Tokijské peklo
Před 75 lety provedly americké jednotky ničivý nálet, zemřelo přes sto tisíc lidí

09.03.2020 05:42

V noci z 9. na 10. března 1945 se v Tokiu rozpoutalo peklo. Rozsáhlému leteckému náletu amerických bombardérů padlo za oběť přes sto tisíc lidí. Do dějin se tento nálet zapsal jako nejničivější letecký útok konvenčními prostředky za druhé světové války, byť dnes zůstává poněkud ve stínu svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • tyden tyden (5 hlasů) 09.03.2020 11:20

    tak rude vemeno v redakci se deska zase predvedlo :-)))) "Na...

  • Franta Kocourek (1 hlas) 10.03.2020 05:23

    MySLÍŠ VÁLKU, KTEROU ROZPOUTALA EVROPSKÁ MUSLIMSKÁ PÁTÁ KOLONA VČELE...

  • Franta Kocourek (1 hlas) 10.03.2020 05:20

    EVROPSKÁ UNIE A JEJÍ PAPALÁŠI ŽIJÍCÍ MIMO REALITU Přestože...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EVROPSKÁ UNIE A JEJÍ PAPALÁŠI ŽIJÍCÍ MIMO REALITU

Přestože předešlé vlny nám již ukázaly, že do Evropy rozhodně nemíří lékaři, inženýři, dokonce ani manuálně zruční, politici, sluníčkáři, neziskovky a skuteční idioti nás neustále přesvědčují, že teď konečně přijdou ti, kteří nám budou přínosem. Nepřijdou. Kdyby ano, bylo by to vůči Africe a dalším územním celkům velmi sobecké, protože by to znamenalo odliv toho nejlepšího, co v daných lokalitách může být. Jenže tomu tak není a přichází líní, násilní, nepřizpůsobiví muslimové. A tím i neintegrovatelní. Takže naprosto zbyteční, které mohou chtít pouze ti, pro které je ideologie otevřených dveří buď tak sexy, nebo vůbec nechápou, že jde o kšeft, na který doplatíme my všichni.

Řekové zakládají domobrany, Polsko, Maďarsko a Rakousko vysílají materiální i personální pomoc, neziskovky, liberálové a Zelení řvou a chtějí otevřít hranice. Porovnáme li tyto protiklady, je jasné, kdo bojuje za Evropu a kdo proti ní. Nelze už předstírat, že by Evropská unie byla ještě nějak reálně reformovatelná. Za stávající konstelace hvězd bude třeba se rozhodnout, v jakém prostředí chceme žít. Budeme li volit prounijně vystupující strany, dáme hlas Pirátům a spol, poneseme si dlouhodobě nevratné následky špatného rozhodnutí. Postavíme li se třeba i ve spolupráci V4 a dalších zemí zvůli Bruselu a Berlína, máme šanci po překonání především ekonomických počátečních problémů zůstat žít se vztyčenou hlavou a možností rozhodovat sami za sebe. Je to jen na nás.

https://pravyprostor.cz/evropska-unie-a-jeji-papalasi-zijici-mimo-realitu/
-------------------------------------------------- - ---------------------
EU chystá zradu statečných Řeků bránících hranice

Řecký web Molwnlave.com zveřejnil video, na němž řeckých farmář aplikuje na migranty ničící pohraniční zátaras hranici s Tureckem postřik na škůdce. Je to názorná ukázka, že řecká policie a armáda odrážející na hranici migrační invazi organizovanou tureckou vládou má skutečně masovou podporu řecké veřejnosti. Vojákům a policistům přišli na pomoc i zemědělci, kteří i s traktory posílili hlídky na hranicích. V noci silnými reflektory osvětlují hranici, aby žádný migrant nemohl nepozorovaně proniknout přes plot. Podle řecké Asociace zemědělců a chovatelů skotu, což je jejich obdoba agrární komory, se do akce na pomoc pohraničníkům přihlásili všichni členové. Musím Řekům vyslovit velké uznání, že během týdne dokázali slušně opevnit hranici. První den, kdy turecký prezident Recep Erdogan oznámil, že otevírá migrantům hranice na cestu do EU, byly na hranici s Tureckem jen narychlo sestavené improvizované zátarasy. Na videu můžete vidět, že dnes je tam slušný dvouřadý vyztužený plot, který je nahoře vybaven kotouči žiletkového drátu. I pod palbou kamení od migrantů a granátů slzného plynu od tureckých vojáků řečtí armádní ženisté i s pomocí zemědělců a dalších dobrovolníků z řad civilistů odvedli velmi slušnou práci.

