Írán
Odměna za smrt Trumpa. Politik slibuje miliony dolarů

21.01.2020 12:00

Íránský zákonodárce v úterý oznámil, že vypisuje odměnu v podobě tří milionů dolarů (67,9 milionu korun) pro kohokoliv, komu se podaří zabít amerického prezidenta Donalda Trumpa. Informovala o tom íránská polooficiální agentura ISNA.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Klempera (3 hlasy) 21.01.2020 12:09

  to má kačer blby

 • doctorX doctorY (3 hlasy) 21.01.2020 13:14

  Jeden terorista krici na druheho teroristu: Zabilte ho, Je to...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 21.01.2020 19:52

  Írán se chlubil před časem že má také drony :-) že by nějaký poslali...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 21.01.2020 19:15

  Podle dostupných infromací békali především Izraelci, že Irán...

 • Karel Musil (2 hlasy) 21.01.2020 12:41

  Ostentativní vražda vládního činitele Sulejmána vytvořila nebezpečný...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Trump je jenom najatý sluha a vykonavatel (exekutor)
O vraždění Iránců rozhodují jiní
-.-.-.-.
Někteří židé chtějí okupovat Irán a posílají na Iránce, Iránky, Iránčata armádu USA
http://www.wertyzreport.cz/clanek/dohoda-s-iranem-valkacarter
Americký ministr obrany: Jaderná dohoda s Íránem nezabraňuje vojenskému útoku na Iráni Izrael je po dosažení íránské jaderné dohody k neudržení. Izraelský premiér Benjamin Netanyahu se do poslední chvíle snažil dohodě zabránit, největší izraelská lobby v USA AIPAC dokonce svolala z dovolené své členy, aby začali přesvědčovat americké zákonodárce. Izrael také zvažuje, že bude chtít po USA KOMPENZACE A tak přijel do Tel Avivu americký ministr obrany Ash Carter uklidňovat
USA sice dohodu patrně schválí, ale podle Cartera to nezabrání případnému útoku USA na Irán
„Jedním z důvodů, proč je tato dohoda dobrá, je fakt, že nic nebrání vojenské možnosti,“ řekl Carter reportérům během cesty do Izraele. „Stále hledáme způsoby jak na Irán zaútočit ,“ dodal
Zdroj: AFP/Bloomberg, alternativenews.org, forward.com

0 hlasů

ZA ZÁCHRANU EVROPY 15 LET VĚZENÍ, TO LZE JEN V EUCHALÍFÁTU

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování předsedy Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou lodí pašeráků migrantů, tedy lodí vysoce ziskových neziskovek, fungujících coby “vodní taxi zdarma” pro africké migranty, které loví u břehů Libye.

Takže obrana nejen své vlasti, ale celého kontinentu je trestána vězením, zatímco kolaborace se 4. říší v EK je velmi štědře honorována.

Právě na případu obvinění Salviniho se fašismus 4. říše a jejích kolaborantů naplno odkopal.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-za-zachranu-evropy-15-let-vezeni-to-lze-jen-v-euchalifatu/
-------------------------------------------------- - ------------

V NĚKTERÝCH ZEMÍCH EU JE POVOLENO ZNÁSILŇOVAT DĚTI A MRZAČIT JIM GENITÁLIE, ALE POSLANCI EP TO NEŘEŠÍ

https://pravyprostor.cz/v-nekterych-zemich-eu-je-povoleno-znasilnovat-deti-a-mrzacit-jim-genitalie-ale-poslanci-ep-to-neresi/
-------------------------------------------------- - -----------

KDY EU SEŽERE SAMA SEBE?

Systematická práce na vytvoření jednotného evropského státu je v plném proudu. Jestliže zpočátku byla určitá snaha pokračovat v existenci EHS, které se stalo na dlouhou dobu ukázkovým příkladem rozvoje vzájemné spolupráce, a i přes určité nedostatky vedlo Západní Evropu k prosperitě, vzájemné toleranci a rozvoji, pak přechod na EU znamenal hluboký propad původních hodnot. Snaha vytvořit superstát konkurující USA a rozpadajícímu se Sovětskému svazu vzal za své již ve chvíli, kdy přešly naprosto rozdílně výkonné ekonomiky na jednotnou měnu.

Již od počátku bylo více než jasné, že tahounem tohoto seskupení bude Německo. Pokud si někdo myslel, že to udělá nezištně, byl velmi naivní. Predátorské instinkty se nemění a takové Řecko doplatilo na své vazalství na německých bankách. Němci postupně převzali vládu nad celou unií. Využili i postupného přistupování nových členských států a jejich kapitál vzápětí začal ovládat i okolní ekonomiky. Důkazem toho je ostatně i naše republika. Je pevně spjata právě s tou německou, která ji úspěšně vysává. Ta je zase díky poválečné dohodě svázána s Američany a dlouhodobě byla vstupní bránou pro americké hospodářské giganty. Rozpuštěním RVHP zanikl přímý konkurent tady v Evropě a Čína se teprve nadechovala k výraznému progresu v rámci celého světa. Rusové měli po rozpadu SSSR svých starostí dost a s Jelcinem v čele nebylo příliš jasné, kterým směrem se budou ubírat. Nástup Vladimíra Putina schopného zkonsolidovat Rusko a vrátit mu nejen tvář, ale postupně ho též vyvádět z jistého útlumu způsobeného zaostalostí a dopady závodů ve zbrojení, začal vyrovnávat síly. A přidáme li obrovský ekonomický rozvoj spícího čínského draka, možná pochopíme, že se EU dostává do existenčních problémů.

