Sedmdesáté páté výročí
Bitva u Stalingradu znamenala zlom ve vývoji druhé světové války

02.02.2018 19:02

Bitva u Stalingradu byla jedním z největších vojenských střetnutí druhé světové války. Sovětské vítězství přineslo obrat ve vývoji války na východní frontě a nakonec se stalo jedním ze symbolů německé porážky. Bitva skončila kapitulací německých vojsk před 75 lety, 2. února 1943.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Ladislav Šťastný (10 hlasů) 02.02.2018 19:26

  Dnešnímu Rusku fandím. Zcela jednoznačně. Ovšem ne kvůli nějakému...

 • Petr Rozlil (9 hlasů) 02.02.2018 20:14

  Tady opet placas nesmysly. Ruska demokraticka federace zadne zeme...

 • václav Ludvík (8 hlasů) 02.02.2018 20:38

  Troubo a kdopak vraždil v Koreji Vietnam kdo zavraždil Sadáma Kadáfu...

 • václav Ludvík (6 hlasů) 02.02.2018 20:31

  Tebe může osvobodit jedině Chocholoušek Matlo

 • martin cajthaml (6 hlasů) 02.02.2018 21:24

  Pánbůh zaplať za Stalingrad. Historie píše plno takých zlomových...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Podle dnešní propagandy druhou světovou válku vyhráli Američané a Československou republiku osvobodila armáda USA. Pomníky armádě USA se staví nebo obnovují, pomníky Rudé armády se postupně ruší nebo znevažují.

2 hlasy

Podle ocekavani mistni rude hnidy nezklamaly :-)))
Frukaji, jak ten zly Rusak... A pak si jeste pobreci, ze tu jsou zadarmo.
No nic hloupejsiho uz asi neni :-)))))

2 hlasy

Cesi-kolaboranti za valky pokorne zasobovali nemeckou, nacistickou armadu, zbranemi ...
a stejne brzy byli obohaceni mongoloidnim rudoarmejcem...)
Cesi nikdy nemaji dost !!! ))

0 hlasů

Nic jineho jim nezbylo, trdlo, kdyz je spojenci, Francie a Anglie zradily a Ceskoslovensko bylo zakarne napadeny Polskem, jeste jednou trdlo!

3 hlasy

Poblile, spojenci zradily i Ukrajinu )... nicmene, Ukrajina bojuje s agresorem Moskvou-Hordou, a trdlo jako jses ty, kolaborovalo s nacisty... a dnes voli nacka Pitomia..

0 hlasů

Chytroline, jestli myslis tehdejsi banderovskou vrazdebnou armadu, ktera zabalovala polske deti do slamy a zapalovala, dalsi deti pribijeli na vrata, zeny rozdupavali konma, podle dokumentarni filmu polskeho rezisera "Volyne", tak spojenci je meli hned dat na sibenice a ne jenom zradit, troubo.

3 hlasy

Pánbůh zaplať za Stalingrad. Historie píše plno takých zlomových bitev. Dnes mluvíme o migraci, spíš expanzi. Zveme je, tak nelze srovnávat s minulostí. Naši předci tu jejich hrozbu znali a v plno bitvách je zastavili. U Vídně, El Cid. Většina válek byla s Němci a muslimi a je to tu stále......

6 hlasů

To je pochopitelně mýtus! Po Stalingradu převzali Němci opět iniciativu(skvělá Mansteinova protiofenziva) a jen obleva zachránila Rusy před katastrofou. Zlom ve válce přišel až s bitvou u Kurska.

2 hlasy

Tebe může osvobodit jedině Chocholoušek Matlo

6 hlasů

Konecne mas jednou pravdu. Ano byla to tankova bitva u Kursku.

1 hlas

Dnešnímu Rusku fandím. Zcela jednoznačně. Ovšem ne kvůli nějakému sentimentu, ale ze vzteku, jak se vůči nám tzv. Západ chová. Není to totiž Rusko, ale Evropská unie, která nás dala k mezinárodnímu soudu a vyhrožuje tresty a sankcemi, pokud nepřijmeme migrující muslimy. Ty muslimy, které pozvala německá Makrela, jejíž předci dostali u Stalingradu tak ukrutně napráskáno. Mohlo a mělo by se to zopakovat.

