Sexuální kauza
Princ Andrew je v Epsteinově kauze stále pod větším tlakem

03.07.2020 16:51

Britský princ Andrew, druhý nejstarší syn královny Alžběty II., čelí v sexuální kauze zesnulého amerického finančníka Jeffreyho Epsteina stále většímu tlaku, aby plně spolupracoval s americkými vyšetřovateli. Dnes o tom informoval list The Guardian. Americká prokuratura tvrdí, že se princ spolupráci vyhýbá, Andrew je naopak podle informací médií požadavkem zmaten, protože s americkou stranou byl ve spojení.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 04.07.2020 06:15

  “Black Lives Matter”: Anglickou katedrálu bude zdobit obraz poslední...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 04.07.2020 11:09

  CO JE HORŠÍ??? Epstein nebo muslimsko-arabské znásilnovací gangy v...

 • karel ledvinka (2 hlasy) 04.07.2020 10:36

  to by chteli rasisticti semiti zid-nazi.aby byli fsichni stejne...

 • karel ledvinka (2 hlasy) 04.07.2020 10:44

  knize asi pripocetl i mexicany,indy,indyjani,aziaty a semity.ti ale...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 04.07.2020 19:51

  BĚLOŠSTVÍ JE ‚GENETICKÝ DEFEKT‘, ŘÍKÁ VŮDKYNĚ BLM ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ještě je třeba rozsvítit baterku na chtíč-mlsouta knížete rakouského.

1 hlas

Redakce, to se zase strilelo a vrazdilo u naseho vzoru za oceanem. Uz do konce za jednu noc ve trech mestech. A vy samozrejme nevite nic.

1 hlas

jo,za dva weekendy v cikagu postreleno 111 lidi.17 mrtvych.cerna levicova " starostka " levicacky guverner,sekera jako dum.reseni ZADNE.a to tam BECI o spravedlnosti jessup jackson uz desetileti.a ZADNY vysledek.neco jako blby machura.v brokoline se strilelo,v karoline taky.cerni na cerni na cerne.cha,cha,cha!blbeckove.

1 hlas

Jeste par let a lidi dojdou k nazoru, ze Hitler vlastne nebyl tak blbej.

1 hlas

K tomu může dojít jen někdo se slepičím mozečkem. 🐔

1 hlas

BĚLOŠSTVÍ JE ‚GENETICKÝ DEFEKT‘, ŘÍKÁ VŮDKYNĚ BLM

Spoluzakladatelka charty – Na černých životech záleží – o běloších mluví jako o „recesivním genetickém defektu“ a o bílé kůži jako o podlidské a modlí se k Alláhovi o sílu kvůli touze po vyhubení „bílých mužů a bílého plebsu“.

https://pravyprostor.cz/belosstvi-je-geneticky-defekt-rika-vudkyne-blm/
------
REFUGEES WELCOME! EVROPA JE RÁJ A POTŘEBUJEME VÁS!

https://pravyprostor.cz/refugees-welcome-evropa-je-raj-a-potrebujeme-vas/
------
TAK NÁM ZASE VYDALI ZPRÁVU O EXTREMISMU ZA ROK 2019. A KDOPAK JE DNES NA PRANÝŘI?

Celá zpráva je neuvěřitelně jednostranně zaměřená. Vadí hlavně ti, kdo zde odmítají nenávistnou islámskou ideologii, kdo mají zájem o to, aby byl v zemi řád a bezpečí. Všichni, kdo nemají zájem dopadnout tak, jako země na západ od nás, kde jsou již rozsáhlá nebezpečná muslimská ghetta. Jak může být MV objektivní, když je jejich šéfem chronicky známý islamofil?! Jak může být vůbec objektivní, když politická strana, která toto ministerstvo již druhé volební období ovládá, je úzce napojena na muslimskou obec??

Zpráva si vzala na paškál také údajně “dezinformační weby”, jak nazývá ty internetové portály, které jakkoli brojí proti vládnoucí ideologii, ať už proti islámské, LGBT či otevřeně protibělošské politice. Je celkem jasné, že se blíží doba, kdy se bude cenzura ještě více utužovat. To ostatně můžeme vidět i na tom, jakou činnost vyvíjí v poslední době především Jourová v EK.

