Rusko
Homosexuálové jsou nemocní, je třeba je vyléčit, tvrdí politička

08.03.2019 11:58 Původní zpráva

Ruská politička Tamara Pletnyová, která sedí v čele parlamentního výboru pro rodinné a dětské záležitosti, prohlásila, že homosexuálové jsou "nemocní lidé, kteří musí být vyléčeni." Řekla to v úterním rozhovoru pro televizní stanici První kanál.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Táborský (7 hlasů) 08.03.2019 12:33

  Nevím, to nedovedu posoudit, ale vím, že se tzv. Západ zbláznil. Už...

 • Kamil Vont (7 hlasů) 08.03.2019 13:37

  Pro změnu na Západě už aby se člověk styděl, že je bílý heterosexuál....

 • Jan Mladek (6 hlasů) 08.03.2019 12:07

  Je divny, ze jsem jeste nezaznamenal na mainstreamu clanek, kterej by...

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 08.03.2019 16:44

  Imbecilní zaostalí rusáci zase zkoušejí čůrat proti větru. Už...

 • Václav Paternik (5 hlasů) 08.03.2019 12:34

  Homosexualita napadá hlavně mozek. Podívejte se na naše dvě...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Downův syndrom - to je nemoc všech Rusů.
Ten se má léčit.

Ruský lid má jeden chromozom navíc, řekl to ruskému časopisu Russian Life ruský ministr Vladimír Medinský:

"Věřím, že po všech katastrofách, které zasáhly Rusko ve dvacátém století,
počínaje první světovou válkou a skončily restrukturalizací,
skutečnost,
že Rusko je stále zachováno a rozvíjí, říká,
že naši lidé mají jeden další chromozom"

https://severpost.ru/read/4687/

https://www.bbc.com/russian/rolling_news/2013/01/130121_rn_medinsky_usa_interview

2 hlasy

Lidská odlišnost je dána v genech či nastavením mozku.
Projevuje se rozdílným IQ, či duševní tělesnou poruchou,
či v odlišné sexuální orientací apod.
Někteří zatvrzelí neinformovaní odlišnosti nepřipouštějí,
buď jsou naočkování náboženství (hlavně ruskou církví),
či ideologii,či rodinným prostředím,či odlišnost potlačili.
Takoví nutí i ostatní, aby v sobě potlačili své přirozené já
a žili podle uznávaných většinových norem. Je to od nich
ve 21 století kruté, nevhodné, neboť neví co činí.
Nebrat vážně Rusku, nacionalistku s ortodoxní vírou.

2 hlasy

šmerdo, nějak jste pozapoměl,účelově,na každoroční útoky na průvod buzerntů v židostáně.za zraněné teploušky se příbuzní stydí, na návštěvy nechodí.a jak je to s muslimskou "vírou",mešuge? to není dvakrát objektivní,ajnštajn!dokonce vůbec.šalóm.

0 hlasů

šmerdo, nějak jste pozapoměl,účelově,na každoroční útoky na průvod buzerntů v židostáně.za zraněné teploušky se příbuzní stydí, na návštěvy nechodí.a jak je to s muslimskou "vírou",mešuge? to není dvakrát objektivní,ajnštajn!dokonce vůbec.šalóm.

0 hlasů

nasim teplouskum a buzerantum by se mela koupit jednosmerna letenka na key west,do brokolina nebo do friska.

0 hlasů

U normálních lidí je problém, že oni mají vlastnost nutit ostatní lidi, aby nevybočovali z řady. Projevuje se to šikanou, kdy ti přihlížející chtějí zapadnout do kolektivu a pomáhají agresorovi. To je třeba trestat. Co tady má jakýsi nýmand dirigovat lidi, kteří se mu nelíbí?
V dnešním měnícím se světě je potřeba lidí, kteří vyčnívají. A je úplně jedno jestli jsou to homosexualisti, pedalisti, obsedantně-kompulzivní autisti, apod.
Já neříkám, že máme tolerovat všechny, běžence, přistěhovalce. Ale každopádně musíme tolerovat nesympatické lidi, kterých je přesně polovina. A pro tu druhou polovinu jste nesympatičtí vy.