10 hlasů

Cau, vitaci RuSSaku!
Kremlebot Lada neunavne pise stejne vety.
.
Troll Lada zase zde... )
.
KREMLEBOTI, RUSKA PATA KOLONA, PUTINOIDI, RUSKA AMBASÁDA v CR
.
Stanislav Soukup 26.09.2017 09:47
GELIMER
Rusku fandím a fandit budu. Západ se začal chovat neurvale, agresívně a arogantně, i vůči naší zemi, potřebuje konkurenci jako prase drbání. A není to Rusko, ale Západ, kdo nám cpe muslimy a vyhrožuje tresty, pokud tohle Alláhovo svinstvo nebudeme krmit.
.
Patrik Švantner 20.09.2017 19:13
HILDERICH
Rusku fandím. Západ, který se chová arogantně a agresívně, i vůči nám, potřebuje protiváhu.
.
Patrik Švantner 07.10.2016 12:00
HILDERICH
Správná a dobrá věc, Rusku fandím. USA musí, prostě musí mít konkurenci a protiváhu. Jedině tak se budou chovat alespoň trochu kultivovaně.
.
Patrik Švantner 25.08.2016 12:11
Hilderich
Rusku a Rusům fandím, USA musí mít konkurenci a protiváhu. Ostatně není to Rusko, ale Unie a USáci, kdo sem k nám cpe islám a vyhrožuje sankcemi a tresty, pokud tohle krvelačné svinstvo nepřijmeme a nebudeme o ně pečovat.
.
Tadeáš Hájek 03.08.2017 10:48
PLACERIAS
Rusku fandím. Takzvaný Západ, který se v poslední době začal chovat mimořádně arogantně a agresívně, potřebuje konkurenci a protiváhu. Ostatně není to Rusko, nýbrž Západ, který sem k nám cpe muslimy a vyhrožuje tresty a sankcemi, pokud se nepodřídíme.
.
Kamil Podlešák 12.04.2017 14:36
HUNERICH
Rusku fandím. Rusko sem k nám totiž necpe muslimy a naprosto idiotskou legislativu.A nevyhrožuje sankcemi, pokud se nepodřídíme. Takzvaný Západ ano. Pro mne je nepřítel v Bruselu, sídle eurobolševika.
.
Ladislav Šťastný 07.09.2017 11:31
TLALOC
Putinovi a Rusku fandím. Zcela jednoznačně. Západ, který se v poslední době chová arogantně, neurvale a agresívně - a to i vůči nám, když nám v souvislosti s muslimy neustále něčím vyhrožuje -, potřebuje konkurenci.
.
Ladislav Šťastný 24.09.2017 12:45
TLALOC
Rusku fandím. Zcela jednoznačně. Západ se v poslední době začal chovat neurvale a agresívně, i vůči nám, potřebuje konkurenci a protiváhu. A kdyby USA vymyslely nějakou válku, ihned bych přeběhl frontu a přidal se k Rusům.
.
Kamil Vont 30.03.2015 09:37
NARMER
Rusku a Rusům fandím. Fandím jim proto, protože chci, aby měli USáci konkurenci. Když ji nemají, chovají se jako dobytek. Momentálně nás Obama zastrašuje svou plechovou kavalérií a svými špenáty.
.
Ladislav Heřman 23.12.2016 11:18
Monomach
Rusku a Rusům fandím, protože Západ, který to s agresivitou, arogancí a neurvalostí začal přehánět, potřebuje konkurenci. Proto taky fandím Číně.
.
Ladislav Šťastný 16.10.2017 12:14
TLALOC
SPD zcela jednoznačně budu volit. Nechci zde totiž to barbarské svinstvo, islám, a odmítám buzeraci a vydírání toho bolševického monstra, Evropské unie, které se k nám chová jako k nějaké své bezprávné kolonii.
.
Ladislav Šťastný 03.10.2017 11:19
TLALOC
Volím SPD, protože zde nechci to barbarské a totalitní svinstvo, islám, a odmítám Evropskou unii, která nás zbavila samostatnosti a suverenity a chová se k nám jako k nějaké podřízené kolonii. Mimochodem, lidovci se opakovaně vlísávali do přízně sudetským nacistům, jmenovitě Herman, je zcela legitimní je považovat za vlastizrádce.
.
Ladislav Šťastný 20.10.2017 11:29
TLALOC
SPD volím. Nechci zde totiž to barbarské svinstvo, islám, a odmítám permanentní výhrůžky a vydírání toho bolševického monstra, Evropské unie, která se k nám chová jako k nějakému svému vazalovi.
.
Patrik Švantner 21.10.2017 17:19
HILDERICH
Volil jsem SPD, takže spokojenost. Ale snad ještě větší radost mám, že se konečně podařilo vyfackovat z parlamentu tu hanebnou a vlastizrádnou krysu, která tolika lidem ublížila, padákového smrtonoše Kalouska. Teď by ještě chtělo toho špinavého švába dostat před soud.

