Sobotní telefonát
Putin s Merkelovou: Je potřeba zapracovat na míru v Sýrii

19.10.2019 19:40

Ruský prezident Vladimir Putin a německá kancléřka Angela Merkelová se v dnešním telefonátu shodli, že je potřeba pokročit, pokud jde o příměří v Sýrii. Informovala o tom agentura Interfax s odvoláním na dnešní prohlášení Kremlu. Oba politici také diskutovali o situaci na Ukrajině a v Libyi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (5 hlasů) 20.10.2019 03:49

  jeste nedavno ta stara kruta kydala hnuj na Orbana a velebila Turka,...

 • Rudolf Novotný (4 hlasy) 19.10.2019 21:47

  Putinova výk.praporčice Merkelová předvádí mírotvornost naoko,je to...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 21.10.2019 05:17

  ZAPOMEŇTE NA BĚŽENCE, ZAPLAVÍ NÁS STRPĚNCI. U NICH NEVADÍ LOUPEŽE ANI...

 • Karel Musil (2 hlasy) 20.10.2019 09:21

  Kissinger prodloužil válku ve Vietnamu

 • Jan Vacek (1 hlas) 20.10.2019 08:45

  Ano, to je naprosto nezbytné, I když to bude velmi obtížné a řešení...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Merkelová, ty se postarej, aby Německo konečně postavilo zase armádu na nohy, protože Amerika nás donekonečna chránit nebude za svoje. Jako prvosledové jednotky můžeš narvat ty tvoje inženýry, o kterých jsi tlápala, jak pomohou na trhu práce, hahaha!
Už jen při pohledu a ty ksichty (nebavím se o barvě kůže) muselo být jasné, že to, co přijelo, nejsou žádní pracanti.

0 hlasů

ZAPOMEŇTE NA BĚŽENCE, ZAPLAVÍ NÁS STRPĚNCI. U NICH NEVADÍ LOUPEŽE ANI VRAŽDY

Vyvrhelové neodejdou

Soudní dvůr Evropské unie, jehož rozhodnutí (resp. judikáty) jsou de facto jedním z pramenů tzv. komunitárního (evropského, unijního sekundárního práva) totiž v poslední době jako na běžícím páse ruší rozsudky soudů členských států o vyhoštění cizinců, kteří spáchali závažné trestné činy (často opakovaně) anebo jiným způsobem naplnili národní podmínky pro odebrání mezinárodněprávní ochrany (tj. azylu). Soud tak činí s odvoláním na jeden méně známý unijní dokument, tzv. Listinu základních práv EU, což je v rámci evropského práva samostatný dokument, který má dle čl. 6 Smlouvy o Evropské unii stejnou právní sílu jako zakládající smlouvy a tvoří součást primárního práva Evropské unie.

Zločinec uprchlíkem na věčné časy. A nikdy jinak

Soudní dvůr EU výše zmíněná vyhoštění ruší a přikazuje národním státům, aby takové osoby na svém území nadále „strpěli“. Má se tak dít se všemi právy, které náleží klasickému bezúhonnému uprchlíkovi. Zásadním právním titulem, o který soud tato rozhodnutí opírá, je právě Listina zákadních práv EU. Je tomu tak proto, že, dle Soudního dvora EU, odepření či odejmutí práva na azyl nemá vliv na nárok na ochranu poskytovanou na základě Listiny základních práv EU. Soudní dvůr EU dále konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát tento statut nepřizná, a může na jeho území dále pobývat zákoně. To se explicitně a konkrétně týká těch případů, kdy se jedná o pravomocně uznané zločince/migranty, tj. uprchlíky, kterým v jejich původní domovské zemi hrozí blíže nespecifikované pronásledování. Takoví nemohou být ze zemí Evropské unie vyhoštěni ani poté, co zde spáchají závažný trestný čin. Slyšte, tak pravil Soudní dvůr EU. Existence těchto judikátů Soudního dvora EU je zase tím důvodem, o který opírá Evropská komise svou Směrnici, která nutí členské státy EU implementovat institut tzv. strpění do jejich právních řádů.

Znásilnění, přepadení a vydírání

Jen pro ilustraci, o jaké případy jde: V Česku šlo mj. o muže původem z Čečenska, kterému ministerstvo vnitra udělilo azyl v roce 2006, když byl ještě předtím odsouzen ke tříletému trestu za loupež. Později dostal devět let vězení za další loupež a vydírání. Tento trest si měl odpykat ve věznici se zvýšenou ostrahou. Ministerstvo mu kvůli opakovaným zločinům v roce 2014 azyl odebralo, proti čemuž se muž odvolal. Když Městský soud v Praze odvolání zamítl, obrátil se cizinec s kasační stížností na Nejvyšší správní soud, jenž věc předal soudu unijnímu. Výsledek známe. Mimochodem, Afričan, který v létě znásilnil českou dívku u Lukavce (podrobnosti jsou ZDE) byl také již dříve trestanou osobou, která již fungovala v tomto režimu strpění, respektive v jeho německém modelu.

https://pravyprostor.cz/zapomente-na-bezence-zaplavi-nas-strpenci-u-nich-nevadi-loupeze-ani-vrazdy/

2 hlasy

Jestli si myslíte, že vy jste menší odpad, než tenhleten kriminální ksindl z celého světa, docela se pletete. Jediný rozdíl mezi váma a tady těma z té vaší tapety je jen ten, že oni mají koule něco spáchat, vy jste podělaný až za ušima jim v tom i bránit. Vy se klepete jako drahý pes. Dutý jste naprosto stejně, líní taky, a to se nebavíme o tom projít si váš rodokmen, abychom se dopídili toho, že s čistě etnickým Čechem máte společného asi tolik, jako mandelinka s elektronkou. Zkrátka že jste sem taky odněkud přitáhli.
Jinak dubová vymatlaná palice: já Havla nesnáším, jen tak pro opravu vašich hrdinsko epických klávesnicových tlápanců, vy líná štěnice si pořádně něco přečíst.

