Pěstní souboj
Po kritice Erdoganovy politiky v Sýrii se strhla v parlamentu rvačka

05.03.2020 08:12

V tureckém parlamentu se ve středu mezi vládními a opozičními poslanci strhla rvačka při projevu opozičního zákonodárce, jenž obvinil prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana z neúcty vůči tureckým vojákům umírajícím v Sýrii.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Toni Seiler (1 hlas) 05.03.2020 11:58

    Emilku, není Ti trapné vstupovat do diskuze k věci o které nic nevíš?...

  • - - (1 hlas) 05.03.2020 10:29

    Hrozné je, že Pepíkovi nenávist zcela zatemnila mozek. Plést páté...

  • emilek Listopad (1 hlas) 05.03.2020 08:23

    tuto bestii-ergodona podpořil exstbák slovák babiš. to je hrozné pro...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BITVA O EVROPU POKRAČUJE

Souběh epidemie Coronavirusu a ataku řeckých hranic kriminálníky vypuštěnými Erdoganem je ukázkou toho, jak se politici zamotali do vlastních lží. Na jedné straně otevřené hranice uvnitř Schengenského prostoru, na druhé neschopnost a neochota bránit jeho vnější okraje. Před 30ti roky by prostě jednotlivé státy uzavřely své hranice a zamezily šíření nemoci, respektive by omezily možnosti importu z jiných zemí. Liberální politika posledních tří dekád však vytváří z Evropy jeden společný prostor obřích rozměrů, který svou globalistickou rétorikou získal plno příznivců. Jistě, pocit, že můžete být doma kdekoliv, je na první pohled příjemný. Ale jen do doby, než si vedle Vašeho domu postaví ten svůj člověk s natolik odlišnou kulturou, že Vám svou přítomností bere tu Vaší. A to platí napříč celou Evropou. Těžko bude postaršímu českému zahrádkáři a relativnímu puntičkáři vyhovovat, když bude bydlet vedle hlučné arabské rodiny postrádající základní hygienické návyky. A až mu zmizí jeho pes, protože pro sousedy je to nečisté zvíře, bude možná i dost naštvaný. Dosud byli evropským problémem Cikáni. Jedete například Francií a vidíte jejich příbytky a vesnice vytvořené shlukem karavanů a doplněné stavbami z vlnitého plechu, uvědomujete si jejich nepřizpůsobivost. Místní se jich straní i obávají. Momentálně však jejich místo zabírají černí přistěhovalci z jiných končin.

Stojíte u okna hotelu a vnímáte krásu přímořského města Nice. Před Vámi se rozkládá obrovské moderní sportoviště, na ulici pulsuje život. Mlhavě si vzpomenete, že ne tak dávno tu zabíjel migrant za volantem náklaďáku a srovnáváte si to s realitou, kterou je na první pohled normální život. Závidíte Francouzům krásné moře, plné obchody kvalitních potravin, jejich otevřenost a vstřícnost. Ignorujete li politiku, jde o spokojené lidi. Tak, jako byli donedávna Němci, Holanďané či třeba Italové. Politici však zaseli do evropských národů zlost. Obyčejní lidé zůstali stále stejnými, ale uvědomují si proměnu svých zemí. Můžete přijet kamkoliv i odkudkoliv a chováte li se slušně a jste schopni platit za to, co Vám poskytují, usmějí se na Vás v každém obchodu, restauraci, všude. Ale slyšíte li politiky, jak nesnášenlivě se hašteří a třeba Merkelová se může zbláznit, že ji Maďaři či Poláci neposlouchají a je schopna o nich hanlivě mluvit, pak koho jiného si představit jako strůjce všeobecně špatné nálady?

Život bez zbytečné politiky by byl krásný v celé Evropě. Experimenty posledních let ji však mění. Kdyby zůstaly zachovány původní rozdíly, zvyky a specifika, bylo by nádherné mít možnost navštívit Azurové pobřeží, Alpy v různých státech, Řím, Paříž, Londýn. Vnímat odlišnost, ponořit se do historie, zajít na místní sportovní utkání. Místo toho si hlídáme peněženky, manželky, přemýšlíme, kde bezpečně zaparkovat auta, aby neshořela. Politici udělali z Evropy bojiště. Beztrestně zničili velkou část toho, co dělalo náš kontinent tak krásným.

https://pravyprostor.cz/bitva-o-evropu-pokracuje/

CZEXIT

0 hlasů

Ten listopadový eman je provokaterský havlošmejdský šmejd, placený kavárentskými ubožáky. Jinak se ten absolvent sluníčkářské univerzity žiivit neumí.

0 hlasů

Hrozné je, že Pepíkovi nenávist zcela zatemnila mozek. Plést páté přes deváté a spojovat nespojitelné dovede jen skutečný debil.

1 hlas

tuto bestii-ergodona podpořil exstbák slovák babiš.
to je hrozné pro ČR.

1 hlas

Emilku, není Ti trapné vstupovat do diskuze k věci o které nic nevíš? Člověk by se zastyděl, ale HROCH ani neví, co slovo stydět znamená!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 18/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.