Řízení Evropy se po vzoru USA ujali liberálové. To bez ohledu na to, že svět se pod vedením těch amerických dostal několikrát na pokraj války. Arabské jaro a převrat v Iráku i bombardování v bývalé Jugoslávii ukázaly, že Spojené státy spolu se svými hlavními spojenci dokážou změnit politické klima všude, kde si zamanou, také se tam usadit. Bez ohledu na lidské ztráty. Postavit se jim v boji je pro většinu zemí nemožné, ovšem s partyzánskými způsoby boje lze Američany i přes jejich technický náskok vcelku slušně potrápit. Evropané jako by se shlédnuli v praktikách Pentagonu ovládaného liberálními politiky a pustili se do změn vedoucích k okleštění pravomocí jednotlivých států v EU. Na rozdíl od Američanů však nerozkládají režimy mimo své území, ale tlak vytváří u sebe doma. Jestliže volbou Trumpa se samotní občané USA vzepřeli liberálům, což dovedlo tuto světovou velmoc až k pokusu o odvolání vlastního prezidenta těmi, kteří po mnoha letech vlády prohráli, v Evropě se liberálové pevně drží kormidla. Společně se Zelenými, pro které v zemi velkých motorů, střelných zbraní a rozvinutého průmyslu, tedy v USA, moc místa není, vedou náš kontinent k sebedestrukci.

Největším nepřítelem liberálů se stali Donald Trump, Rusové s Vladimírem Putinem a Čína. Každý z jiného důvodu a jiným způsobem. Zatímco Trump pracuje plně v zájmu své země a ukázal, že když se liberálům, tedy americkým Demokratům, neustupuje, lze je porazit. Navíc přístupem k migraci dává jasně najevo, že Amerika patří Američanům, a ti si ji budou chránit. Zároveň prezident preferuje ekonomické zájmy USA, to i vůči Evropě. Nijak nešetří ani donedávna prioritní německé spojence. Vladimír Putin je pro EU nejen hrozbou, ale také důležitým partnerem. To především díky nerostnému bohatství, na kterém je zbytek Evropy vcelku závislý. Opomenout nelze ani vojenský potenciál Rusů a možnosti týkající se zemědělství a investic do průmyslu. Putin sice pootevírá dveře zahraničním partnerům, zároveň to dělá tak, aby je dokázal přibouchnout. Je energický a naučil se rychle, přitom s rozmyslem...

https://pravyprostor.cz/kdy-eu-sezere-sama-sebe/

1 hlas

Írán se chlubil před časem že má také drony :-) že by nějaký poslali na Trumpa? Nakonec zabíjet teroristy jak Trump tvrdí se smí, nebo ne?

2 hlasy

Trump není terorista, to už je něco víc, to je blb.

0 hlasů

No, že bych pro Trumpetýra brečel... já vám nevím.
Jinak mohl by už někdo z těch dementních pisálků uvést, co přesně Trump na té dohodě s Íránem viděl blbě? Pořád melou, že ji zrušil, ale proč přesně, nikde k dohledání.

Írán jadernou zbrań nepotřebuje, nikdo ho nenapadá a ačkoliv chtějí Trumpetu odkrouhnout, každý jiný prezident USA z minulosti už by byl s Íránem v klinči. Takže být Iránci, nechám ho funět. Ten s nimi válku nepovede.

No ale je fakt na druhou stranu, že ekonomicky jim dává mitte festovní, takže moc rozdílu mezi tím, jestli se válčí nebo nežere, není. Jen nejsou mrtví. Kdo bude stavět íránské hospodářství na nohy, to si musejí Iránci rozmyslet. Sami ani s pomocí svých kámošů s holou zadelí si nepomohou, Janek mu pomůže velmi rychle, a samozřejmě, že se na tom nehorázně napakuje, ale Irán taky. Má to ten Írán blbé.

1 hlas

Podle dostupných infromací békali především Izraelci, že Irán nedodržuje podmínky smlouvy (i když nejsou smluvní stranou). Tak že Trumpeta zřejmě vyhověl svému zeťákovy.

2 hlasy

Jasně že békali,musejí jednat a nesmějí čekat. Nemohou i to dovolit. Musejí útočit. Na obranu nemají hloubku území.
Jestli Írán má oficiální politiku zničení Izraele, je to státní terorismus tak, jak ho definuje mezinárodní právo, není se o čem bavit.

0 hlasů

Jeden terorista krici na druheho teroristu: Zabilte ho, Je to terorista!!!

3 hlasy

Ostentativní vražda vládního činitele Sulejmána vytvořila nebezpečný precedens.

2 hlasy

Nebezpečný? Já vám nevím. Když si tihle panáci připadají nesmrtelně, jsou nebezpeční, ale jakmile se bojí, už je to jejich myšlení někde jinde. Je možnost, že se chytí za frňák. No, malá, ale je.

1 hlas

to má kačer blby

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.