1 hlas

Byvaly estebak Bad Robot (Googlem prelozeno = Zkazeny Robot), sni o sve drivejsi estebacke praxi a dokonce ma seznam vsech lidi, ktere chce okamzite do vezeni. Peknej lump.

3 hlasy

Ne, prosím, nechte ho. Vždyť já rozhodně chci, aby to tady rozšiřoval a kopíroval. Dělá skvělou práci.

1 hlas

Já bych taky rád Rusku fandil. Ale to by se nesmělo chovat jako Rusko za cara, nebo sovětské Rusko v bolševické éře. Prostě expanzivně a a snažit se ovlivnit sousední země, případně je přepadnout a obsadit. Většinou, po tom přichází připojení k "říši" a další výmluva o nutnosti zachovat celistvost země a zabránit jejímu narušení. Dle tohoto receptu by Rusové nejraději zabrali celou Evropu a Asii. Co by bylo potom, nevím, ale samozřejmě se jedná o utopii. Upadající impérium, které je závislé pouze na ceně toho, co vypumpuje ze země, nemá šanci a to ani proti zaostalé Číně. Jak bude atlas a hospodářské statistiky vypadat za 100 let, to je těžké předvídat, ale Rusko žádnou podstatnou úlohu mít nebude. Takže, fandit Rusku je nejen proti našim národním zájmům, ale má asi takový význam, jako fandit Kotěhůlkám na Spartě.

1 hlas

AC Sparta Praha - OK Zenit Kotěhůlky 0:1

0 hlasů

Pokud Russko okupuje cizí území, sotva může počítat, že mu to u demokratických zemí projde!

2 hlasy

Troubo a kdopak vraždil v Koreji Vietnam kdo zavraždil Sadáma Kadáfu kdo zvedl vlnu migrantů kdo vraždí v Sýrii Jugslávii kašpare usmrkanej.a lehni Muchtare.

8 hlasů

Tady opet placas nesmysly. Ruska demokraticka federace zadne zeme neokupuje. Jestli myslis Krym, tak tam bylo referendum a lid zvolil Ruskou demokratickou, kapitalistickou federaci pred Banderovskou nacistickou zkrachovalou ukrajinskou verbezi. Jestli bylo referendum OK v Kosovu tak referendum plati taky pro Krym a jeste k tomu na historickem Ruskem uzemi, moulo.

9 hlasů

Poblile, kdy budes vracet Sudety Nemcum ?
Sudetsky lid taky zvolil demokraticke, kapitalisticke Nemecko ... moulo....))

0 hlasů

Níže je jeden z článků Mnichovské dohody. Nesmírně mne soudruhu těší, že podle tvé logiky je to legitimní dokument.

§ 5
Mezinárodní výbor uvedený v § 3 určí území, v nichž se má provést lidové hlasování. Tato území budou až do skončení lidového hlasování obsazena mezinárodními jednotkami. Týž výbor určí způsob, jakým se má lidové hlasování provést, přičemž bude vycházet ze způsobu hlasování v Sársku. Výbor stanovení rovněž den, kdy se lidové hlasování bude konat; tento den nesmí být pozdější než konec listopadu.

2 hlasy

Nadherny dukaz! Presne o cem snili. Obsadit Krym mezinarodnima jednotkama, kratce receno jednotkamy Nato a napadnout Ruskou demokratickou, kapitalistickou federaci. Ano, tak to chteli i v nacistickemm Kyjeve.

4 hlasy

Dobrý pokus, ale moc se nenamáhejte. Pokud to totiž nejsou pouze roboti, tak jsou za své lži placeni a nemá smysl jim předkládat nějaké důkazy. Budou totiž mlít stále to samé.

0 hlasů

Ty ze sebe děláš blbce zadarmo.to tě lituju

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.