0 hlasů

pekne to kraviny pisete.buzeranti kteri vycnivaly nam dali posledni hlubokou recesi.nejaci soudruzi barney frank a bernie moses.tepli semiti-- zid-nazi.meli dohlizet/barney frank/na fannie may/bernie moses/.misto toho spolu soulozily a mila fannie may KRACHLA.spatni zamestnanci.neda se jim verit.jak semitum zid-nackum.a sikanuji heterosexualy,zvlaste lezbicky.intolerantni,i kdyz hlasaji toleranci.

1 hlas

V Rusku je homosexuálů jak narsaných. Prostě víc než normálně. Když se podívate na Nov ogodnij večer, tak tak vystupuje polovina zpěváků gayů neb leseb. Ale všeci jsou ženatí nebo vdané za jiného gaya.

1 hlas

urcite min nez v usa.myslite na billie jean moffit,co si vzala stareho kinga?cha,cha,cha!shalom.

0 hlasů

Rusové jsou nemocní, je třeba je vyléčit...!

2 hlasy

RuSSky troll Guru Jara uz se intenzivne leci... an.alnim kolikem... )
Neustale to zde doporucuje ostatnim ..)

2 hlasy

kromě spalniček a ostatních normálních nemocí, mají semiti židi ještě extra 20 aškenázi,9mizrahi a 8 sefardických vrozených chorob..vy máte všechny?chá,chá,chá!šalóm.

1 hlas

a nízké IQ.židostán je v tabulkách národů až na 41tém místě.za Rusy, Čechy a i mongoly.

1 hlas

o výši IQ u Židů svědčí, že získali už 216 Nobelových cen,
nejvíc ze všech národu, např. Arabové jen 16.

3 hlasy

spadlo jste z višně,mešuge?od ajnštajna do dneška ty ceny semiti žid-názi nakoupili.nobel zkoruptován už dávno.a ceny hlavně za mír, ekonomii, literaturu.na výsledky IQ zkoušek je nutné se podívat.chá,chá,chá.šalóm,ajnštan.

0 hlasů

Rusové jsou nemocní, je třeba je vyléčit...!

2 hlasy

nezapomínejme, že poslední krizi zavinili teplí semiti žid-názi z brokolína.nějací barney frank se svým milovníkem bernie mosesem.místo aby dohlíželi na fannie may, tak se radši šoustaly, svoloč.

1 hlas

Léčba bukvic není drahá. Používají se k tomu dvě půlky cihel, ale je dost bolestivá, zvlaště když se mezi těmi cihlami zapomenou prsty.

2 hlasy

normalnim lidem homosexualove nevadi Jen obtloustlym podobanym impotentnim polonackum a putinofilum ano a pritom si doma tajne pousti porno s lesbama Rusko je klerofasisticka země-proto tolik primitivni nenavisti,proto tolik ponizivani jinak veselych lidi s jinou sexualni orientaci

1 hlas

buzeranti nevadily.v posledni dobe ale zacinaji moc BECET a vymyslet si fselijake ruzne kraviny s transsex.atd.spolecne zachodky ve skolach atd.to neeeni normalni.verit se jim neda,podrazaci.potrebuje to pochlapit na vojne v zakladaku a obcas serezat -petadvacet na prdel.moc bujna ta pakaz.

2 hlasy

….a copak tam dále ještě máš, ty růžový posunovači howen? Kolik metrů pod biskupem jsi dnes posunul svému manželovi? :)

2 hlasy

Asi má absťák,nebo Jeroným nepůjčil anální kolík,musí prosebně klečet před jeho poklopcem

2 hlasy

analni sex obcas praktikuje 32% heterosexualnich paru...,chapu ze tupa postbolsevicka putinovska ruska poslankyne a ty zabedneny burane nemaji o sexu ani paru

1 hlas

myslim,ze buzeranty vylecit nejde.uz se tak narodily.ovsem je nutne je vrazit do SATLAV,pokud svedou heterosexualy a zvlast nezletile.blondati chlapeckove se jim libi nejvic,pakazi.

