správným směrem ve výpočtech, ale máte tam zásadní chybu. Od záblesku do zaznamenání zvuku výbuchu na kameře ve skutečnosti uplyne 11 vteřin. Takže jste jen potvrdil autenticitu toho videa, Více zde:
https://www.bellingcat.com/news/mena/2020/01/09/video-apparently-showing-flight-ps572-missile-strike-geolocated-to-iranian-suburb/

0 hlasů

Ha ha Bellingcat, to je ta neziskovka co "vyšetřovala" to sestřelení letadla na Ukrajině. Ještě ani nebyli ti mrtví pochováni, a už měli pachatele. Docela jsem se bavil, když dnes na TV Hnoja ve zpravodajství popisovali zaznamenanou tepelnou stopu těch iránských vystřelených raket i určení místa odpálení. Bohužel však tu tepelnou stopu (místa odpálení) v případě sundaného éra na Urajině Amíci odmítli záznamy špionážních satelitů z důvodu národní bezpečnosti zveřejnit. Bylo jich nad tou oblastí cca 10. :-)

0 hlasů

Takže jak, Kadete? Za hromada sra*nců a on se vám váš klient soudci přizná, co? Blbec jeden! To je trapas, co, matlo?

0 hlasů

Ha ha Belingcat, Iránci se přiznali, na rozdíl od ruských špinavců mají jakousi hrdost. Ty už můžeš jenom držet hubu, kraviny které šíříš jsou ubohost sama.

0 hlasů

Krása, ovšem pokud neznáte vodorovnou vzdálenost osoby od místa výbuchu, jsou vaše výpočty k naprostému prdu.

0 hlasů

Oprava :
.... OBVIŇOVALY IRÁNSKÉHO PILOTA . Americký viceprezident George Bush
veřejně prohlásil: . Je mi jedno, jaká jsou fakta, ....

0 hlasů

S animálními vrahy je to stejné jako s alkoholiky Mají na vraždění návyk a vraždí stále
Dají se zjistit podle přísloví "starého PSA novým kouskům nenaučíš".
-.-.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Iran_Air_655#cite_note-6

Let Iran Air 655 je pravidelný let íránských státních aerolinek spojující Teherán s Dubají. 3. července 1988 byl Airbus A300
, který jej obsluhoval, sestřelen v IRÁNSKÉM
vzdušném prostoru nad Perským zálivem americkým křižníkem USS Vincennes,
Všichni na palubě letadla (274 cestujících a 16 členů posádky) zahynuli.
Zpočátku Spojené státy svou vinu POPÍRALY, uváděly různé verze událostí
a OBVIŇOVALY IR8NSKÉHO PILOTA .Americký viceprezident George Bush
veřejně prohlásil: . Je mi jedno, jaká jsou fakta,
Skutečnost, že americká loď narušila íránské výsostné vody,
byla ve zprávě americké vyšetřovací komise ZATAJENA a byla až později vypátrána
investigativním novinářem

Za sestřelení civilního letadla nebyl nikdo potrestán, naopak všichni
členové posádky USS Vincennes byli vyznamenáni stuhou za bojové nasazení. Kapitán lodě byl vyznamenán Řádem záslužné legie , který je jedním z nejvyšších amerických vojenských vyznamenání.

3 hlasy

Na podpraporčíka degradovaný čučkař Koudelka a jeho parta exkrementů z BIS došli na základě sledování tahu stěhovavých ptáků k nezvratnému zjištění, že ukrajinský Boeing sestřelili ruští hackeři.

7 hlasů

Trudeau je ještě přitroublejší než Langšálová

11 hlasů

Primitivní příspěvek ukazující se jako sra*čka a samozřejmě primitivy řádně ohodnocený, hahaha! Trefa, Kide Lomihnáte! Kdo je teď přitroublejší?

0 hlasů

Napsal jste to dost decentně!

2 hlasy

Aá dva tři, hup na špek, áá dva tři, hup na špek... gááá gááá gááá gááá! Kadet, jahahaááá. Kadete, tak Trudeau kecal, co? Vy jste tady takový takový směšný advokát kdejakého strupa na světě...

0 hlasů

Už se tady ten hnůj neukáže, teď valí svoje kydy v jiném vláknu o tom, jak Janci sestřelili v minulém století kachny nad Gibem atd.

0 hlasů

jeste si dobre pamatuju, jak tenhle chlapek hykal o rezniku Assadovi, a jak zplynovava vlastni oidi.
Pak ze ukazalo, ze to byly lzi a OPCW falsovalo zpravy.
Tenhle smuk ani nepip, jako by se nechumelilo.

Iran pracuje i s verzi, ze letadlo nekdo sundal raketou. Na videu to tak ale moc nevypada.

A procpak nikdo nemluvi a humanitarnich bombometcicich a sesteleni letadla?
nebylo by to zdaleka prvni Iranske civileni letadlo, ktere umyslne sundaoi.
A dokonce se za to odmitli omluvit :-)))))))

9 hlasů

Potom asi královna vyhlásí tomu Iráku válku, když to řekl ten její podkoní.

4 hlasy

hihi "Iránu" ale to jen pro ty málo chápavý.

2 hlasy

Hihi, a ono je to tak, jak to podkoní řekl, co, tydýte? Nebo chcete přiznání Iránu svést na USA?

0 hlasů

On je spíše „momentálně zaostalý“.Stačí si jeho příspěvek přečíst. 🐷

0 hlasů

Vzhledem k tomu, že si to upravil sám autor, budeš asi zaostalý ty, pubescente

1 hlas

Blbost, všem musí být uplně jasné, že to letadlo sestřelil Putin. Samo spadnout nemohlo, protože boeningy jsou velisce spolehlivgá emerická letadla a nikdy přece sami nepadaj. Říkal to janda.

9 hlasů

Jo hlavním vyníkem je pedofilní Bill a ta jeho sovětská soudružka Chelsea a Reegan za to za rozvratili asiijský kontiment svou dobyvačnou politikou. Ostuda a díky nim je svět ve stavu války. Putin nikoho neokupuje a nikdy tak nečinil. Na rozdil od NATo ,které neustále zabijí nevinné lidi.

0 hlasů

A leštibrk to musí vědět, funěl mu to do ucha emerický velvyslanec, když ho instruoval do zadku

1 hlas

V každém případě to byla ruská raketa. Mají holt špatné návyky...

0 hlasů

Kanadě nedávat, Trudeau už ví předem kdo to byl. Byly tam dvě strany konfliktu, jedna pálila na pozemní cíle raketami země-země a druhá pálila raketami země-vzduch.

1 hlas

Pan Stýblo to věděl už hned po sestřelení i s popisem děje. 😍

4 hlasy

Nevěděl jsem to, nemohl to vědět nikdo. Jen váš příspěvek je teď takový směšnější, co?

0 hlasů

Jo pan Stýblo asi chodí nakupovat moudra k Šafrům :)
https://i.imgur.com/ukYMkPn.gif

6 hlasů

Goldo, tak co? Co teď vyvalíte za sr*anec? Iránci si ten dopravák sejmuli sami. Jo, změní nick, šmudlinka...

0 hlasů

Nejen tam, nejen tam!!!!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.