V kontextu výše uvedeného mi nezbývá než konstatovat, že se vůbec nedivím, že v méně islamizovaném Polsku chytili více muslimských radikálů, než u nás. Pak se jen ptám, kdo je pro nás tím skutečným bezpečnostním rizikem? Odpověď se nabízí sama.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-tak-nam-zase-vydali-zpravu-o-extremismu-za-rok-2019-a-kdopak-je-dnes-na-pranyri/

CZEXIT

2 hlasy

Co je tak divneho, ze princatko Andrew znasilnil nevzletile holky? V BBC zpravodajske sluzbe znasilnovali deti pres 30 let. Cela Anglie o tom suskala, jen Scotland Yard 30 let nic neslysel. Wikipedie, nekolik knih a stivky clanku jsou k disposici o BBC sex scandalu.

1 hlas

“Black Lives Matter”: Anglickou katedrálu bude zdobit obraz poslední večeře. Ježíš Kristus je znázorněn jako černoch

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/zpravy-k-zamysleni/black-lives-matter-anglickou-katedralu-bude-zdobit-obraz-posledni-vecere-jezis-kristus-je-znazornen-jako-cernoch/
------
Učitel v Malmö svědčí: „Děti se o Švédech učí jako o nevěrných psů již na škole od nejnižších ročníků“

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/ucitel-v-malmo-svedci-deti-se-o-svedech-uci-jako-o-nevernych-psu-jiz-na-skole-od-nejnizsich-rocniku/
------¨
Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií. Podle Schwarzenberga "rukou policie tam ale zahyne mnohem více Američanů tmavší pleti než ostatních. Z toho vznikl onen slogan, že černé životy jsou důležité."

Jde o očividnou lež, podle údajů neziskové organizace, sledující násilí ze strany americké policie, z roku 2019, tak bylo americkou policii zabito 588 bělochů a pouze 259 černochů! Tedy tvrzení Schwarzenberg o tom, že je zabito mnohem více černochů je evidentní lež. Naopak je zabito dvakrát více bělochů než černochů ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44200-cestny-predseda-top09-schwarzenberg-siri-desinformace-a-lzi-o-belosich-a-cernosich-v-usa.aspx
------
PRÁVO ŠARÍA V EVROPSKÉ PRAXI

To, že je islám protěžován současným vládnoucím evropským systémem, je jasné už delší dobu. Na sociálních sítích je zapovězena jakákoli kritika islámu, mnoho lidí už si kvůli kritice islámu prošlo soudním řízením, mnoho dalších to čeká. V Evropě najdeme jen málo zemí, kde by se podobné výroky netrestaly, někde dotyčný skončí s podmínkou, jinde s pokutou, vězením, ale mnohdy je právě vězení zcela jasným rozsudkem smrti.

Jen v posledních dnech došlo v evropských zemích minimálně ke dvěma soudům, které potvrdily jisté paralely v rozsudcích napříč Evropou. Za výroky, které se týkají muslimů, jsou lidé odsuzováni s tím, že je čin kvalifikován coby rasismus. A to bez ohledu na to, že islám není rasa. Tyto rozsudky jsou si stejně podobné, jako verdikty nad “psychicky nemocnými” muslimskými násilníky z řad černých nebo arabských invazistů. Zatímco ti druzí jsou protěžováni a za násilné trestné činy souzeni velmi mírně, za kritiku islámu může být v krajním případě i v Evropě trest smrti.