2 hlasy

Když vám naroste bradavice, neznamená to že vyjdete do ulic a budete jí ukazovat a bude chtít, aby vám společnost dala status jako normálnímu člověku . Příroda je chytřejší a mocnější než my a ta dobře ví proč je tu pohlaví, proto aby se rozmnožoval druh a vyvíjel. Kdežto teplouš nemá děti a ani nemůže je mít a tak je to vlastně abnormalita a z hlediska zdraví k zachování rodu je to nemoc a ta by se měla léčit, ale taky nemusí, ale to neznamená že je to v pořádku. Takto nemocní lidé jsou jen nemocní a z hlediska práva jsou to občané a zákony musí respektovat přírodní zákony.

3 hlasy

Vrozené vady jsou samozřejmě hnusné, a neobstály by v přírodním výběru. Ale když je člověk životaschopný a teprve v pozdějším věku ho postihne nějaká vada, tak musíme být k nim ohleduplní. Tolerovat válečné invalidy, různé po úrazech, protože nikdy nevíme, jestli to nepostihne i nás.

1 hlas

Nelze než souhlasit! V živočišné říši to normální není - to co někteří jedinci rodu Homo předvádějí...

3 hlasy

V živočišné říši je to časté. Třeba pávi bez ocasu. Mají to lepší, líp se jim běhá a létá. Ale protože je vybíravé samičky nechtějí, tak se jih udržuje rovnovážné množství 4%.
Ty nesmíš týrat žádné pávy bez ocasu. Naproti tomu žabí děti (co jim nad očima chybí hlava), různí kripli od narození, vadné opožděné děti. U těch bych tě chápal. Protože nebudou nikdy pracovat, a jejich výživu musíme nést všichni na svých bedrech. Kdybys vystoupil proti lékařům, kteří zachraňují tyto postižené děti, tak za to bych tě pochválil.

0 hlasů

Imbecilní zaostalí rusáci zase zkoušejí čůrat proti větru. Už vysušili Aralské moře, sníh mají zelený, 1/3 jsou muslimové, důchodu se dožívá málokdo a ta hovada jen dokazují, jak od doby feudalismu nikam nepokročili.

5 hlasů

Proč v Rusku nemají rádi homosexuály. Příčina je v tom, že v Rusku (i v Číně) převažují uvážliví lidé. Uvážliví lidé jsou prostě méně tolerantní. Směrem na západ přibývá volnomyšlenkářských lidí tolerantních. Je logické, že nemůžou mít stejné zákony ve Francii a stejné v Rusku. To se poddá postupným přesvědčováním a časem.
Tak jako svědky Jehovovy tam taky nenáviděli, a už si na ně zvykli.

0 hlasů

podporujete tedy vymejvání mozečků.zapomínáte na soukmenofce,kteří pořádají honičky na buzeranty v židostáně během jejich průvodů.a jak je to s muslimy? ti teploušky milují?

0 hlasů

Za cara stáli nad propastí.Potom udělali mohutný krok vpřed.

1 hlas

Homosexualita se dědí přes heterosexuální matku. I kdybys je všecky vyhubil, tak v příští generaci jich znovu bude 4%.
Tak se mírni!. Musíme mít určitou úctu k životu, Jinak by se ti mohlo stát, že až budeš starý, nepohyblivý, že tě stejně smýšlející kumpáni hodí do propasti.

0 hlasů

Člověk by podle mediálních kampaní řekl, že v USA je skoro každý homosexuál, ale nedávno jsem četl že „Léčba dětí z homosexuality v Utahu v USA zřejmě skončí. Včetně elektrošoků „ ( 9.3.2019), v některých státech ji snad ještě léčí. Byl jsem z toho v šoku.
Holt toho o té Americe víme málo. Dostáváme jen ty informace, které se někomu hodí.

2 hlasy

….a já si hned říkal, že ten růžovoučký Jura Pospíšil a Vendelín Moravec jsou nějací divní - až teď mi došlo, že oni jsou vlastně nemocní....ale škrkavka, ale ani spalničky to nejsou....co to je? Kdo to ví, kdo mi na to odpoví?....:)

2 hlasy

Jsem prachobyčejný heterák. Chtěl bych se vyléčit na homo abych byl in.