https://tadesco.org/eu-chysta-zradu-statecnych-reku-branicich-hranice/
-------------------------------------------------- - -----------------------
NĚMECKO: RADĚJI POSTŘÍLET BOHÁČE, NEŽ SE NECHAT ZVOLIT AFD

NĚMECKO: RADĚJI POSTŘÍLET BOHÁČE, NEŽ SE NECHAT ZVOLIT AFD
PETR BYSTRON

Jak daleko se německá politika za vlády Angely Merkelové posunula doleva, dokumentují dva aktuální skandály z průběhu posledních dní.

Prvním z nich je kongres strany Die Linke, který proběhl minulý víkend v Hesenském Kasselu. Na programu tohoto „strategického semináře“ stála „sociálně –ekologická změna systému“. Jak by tato „změna systému“ měla probíhat, zahájila jedna funkcionářka ve veřejné a na video natáčené diskuzi slovy: „po revoluci, když postřílíme jedno procento bohatých“… Šéf strany Bernd Riexinger sedící v bezprostřední blízkosti na pódiu jen unaveně dodal: „nemusíme je postřílet, stačí, když je necháme dělat nějakou společnosti prospěšnou práci“.

Tihle lidé to opravdu myslí vážně s tou revolucí, změnou systému i tou likvidací třídních nepřátel.

https://pravyprostor.cz/nemecko-radeji-postrilet-bohace-nez-se-nechat-zvolit-afd/
-------------------------------------------------- - -------------------------
Němci se kvůli imigraci a islámu cítí stále méně bezpečně

https://www.euportal.cz/Articles/42439-nemci-se-kvuli-imigraci-a-islamu-citi-stale-mene-bezpecne.aspx
-------------------------------------------------- - -----------------
„Vrazi, násilníci a uřezávači hlav“. Žádní váleční uprchlíci. Martin Koller přiblížil, kdo všechno se přes řeckou hranici dobývá do Evropy

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Vrazi-nasilnici-a-urezavaci-hlav-Zadni-valecni-uprchlici-Martin-Koller-priblizil-kdo-vsechno-se-pres-reckou-hranici-dobyva-do-Evropy-616329

CZEXIT

1 hlas

tak rude vemeno v redakci se deska zase predvedlo :-))))
"Na japonskou metropoli se sneslo půl milionu zápalných bomb,"
takze na jedno ho mrtvyho pripada PET BOMB????
to uz jsou snad efektivnejsi i palcaty. mrtvych bylo samozrejme mnohem mnohem vic, ale z nejakeho duvodu to rude vemeno v redakci "nevi" :-)))))

"zničit továrny v městských obytných čtvrtích"
to je dalsi blabol rudeho vemena v redakci.
mestske a obytne ctvrti byly samozrejme od sebe dost daleko. bombardobaly se hlavne ty obytne :-)))))
ale to humanitarnim bombometcikum zustalo do dneska :-)))))

5 hlasů

Díky USA máme v Evropě už 75 let mír a klid

0 hlasů

Kromě té války, kterou rozpoutali Srbové

0 hlasů

MySLÍŠ VÁLKU, KTEROU ROZPOUTALA EVROPSKÁ MUSLIMSKÁ PÁTÁ KOLONA VČELE SE ZMR.DEM HAVLEM, PEMPRSEM Z TOP 009 A KRVAVOU MADLOU?
MYSLÍŠ TU ČÁST, KDY MUSLIMOVÉ UKRADLI SRBSKU ÚZEMÍ A KDYŽ SE SRBOVÉ (KŘESTANÉ) CHTĚLI BRÁNIT, TAK JIM EU POSLALA NA POMOC HUMANITÁRNÍ BOMBY???
A DNES NÁS TA SAMÁ EU CHCE VYHLADIT A NAHRADIT NEGERSKÝM OBYVATELSTVEM?
TY TUPEJ AMERICKEJ ŠMEJDE, DEJ SI PÁR FACEK PŘED ZRCADLEM!!!!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.