0 hlasů

Ano, to je naprosto nezbytné, I když to bude velmi obtížné a řešení spadá do kontextu mírového uspořádání regionu. Je potřeba navázat, jak jsem již uvedl, na odkaz osobností, kteří měnili principy a dále ho rozvíjet, zejm. H. Kissingera - Word Order, J. Stiglitze - The price of inequality (je jí také terorizmus a migrace), H. D. Genschera - Meine Sicht der Dinge, M. Gorbačova -Was jetzt auf dem Spiel steht, J. Welche – Winning (vč. klíčového významu výukového střediska Crotonville pro změnu systému). A získávat porozumění zainteresovaných pro spravedlivá řešení.

1 hlas

Pane Vacek, co svět světem stojí, stál a stát bude: spravedlnost se nedá dostat, tu si musíte sjednat a sjednává se jen silou. Vaše řešení nefungují. Na světě je příliš mnoho velice odlišných kultur.

0 hlasů

a zapomel jste na papeze wojtylu a hlavne na pana presidenta usa RONALDA WILSONA REAGANa?a thacherovou?k nevire.

0 hlasů

Kissinger prodloužil válku ve Vietnamu

2 hlasy

a jfk ji zacal.nixon skoncil.

0 hlasů

Polopšonská kulatá bába Mergelice "...zas tureckého prezidenta krátce po zahájení útoku vyzvala, aby intervenci okamžitě ukončil...."....no tak ten Ergoš jistě zklapne podpatky a řekne "ja wohl, maine führer Merkel!"....a se stáhnutým obřezaným ocasem se pustí do provedení rozkazu :):)....to víš, ty globalistická Bestie, která může za naprostou většinu tohoto černo/islámského svrabu, jenž se na Evropu pořád valí v podobě statisíců potencionálních islamistických vrahů a teroristů - především tebe Mergelice je nutno eliminovat a revokovat tvé(a tobě podobných) šílené nápady míchaní ras. Tato doba ještě nenastala, snad ve vzdálené budoucnosti, kdy i ti dnešní zaostalí arabsko/afričtí primitivové budou mít ánung o evropské kultuře, životu a zvycích - poté snad k míchaní dojde samovolně a bez větších konfliktů.

1 hlas

Proč se pokoušíte o němčinu, když ji neovládáte?

1 hlas

Kdyby jen němčinu, ale Eman neovládá ani svoje svěrače. Se dívejte, co z něj tady neustále padá za hov*na.

0 hlasů

Tak sis u mého štěku hezky zaonanoval K-ok-OTKO, a jak je vidět, tak sis to udělal důkladně....:) PS: kdybych v životě lidstvo dělalo jenom to, co OPRAVDU ovládá, tak by NEEXISTOVAL pokrok...víme osle oslovská? :)

1 hlas

Vás bych chtěl potkat v reálu, co budete za ichtyla a ustrašeného hov*na. Vlastně co to kecám, nechtěl. fuj. Ani chemickýma kleštěma, brrrr. To metrovým kabelem přes hřbet třikrát denně, to už by byla jiná.

0 hlasů

Ty ovládáš jen primitivní nadávání, něco jako když stará cikánka ječí "aby tě rakovýna zebrala"

0 hlasů

Protože žije v opilecké pýše v tom, že ji ovládá :-) Ovšem to je jen jeho slaboduchý pocit :-)

0 hlasů

Barane, opakovat se nebudu....:)

0 hlasů

Prej opakovat se nebudu!!! A co tady děláte neustále dokola? Lítají vám z huby jenom sra*ky.

0 hlasů

Máš recht, přelešti si bambus a pak se vrhni na druhou lekci němčiny pro samouky :-) šašku

0 hlasů

jeste nedavno ta stara kruta kydala hnuj na Orbana a velebila Turka, jak zachranil Evropu.
ten prilezla za Puitinem. odporna babizna.

5 hlasů

Čemu se divíte?To jste v politice viděl málo takových veletočů?Naprosto běžné chování,hlavně to musíte umět vysvětlit tak,aby vám na to voliči skočili.

0 hlasů

Putinova výk.praporčice Merkelová předvádí mírotvornost naoko,je to zrádná s.ině.

4 hlasy

Myslíte takovou tu černou maďarskou, plemene mangalica? Té by tahle tlustoprdka dost odpovídala, i když IQ má ta opravdová prasnice vyšší a také je vzhledem ke slanině z ní získané mnohem užitečnější, než tahle německá führerin

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.