2 hlasy

:-) :-) :-) :-) Dobrej nápad- budu se muset nad tím taky zamyslet- aby nás bylo víc.. :-)

0 hlasů

Již staří Římané tyto mrzáky házeli bez milosti do Tibery a jak to fungovalo!

1 hlas

no vidite, Rusak je zase pozadu/
humanitarni bombometcici totiz homosexualitu leci.
ale o tim rude vemeno v redakci zase nic "nevi" :-)))))

https://www.usatoday.com/story/life/movies/2018/07/31/gay-conversion-therapy-new-films-show-scary-reality/838633002/

https://www.washingtonpost.com/news/made-by-history/wp/2018/08/05/why-we-still-havent-banished-conversion-therapy-in-2018/?utm_term=.0a96fa5eae7c

2 hlasy

Velice rozumný názor,léčit a to i tvrdými metodami,v uzavřeném oddělení.Už ve škole nás učili,že savci jsou dvojpohlavní,ale co se děje nyní je hnus.Všichni tihle postižení potřebují tvrdou,velice tvrdou převýchovu,nebo doživotí v uzavřeném oddělení

1 hlas

Pro změnu na Západě už aby se člověk styděl, že je bílý heterosexuál. Barevný pedofil či teplouš tam prostě hraje prim. Anebo manželství ztepilého junáka se svou vlastní zkorodovanou babičkou, jako ve Francii, to tam taky rozhodně frčí.

7 hlasů

Blbější trolly už v Rusku nemáte?

3 hlasy

USáku, padej zpátky na hajzlík v Pentagonu, odkud jsi vylezl.

1 hlas

Aha, tak mají, Bůček se sám přihlásil :- ))

2 hlasy

Ty z.mrde potřeboval by jsi narvat do hrdla právě vyražený anální kolík Pospíšila,nebo Henexe

0 hlasů

No a rusofilcka Jára samozřejmě také soutěží o titul nejblbějšího ruského trolla...

2 hlasy

Jara Guru leci svou homosexualitu na ruSSky zpusob, cili an.aln.im kolikem ...
Je z toho trochu nervozni a rozpacity ..)
plus jeste jeden chromozom navic ..)

2 hlasy

Rusko přece nemůže přiznat,že tam žijí i molodci s opačnou orientací.

3 hlasy

PLNĚ S NÍ SOUHLASÍM STEJNÝ NÁZOR MÁ DRTIVÁ VETŠINA ODBORNIKU MEZI NIMI I UZEL !!!!!!A TAKOVÍ BY CHTĚLI ŘIDIT SVĚT ŽE PANE MACRON,POSPIŠIL A SPOL . PROČ

1 hlas

Homosexualita napadá hlavně mozek. Podívejte se na naše dvě nejznámější anální královny, Pospíšilku s Moravcovou, vzpomeňte, jaký hromady sr@ček jim každej den vypadne z těch jejich vykouřenejch tlam. Buzny patřej za mříže do ZOO.

5 hlasů

Nevím, to nedovedu posoudit, ale vím, že se tzv. Západ zbláznil. Už tam nejsou pouze dvě pohlaví, jako zde u nás, ale alespoň sedm. V rubrikách pro rodiče už se neuvádí otec či matka, ale "rodič 1" a "rodič 2." To proto, aby se homosexuálové, pedofilové a zoofilové necítili diskriminováni. Západ má našlápnuto k solidní degeneraci.

7 hlasů

Při léčení je potřeba dávat velký pozor, aby se lékaři nenakazil teploušovitostí, podobné jako by se v případě léčení muslimů mohli nakazit mohamedánovitostí!

https://youtu.be/97Sq1UsZvKI

3 hlasy

Je divny, ze jsem jeste nezaznamenal na mainstreamu clanek, kterej by se strasne pohorsoval nad tim, ze v muslimskych zemich homosexualy popravujou. Nahoda?????

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.