První případ se odehrál ve Finsku, kde odvolací soud potvrdil původní trest za údajný rasismus. Finský zákonodárce Sebastian Tynkkynen (PS) prohrál odvolání proti pokutě za FB příspěvek o islámu. Skutečnost, že islám je zodpovědný za množství vražd a nepokojů po celém světě, byla zpolitizovaným finským soudním systémem považována za „podněcování nenávisti proti etnické skupině“. Pokuta Sebastiana Tynkkynena ve výši tisíců eur za podněcování nenávisti k etnické skupině tak zůstává v platnosti. Odvolací soud v Rovaniemi potvrdil pokutu, kterou Miika Sebastian Tynkkynen dostal u prvoinstančního soudu.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pravo-saria-v-evropske-praxi/
------
SEXUÁLNÍ RASISMUS: NECHCETE MÍT SEX S ČERNOCHEM? JSTE ODPORNÝ RASISTA

https://pravyprostor.cz/sexualni-rasismus-nechcete-mit-sex-s-cernochem-jste-odporny-rasista/

TOTO JE ZÁPAD????
NAS.RAT NA ZÁPAD!!!!

CZEXIT

4 hlasy

knize asi pripocetl i mexicany,indy,indyjani,aziaty a semity.ti ale delaji vetsinu paseky.zvlast semiti.viz.soudruhy epstajn,vajnstajn a soudruzky maxwell a bronfman.

2 hlasy

CO JE HORŠÍ???

Epstein nebo muslimsko-arabské znásilnovací gangy v anglostanu, ktere maji na svedomi TISICE BILYCH ANGLICANEK?????

ALE O TOM V MEDIALNICH SRA.CKOMETECH NESMI PADNOUT ANI SLOVO!!!!!

Znásilňovací epidemie v Anglii: Horší než noční můra. Totální selhání státního aparátu. Vypalování Mohamedovy iniciály na těla? Omluva paní Simons za drobné nedopatření. Budeme nadále politicky korektní?

https://www.protiproud.cz/politika/3832-znasilnovaci-epidemie-v-anglii-horsi-nez-nocni-mura-totalni-selhani-statniho-aparatu-vypalovani-mohamedovy-inicialy-na-tela-omluva-pani-simons-za-drobne-nedopatreni-budeme-nadale-politicky-korektni.htm
------
Hrůza v Británii: Tisíce znásilněných bílých dětí muslimskými migranty. Bojí se jich policie i soudy. Parlamentní zpráva šokovala ostrovy. U nás nemožné? Brzy si to řekneme - pokud se zlu včas nepostavíme

https://www.protiproud.cz/politika/1794-hruza-v-britanii-desetitisice-znasilnenych-bilych-deti-muslimskymi-migranty-boji-se-jich-policie-i-soudy-parlamentni-zprava-sokovala-ostrovy-u-nas-nemozne-brzy-si-to-rekneme-pokud-se-zlu-vcas-nepostavime.htm

CZEXIT

3 hlasy

oboji je stejna hruza.proto-semiti ven.

1 hlas

to mate z toho,ze se paktujete se semitama zidama.zvlast ta dcera zida z Ceska,maxwela.nevolit a vykopat.uz z assyrie je VYKOPALI jejich bratri assyrani,protoze to moc kradlo.z egypta taky-tam uz delali podrazy jako ted.ucte se z historie a nevolte to.

1 hlas

tak pod tlakem :-))))
normalni clovek uz by byl davno v kriminale :-)))))

1 hlas

... sledoval jsem 180 minutový dokument. a co k tomu říct? zvrácená prasata schovávající se za prachy, známé a mocenské postavení ...

2 hlasy

Naprosto souhlasím s oběma příspěvky, ale v tomto případě to vidím černě. Tady by asi nepomohlo ani kdyby mezi oběťmi byla černoška. Myslím Afro-něco, -američanka, -angličanka, etc.

0 hlasů

Po několika generacích se „rasy“ promíchají a prokříží a bude pokoj. 👩🏽‍🤝‍🧑🏼

1 hlas

to by chteli rasisticti semiti zid-nazi.aby byli fsichni stejne skaredi a blbi.ale lid nechce zit jako v n.koreji,na kube nebo ve venezuele.a nechce byt byt seredny jako odporny zid rittig,soudruzka grossova,golda meyersonovic.bez belocha nebude pokroku.vse nove pochazi od nej.uz od stareho recka.takovy alexander fleming zachranil daleko vic cernych,nez kdokoliv jiny a vy ani nevite kdo to byl.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.